PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O'na Kavuşmak..

kevser
09-05-09, 13:25
Dün gece yine rüyalarımdaki gibi bi geceydi ama bu sefer tek fark sonu hüzünle bitmedi.Tarkanla görüştüğümü rüyamda kaç kere gördüm bilmiyorum ama sonu hep aynıydı uyandığımda off yaaa yine rüyaymış derdim ama bu sefer öyle olmadı sabah uyandım vee ewet ewet tarkandı o bu sefer gerçekti dedim:)yanına saat 8.30 gibi gittik ben zaten heyecandan ölüyodum arabadan ayaklarını ve bacaklarını görünce bi fena oldum:) sonra merdivenlerden inmeye başladı ama ben hala inanamıyorum tabi yaklaştı yaklaştı yaklaştı ve yanımızdaydı işte ben sadece konuşuruz fln sanmıştım sarılmak öpmek fotoğraf çekebilmek fln aklımın ucundan geçmezken bu bana sarılıp şap şup öpmesin mi bittiğim andır işte:)hala şoktayım tabi inanamadım dokunup aa gerçek bu yaa dedim patlattı orda kahkahayı heyecanım yüzünden rezil mi odum vezir mi bilmem:)baya bi konuştuk 3 4 kere resim çekilebildik onu öptüm sonra bi daha öptüm sonra bi daha öptüm :) sabah uyandığımda yaptığım bi saflık geldi aklıma tam ayrılma vakti dayanamadım tuttum elini ve öptüm:21: o sırada bağırdılar hadi tarkan hazırlanma vakti fln dediler tarkan 1 2 dk daha fln dedi o da çok sevdi bizi:P ya çok uzattım biliyorum ama çok mutluyum kusura bakmayın haa bu arada sahnede taktığı küpede Serkanındı yani:D
Son olarak bana hayatımın en güzel dakikalarını yaşatan Ebru ablama,TarkanColla,bu güzel anımda yanımda olan arkadaşlarıma,beni sakinleştirmeye çalışan Denize,her konserde çilemi çeken abime ve tabiki Tarkanıma sonsuz teşekkürler
Allahım sana şükürler olsun yaaaaaaaaaaaa:21::21:

kevser
09-05-09, 13:35
bişeyi eklemeyi unuttum:D onunla görüştükten sonra o kadar kalabalıkta tekrar eski yerime yani en öne gelince beni gördü tabi doğal olarak aa en öndesin dedi bana yanımda ki kızların suratını görmeniz lazımdı :d:D

fincan
09-05-09, 13:51
senin adına çok sevindim kevser, eminim çok mutlusundur inşallah bizde görebiliriz günün birinde

Rumeli59
09-05-09, 14:02
senin adina cok sevindim:-)

trknmania
09-05-09, 15:16
çok sevindim senin adına kevsercim :)darısı başımıza inşallah:)

asd1234
09-05-09, 18:36
Eminim ömründe geçirdiğin en güzel günlerden biridir :) Darısı başımıza artıık :4:

badboyserkan
09-05-09, 18:40
Dün gece yine rüyalarımdaki gibi bi geceydi ama bu sefer tek fark sonu hüzünle bitmedi.Tarkanla görüştüğümü rüyamda kaç kere gördüm bilmiyorum ama sonu hep aynıydı uyandığımda off yaaa yine rüyaymış derdim ama bu sefer öyle olmadı sabah uyandım vee ewet ewet tarkandı o bu sefer gerçekti dedim:)yanına saat 8.30 gibi gittik ben zaten heyecandan ölüyodum arabadan ayaklarını ve bacaklarını görünce bi fena oldum:) sonra merdivenlerden inmeye başladı ama ben hala inanamıyorum tabi yaklaştı yaklaştı yaklaştı ve yanımızdaydı işte ben sadece konuşuruz fln sanmıştım sarılmak öpmek fotoğraf çekebilmek fln aklımın ucundan geçmezken bu bana sarılıp şap şup öpmesin mi bittiğim andır işte:)hala şoktayım tabi inanamadım dokunup aa gerçek bu yaa dedim patlattı orda kahkahayı heyecanım yüzünden rezil mi odum vezir mi bilmem:)baya bi konuştuk 3 4 kere resim çekilebildik onu öptüm sonra bi daha öptüm sonra bi daha öptüm :) sabah uyandığımda yaptığım bi saflık geldi aklıma tam ayrılma vakti dayanamadım tuttum elini ve öptüm:21: o sırada bağırdılar hadi tarkan hazırlanma vakti fln dediler tarkan 1 2 dk daha fln dedi o da çok sevdi bizi:P ya çok uzattım biliyorum ama çok mutluyum kusura bakmayın haa bu arada sahnede taktığı küpede Serkanındı yani:D
Son olarak bana hayatımın en güzel dakikalarını yaşatan Ebru ablama,TarkanColla,bu güzel anımda yanımda olan arkadaşlarıma,beni sakinleştirmeye çalışan Denize,her konserde çilemi çeken abime ve tabiki Tarkanıma sonsuz teşekkürler
Allahım sana şükürler olsun yaaaaaaaaaaaa:21::21:

Evet konser oncesi Tarkan'a verdigim mor renkli kupem sahnede Ona Cok Yakisti :21:

TEVETOGLU
09-05-09, 19:00
Tarkan'a bu kadar yakın olmak çok çok güzel ve heyecan verici olsa gerek.

sengibisidünyayagelmez
09-05-09, 19:25
çok şanslısın sende... ben hep derim Tarkanım'ı görebildiğim gün 5 dk bile olsa yanında durabildiğim hayatımın en mutlu günüdür ve öyle de kalacaktır diye. eminim senin için de öyledir. "ilk aşkım" diye çığlık atıp ona sarılmamı hatırladım bi an ve onu ne kadar özlediğimi anımsadım. darısı tekrar ona kvuşmaya, kokusunu yeniden hissebilmeye...

gülcan
09-05-09, 19:27
Senin adına çok sevindim insanın hayallerinin gerçekleşmesi kadar güzel bişey yok..:)

ayrilik_zor
09-05-09, 19:40
Kevser senin adina cok sevindim, DARISI diger arkadaslarimizin basina...

qüccin
09-05-09, 22:31
ne gusel senn adına çok sevındm umarım bı gun hepimize nasip olur:8:

hilfa
09-05-09, 22:43
:20:senin adına çok sevindim Kevsercim okurken senin heyecanını emin ol yaşadım sanki darısı bizim başımıza inşallah:20::10:

kevser
10-05-09, 13:31
sağolun arkadaşlar umarım en kısa zamanda sizde kavuşursunuz ona
Tarkan konser bileti 35 lira,yol parası 6 lira Tarkanla görüşmek paha biçilemez :4::4:geriye kalan herşey için master card:4:

trknmania
10-05-09, 14:20
:18::18::18::18::18:

Ferya
10-05-09, 19:18
Senin adina cok sevindim,darisi diger arkadaslarin basina.:41:

cansu06
10-05-09, 23:51
çok sanşlısın hayatının sonuna kadar unutamassın artık o günü=)

kevser
11-05-09, 01:11
çok şanslıyım ama Tarkan bi tükürüğünü bile layık görmedi bana:)

asd1234
18-05-09, 02:48
Neden öyle dedin ki şimdi? :D

ece**
18-05-09, 12:40
hayatında unutamıcağın en özel günlerin en başında gelecektir bence...:21:allahımmm bizede o özel günü yaşaat...:17:

ezel1710
18-05-09, 14:41
allah herkez nasib etsin insallah
senin adina da cok sevindim

Bounce21
18-05-09, 14:47
Senin bu yasadiklarini okuyunca inanki gozlerim doldu, o kadar gercekci anlatmissin ki arkadasim.. sanki ruyalarin en guzelini anlatiyormussun gibi. Senin adina cok sevindim. Bu an bana da kismet olsun istiyorumm.. her an aklimda sesi kulaklarimda.. Cok seviyorum seni Tarkanimmm. Allah nasip etsin herkes kovussun ona.. melekdir o melek..

kevser
18-05-09, 16:05
Neden öyle dedin ki şimdi? :D

çünkü bişey alamayınca bari bi kağıda tükür onu ver dedim vermedi:)

asd1234
18-05-09, 20:10
çünkü bişey alamayınca bari bi kağıda tükür onu ver dedim vermedi:)

Anladım :4: Onun yanında olup onunla yüz yüze konuşmak bile yeter zaten.

diLosh
23-05-09, 00:49
offf inanMıoruM yaaa süpéééérrr =D