PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'nin üç pırlantası

Lorenser
04-05-09, 10:25
http://www.hurriyet.com.tr/_np/4791/7894791.jpg

Kral Müzik Ödülleri ve MÜYAP ödülleri bu yıl ortak törenle sahiplerini bulacak.

MÜYAP Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri'nde yasal satış rakamları 100 bini geçen albümler 'Altın', 200 bini geçenler 'Platin' ve 300 bini aşanlar da 'Diamond' kategoride ödüle hak kazanıyor. 'Diamond' ödülleri bu sene Tarkan, Ferhat Göçer ve Serdar Ortaç'a gitti. 'Platin' ödülleri İbrahim Tatlıses, İsmail YK ve Ebru Gündeş'e verilecek. 'Altın' ödüllerini kazananlar ise şöyle: Sezen Aksu, Demet Akalın, Kazım Koyuncu, Rafet El Roman, Behzat Gerçeker, Gülben Ergen ve Alişan.

Müslüm Gürses sahnede

'Digital' ödüller ise yasal sitelerden satın alınarak en çok indirilen yapıtlara veriliyor. Bu yıl 'Digital' ödüller, Aslı Güngör, İsmail YK, Mustafa Ceceli, Serdar Ortaç, Ferhat Göçer, Rafet El Roman ve Gülben Ergen'e
verilecek. Asuman Krause ve Behzat Uygur'un sunacağı ödül töreni yarın akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek. Sanat dünyamızın ünlü isimlerinin katılacağı, Müslüm Gürses'in şarkılarıyla renk katacağı tören saat 21.00'den itibaren Kral TV'den canlı yayınlanacak.

Kaynak:kelebek

szr67
04-05-09, 11:58
ödülü almaya gelir herhalde.hep süpriz dolu olmaya başladı tarkan yine süpriz yapıp alacaktır herhalde olmadı albüm çalışmam var bahanesi ile gelmeyi verir ne olcak:4:

tarkaseksüel
04-05-09, 12:47
bence gitsin bi gorelım su son halını

kartales26
04-05-09, 12:56
zaten şarkı gecede sahne almayacak mı ödülünü de alır o zaman herhalde

szr67
04-05-09, 12:58
zaten şarkı gecede sahne almayacak mı ödülünü de alır o zaman herhalde

müslüm çıkacakmış sahneye öyle yazıyor.Tarkan diye yazıyordu önceden ama çıkmasın ne öle ikide bir tv yemi çıkılır.müslümle jiletliyelim kendimizi iyi oluır:28:

MEGASTARİX
04-05-09, 13:06
tarkan çıkmıcak şarkı sölemeye falan bnce ödülü almaya da gelmicek müslüm gürses çıkcakmış

özlemmis
04-05-09, 13:15
Evet ya ntv'nin sitesinde şimdi müslüm gürses yazıyor tarkan yazmıyor vazgeçtimi acaba çıkmaktan yoksa süprizmi olacak bilmiyorum.Ama Tarkan'nın adı okunduğunda eminim birçoğu hasetinden çatlayacak.Görsünler arkasında ne kadar sağlam hayranları olduğunu.

scorpioness
04-05-09, 16:23
Tarkan'ın çıkacağı kesindi halbuki son anda bir pürüz mü çıktı acaba enteresan.

ozangüney
04-05-09, 16:24
en çok satan erkek vokal ödülünü tarkan alcak o zaman da diyerlerine kapak olur işteee:D

gülcan
04-05-09, 16:42
Hakikaten bu işten hiçbişey anlamadım Tarkan sahne alıcaktı ne oldu acaba son anda...Kesin sahneye çıkmaktan vazgeçtiyse eğer ödülü almayada gelmez bence...

hilfa
04-05-09, 17:25
Tarkanım çıkıcak diye mutluydum:6:vardır bi bildiği diyelim:29:Müslüm izliyecekler için türkçe sözlük gerekicek anlamak için kolay gelsiinnn:18:

HakanÇelik
04-05-09, 21:01
Tarkan çıkacak arkadaşlar, Kral Tv'de reklamlar dönüyor hiç görmediniz mi?

GMZ
04-05-09, 22:10
tarkan kesin çıkacak reklamlarında falan hep gösteriyor kral tvde

gence
04-05-09, 22:42
Tarkan ve Müslüm Gürsesin sahne alacağı diyo reklamda.Tarkanın da Harbiye konserinden bir görüntüsü var.

Zara
04-05-09, 23:14
Bende reklamda gördum Tarkan çikacak inşallah

tarkantutkunu
04-05-09, 23:59
Bilmiyorum ki haberlerde neden böyle ıkıyor ama Tarkan Kral Tv 'De sahne alıcak
dün bugün kaç gündür reklamlarda dönüyor
Haberler'de geçmiyor resmi kurulu Tarkan çıkıcak diyor çıkmayacak olsa neden reklam versinler.

HURRICANE
05-05-09, 03:51
Çıkmasın bencede;)isabet etmiş olur!İlk başlarda sadece TARKAN konseri diye reklamlar dönuyordu sonrada müslüm baba eklendi olaya.Çorba oldu olay cidden katılmasın.Ödülünüde almasın medyanın şişire şişire yine satıslarda Tarkanı geçmeyi başaramayan serdarla ferhat a versınler o ödülüde;)TARKAN ın diamond ödülede ihtiyacı yok zaten.

siboss1992
05-05-09, 11:09
off bu ne ya..
bende seviniyordum tarkanimi görecegim icin..

flores
05-05-09, 16:46
o biri 2 sinin pirlanta olub olmadigini deye bilmerem.ama Tarkan 100% pirlanta.

gülcan
05-05-09, 16:51
Kral Tv de tanıtım reklamları dönüyor bugünkü gazetelerde de sadece Müslüm Gürses'in adı yazıyor bu işten hiç bişey anlamadım birinin çıkıp bir açıklama yapması gerek..
İyice kafamız karıştı kime inanıcaz şaşırdık en iyisi bu akşam kral Tv yi izlemek çıkıp çıkmayacağını görmek..

yasinenessahin
05-05-09, 16:55
ya çıkıcak arkadaşlar hiç mi kral tv'de reklamını görmediniz ?...

dedikodu_tugberk
05-05-09, 18:59
arkadaşlar kraltvde bugün gördüm ..tarkan kendisi 'çok süper bi akşam bizi bekliyo bende sizi' dedi... müslüm baba da' böylesine bir gecede sahne almak çok güzel herkese başarılar dedi'..saat 19:30 civarındada kırmızı halı seramonisi var...kısacası bugün tarkan sahne alıyor.....

bns pnr
05-05-09, 19:05
bence cıkacak tanıtımlar da full tarkan tarkan die diolar yaa kısmet inş. cıkar

starzu
11-05-09, 01:13
o biri 2 sinin pirlanta olub olmadigini deye bilmerem.ama Tarkan 100% pirlanta.

flores hep aklımda geçenleri benden önce yazıyorsun :5:

ece**
14-05-09, 00:46
bende tarkanın neden çıkmadığını acaip merak etmekteyim ogün felaket derecede hayal kırıklığına uğradım we çok üzüldüm..çokta şaşırttı beni tarkanım açıkçası madem çıkmıcaktı ne diye okadar reklam yapıldı..nese wardır elbet bi bildii