PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : asla düğün şarkıcısı olmam!

tarkaseksüel
13-05-09, 18:25
http://images.superonline.com/haber/2008/05/11/5360.jpg

Yalın da, Tarkan gibi düğünlerde sahneye çıkmayı reddetti.
POPÇU YALIN BİR DÜĞÜNDE SAHNE ALMASI İÇİN KENDİSİNE TEKLİF EDİLEN 140 BİN DOLARI KABUL ETMEDİ VE 'BEN ASLA DÜĞÜN ŞARKICISI OLMAM' DEDİ!

Yalın da, Tarkan gibi düğünlerde sahneye çıkmayı reddetti. Rus bir işadamı kızı için Yalın’ın sahneye çıkmasını istedi ve 140 bin dolar teklif etti. İş adamının Yalın’ın tüm isteklerini de kabul etmeye hazır olduğu öğrenildi. Ancak Yalın, teklifi hiç düşünmeden reddetti. Ekonomik krize rağmen teklifi kabul etmeyen Yalın, 'Böyle bir teklifi değerlendirmeye ihtiyacım yok. Düğünlerde sahneye çıkmıyorum. Hiç çıkmadım ve çıkmayacağım' dedi.

GECCE

tarkaseksüel
13-05-09, 18:26
tarkan eskıden düğüünlerde söyluyordu sonradan mı reddettiki

gülcan
13-05-09, 18:45
bence iyi yapıyor öyle her yere çıkmasın ...haber için teşekkürler..

siboss1992
13-05-09, 19:25
tarkanin cikmamasini anliyorum o megastar..
ama böyle yakin arkadaslarin ciksa fena olmaz..
ama yalin niye cikmiyor.. kötü olan ne ki?

TEVETOGLU
13-05-09, 19:35
Herkesin kendi düşüncesine saygı duymak lazım.

centrino
13-05-09, 19:42
tarkanin cikmamasini anliyorum o megastar..
ama böyle yakin arkadaslarin ciksa fena olmaz..
ama yalin niye cikmiyor.. kötü olan ne ki?

katılıyorum tarkan'ın düğünle ilişkisi anca evlilik olabilir.yalın için bu teklif iyi sonuçta bu para kolay kazanılmıyor yalında 1 gece dişini sıksaymış.

szr67
13-05-09, 23:09
tarkanın düğüne çıkmadığını kim söylüyor.Acaba hangi yürekli erkek tarafı gel tarkan bizim düğünde çık kaç paraysam vericem diyebilir.kimin gözü yer onu dünyanın en zengini bile olsan bu kadar masraf yapmaz kimse teklif gelmiyor da ondan ben tarkanın lüks bir yemekli düğünde sahne alır diye tahmin ediyorum ki artık o dönemlere geldik kimse şuraya çıkmam falan diyemez herkezin paraya ihtiyacı var.

hilfa
14-05-09, 12:37
:22:herkesin fikrine saygı duymak gerekir:20:Tarkanımı düğünlerde görmek istemem:29:

ece**
14-05-09, 12:49
kendi düşüncesi saygı duymak lazım.kriterleri böle demekki...yanlışta dememş aslında...:19:

Bamboo
14-05-09, 14:06
neden ki ben christina aguileranın özel bi düğün gecesi için 2 milyon dolar alıp sahneye çıktığını biliyorum yani duymuştum tamam tarkana o kadar para vermezlar ama 140bin dolar gibi paralarda az değil yani kaldıki tarkana daha fazlasını teklif ediliyo nie gitmiyo ki anlamadım basit düğün salonlarında ki gibi düğün olmayacak ya...

Yakisikli89
14-05-09, 15:09
saygi duymak lazim.

Solist
14-05-09, 17:19
ozaman cikmayacaksan reklam yapma o paraya herkes cikar :)) kandirmayalim kandirilmayalim :))