PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Rize

gaybana
11-05-09, 18:07
Ben tarkanın hayranıyım ve aynı zamanda hemşerisiyim. bu sebepten dolayı onun Rizeye gitmesini oranın da tanıtımına yardımcı olmasını çok istiyorum. Şimdiden ilgisine teşekkür ederim..

hilfa
12-05-09, 23:55
:10:Tarkanım zaten her yerde Rizeli olduğunu söyleyerek zaten katkıda bulunuyor :20:
:8:gerçi karadeniz cennet gibi :8:

kayhaN
13-05-09, 17:43
tarkan zaten tüm ülkemizi temsil ediyor ;)

gaybana
15-05-09, 23:24
Kesinlikle tüm ülkemizi temsil ediyor. tarihi hasankeyfe olan duyarlılığını da biliyorum. ve gerçekten bir sanatçı olduğunu gösteriyor. bunlar benim için ayrıca gurur verici birşey. ben biraz hemşericilik yapıyorum galiba:)

qiZémtévétoqLu*
23-07-09, 13:43
Bende hemşerisiyim aşkımın =) Ve bundan öyle bir mutluluk duyuyorum ki anlatamam sizlere !! :) :) Ama İstanbul'da yaşıyorum onun gibi <3 Rize'nin gururu kesinlikle TARKAN !! Seni seviyorum bitanem benim !!!! =)

iremm
18-09-09, 22:09
ben de rizeliyim :) Ankara'da yaşıyorum ancak Rize'ye her gittiğimde bin kat daha fazla gurur duyuyorum çünkü Tarkan ile ortak bir şeyim var o da Rize :) Tarkan seni çoooook seviyorum :)

muck muck
18-09-09, 22:13
İyi de Tarkan Rize'li degil ki,Almanya - Azley doğumlu.

trknmania
18-09-09, 22:15
İyi de Tarkan Rize'li degil ki,Almanya - Azley doğumlu.

ama babası nereliyse çocuk ta oralıdır ve tarkanın babası da rizeli olduğu için tarkan da rizelidir arkadaşım...almanya da doğmuş olması bu gerçeği değiştirmez:)

Dark_blue
19-09-09, 00:13
Kullandigin nick bi tuhaf degilmi :)))

ece**
19-09-09, 12:37
tarkan bizi her anlamda gurur werici şekilde temsil ediiyo bence =)))

levent_taka61
19-09-09, 13:43
benim anlamadığım ne alakası var rizenin tanınmaya ihtiyacımı varmış herkes biliyor rizeyi yada nasıl bi tanıtım yapabilir bence gereksiz bu konu olmuş yani ne demek rizeyi tanıtması koskoca rize yani bu mahalle değilki bende trabzonluyum şindi birileri trabzonumu tatıcak :D

Mega Fanat
20-09-09, 18:09
Turkiyede ilk ilgimi ceken memleket RIZE. TARKANin Rizeli oldugunu bildigimde hemen Googl'da Rize yazip,Rizeyle ilgili tum bilgileri okudum:) ve bence Rize yeterince taniniyor:)