PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can'ın yeni albümünün şarkı ismleri

HakanÇelik
14-05-09, 00:48
1.Çantada keklik Tarkan

2.Başı bağlı Gülşen

3.Kalbimin ağlayan kıyıları Şehrazat

4.Benim adım aşk Ayla çelik

5.Bizde acı evde yaşanır Halıl Kocak -Sezen Aksu

6.Eğer istersen Aysel gürel-serkan

7.Ana hit Sezen aksu

8.Yeni bir eziyet arıyorum Serdar ortaç

9.Helin Yusuf hayaloğlu

10.Bütün aşklar alaturka Greck

11.Ebediyen seveceğim seni Rafet el roman

12.Keyfime yok diyecek Greck

13.Mucize Bülent özdemir-Ulaş ay

Alıntıdır. (Sibel can Fan Club)
Canses'e Teşekkürler...

ece**
14-05-09, 00:52
tarkanımın werdiği şarkının adı "çok ayıp"değlimiydi?teşekkürler...bravo

denizmavisi
14-05-09, 02:49
çok ayıp şarkının içinde geçiyor ama ismi çantada keklik:20: çok merak ediyorum nasıl bi şarkı acaba

Yakisikli89
14-05-09, 14:51
kaliteli sarkilari secen ve albümüne koyan bir sanatci sibel can.
albümünün güzel oldugu sarkilarin isimlerinden ve sarkilari yazan üstatlardan belli oluyor zaaten.
en basa tarkani koymasi ve tarkan in sarkisi ile cikis yapicagini zaaten tahmin etmistim bir cok arkadasimiz gibi. umarim cok cok basarili olur ve tarkan la yapmis oldugu parca yaza kuskusuz bomba etkisi yaratir.

TEVETOGLU
14-05-09, 16:49
Sibel Can'ın yeni albümünün en güzel şarkısı Çantada Keklik'tir herhalde! :)

gülcan
14-05-09, 18:23
hayırlısı olsun en çok da Tarkan 'ın şarkısını merak ediyorum..teşekkürler paylaştığın için..:)

Ferya
14-05-09, 19:06
Simdi daha da cok merak ettim.Ama Tarkan Cantada Keklik bakalim sarkinin kendisi nasil yani sarkinin sözü.

tarkaseksüel
14-05-09, 21:59
şartkının adını değiştirmişler acaba gaztede yayaınlandığı içinmi ki

ZEHRA
22-05-09, 11:17
valla sizde korkulur haaa:)))ne çabuk haberini aldınız:))

prenses_elaa
23-05-09, 08:43
sibel can kendi şarkı yazmıyor ondan bundan aldığı şarkıyla benişim albümüm süper olacak diyor

asd1234
26-05-09, 19:50
sibel can kendi şarkı yazmıyor ondan bundan aldığı şarkıyla benişim albümüm süper olacak diyor

Bir insan her şeyde iyi olmak zorunda değil. Sesi,yorumu,sahnesi şüphesiz gayet iyi olan Sibel Can'ı, kendi sözlerini/bestelerini albümüne koymadığı için eleştiremeyiz bence.Kendi yazdıklarını beğenmemiş olabilir,başkasının mesela Tarkan'ın,Sezen Aksu'nun sözlerini daha çok beğenip haklı olarak onları albümüne koymuştur,bilemeyiz.Sonuçta kendine göre en iyi şarkıyı bulup koyuyor mu? Evet. İyi okuyor mu? Okuyor. Öyleyse,bence albüm çıktığında şarkıları dinleyip "Sibel Can kendi şarkı yazmıyor" diye düşüneceğine albümün tadını çıkar arkadaşım. :20:

Şarkı isimlerini görünce insan merak ediyor şarkıların nasıl olduğunu. Ama en çok ta Tarkan'ın verdiği şarkıyı merak ediyorum tabii :) Teşekkürler haber için.

Barish
27-05-09, 00:28
Bir insan her şeyde iyi olmak zorunda değil. Sesi,yorumu,sahnesi şüphesiz gayet iyi olan Sibel Can'ı, kendi sözlerini/bestelerini albümüne koymadığı için eleştiremeyiz bence.Kendi yazdıklarını beğenmemiş olabilir,başkasının mesela Tarkan'ın,Sezen Aksu'nun sözlerini daha çok beğenip haklı olarak onları albümüne koymuştur,bilemeyiz.Sonuçta kendine göre en iyi şarkıyı bulup koyuyor mu? Evet. İyi okuyor mu? Okuyor. Öyleyse,bence albüm çıktığında şarkıları dinleyip "Sibel Can kendi şarkı yazmıyor" diye düşüneceğine albümün tadını çıkar arkadaşım. :20:

Şarkı isimlerini görünce insan merak ediyor şarkıların nasıl olduğunu. Ama en çok ta Tarkan'ın verdiği şarkıyı merak ediyorum tabii :) Teşekkürler haber için.

katiliyoorumbravobravo

heval_buhurcu
27-05-09, 18:13

sibel can büyük sanatçılarla çalıştığı için albümündeki bütün şarkıları özel ve güzeldir!!! albümüde sabırsızlıkla bekliyoruz...

siboss1992
27-05-09, 20:12
ilk sarkii tarkaninnn süperrr ..

MerveGül
13-06-09, 10:25
Albümde Bazı Degişikliklerr Oldu :)

1.Çantada keklik - Tarkan

2.Başı bağlı - Gülşen

3.Kalbimin ağlayan kıyıları - Sehrazat

4.Benim adım aşk - Ayla çelik

5.Bizde acı evde yaşanır - Sezen Aksu -Halik koçak

6.Eğer istersen- Aysel gürel-serkan

7.Eziyet - Serdar ortaç

8.Bütün aşklar alaturka - Greek söz: Yavuz Hakan Tok

9.Ebediyen seveceğim seni Rafet el roman

10.Keyfime yok diyecek - Greek-söz:Faruk Ceviz

sibelcan.com.tr =) canses

siboss1992
14-06-09, 02:58
ben youtube da tarkanin yazdigi sarkigi dinledim..
cooooooooook süperr .. mükemmel sözler felan..

*HiLaL*
17-06-09, 23:28
ben youtube da tarkanin yazdigi sarkigi dinledim..
cooooooooook süperr .. mükemmel sözler felan..

evet evet süperrr cok güzeLL.. TarKAnINda sesi var arada duyuLuyOr süperr:8::8:
birde tek söyLese tarkann güzeL oLur..

SCFCbüşra
18-06-09, 10:41

Sibel CAn'ın şarkı yazmadığını nerden biliyorsun.

Albüm harika herkese tavsiye ederim süper olmuş her şey :29:

MerveGül
22-06-09, 13:48

albümü dinleme fırsatınız olursaki şuna dikkat edin tarkan gibi birçok başarılı ismin imzası var albümde hepsi muhteşemm yazın bombası SİBEL CAN :20:

ece**
31-08-09, 16:56
gülşen'in werdiği "başı bağlı" şarkısı harikaymış..dün ilk defa dinledim çok güzel de okumuş gülşen'in eline can'ın sesine sağlık valla...çok duygulu bi şarkı :(

trknmania
31-08-09, 18:33
gülşen'in werdiği "başı bağlı" şarkısı harikaymış..dün ilk defa dinledim çok güzel de okumuş gülşen'in eline can'ın sesine sağlık valla...çok duygulu bi şarkı :(

bende çok sevdim o şarkıyı yaa....keşke 2. klip başı bağlıya gelseydi....

dudu_dilli
31-08-09, 20:23
Ben şarkıların hepsini dinledim gerçekten tarkanın verdiği şarkı en güzel şarkı die düsünüyorum ikincisi Keyfime yok diyecek