PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sponsorzede megastar

arau
08-05-09, 19:39
Tarkan bu yaz çıkaracağı albümünü sponsorluk anlaşması yapmadığı için sonbahara erteledi. bugüne kadar pepsi. opet.avae gibi dev markalarla rekor sponsorluk anlaşmaları imzalayan Tarkan yeni albüm için firmalardan gelen teklifleri düşük bulduğu için kabul etmedi. Tarkan en son TTNET ile 1 milyon dolarlık şarkı satış anlaşması yapmıştı ve geçen yılın en çok satan albümü Metamorfoz'un tüm digital satış hakkını devretmişti.

HABERTÜRK

ozangüney
08-05-09, 20:00
yaaaaaaaaaaaaaaa :( offf yinemi kışın çıkarcak hani kesin çıkarıyodu yazınnnn ya offffffffff

sarıpapatya
08-05-09, 20:03
yok olamaz inanmam albüm çıkıcak bu yazz:((( detaylı bilgi edinmek lazım kısa zaman içinde...

mordum
08-05-09, 20:13
olamaz böyle bisey yaaa!!kendisi dedi en geç temmuza çıkacak diye...

mordum
08-05-09, 20:17
arkadaşlar detaylı bilgi alabilecek kişiler konuyu iyice bi araştırabilirmi?

günışığım
08-05-09, 20:59
Inanmiyorum bende

Pamela_beyazgul
08-05-09, 21:39
inanmiyorum yaaa, ben burda her daikayi sayiyorum :(

ümitcoll
08-05-09, 21:54
aynen ya konuyu araştıralım yha kötü bi haber bu opet avea pepsi gibi bu tarz tüketim alanında sponsor bulsa süper olur ya çünkü geçmişde bu sponsorlarla yaptığı turneler konserler muhteşe ötesi ya

hilfa
08-05-09, 22:24
:15:ben inanmıyorum böyle birşey olacağına :15: Tarkanımın kendi ağzından duymak lazım zaten yazı zor bekliyoruz bi de kışı mı bekliycez :6::10:Tarkanımı çok özledim çookkk:10:

eLiF
08-05-09, 22:47
erteleneceğini tahmin ediyodum da kışa ya da sonbahara ertelemesin bi daha ki yaza ertelesin yaz albümü yapması daha iyi olur

TarkanColl
08-05-09, 22:48
Bari bir single çıkarsın da sonbahara kadar oyalanalım... :8:

mordum
08-05-09, 22:54
Bari bir single çıkarsın da sonbahara kadar oyalanalım... :8:

kesinlikle katılıyorum sana ebru...

tarkantutkunu
08-05-09, 23:02
Bence Tarkan'ın sponsor bulması şart
TTNET tam olarak konserlerde yer almadı Tarkana bi katkısı olmadı
önceki sponsorlar Konserleri çok maliyetli ve büyük çapta yapıyorlardı mesela
2005'deki inönü konseri Avea eşliğinde gerçekleşti o konser gibi yılda 5 tane yapsa Tarkan yeter.

asd1234
08-05-09, 23:08
Tarkan'dan duymadıkça inanmıyorum.

TheLastAirBender
08-05-09, 23:12
ya vlla kime inanacagımızı şaşırdık şuu yaz bi gelsinde ondan sonra belli olur zaten ne zaman cıkacagı ama kendisinden duydugumuz yazı kacırmak istemedigi bana göre yazın patlatıcak bombayı beklemez sonbahar falan yha beklemesinde hoff efkar basstı anam yakim bi sigara :18::18::36::36:

cansu06
08-05-09, 23:19
bu kadar kısa sürede çıkmasını beklemiyodum erteleyiği belliydi ztn=)

qüccin
09-05-09, 01:01
bu konuda en ıyı açıklamayı tarkan yapıcaktır bekleyelım bakalım...

denizmavisi
09-05-09, 01:53
bende inanmıyorum geçen albümde de böyle bi haber çıkmıştı o zaman seçimler olduğu için gecikmişti bu sefer engel yok en geç temmuzda çıkacaktır inş

maximilian
09-05-09, 02:53
her sene gibi bu tantanayi birakin !!
Album cikinca cikar !!
"Arau" bilmedigin haber soyleme lutfen !! tadi kaciyo !

hermes
09-05-09, 07:23
Tarkan'in buyuk bir "PR" yani halkla iliskiler sorunu var... Bu kadar unlu bir ismin web sitesinin ne halde oldugunu yillardir goruyoruz. Bu cagda iki tane duyuru yapamiyor albumle ilgili. Bu kadar kaliteli konserler duzenleyen bir ekibin, bu kadar amatorce PR yaptigini gormek uzucu.

arau
09-05-09, 08:44
her sene gibi bu tantanayi birakin !!
Album cikinca cikar !!
"Arau" bilmedigin haber soyleme lutfen !! tadi kaciyo !

arkadaşım ben habertürk'teki haberi yazdım sadece. doğruluğu kesin demedimki...... kızacaksan haberi yapana kız. bülent ipek al buda e-mail adresi bipek@htgazete.com tr

the_answer3535
09-05-09, 09:44
eğer bu haber doğruysa yaz başı bir single şart artık bunu da yapmayacaksa önümüzdeki yaza bıraksın kesinlikle yaz albümü olsun

ezel1710
09-05-09, 12:50
saka mi?bu

Yakisikli89
09-05-09, 13:25
olabilir. pek anlamam bu tür islerden ama bir milyon u herkez vermez gibi geliyor bana. hele hele bu kriz zamaninda. hem onlari hemde tarkan i anliyabiliyorum. ama haber asparagas mis gibi duruyor. hadi bakalim insallah öyledir de önümüzdeki günlerde acilen sponsor bulur tarkancigimiz.

TEVETOGLU
09-05-09, 15:38
Haber doğruysa yine bekleyeceğiz artık.Sonbahardan daha geç çıkmasın da!

özlemmis
09-05-09, 15:43
arkadaşlar öyle olsa tarkan hazirana yetiştirmeye çalışıyoruz dermi en geç temmuz dedi.Umarım doğru değildir.Gazetede çıkan haberlerede
güven olmuyor.

ozangüney
10-05-09, 15:15
bence bu yaz çıkmıcaksa gelecek yaza bıraksın çünkü kışın çıkardığı albümlere hep bi tutmadı yakıştırması geliyo

Ferya
10-05-09, 19:10
Artik beklemekten baska yapacak bisey yok.

HURRICANE
10-05-09, 23:04
Bana pek inandırıcı gelmedi bu haber;)Söz Konusu TARKAN ise sponsor bulması hiçde zor olmayacaktır.Firmalar milyonlarca dolar harcıyorlar reklamlara!Ki Reklamlarının en etkili şekilde halka ulaşmasını sağlamak için TARKAN ı seçmeleri hep isabet olmuştur.Ve illaki bu albümde bir sponsor eşliğinde zamanında çıkacaktır.1-2 milyon dolar büyük firmalar için hiçbirşey değil!Yani eğer albüm ertelenecekse bunun nedeni asla sponsor bulamama değildir.

siboss1992
11-05-09, 20:55
off kisinda konserler iskence .. yazin daha güzel olurdu..
kipir kipir.. ben artik beklemekk istemiyorummmmmm:6:

WILDBOYS
11-05-09, 20:58
Yalan.........

erdem
12-05-09, 14:55
ben kafayı yerim kışa kalırsaaa imza gününe gidicemm tarkanınnn yazın ben olmazz yanii kışın...

Yakisikli89
12-05-09, 16:49
Bana pek inandırıcı gelmedi bu haber;)Söz Konusu TARKAN ise sponsor bulması hiçde zor olmayacaktır.Firmalar milyonlarca dolar harcıyorlar reklamlara!Ki Reklamlarının en etkili şekilde halka ulaşmasını sağlamak için TARKAN ı seçmeleri hep isabet olmuştur.Ve illaki bu albümde bir sponsor eşliğinde zamanında çıkacaktır.1-2 milyon dolar büyük firmalar için hiçbirşey değil!Yani eğer albüm ertelenecekse bunun nedeni asla sponsor bulamama değildir.

umarim dedigin gibi olurda önümüzdeki günlerde deyim (haftalar demiyecegim) bulur kendisine bi sponsor :20::21:

karma_elcin
12-05-09, 20:24
sponsor da eksik kolay kolay çıkmaz artık o albüm :) walla ben artık Tarkan'ın albümüne gün saymıorum neden mi çünkü hiç belli olmuo..inş albüm beklenildiği kadar iyi olur albümdeki Sezen şarkısını cok merak ediyorum, Tarkan bu albümde biraz farklılık yapsa keşke, sürekli Ozan colakoğluyla calışıo karma albümündeki gibi ya da ölürüm sana albümündeki gibi farklı kişilerle çalışsa şarkı alsa söylese daha ii olur diye düşünüyorum. Tarkan Metamorfozla cok ii bi çıkış yapamadı albümde güzel şarkılar vardı fakat cok üst seviyeye gelemedi bu albüm malesef.. Tarkan bu yaz sonu güzel bi albüm çıkarsa da biz de dinlesek..

özge
12-05-09, 22:07
arkadaşlar tarkan arkadaşının sahne aldığı yerden ali ağaoğluyla çıkarken demiş yaa yeni sponsorum ağaoğlu olcak diyee gerçekmi yalan mı bilemem ama bugünde magazinde çıkıcak özetinde izlediğim kadarıyla tarkan sponsorum ağaoğlu demiş.

ece**
14-05-09, 00:50
yalan haber bence..tarkanım gibi bi star megastar sponsor bulamıcakta kim bulacak??saçma....:19: