PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kültür üni.deki konser(15 mayıs 2009)

sengibisidünyayagelmez
16-05-09, 02:31
Arkadaşlar konserden şimdi geldim, fotoğraflar ve videolaryüklenirken ben de size konseri anlatayım..Saat 6 gibi konser alanındaydım.dışarıdan gelen Tarkan severlere çok da iyi davranılmadığını söylemem gerek neredeyse içeriye giremiyorduk okul kartımız olmadığı için. bu ufak bi aksilikti.. daha sonra bi köşede oturup içeri girme saatini beklemeye koyulduk. otururken Ayhan Günyıl'ı gördüm, keşke altay'ıda görsem derken bir de baktım ki Altay geliyordu.. allahtan başka bişey isteseydim keşke:)... daha sonra da murat matthew'u gördüm. ve kısa bi bekleyiş sonrası konser alanına girdik. saat 9 gibi bir dj(adını hatırlamıorum hatrlamak istemiorum) gençleri coşturmaya çalıştı. eğer coşan olsuysa eminim ki içkinin etkisiyledir çünkü çaldığı tarzı şahsen ben hiç beğenmedim ve beklerken çok sıkıldım, ardından dünyanın en iyi barmeni seçilen tolga diye bi adam çıktı sahneye içki şişeleriyle bize gösteriler yaptı. heleki dolduruğu kokteyli hiç dökmeden arkasında çevirmesi görülmeye değerdi. ardından dansçı kızlar eşlik ettiler dj performansına. bir çok bey arkadaşımızın memnun kaldığına eminim:) vee aslında kısa sürse de bir Tarkan aşığına yıllar gibi gelen geçmek bilmeyen o 20 dk... saat tam 22.20 ve TARKAN SAHNEDE!! VAY ANAM vay'la sahnenin altından asansörle çıktı sahneye. tam bir megastardı tammmmm... arka arkaya muhteşem şarkılarını seslendirdi. eski yeni hepsinden söyledi. kış güneşinden asla vazgeçememden tutun da uzun ince bir yoldayıma dedikoduya kadar... şunu söylemem gerekirki Tarkan çok formundaydı. gerek fiziki açıdan gerekse enerji bakımından. bir saniye yeridne durmadı desem yeridir. bi ara siz göbek atın ben söyleyeyim dedi ama herkes onun gönek atmasını izlemek istiyordu elbette ve o muhteşem dansını yaptı gül döktüm yollarına'da... bir mpola esnasında da Tarkan üstünü değiştirmeye giderken Uyan'ın klibi gösterildi. sanırım 3 kere kostüm değiştirdi bis'lerdeki kırmızı tişörtünü saymazsak. bilindik tarzdaydı kıyafetleri. asla vazgeçemem ve kış güneşi'ni geçen yaz harbiyedeki konserlerinde olduğu gibi yarı akustik seslendirdi. konseri dilli düdük'le bitirdi ama daha sahneden ayrılmadan bi daha nidaları atılmaya başlanmıştı ve yak bütün fotoğrafları şarkısıyla, ona çok yakıştırdığım o kırmızı tişörtüyle geri döndü sahneye. daha sonra da son kez vay anam vayı söyledi. didil düdük'ün sonunda şanslı bir kız sahneye atladı. tarkanıma öyle bi atlayışı vardıki görmeliydiniz 10 yıldır bu anı beklemiş. çok sevindim onun adına çünkü neler hissettiğini anlayabiliyordum ama ona sarılıp öperken öyle kıskandım ki... anlatamam... sahnenin ortasıdna tarkanla beraber göbek attılar. daha sonrada sahne önüne gelip bi de bize göbek atarak çatlattı bizleri, bakın ben tarkana dokundum der gibiydi. ama tarkan ona sıcak davrandı sahneye gelen korumanın müdahalesine izin vermedi. ve bir konser daha hiç bitmesin derken hayranlarını sonsuz şekilde mutlu ederek öylece sona erdi...
SEN BAŞKASIN TARKAN, BAMBAŞKASIN...

mordum
16-05-09, 02:36
bilgiler için çok teşekkürler:) albüm hakkında bilgi verdimi acaba?ne zaman çıkacağı ?

sengibisidünyayagelmez
16-05-09, 02:38
hayır albümle ilgili bişey söylemedi hiç..

trknmania
16-05-09, 02:40
allahım yine süper bi konser olmuş teşekkürler yaşadıklarını bizimle paylaştığın için:)

sengibisidünyayagelmez
16-05-09, 02:42
arkadaşlar bu arada foto makinemin pili bitti yarın ilk iş pil alıp foto ve videoları sizlerle paylaşıcam.. emin olun hepsi süper fotolar oldu videoalr da aynı şekilde...

Zara
16-05-09, 02:46
çok teşekkurler anlattığin için! konseri gören gibi oldum sanki! çok sağ ol

**MegaStarkan**
16-05-09, 02:48
arkadaşlar bu arada foto makinemin pili bitti yarın ilk iş pil alıp foto ve videoları sizlerle paylaşıcam.. emin olun hepsi süper fotolar oldu videoalr da aynı şekilde...

Bekliyoruz, simdiden tesekkürler (:

badboyserkan
16-05-09, 03:00
Konser muhtesem gecti yine.. Tarkan gecen sefer ITU'yu yiktik sira kulturde dedi. En ondeydim. Elini tuttuk opucukler yolladi. 2 kes bis yapti. 1.kiz : sahneye atladi resmen tarkanla sahnede oynadi bi 10 dakka tarkanla kaldi diyebiliriz konserin sonlarina dogru.. ve konserde yanimdaki diger kizda sahneye atliyordu korumalar tuttu ama tarkan birakin birakin dedi opsun dedi. geldi yanina optu onu sarildi kupesini de verdi. Bunlarin hepsi 1 adim otemde oluyordu :21:

sengibisidünyayagelmez
16-05-09, 03:07
problemi hallettim. şimdilik fotolar sizlerle:)

eskalen
16-05-09, 03:07
Baharcim o dj in adi Ugur Kirikti :) Ayrica kUltur universitesinden beklenmeyecek davranislar vardi; sahneye pet sise ve burn isikli maddelerinden cok attilar...En basta Tarkan pek coskulu goremedi isindirmaya basladi...Gecen Itu de cok costuk dedi...Hemen misillemede aninda cosku olustu :) Bu arada Tarkan beden dilini mukemmel kullaniyor...En onde oldugumdan harikanin otesi fotolar cikti bu sefer...Eklemeye calisicam....

sengibisidünyayagelmez
16-05-09, 03:12
ayy o dj olamz olsun yaaa:) ama beden dili konusunda çok haklısın biz bakışlarını yakalayabildiğimiz anda bu dünaydan uçuyorduk enfes birisi her yönüyle!

gülcan
16-05-09, 09:32
Verdiğiniz bilgiler için telşekkürler anlatımınız için de konsere gitmiş kadar oldum..sizin adınıza çok sevindim..:)

gence
16-05-09, 12:58
Nasıl içten anlatmışsın konseri:)heycanın yazından bile okunuyo.Biz de istiyoruz izlemeyi.Özledik

yasinenessahin
16-05-09, 13:06
konser durgun başladı hakikaten ama sonra ne olduysa oldu bana daha güzel gelmeye başladı sonlara doğru. belki de bunda sahneye atlayanların da payı vardır. onların adına çok sevindim. gerçekten ordaki atlayan kızı yakalayamayan koruma ordusunun yüzünü görmeniz lazım :D hepsi şaşkına döndü bir anda .

ece**
16-05-09, 15:24
çok teşekkürler anlattıkların için..buradaki üni.kerin festiwallerinede katılsada ankaralılarda gidebilse...:11:buarada çok yaşatark yazmışssın tekrarda teşekkürlerr...:22::4:

kevser
17-05-09, 21:27
ben yoktum tabiki konserin durgun geçmesi ve Tarkanın seyirciyi beğenmemesi normalll:):):)