PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı sinemada görmek isterdik

qüccin
04-05-09, 18:54
Biliyorsunuz Tarkan artık çevre işlerine el attı.Hasankeyf’i baraj sularından korumak için yapılan etkinliklere katılma kararı aldı.Önce üzerinde Hasankeyf’i kurtarın gibisinden bir şeyler yazan bir tişörtle olay yerinde fotoğraf çektirdi.Sonra da Bakan Günay’a çıktı.Her adımında da’ agresif olmadığının ‘ ‘barışçı bir protestocu’ olduğunun altını çizdi.Çünkü Greenpeace üyeleri gibi kolluk kuvvetleri ile savaşan bir çevre militanı gibi görülmekten ödü patlıyordu.Greenpeace üyelerinin polis tarafından kovalanan görüntüleri bilinç altından nanik yapıyordu sakin.Ve barışçıl protestosunu bitirdikten sonra tişörtünü görüntülemek isteyen gazetecilere Ce-e yapmayı da ihmal etmedi(bunu ben uydurmuyorum bu an gerçek yaşandı). İstanbul’a döndüğünde karşısında kalabalık basın mensuplarını görünce hızını alamayıp yakında yeni albüm çıkıyor deyiverdi o ne de olsa bir megastardı ve barışçıl çevre protestoculuğu da bir yere kadardı canım.Ben aslında bu kadarına da şükrediyorum.Tamam Beyaz’a Okan’a Saba’ya filan çıkıp şu konu üzerine iki kelime edip gençlerin dikkatini çekemiyor.Bari ‘Benim ve Roz’un Sonbaharı’ filmine destek versin.Bu film için gönüllü olarak çalışsın hatta üşenmezse bir de gidip izlesin.Ve mümkünse film çıkışı soru soran gazetecilere yeni albümünden bahsetmesin.Hasankeyf’in artık agresif protestoculara ihtiyacı var çünkü.

Habertürk Gazetesi : Rahşan GÜLŞAN

Zara
04-05-09, 19:41
Birakin artik adami haline daha ne yapsin

ozangüney
04-05-09, 20:11
rahşan gülşan tarkanın eski basın danışmanı ve bu görevinden ne zaman ayrıldı yada kovulduysa o zaman dan beri her yazısında tarkana çattı gerçekten yeter ya bu kadın kendini ne zannediyo her yazsında tarkanı eleştiriyo hazmedemiyor heralde göklere çıkardığı nefes albümü tarkanınn albümünün gerisinde kaldı hem nolmuş yani gazetecilere ce e yapmışsa hem havaalanındayken tarkan sorulan bi soru üzerine yeni albüm bomba gibi geliyo demişti allahım yaa hiç bişeyi izlemeden körü körüne gazetecelik yapan bi kadın işte yazık senin gazeteceliğine yazııkkkk!!!

kevser
04-05-09, 21:31
başka bi taşlama daha alıştık artık önceden kötü bişey duyunca şaşırıyodum ama artık iyi bi iki kelime duyunca hayrete düşüyorum

hilfa
04-05-09, 21:41
:13:bu kadının derdi ne :13:Tarkanım daha ne yapsın bi insanın üzerine de bu kadar gidilmez ki:29::6:sana hak veriyorum Ozan bu kadının Tarkanıma kini var da ondan böyle eee her diplomayı alan gazeteci olursa olacağı bu:13:

gence
04-05-09, 22:45
Evet Tarkanın basın danışmanıydı eskiden

naki
05-05-09, 15:04
Tarkan, kendisini çekemeyenlere inat Türkiye için daha birçok sosyal projeye katkı sağlayacaktır. Tarkan sesini yıllardır yükselterek bir yere varamayanlara alternatif olarak, barışla, gülümseyerek, umutla, sosyal projelere en büyük katkıyı sağlamaya devam edecektir. Tanrı Tarkanın yar ve yardımcısı olsun.

starzu
06-05-09, 00:43
:7:tarkan ağzıyla kuş tutsa o kuş neden cak dedi dyecekler:6::5:

siboss1992
06-05-09, 17:37
başka bi taşlama daha alıştık artık önceden kötü bişey duyunca şaşırıyodum ama artık iyi bi iki kelime duyunca hayrete düşüyorum

aynen ya.. :16: