PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Büyük Sanatçı

nofear1158
04-05-09, 18:38
Klibinin erotik bulunması nedeniyle TRT'de yayınlanmadığı iddilarıyla ilgili bir soru üzerine Hadise, ''Böyle bir şey yok. Zaten TRT erotik bulsaydı beni seçmezdi. Benim kitabımda erotik kelimesi yoktur. Ben daha gencim ve hala büyüyorum, sanatçı olarak. Podyumda seksi olmaktan hoşlanıyorum. Fazla da abartmayı sevmem ama giysi ve dans üzerine denemeler yaparım'' diye konuştu.

Türk şarkıcısının seksi olmasının Türkiye'de ters karşılanıp karşılanmadığı yolundaki bir soru üzerine de Hadise, ''Herkes Türkiye hakkında önyargılı düşünüyor. Türkiye'ye Avrupa'dan giden birçok arkadaşım oluyor. Geri döndüklerinde Türkiye'nin ne kadar modern olduğunu ve Türkiye'de de çok seksi bayanların olduğunu gördüklerini söylüyorlar'' dedi.

Hadise, kendisini Tarkan ile kıyaslayan bir soru üzerine de şunları kaydetti: ''Tarkan'a saygım sonsuz. Çok büyük bir sanatçı. Ama Franc Sinatra ve Tina Turner gibi sanatçılara da çok hayranım. Çok sevdiğim Prince'ı örnek vereceğim. Bu adama hayranım. Çünkü bir erkeğin yüksek topuklu ayakkabıyla sahnede düşmeden nasıl dansettiğine şaşırıyorum.''

kaynak:mynet haber
tarih:04.05.2009

ozangüney
04-05-09, 20:17
hadiseyi tarkanla kıyaslayamazlar heleki rusyada tarkan fark atar rusya da be fark:D

MassConfusion
04-05-09, 20:33
İlk ünlü olduğu zamanlarda da açıklamıştı...

HURRICANE
04-05-09, 21:20
Hadiseyi TARKAN la hangi alanda kıyaslıyorlarmış?:)ben onu anlayamadım.Biri bayan biri erkek;)Ses yonundenmi?sexylik yönundenmi?populerlık yonundenmı?hangi yönden?yoksa yurt dışında tanınma açısındanmı kıyaslıyorlar?Yurt dışında tanınma yönunden kıyaslamaya kalkıyorlarsa abd ye damgasını vuran ilk yuz içinde 8.sırada olduğunu biri hatırlatsın herkım kıyaslıyorsa:)hele rusyada tanınma açısından kıyaslıyorlarsa 1.5 milyon sattı TARKAN o ülkede:)Hadiseyide çok severim bu yazılarım kesinlikle onu küçümsemek adına değil yanlış anlaşılmasın sakın!Lakin TARKAN ı Türkiyeden bir erkekle kıyaslasınlar;)Bayanla TARKAN ın kıyaslanması abes kaçmış çünki.Ne alaka yani!

hilfa
04-05-09, 21:25
Hadise'ye ancak Tarkanı beğenip beğenmediği sorulabilir kıyaslamak da ne oluyor basın ne kadar ayaklarda olmuş öyle soru sorma şekilleri bile değişmiş kalite mi düştü acaba:18:Tarkanım tabiki 1 numara:29:

tarkantutkunu
04-05-09, 21:51
Hadise'yi Tarkan'la kıyaslıyan mantıga şaşarım

Tarkan komple bir sanatçı

Hadise ise popüler kültürde yer edinen biri ve ayrıca Hadise'nin bu kadar sevilme nedeni hem yabancı ülkeden gelmesi hemde bakış açısı Türkiye'de yeni çıkan şarkıcılardan farklı o yüzdende farklı bulunuyor..

kevser
04-05-09, 22:11
hadise öyle çokda sevilen biri değil ki şimdi bi konser düzenlese kuyruklar oluşmaz eminim sadece şu aralar çok gündemde o kadar yani kıyas mümkün bile değill

qüccin
05-05-09, 00:06
Tarkanla Hadisenin kıyaslanması olanaksız... Arada gözle görülür derecede fark var;)

tarkaseksüel
05-05-09, 00:14
Hadiseyi TARKAN la hangi alanda kıyaslıyorlarmış?:)ben onu anlayamadım.Biri bayan biri erkek;)Ses yonundenmi?sexylik yönundenmi?populerlık yonundenmı?hangi yönden?yoksa yurt dışında tanınma açısındanmı kıyaslıyorlar?Yurt dışında tanınma yönunden kıyaslamaya kalkıyorlarsa abd ye damgasını vuran ilk yuz içinde 8.sırada olduğunu biri hatırlatsın herkım kıyaslıyorsa:)hele rusyada tanınma açısından kıyaslıyorlarsa 1.5 milyon sattı TARKAN o ülkede:)Hadiseyide çok severim bu yazılarım kesinlikle onu küçümsemek adına değil yanlış anlaşılmasın sakın!Lakin TARKAN ı Türkiyeden bir erkekle kıyaslasınlar;)Bayanla TARKAN ın kıyaslanması abes kaçmış çünki.Ne alaka yani!hadise tarkan hayranı ya onun için soruolar iştee

Ferya
05-05-09, 16:08
Tarkanla hadise kiyaslanmaz.Zaten Hadise gelip gecici

didar
05-05-09, 16:12
hadisede çok iyi birr şanatçı bence ileride iyi yerlere gelebilecek biri ama tarkanla kıyaslanamaz şuan.tarkanın sadece bir hayranı.

sally
05-05-09, 23:59
Ikisinin arasinda Daglar kadar fark var

Ferya
06-05-09, 20:17
Hadisenin biryerlere gelecegini pek sanmiyorum ne simdi ne de ileride.Bugüne kadar biz kimlerin gelisini gidisini gördük.

ayrilik_zor
07-05-09, 20:42
Hadiseyi TARKAN la hangi alanda kıyaslıyorlarmış?:)ben onu anlayamadım.Biri bayan biri erkek;)Ses yonundenmi?sexylik yönundenmi?populerlık yonundenmı?hangi yönden?yoksa yurt dışında tanınma açısındanmı kıyaslıyorlar?Yurt dışında tanınma yönunden kıyaslamaya kalkıyorlarsa abd ye damgasını vuran ilk yuz içinde 8.sırada olduğunu biri hatırlatsın herkım kıyaslıyorsa:)hele rusyada tanınma açısından kıyaslıyorlarsa 1.5 milyon sattı TARKAN o ülkede:)Hadiseyide çok severim bu yazılarım kesinlikle onu küçümsemek adına değil yanlış anlaşılmasın sakın!Lakin TARKAN ı Türkiyeden bir erkekle kıyaslasınlar;)Bayanla TARKAN ın kıyaslanması abes kaçmış çünki.Ne alaka yani!

aynen,sana katiliyorum

prenses_elaa
08-05-09, 15:09
tarkanla hadise kıyaslanamaz hadise kim ki

*HiLaL*
08-05-09, 17:54
Hadise iLe TarKanI KIyaSLamaLarI cok Sacma BenCe.. Yanii bi erkekLe bi bayanI kIyasLamalarI acayip mantIKsIz yani.. Tamam Hadisede cok iyi bir SanatcI ama TARKANLA KIyasLanamaz... BenCe Hadise iLEride Cok qüzeL yerLere qeLicek..
Hadiseye TARKAN iLe iLqiLi sOruLarI , Hadisenin TARKAN HayranI oLmasIndan doLayIdIr yani...
Haber icin t$KLer :):27:

eLiF
08-05-09, 22:52
kıtaslanmaması lazım tabi hadiseyi sevitorum ama tarkanla kıyaslanacak hiçbişiyi yok zaten o da demiş tarkan büyük bi sanatçı