PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Elazığ konseri

semih_
10-05-09, 10:39
Merhaba arkadaşlar ben elazıgdan bir tarkan fanı tarkan elzıga gelıyor diye 2 haftadır bangır bangır her tarafta yayınlanıyor hadise ile birlikte hemde aynı sahnede bulusacaklar fealn deniliyor bilboardlarda da aynı gun ve saat yazıyor

ben buradaki o organızatore guvenmedıgım için hala bilet almadım bu konserin olup olmadıgını kımden ogrenebiliriz bi yardımcı olursanız sevınırım

arau
10-05-09, 13:33
hitt production'a telefonla sorabilirsin oradan bilgi verirler.

scorpioness
10-05-09, 15:43
Konser biletlerinin Elazığ'da şehri babil kafe , Yalçın ses müzik vs..yerlerde bulabilirsiniz bilet fiyatları 30 tl olarak belirlendi...Diye bir yazı okumuştum nette Konserin kesin olması lazım. Admin arkadaşımız duyurularda önceden konu açmıştı.

OnUrRrR
10-05-09, 23:48
Bende Elazığdanım.

Konser bileti 30 lira.

Alabileceğiniz yerler; Şehri babil cafe,yalçın müzik,beykonak lokantası,mado..

Yer,Atatürk Stadyumu Saat 19.00

Hadisede konsere dahil..

HakanÇelik
11-05-09, 01:10
Merhaba arkadaşlar ben elazıgdan bir tarkan fanı tarkan elzıga gelıyor diye 2 haftadır bangır bangır her tarafta yayınlanıyor hadise ile birlikte hemde aynı sahnede bulusacaklar fealn deniliyor bilboardlarda da aynı gun ve saat yazıyor

ben buradaki o organızatore guvenmedıgım için hala bilet almadım bu konserin olup olmadıgını kımden ogrenebiliriz bi yardımcı olursanız sevınırım

Tarkan kesin geliyor. Biletler satışa çıktı zaten. Dikkat edip bandrollü biletleri almak lazım. Çünkü sahtesini de basabiliyorlar. Benimle özelden iletişime geçerseniz size yardımcı olurum.

TarkanColl Yönetimi
Hakan Çelik

günışığım
11-05-09, 05:08
Tarkan kesin geliyor. Biletler satışa çıktı zaten. Dikkat edip bandrollü biletleri almak lazım. Çünkü sahtesini de basabiliyorlar. Benimle özelden iletişime geçerseniz size yardımcı olurum.

TarkanColl Yönetimi
Hakan Çelik

hakan gozun aydin =)