PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan diyeti

me_like
13-05-09, 16:47
TARKAN DİYETİ

Artık Tarkan'ın müziğinden sonra bir de diyeti çıktı. Basından takip etmişsinizdir Tarkan son zamanlarda epey zayıfladı ve aşk acısı yüzünden diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

O da tabi dünya starı, o yüzden dünya starlarının uyguladığı ve şahsen benim de en çok beğendiğim diyetlerden birini yaparak 20 günde 8 kilo vermeyi başardı. Bir de sporda yapınca adam oldu yine taş.. Neyse Tarkan'a açık açık asılmayı bırakıp diyetine geçeyim.

Un, şeker, margarin ve tatlıdan uzak durdu, bol su içti. Sonunda, 20 günde 8 kilo vermeyi başaran Tarkan, 78 kilodan 70 kiloya düştü.

Kahvaltı
* 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız, tuzu alınmış beyaz peynir
* İnce bir dilim kepek ekmeği
* Şekersiz çay ve kahve
* 1 tatlı kaşığı pekmez, reçel, bal ya da marmelat

Öğle
* 3 Adet ızgara köfte ya da 90 gram tavuk eti veya yağsız buğulama balık (Kesinlikle yağda kızartılmayacak.)
* 1 tabak salata
* 1 çay bardağı yoğurt
* 2 adet kepekli ekmek
* Mevsim meyvesi

Akşam
* Mevsim meyvesi
* Az etli, çok az yağlı ıspanak, taze fasulye, bamya, karnıbahar, patlıcan, vs. sebzelerden herhangi biri
* Mevsim salatası
* 1 adet kepekli ekmek

yazının tamamı;
http://www.gecce.com/pages/yazi.asp?yid=6805

centrino
13-05-09, 17:09
Helal olsun valla tarkan'a ben hergün diyete başlayıp bırakıyorum dayanamıyorum bu yiyecek listesi çok az bana göre.zaten tarkan konserindeki dansıyla en az 1 kilo veriyodur.çok zayıfladı 75 normaldir tarkan için hem kıyafetlerin içinde çok küçük duruyor.

İZMİRLİ
13-05-09, 17:12
78'den 70'e düşmüş herhalde yazıyı yazan arkadaş tartmış :))

didar
13-05-09, 21:03
ben bunlara bir gün bile tahammül edemem.iyi dayanmış.aç kalırım ya...hiçte sevmediğim seşler

eLiF
13-05-09, 22:05
kıyamam ben ona iyi dayanmış daha fazla zayıflamasın artık =)

siboss1992
15-05-09, 12:49
bu haberi zaten okumustum burda..
ama yinede sagol..

ece**
15-05-09, 13:19
aayy kıyamamm canım tarkanım benimm walla iyi dayanmış ben hiç dayanamazdım ki zaten sebzeyi hiç sewmem..:6::4:ama artık zayıflamasın bu kadar yeter..:15::19:

kevser
15-05-09, 21:14
ayy kıyamammm bunlarla mı geçiyo günleri insan bayılır be açlıktan:) hem o kadar sahneye çıkıyo adam sadece bunları yese düşer bayılır bence bu değildir yani