PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : " Sahnede dansci istemiyorum ! "

badboyserkan
10-05-09, 19:25
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NDE HAYRANLARIYLA BULUŞAN TARKAN, İKİ SAAT BOYUNCA ÖĞRENCİLERİ COŞTURDU....

http://img144.imageshack.us/img144/1976/makethumbo.jpg (http://img144.imageshack.us/my.php?image=makethumbo.jpg)

Sahnede tek başına dans eden Megastar, 'Dansçıların sahneyi doldurmasından hoşlanmıyorum. Koreografi eşliğinde dans edilmesi beni tatmin etmiyor. Böyle çok daha özgürüm' dedi.

gecce

yasinenessahin
10-05-09, 19:28
o yaptığı taklite bayıldım süperdi :d

denizmavisi
10-05-09, 19:31
bencede dansçı olmaması çok iyi sadece Tarkanı izlemek ayrı bi zevk

ozgee
10-05-09, 19:57
kendisi zaten fazlasıyla dolduruyor sahneyi dinleyenleri dansıyla etkileyen bi sanatcı o kimi zaman kıpır kıpır yapıyo duramıyoruz yerimizde kimi zaman hali ve tavrıyla duygusallasıyoruz:10: sahneye bide danscı koymak gereksiz olur

centrino
10-05-09, 19:59
Tarkan tek başına sahneye yakışıyor.Bence en süper danslarından birini 2006 mıss turkey'de yapmıştı.o zaman sahnede kız fazlaydı ama dikkat ceken her zaman ki gibi tarkan olmuştu..

eskalen
10-05-09, 20:02
Sahne yaptigi taklit cok komikti gercekten :) Ayrica bi de sole demisti sanirsam; "ben ve orkestra arkadaslarim yetiyoruz" Kendi zaten tum gozleri uzerine cekiyor daha ne olsun ;)

tarkantutkunu
10-05-09, 20:18
Benim Fikrim Tarkan kendine özgü hareketler'i dans grubuyla yapsın

çünkü bir çok kişi Tarkan'ın konserler'de yaptıgı hareketleri Klip'lerinde yapıyor

Tarkan farkını bu yönde ortaya koyabilir.

yasinenessahin
10-05-09, 20:45
Benim Fikrim Tarkan kendine özgü hareketler'i dans grubuyla yapsın

çünkü bir çok kişi Tarkan'ın konserler'de yaptıgı hareketleri Klip'lerinde yapıyor

Tarkan farkını bu yönde ortaya koyabilir.

Bence tam tersi Tarkan'ın yaptığı hareketleri zaten kimse taklit edemez etse de yüzüne gözüne bulaştırır. Ayrıca konserde tek başında çıkıp söylemeyi bırak, ayaklı mikrofon kullanmayan tek sanatçı Tarkan'dır. Lütfen bu farkı da görmezden gelmeyelim...

MassConfusion
10-05-09, 20:51
Bencede haklı

Danscilar kullanmasi senkron bi durum gerektirir, Tarkan dogaclama dans ediyo.. yani o an icinden ne gelirse oyle hareket ediyo, bildigim kadariylada su siralar ekibinde bi koreograf yok. Ama mesela mezdekeyle ne guzel dans etmisti, demeden gecemiyorum bu konuyu.
Bence görsellik önemli bi faktör konserlerde!

TEVETOGLU
10-05-09, 21:33
Dansçıya gerek yok.Tek başına bütün sahneyi Tarkan doldurur zaten.

eLiF
10-05-09, 21:37
haklı tek başına yeterli =)

starzu
11-05-09, 01:01
sahnede ne taklidi yaptı ya aranızda konuşmayın konsere gidemeyenler var açıklayın çatlıycam:5:

--JOHNSON--
11-05-09, 01:03
dansçıyı gerek yok tarkan hepsine bedel..

kevser
11-05-09, 01:08
ya dansçıya gerek yokta bi zamanlar sahneye dansçıyla çıktığı geldi aklıma o öyle söylediği zaman:)

hilfa
11-05-09, 01:13
:10:Tarkanım tek başına yeter :10:sahnede Tarkanım varken bizene diğerlerinden:10:

szr67
11-05-09, 02:08
dansçıya gerek yok da bi dansöz olsun yahu karşılıklı göbek atarlar ne güzel olur

cansu06
11-05-09, 08:23
tarkan zaten sahnede yerinde duramıyo fazlasıyla dolduruyo sahneyi danscıya gerek yok bncede

tarkaseksüel
11-05-09, 11:43
aslında bı yandan olmalı dıyorum bı yandan da tarkann zaten yeter diorumm kesin korografi çalışması zor gelıyordur onaa:D

qüccin
11-05-09, 18:57
dansçıya hiç gerek yok bncede tarkan sahnede kendine özgü danslarıyla muhtşm ztn sahneyı fazlasıyla dolduruyo;) bu arada taklit muhabbeti nedir ya bnde merak ettm gerçekten :5:

eskalen
11-05-09, 20:08
Taklit muhabbeti sole; dansci taklitleri yapti egilip kalkip...Bi anda icinden geldi sahnede :) Sonra sevmiyorum sacma diyecekti neredeyse orda durdu...Ama danscilar konusu nerden aklina geldi icinde mi tuttu soledi yoksa diger (serdar ortac vs.) sanatcilara gondermemi yapti bilmiyorum...Belki de her ikisi de...

Ama bencede dansciya gerek yok. Zamaninda yapti hatta gecen 30 agustos Atakoy Marina konserinde danscilar kullandi daha yeni...Demek ki artik daha yok dansci falan demek istedi...

siboss1992
11-05-09, 20:48
bencede sahnede sadece o olsun..
o yeterince iyi bir performans gösteriyor zaten..

uniqe
13-05-09, 02:53
Madonna, Justin bu işi bilmiyor mu? Onların sahnelerindeki kareografiler kötü mü? neredeyse 600-700 metrelik sahneler kurup koşturuyorlar. Önemli olan onların arkalarındaki gibi saglam kareografiler ve cok iyi danscılar bulabilmek. Bu da sıkı bir bütçe demek. Sahnede dansçı istemiyorum çünkü daha fazla para bana kalsın zihniyeti bu bence :)

Ferya
13-05-09, 16:10
Sahnede Tarkan olunca danscilari gören kim ki zaten.Olmasalar da olur.

arau
13-05-09, 16:34
Madonna, Justin bu işi bilmiyor mu? Onların sahnelerindeki kareografiler kötü mü? neredeyse 600-700 metrelik sahneler kurup koşturuyorlar. Önemli olan onların arkalarındaki gibi saglam kareografiler ve cok iyi danscılar bulabilmek. Bu da sıkı bir bütçe demek. Sahnede dansçı istemiyorum çünkü daha fazla para bana kalsın zihniyeti bu bence :)

seninde dediğin gibi milyonlarca dolara dev sahneler kuruyorlar.(örn: Madonna'nın sadece sahnesi 10 milyon dolar) orada dansçıya ihtiyaç var tabi. bi şekilde sahneyi doldurmak lazım ama bizim sahnelerimiz küçük bide 20 tane dançıyı çıkarırsan (serdar ortaç gibi) ortalık pazar yerine dönüyor. çok kalabalık ve göz yorucu oluyor. koreografilerde çok acemiyce. Tarkan'da bunu bildiği için en iyi yaptığı şeyi yapıyor yalnız ve doğaçlama dans ediyor. bunun dansçılara para vermemek ile ilgisi olduğunuda sanmıyorum. organizasyon masrafları Tarkan'ın cebinden çıkmıyor ki onları sponsorlar karşılıyorlar.

didar
13-05-09, 21:05
bence dansçı olmaması daha iyi.sahnede sadece tarkan var ne güzel.tek başınada herkezi oynatabiliyor.sahnede tek onu görmek çok güzel bişey bence.bide setar ortaç gibi olduğunu düşünsenize her konserde yakında bir sürü dansçı.haha

ece**
14-05-09, 00:11
uzun zamandır giremiyodum internete sorun olduundan hasret kalmışım...:4:bencede tarkanım çook doğru söylemişş onun dansları zaten kendine çok özgü we ona çok yakışıo ayrıca tarkanım zaten pire gibi zıp oraya zıp buraya sahneyi fazla fazla dolduruo:29::17::17::29:

starzu
18-05-09, 00:49
bütün dansçılar kurban olsun sana :10:canım, bitanem ,megastarım sensiz günüm geçmiyorya beynim sulandı :9:artık hiç bişey almıyor:5:

karma_elcin
18-05-09, 03:41

katılıyorum, bence Tarkan'ın bu düşüncenin tam tersini savunması gerekiyor ama Tarkan sahnede yalnızlığı seçmiş anlaşılan..:s
konserde en az 4-5 şarkıda dans ekibinin bulunması konsere güzellik katıyor, saçma sapan şarkıcıların bile dansçıları var ama koskoca Tarkan'ın dansçıları yok..kaliteli dansçılar sahneye dinamiklik katıyo ve zengin bi sahne olmuş oluyor..Tarkan bence yalnış düşünüo bu konuda malesef, maddi açıdan zor bi durum ama her güzel şeyin bi bedeli var :)

ezel1710
18-05-09, 14:51
kendi bilir bizim icin hava hos

Bamboo
18-05-09, 16:47
ben kenanın ayvalık konserine gitmiştim ve kenanın 5-6 civarı dançıları vardı acemi oldukları halde yinede çok hoş görünüyorlardı bu yüzden tarkana katılamayacağım dansçılarla her zaman daha güzel oluyo sahne...

Hüli 82
18-05-09, 19:03
Tarkan olduktan sonra dansciya hic gerek yok

pare pare
18-05-09, 20:49
Bencede Tarkan yalniz daha iyi . . .

angelboyy23
19-05-09, 16:57
BENCE BENİ Bİ İZLEYİN TARKANIN YORULDUĞU ZAMAN..BEN DEVREYE GİREBİLİRİM DERMİŞİM HAKLYIM.İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ TAKİP EDİYORUM..EVDE TEK ÇOÇUK OLMANIN ZARARLARIMI DESEM NEDESEM BUNA:)BEYAZ SHOWDA YAYINLANDI..http://www.vidivodo.com/270830/beyaz-show-canisi-9-eylul