PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Itu Tarkan Bulusmasi Anisi!

eskalen
09-05-09, 15:16
Oncelikle bu bulusma icin Tarkancoll ekibine cok tesekkurler...
Konser alaninda erken gittigimizden baya bekledik...Bekledik ama sonunda degiyor :) Saat 8:30'u gosteriyordu...Demet hanim geldi 5 kisi bizi aldi...Ve heyecan dorukta...Yavas yavas kapilardan geciyoruz...Tarkan'in otobusune geldik...Sessizlik var...Sonra Tarkan'in otobusu yuksek oldugundan hemen ayakkabilardan,kiyafetinden durusundan Tarkan'i tanidim....Hemen indi Tarkan...Ve bizle beraber!....Ilk Tarkan naber dedim..Opustuk sarildik...O ara bi tarkan ile tokustuk...Tarkan ah dedi :) Sonra fotolar videolar derken surdu de surdu...Album hakkinda konustum...Yaza yetistirmeye calisiyorum dedi...Ensesinde Love diye bir dovmesi vardi...Onu farkettim sordum...Tarkancoll'daniz dedik...Tamam biliyorum dedi...Cok ozlemisiz :) Otobusunun orda tum ekibi vardi basimizda...ben sahsen cok rahattim heyecan vardi ama rahattim :) Sonra sahne alanina donduk...Ama yerimizden olduk...Bizde(enes, serkan ve ben) biraz arkadan izledik...Sahneye asansor ile cikti muhtesem sekilde...Ve bi ara "ben dansci falan sevmiyorum...Ole bi ole bi bole oynuyorlar" gibisinden birkac taklit yapti...Dansci kullanan diger sanatcilara gonderme yapti gibi...ITU yu costurdu...Itu bence bole konser gormemistir...Cok costuk eglendik...2 kez bis yapti...Giderken bana inan dedi...Dedikodulara inanmayin dedi...Nesesi yerindeydi...Kismet olursa bole konserlere hep cikacagim dedi...Saclari baya uzamis..Yuzunu biraz kapatiyor...Serkan kupesini almak icin Tarkan'a diretti...Degis tokus ettiler..Cok hostu...Sahneye onun kupesiyle cikti :) Bu arada badboyserkan(serkan'a) tesekkurler...O Bizim grubumumuzun baskanligi yapti..Orda o bizi organize etti..Gorev ve sorumlulugumuzu tamamladik...Herkes memnun ayrildi...Tarkancoll'a cok tesekkurler yine ;)

Rumeli59
09-05-09, 15:20
gercekten senin adina cok sevindim:29: sonunda kavustun:-))

TEVETOGLU
09-05-09, 16:20
Bütün Tarkan severlerin böyle güzel bir anısı bir gün mutlaka olur inşallah!

asd1234
09-05-09, 18:41
Vay bee cidden kıskandım :) Küpe değişimi,resimler videolar filan..Forumdanız deyince biliyorum demiş ya çok sevindim :) Aahh ahh inşallah bi konserinde biz de tanışırız Tarkan'ımızla. Teşekkürler paylaştığınız için :))

gülcan
09-05-09, 19:30
sizin adınıza çok sevindim..harikasınız..:)

ayrilik_zor
09-05-09, 20:06
Konserin baslamasina 15 dakika kalimina Tarkan'in ekibinden Cem abiyle görüstüm görüsme esnasinda Konser alani cok sessizdi icerisi cok sessiz dedigimde kendisi evet seyirciler simdi iceri aliniyor dedi hemen Tarkan'i sordum Tarkan 5 dakikaya gelir dedi demekki benim Cem abiyle görüsmem esnasinda Forum arkadaslarimiz güzel bir Tarkan bulusma ANI yasiyordu...güzel seyler bunlar sizin adiniza sevindim...

ösgee
09-05-09, 20:30
çOoookk kıskandım yaa darısı başımaaa bzde biqün anLatırız byLe inşaLLah (: .. :8:
ama nasıL bu kdr rahattın onu anLayamadımm :5:

qüccin
09-05-09, 22:03
ne güsel ya... umarm bizimde Tarkanla tanışma gibi bi şansımız olur senın adına çok sevndm:8:

eskalen
09-05-09, 22:28
çOoookk kıskandım yaa darısı başımaaa bzde biqün anLatırız byLe inşaLLah (: .. :8:
ama nasıL bu kdr rahattın onu anLayamadımm :5:

Aslinda bu durum biraz onceden de bulusmak ve konserlerle de alakali...onceden hep takip ettigimiz gordugumuz birisi olduginda hep Tarkan rahat davranabiliyorsun...Heyecan tabiki var ama rahat olmak aceleci olmamak gerekiyor...Bu konuda kizlar cilgin seyler yapabiliyor...Onlar erkekler kadar sogukkanli olamayabiliyor bilmem bu benim dusuncem :) Bu arada zaten biz Tarkan ile gorustugumuzde ben, serkan ve enesten baska bir erkek yoktu... tOplam 3 erkektir...Paso kizdi gerisi..Bilmem anlatabildim mi? :)

kevser
10-05-09, 13:28
ya albümü ne ara sordunuz ki ben onları hiç hatırlamıyorum beynim kendini resetledi zaten bi süreliğine:)
konser alanına döndüğümüzde ben size baktım ama göremedim başta üzüldüm arkada kaldınız diye hatta serkanı arayıp bizim yanımıza gelin dicektim ki o sırada gördüm sizi ama keşke sizde benim gibi en önde olabilseydiniz:)

tarkaseksüel
11-05-09, 11:47
felekten bir günn

hilfa
11-05-09, 12:10
:8:okurken heyecanlandım :21:sizin adınıza çok sevindim darısı bize inşallah:29:

inci tanesi
12-05-09, 23:40
offff ooooof bu ne sanstir Allahim :19: ya darisi bizim basimiza arkadaslar :10: .Bide sizin adiniza cook sevindim :20:

didar
13-05-09, 21:10
allahım bizede göster o günleri.çok sevindim.

ece**
18-05-09, 13:08
nasıl güzel bi andır allahımm..okurken bile kendimi siizin yerinize koyup heyecanlandım..:21:çok sanslısınız arkadaşlar..:20:

SEA
26-05-09, 14:57
Aslinda bu durum biraz onceden de bulusmak ve konserlerle de alakali...onceden hep takip ettigimiz gordugumuz birisi olduginda hep Tarkan rahat davranabiliyorsun...Heyecan tabiki var ama rahat olmak aceleci olmamak gerekiyor...Bu konuda kizlar cilgin seyler yapabiliyor...Onlar erkekler kadar sogukkanli olamayabiliyor bilmem bu benim dusuncem :) Bu arada zaten biz Tarkan ile gorustugumuzde ben, serkan ve enesten baska bir erkek yoktu... tOplam 3 erkektir...Paso kizdi gerisi..Bilmem anlatabildim mi? :)

Şşşşt istisnaları ayırın bakıyım:5::5: , ben de galiba biraz fazla sakindim ,bizim gruptan bi tek kevser çok heyecanlıydı o da Tarkan'ı ilk kez yakından görüceği için onu yatıştırmakta bana düştü .

siboss1992
26-05-09, 16:57
arkadaslar tarkanin dövmesi gercek mi?

Ganador
26-05-09, 22:27
Tarkanin uzun suredir dovme yaptirmak istedigini ve karar veremedigini duymustum.Yaptirdigi yeri biliyorum,bir cok unlu ismin dovme yaptirdigi bir yer.Keske resim olsada gorsek