PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral TV Video Müzik Ödüllerinde Tarkan Şarkılarıyla renk katacak...

gülcan
23-04-09, 13:43
TÜRK MÜZİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK MEDYA KURULUŞU İLE SEKTÖRÜN
EN BÜYÜK MESLEK BİRLİĞİ, YILIN EN BAŞARILI İSİMLERİNİ SEÇMEK
İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.
KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ ve MÜ-YAP
TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ bu yıl ortak törenle
sahiplerini buluyor. Behzat Uygur ve Asuman Krause'nin
sunacağı, megastar Tarkan'ın şarkılarıyla renk katacağı ödül
gecesi 5 Mayıs Salı akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi
Sarayı'nda düzenlenecek.

1992 yılında yayına başlayan
müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu
bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren
her yıl düzenlenen KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ, MÜ-YAP tarafından
2003'ten bu yana düzenlenen TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ
ÖDÜLLERİ'yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

5 Mayıs 2009,
Salı

15. Kral Müzik Ödülleri'nin sahiplerini;
gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından
yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ'lere, kulüp
işletmecilerinden magazin gazetecilerine alanlarında seçkin
50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS'leri ile
belirlenecek. Ödül gecesi jüri üyeleri elektronik oylama
yöntemini kullanacak. Jüri ve halk oyları birleşerek 5
sanatçının içinden ödül alacak isim canlı yayında
açıklanacak.

15. Kral Müzik Ödülleri

Kanal : Kral TV
(Canlı)

Sunucu : Behzat Uygur ve Asuman Krause

Şov :
Tarkan

Tarih : 5 Mayıs '09 Salı

Saat : Ödül Töreni
21:00

Yer : Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı /
Harbiye

tarkaseksüel
23-04-09, 23:53
kesin izleyeceimm

sEçİl
24-04-09, 00:35
yaşasınnnnnnnnnnnnn=)

hilfa
24-04-09, 10:53
:10:Tarkanım yine mükemmelll olucaktır:10:fakat törene gelenler için aynı şeyleri söyleyemiyorum herkes kasıntı oturuyor:16: bravoinşallah trt avaz gibi tarkancoll dan birileri olur orada ve Tarkanım mutlu olur:10:

didar
24-04-09, 14:17
kaçırmamaya çalışacağım.çok güzel bir proğram olacağa benziyor.

TheLastAirBender
24-04-09, 14:45
Bi kaç yıldır kalitesi iyice düştü kral tv müzik ödüllerinin tuğba ekinci elinde silahla falan girmişti rezalet bi durumdu izlememiştim sonra :13:Tarkan çıkacagına göre bu sefer adam akıllı bi organizasyon olacak demekki :19::4::4:

Lorenser
24-04-09, 16:48
sanirim konuyu yanlis yere acmissin

ozangüney
24-04-09, 19:35
Türk Müzik Sektörünün En Büyük Medya Kuruluşu ile Sektörün En Büyük Meslek Birliği, Yılın En Başarılı İsimlerini Seçmek İçin Güçlerini Birleştirdi.

TÜRK MÜZİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK MEDYA KURULUŞU İLE SEKTÖRÜN EN BÜYÜK MESLEK BİRLİĞİ, YILIN EN BAŞARILI İSİMLERİNİ SEÇMEK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.
KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ ve MÜ-YAP TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ bu yıl ortak törenle sahiplerini buluyor. Behzat Uygur ve Asuman Krause'nin sunacağı, megastar Tarkan'ın şarkılarıyla renk katacağı ödül gecesi 5 Mayıs Salı akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek.

1992 yılında yayına başlayan müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ, MÜ-YAP tarafından 2003'ten bu yana düzenlenen TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ'yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

5 Mayıs 2009, Salı

15. Kral Müzik Ödülleri'nin sahiplerini; gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ'lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine alanlarında seçkin 50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS'leri ile belirlenecek. Ödül gecesi jüri üyeleri elektronik oylama yöntemini kullanacak. Jüri ve halk oyları birleşerek 5 sanatçının içinden ödül alacak isim canlı yayında açıklanacak.

15. Kral Müzik Ödülleri

Kanal : Kral TV (Canlı)

Şov : TARKAN

Tarih : 5 Mayıs '09 Salı

Saat : Ödül Töreni 21:00

Yer : Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / Harbiye

kaynak www.haberler.com

ozangüney
24-04-09, 19:38
önceden tarkan kral tv nin verdiği ödül törenlerine bile katılmazdı ama şimdi konser vermek için sahneye çıkcak açıkcası çookkkkk şaşırdım ve yanılmıyosam tarkan da adaylar arasıdan en iyi klip dalında keşke katılmasaydı ama artık katılmış yapcak bişe yoq açıp izlicez :D

gülcan
24-04-09, 19:41
Arkadaşlar bişey sorucam 5 mayıs Kral tv video müzik ödülleri törenine Tarkan sahne alıcak Fanlar da gidecek mi bir bilgisi olan var mı?

bounce
24-04-09, 20:52
kral tv müzik ödüllerindeki jürinin içinde fehmi koru da varmış...
şaka mı bu acaba..kral tv resmen oy verenlerle dalga mı geçiyor ne..TARKAN da bu gece de çıkıyor yaa helal olsun be
fehmi koru:zaman gazetesinde köşe yazarı.siyaset uzmanı.yani anlayın durumu

özge
24-04-09, 21:43
çok şaşkınımm sen onca sene ödül almaya gelme hatta kral tv bi ara Tarkanın klibini bile yayınlamıyordu bu yüzden ama ne oldu da bu sene Tarkan konser vermek için çıkıyor ilginçç..ama Tarkanın vardır bi bildiği hayranlarını üzücek birşey yapmaz..zaten onu tvde görmek bizi mutlu eder

MEGASTARİX
24-04-09, 23:00
tarkanı izlicez desenize süper olucak bnce arkadaşında dediği gibi tuba ekinci rezaletinden sonra kral tv ancak megastar tarkanla eski prestijini yakalayabilir inş yılın klibi ödülünü de alıcaktır tarkan

--JOHNSON--
24-04-09, 23:05
bugün kral tv dj söyledi tam anlamadım kalabalık bi ortamdı doğru duymuşum demek oh ii ii :) tarkan izliyecez gene :)

eLiF
24-04-09, 23:18
tarkanı daha farklı organizasyonlarda görmek isterdim ama izlicez yeterki o olsun :4:

HURRICANE
24-04-09, 23:57
yıllardır kral tv den müzik ödülleri dağıtılır ama ben yıllardır bu ödül muhabbetini bayağı bulurum.Nedense bana samimi gelmiyor o kanal.Ve yıllardırda Tarkan 'ı hiç bir dalda aday olarak göstermeyen bir kanalda Tarkanın sahne alıcak olmasınada anlam veremedim.

ozangüney
25-04-09, 12:31
ya keşke çıkmasaydı tarkan için küçük çaplı organizasyonlar bunlar hadi trt avaz açılışına türk halkları için katıldı ama kral tv ye yıllardır ödül almak için bile gitmiyorsun sonra çıkıp orda konser veriyosun yanlış ve zararlı hareket daha büyük organizasyonlarda görmek istiyorum tarkanı daha büyük

zeytin
25-04-09, 12:44
izlememek olmaz o günü dört gözle bekliyorum uzun zamandır göremiyoruz en son trt de görmüştük yaşasınnn

HURRICANE
25-04-09, 15:07
:13:Hem neden benim bayrağim türk bayraği değil:6:

üyelik kaydını yaparken Türkiye seçeneğini seçmemişsin.Bu yuzden profılınde abd bayrağı çıkıyor.sonradan değiştiriliyormu bilmiyorum yönetici arkadaşlar yardımcı olur.

**MegaStarkan**
25-04-09, 15:28
Forumun üst kisimina bakarsaniz, Profiliniz [tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/profile.php?do=editprofile)] adli kategori'de ülkenizi ve ruh halinizi degisdirebilirsiniz. Su an bunlar genel ayarlar yeni üyeler icin. Bu gibi sorunlarinizi lütfen özel mesaj yoluyla yönetime iletiniz... konu disi yazmayalim.

Tesekkürler
TarkanColl FanClub | Kenan

erdem
25-04-09, 17:09
ya doğrumu gerçekten bu haberrr... kesinliği var mı..

pare pare
25-04-09, 20:02
Bakuden oy vermek mumkunmu acaba ?:1:

gülcan
25-04-09, 20:17
Bakuden oy vermek mumkunmu acaba ?:1:

yurt dışından verilmiyor ama Türkiye de tanıdığınız varsa öyle de gönderebilirsin..:)

gülcan
25-04-09, 20:18
ya doğrumu gerçekten bu haberrr... kesinliği var mı..

Haber tabii doğru kral tv
de de kaç kere gösterildi..:20:

GMZ
25-04-09, 21:27
bu haber umarım doğru değildir daha önceki yıllarda kaç defa ödül alıyou tarkan ama almaya gitmiyodu hatta onun yerine hep kenan doğulu alıodu bi defasında mehmet ali erbil sunuyodo ve şöyle demişti:bi kerede almaya gel be falan yapmıştı bu haberi okuyunca gerçekten çok kötü oldum valla tarkan bu kadar düştü mü ya kral tv ödüllerini önceden almazken şimdi oraya çıkıp şarkı söyleyecek umarım tarkan o gece o sahnede olmaz umarım...

HakanÇelik
26-04-09, 00:35
Tarkan Kral Tv ödüllerini almaya gitmemiştir demek büyük yalan olur. 1995 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine katılmıştır. Ödülünü kendi eliyle almıştır. Ayrıca 1998 yılında yapılan Kral Tv törenine de bizzat katılmıştır. Ödüllerini kendi eliyle almıştır. 2002 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine de Amerika'dan canlı bağlanıp ödüllerini almıştır. Sadece 2004 yılında yapılan Kral tv ödüllerine katılmamıştır. Sanki Tarkan hiç bu törenlere katılmamış izlenimi vermeyelim lütfen... Ayrıca aday olmadığı zamanlarda sırf ödül vermek için katıldığı da olmuştur.

Bimeyenler için hangi yılda hangi ödülleri aldı yazayım.

1995 yılında
1. Yılın en iyi pop erkek sanatçısı
2. Yılın en çok satan albümü (Aacayipsin)
3. Yılın şarkısı (Hepsi senin mi?
4. En iyi söz (Hepsi senin mi? Sezen Aksu ödülü aldı)
5. En iyi beste (Hepsi senin mi? Sezen Aksu aldı.)

1998 Yılında
2. Yılın en çok satan albümü (Ölürüm Sana)

2002 Yılında
2. Yılın en çok satan albümü (Karma)
3. Yılın şarkısı (Kuzu Kuzu)

NOT: Bu törende iki kategoride de adaydı fakat ödülü alamadı.
1. Kuzukuzu (En iyi beste)
2.Kuzukuzu (En iyi klip)

2004 Yılında
1.Yılın en iyi pop erkek sanatçısı

Not: Bu törende "yılın şarkısı" kategorisinde "Gülümse Kaderine" yarışmış fakat ödülü alamamıştır.

Umarım biraz aydınlatıcı olmuşumdur. Tarkan bu törenlere katılmadı imajını aklımızdan çıkaralım lütfen.

didar
26-04-09, 13:47
Tarkan Kral Tv ödüllerini almaya gitmemiştir demek büyük yalan olur. 1995 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine katılmıştır. Ödülünü kendi eliyle almıştır. Ayrıca 1998 yılında yapılan Kral Tv törenine de bizzat katılmıştır. Ödüllerini kendi eliyle almıştır. 2002 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine de Amerika'dan canlı bağlanıp ödüllerini almıştır. Sadece 2004 yılında yapılan Kral tv ödüllerine katılmamıştır. Sanki Tarkan hiç bu törenlere katılmamış izlenimi vermeyelim lütfen... Ayrıca aday olmadığı zamanlarda sırf ödül vermek için katıldığı da olmuştur.

Bimeyenler için hangi yılda hangi ödülleri aldı yazayım.

1995 yılında
2. Yılın en çok satan albümü (Aacayipsin)
3. Yılın şarkısı (Hepsi senin mi?
4. En iyi söz (Hepsi senin mi? Sezen Aksu ödülü aldı)
5. En iyi beste (Hepsi senin mi? Sezen Aksu aldı.)

1998 Yılında
2. Yılın en çok satan albümü (Ölürüm Sana)

2002 Yılında
2. Yılın en çok satan albümü (Karma)
3. Yılın şarkısı (Kuzu Kuzu)

NOT: Bu törende iki kategoride de adaydı fakat ödülü alamadı.
1. Kuzukuzu (En iyi beste)
2.Kuzukuzu (En iyi klip)

2004 Yılında
1.Yılın en iyi pop erkek sanatçısı

Not: Bu törende "yılın şarkısı" kategorisinde "Gülümse Kaderine" yarışmış fakat ödülü alamamıştır.

Umarım biraz aydınlatıcı olmuşumdur. Tarkan bu törenlere katılmadı imajını aklımızdan çıkaralım lütfen.

evet yeterince açık ve bol aydınlatmalı oldu.teşekkürler:29:

SEA
29-04-09, 14:30
2002 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine de Amerika'dan canlı bağlanıp ödüllerini almıştır.

Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler Hakan ...
Ama bu cümle için bişeyler söylemek istiyorum.Tarkan o gece İstanbul'daydı arkasındaki kulelere bakarsan farkedeceksin.
Amerika ile Türkiye arasında -7 saat fark olduğunu düşünürsek aynı zamanda orda ve burda gece olamaz değilmi?Oysa Tarkan 'ın arkasından iş kuleleri ve gece görüntüsü gözlerden kaçmamalıydı.
Artık neden katılmak istemedi ve böyle davrandı orası Mega Star'ımıza kalmış....

gülcan
29-04-09, 19:45
2002 yılında yapılan Kral Tv ödüllerine de Amerika'dan canlı bağlanıp ödüllerini almıştır.

Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkürler Hakan ...
Ama bu cümle için bişeyler söylemek istiyorum.Tarkan o gece İstanbul'daydı arkasındaki kulelere bakarsan farkedeceksin.
Amerika ile Türkiye arasında -7 saat fark olduğunu düşünürsek aynı zamanda orda ve burda gece olamaz değilmi?Oysa Tarkan 'ın arkasından iş kuleleri ve gece görüntüsü gözlerden kaçmamalıydı.
Artık neden katılmak istemedi ve böyle davrandı orası Mega Star'ımıza kalmış....

evet o gün bende izlemiştim o yayını telefonla bağlanmıştı hatta görüntülü olarak bağlanmıştı..:)

simgem__
02-05-09, 14:40
ewt ya fanlardan giden olurmu lütfen cvp yazın

tarkantutkunu
02-05-09, 16:08
bugün Kral Tv reklamında gördüm Tarkan ve Müslüm Gürses sahne alıcakmış

didar
02-05-09, 17:23
evet müslüm gürseste var... ben kendimi o güne ayarladım bütün telefonları o güne ayarladım 8:30 da çalacak şekilde.sabırsızlıkla bekliyorum o günü:D

MEGASTARİX
02-05-09, 21:51
ARKADAŞLAR TARKAN FALAN ÇIKMICAK KRAL TV DE ŞARKI SÖLEMEYE MÜSLÜM GÜRSES KATILCAK NERDEN ÇIKARIYOSUNUZ BÖLE ASILSIZ HABERLERİ AYRICA KRAL TV DE HİÇ Bİ ZAMAN TARKAN KONSER VERCEK FALAN DİE Bİ REKLAM VEYA AÇIKLAMA YAYINLAMADI http://www.ntvmsnbc.com/id/24957932/ işte size kaynak

günışığım
02-05-09, 22:56
kral tv müzik ödüllerindeki jürinin içinde fehmi koru da varmış...
şaka mı bu acaba..kral tv resmen oy verenlerle dalga mı geçiyor ne..TARKAN da bu gece de çıkıyor yaa helal olsun be
fehmi koru:zaman gazetesinde köşe yazarı.siyaset uzmanı.yani anlayın durumu

festivallerde cikan bir megastarimiz var bunuda unutmayalim kral tv odul toreni festivallerden iyidir

günışığım
02-05-09, 22:57
ARKADAŞLAR TARKAN FALAN ÇIKMICAK KRAL TV DE ŞARKI SÖLEMEYE MÜSLÜM GÜRSES KATILCAK NERDEN ÇIKARIYOSUNUZ BÖLE ASILSIZ HABERLERİ AYRICA KRAL TV DE HİÇ Bİ ZAMAN TARKAN KONSER VERCEK FALAN DİE Bİ REKLAM VEYA AÇIKLAMA YAYINLAMADI http://www.ntvmsnbc.com/id/24957932/ işte size kaynak

kral tv yi ac ve reklamlari bekle gorursun tarkan ve muslum gusesin adı geciyor

Turnthepage
02-05-09, 23:43
Yav kesin bi bilgi yokmu Tarkan Çıkıcak mı Çıkmıcak mı ? :S

tarkantutkunu
03-05-09, 00:40
Tarkan % 100 çıkacak reklam Kral Tv'de dönüyor

hilfa
03-05-09, 01:29
kral tv de reklamları var Tarkanın üzerinde beyaz pantolon ve beyaz yelek var :10:Müslüm Gürses de var:5:

tarkaseksüel
03-05-09, 21:19
bi gazte çıkacak bi gazzete çıkmıcak diev neyse bakalımnev olcakk

gülcan
03-05-09, 23:40
Arkadaşlar haber doğru Tarkan 5 Mayıs da Kral da hiç mi rastlamadınız tanıtım reklamlarına kral Tv de gün içinde gösteriyorlar...Muslüm Gürses de olucak Tarkan'la birlikte sunuculuğunu da Behsat Uygur ve Asuman Krause yapıcak...

kevser
03-05-09, 23:45
peki tarkanın tam olarak kaçta çıkacağı belli mi??

yasinenessahin
04-05-09, 00:04
valla kaç yazarsa ondan 1 saat daha geç düşün

Kaya
04-05-09, 03:25
Salı gecesi neşem nerinde olacak :D Tarka'nı göreceğm.

badboyserkan
04-05-09, 13:18
Tarkanin Kral Tv odul toreninde Sahneye cikmama karari belirtilmis gibi sanirim.

15. Kral Müzik Ödülleri

Kanal : Kral TV (Canlı)

Şov : Müslüm Gürses

Tarih : 5 Mayıs 2009 Salı

Saat : Ödül Töreni 21.00

Yer : Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / Harbiye

http://www.ntvmsnbc.com/id/24957932/#storyContinued

gülcan
04-05-09, 16:56
malesef ne olmuş bilmiyorum ama yarın akşam Tarkan Kral tv de yok arkadaşlar..belki ödülü almaya gelirse ancak öyle görebiliriz..

Tugcee
05-05-09, 06:51
arkadaslar biz nasil izlicez pki lutfen video bulursaniz siteye koyarmisinizz rca ediorummmm

İZMİRLİ
05-05-09, 10:03
1 haftadır kral tv de vtr dönüyor tarkan var diye şimdi yok mu ?

sarıpapatya
05-05-09, 13:10
çıkıcak arkadaşlar bugün ki tanıtımda bile vardı çıkmıcak olsa tanıtımdanda kaldırırlardı heralde...

asd1234
05-05-09, 14:11
Arkadaşlar bence de Tarkan çıkar,çünkü kaç haftadır kral tv tanıtımlarda,reklamlarda hep Tarkan'ı gösteriyordu.Karar değiştirmiş midir bilmiyorum, Tarkan'ın sağı solu belli olmaz ama umarım çıkar,çıkar da biz de mutlu mutlu onu izleriz bu akşam.

tarkantutkunu
05-05-09, 14:13
Tarkan çıkmıyorsa 5 mayıs salı günü hala neden reklam veriyorlar Tarkan çıkıcak diye

szr67
05-05-09, 14:20
çıkmıyor müslüm çıkıyor

http://www.kraltv.com.tr/ burda yazıyor.

özge
05-05-09, 14:55
offf yaaaa tarkanı izleme hayalimiz suyaa düştüü:((

kartales26
05-05-09, 15:03
sürpriz sanatçı olarak çıkar belki

fincan
05-05-09, 15:35
şimdi bunada bi ton laf ederler söz verdide çıkmadı yok ödül almadı kraldan diye çıkmadı diye keşke önceden çıkmayacağını söyleseydi millet bahane arıyo zaten

centrino
05-05-09, 15:55
Arkadaşlar şimdi kral tv de denk geldi tarkan ve müslüm gürses sahne performansıyla geceye renk katacak diyor.Herhalde kral tv gibi büyük bir kanal sallamıyor kesin çıkacak.

İZMİRLİ
05-05-09, 16:13
Arkadaşlar hala vtr döndügüne göre bu akşam TARKAN kral tv ye çıkacaktır...

didar
05-05-09, 16:13
evet çıkacak.bu akşam saat 9 da.

flores
05-05-09, 16:28
eeey olmasin men baxa bilmiyecem.bes demisdiler tarkan gelmicek?gelmesin

özge
05-05-09, 16:39
evet Tarkan çıkıcakmış 5 dk önce kral tvde tarkanın klibini yaynınlamadan önce sunucu kız Tarkan bu akşam canlı yayında şarkılarıyla hayranlarının karşısında olucak sakın kaçırmayın ve birde müslüm gürses çıkıcak dedi..canlı yayında kız böyle dediğine göre gerçekten çıkıcak. yoksa tarkan çıkmıycak derdi onlara haber çoktan ulaşmış olması lazım..

gülcan
05-05-09, 16:41
Arkadaşlar Tarkan kral tv ye ne çıkıcak sahne alıcak ne de ödülü almaya gitmiycek..haberiniz olsun..bugünkü gazetelere de bakarsanız görürsünüz sadece Müslüm Gürses var heralde Tarkan son anda bişey oldu çıkmaktan vazgeçti...

özge
05-05-09, 16:48
Arkadaşlar Tarkan kral tv ye ne çıkıcak sahne alıcak ne de ödülü almaya gitmiycek..haberiniz olsun..bugünkü gazetelere de bakarsanız görürsünüz sadece Müslüm Gürses var heralde Tarkan son anda bişey oldu çıkmaktan vazgeçti...

daha 10 dk olmadı canlı yayında kız tarkan çıkıcak dedi.. inşallah doğrudur bugünü dört gözle bekliyordumm

tarkantutkunu
05-05-09, 20:11
bidaha söylüyorum Tarkan bugün Kral tv'de

szr67
05-05-09, 20:32
kral tv de ara ara dönüyor tarkan ve müslüm çıkacak diye fakat sitede neden böyle yazıyor anlam veremedim siteyi güncellemediler herhalde.

asd1234
05-05-09, 20:37
Sonuç olarak Tarkan bu akşam Kral TV'ye çıkıyor mu yani?

gülcan
05-05-09, 20:47
artık izleyip de görücez bende hiç bişey anlamadım..tanıtımlar da kral tv de tarkan var diyor ama gazeteler de sadece Müslüm gürses in adı var...

denizmavisi
05-05-09, 21:09
kral tv nin sitesinde sadece müslüm gürsesin reklamı var Tarkan çıkmayacak gibi

özge
05-05-09, 21:39
biraz önce ntvde canlı yayın yaptılar oradada söylendi tarkan ve müslüm gürses sahne alıcak diyee

TheLastAirBender
05-05-09, 22:16
arkadaslar cıkacaksada cıkmayacaksada ben izleyemiyorum malesef yurtta kaldıgım için ve iice meraklandım şimdi ya hemen izlemek istiyorum eger cıkarsa videosunu çekin nolur cep telefonu ilede olsa çekin ben izliim hemen hoff nettende izlenmiyor kral tv çıldırcam simdi..:6::6:

princeofpersia
05-05-09, 22:31
En iyi ödül sahibi dıamond ödülü alan Tarkan:)

denizmavisi
05-05-09, 22:46
ödül almaya gelmediğine göre konsere de çıkmayacaktır

yasinenessahin
05-05-09, 22:49
bence de, hepimizi bilmem ama beni şaşırttı...

İZMİRLİ
05-05-09, 22:50
Bu ne yaaa saçmalığın danisgası son dakkaya kadar vtr döndü TARKAN ortalıkta yok madem çıkmıyacaktı kral tv niye böyle bir şey yaptı açıklama yapabilirdi TARKAN şu sebebten katılamıyacaktır diye...Bir ödül töreni yapacaklar onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar...

HURRICANE
05-05-09, 22:58
Bende izliyorum şuan yılın klıbı odulunu F.D aldı;)bu arada dıamond odullerde en çok satan albumu ferhat göçer olarak sundular bu gercekmı?

gülcan
05-05-09, 23:01
İnanmıyorum ya yılın klibi f. d mi oldu of ya..:( diamond ödülünüde ferhat göçere verdiler he yazıklar olsun ..iyi etmiş Tarkan oh iyiki de gitmemiş sinirimden kral tv yi açmıyorum bile inşalllah bugün en çok izlenen 5 program arasına bile giremez.

HURRICANE
05-05-09, 23:04
İnanmıyorum ya yılın klibi f. d mi oldu of ya..:( diamond ödülünüde ferhat göçere verdiler he yazıklar olsun ..iyi etmiş Tarkan oh iyiki de gitmemiş sinirimden kral tv yi açmıyorum bile inşalllah bugün en çok izlenen 5 program arasına bile giremez.

yok hayır TARKAN da odule layık goruldu dıamond odulunu aldı ama asuman krause en çok satan albumu ferhat göçer diye anons etti ama ençok satan album TARKAN ın albumu boyle saçmalık olurmu ya!!!

Sayka
05-05-09, 23:05
neeeeee,inanamiyorum,Tarkan kala-kala Ferhat Gocer mi aldi?kaltiliyorum Tarkan iyi ki gitmemis((((

nazoy
05-05-09, 23:12
ya hayal kırıklığı yaşıyorum niye çıkmıyo acaba üzüldüm

trknmania
05-05-09, 23:13
arkadaşlar ben izliyemiyorum kral tv yi nette de açılmıyo şimdi tarkan a ödül verdiler mi tarkan ödülü almaya gelmedi mi?sahneye falan da çıkmayacak mı yani :9::9::9:nolur net bi bilgi verin:(çıldırıcam şimdi tarkan kral tv ye gelmedi mi yani:6::6::6::6::6:

Yakisikli89
05-05-09, 23:14
kral tv avrupa da ödüller bile yok. klipler dönüp duruyor.

nazoy
05-05-09, 23:15
malesef gelmedi dimond ödülü aldı ama onun adına başka biri aldı

me_like
05-05-09, 23:15
diomond ödüllerinde ilk tarkanın ismini sölediler ve hitt müzikten biri çıktı ödülü almaya ve dediki bütün sene metamorfozun satıp satmadığı konuşuldu bu ödül herkese iyi bi açıklama olur heralde dedi

asd1234
05-05-09, 23:16
Tarkan'ın adını Diamond ödül alanlar arasında anons ettiler,Tarkan gelmedi ödülü almaya.Biraz önce de Müslüm Gürses çıktı şarkı söylemek için. Tarkan yok sizin anlayacağınız.Ben üzüldüm ya,ne güzel mutlu olmuştum onu izleyeceğim diye :(

denizmavisi
05-05-09, 23:19
gerçekten kral tv organizasyonu eline yüzüne bulşatırdı madem Tarkan çıkmayacaktı ne diye son dakikaya kadar tv de reklamını yaptınız

HURRICANE
05-05-09, 23:20
arkadaslar bakın size söyle anlatayım yazdıklarım yanlıs anlasılıyor cunkı;)Bıldıgınız uzre muyap ın en buyuk odulu dıamond ve 300.000 satısını yakalayan ve gecenlere verılıyor.Ve bu odule 3 kısı layık goruldu TARKAN,serdar ve ferhat.ılk olarak TARKAN ın ismiokundu ve odulu TARKAN ın yerıne hitt muzıkten bır yetkılı aldı;)ve alırkende lafı gedıgıne koydu.sonra serdar anons edıldı ve oda odulunu aldı.ama sıra ferhata geldıgınde asuman onu aynen soyle anons ettı tr nın en çok satan albumu ve ferhat göçer.aynen bu sekılde anons ettı!bu bır skandaldır!ve TARKAN ın odulunu alan yetkılının lafından sonra serdar ortacın yuzunu gormelıydınız nasıl bozuldu anlatamam:)

**MegaStarkan**
05-05-09, 23:20
Iyi ki cikmamis. Zaten karsiydim, sevindim acikcasi (:

HURRICANE
05-05-09, 23:22
Iyi ki cikmamis. Zaten karsiydim, sevindim acikcasi (:

Aynen katılıyorum;)isabet oldu ve bende çok sevındım çıkmamasına...

asd1234
05-05-09, 23:23
arkadaslar bakın size söyle anlatayım yazdıklarım yanlıs anlasılıyor cunkı;)Bıldıgınız uzre muyap ın en buyuk odulu dıamond ve 300.000 satısını yakalayan ve gecenlere verılıyor.Ve bu odule 3 kısı layık goruldu TARKAN,serdar ve ferhat.ılk olarak TARKAN ın ismiokundu ve odulu TARKAN ın yerıne hitt muzıkten bır yetkılı aldı;)ve alırkende lafı gedıgıne koydu.sonra serdar anons edıldı ve oda odulunu aldı.ama sıra ferhata geldıgınde asuman onu aynen soyle anons ettı tr nın en çok satan albumu ve ferhat göçer.aynen bu sekılde anons ettı!bu bır skandaldır!ve TARKAN ın odulunu alan yetkılının lafından sonra serdar ortacın yuzunu gormelıydınız nasıl bozuldu anlatamam:)

Serdar Ortaç'ın yüzünü ben de gördüm,cidden çok bozuldu ekşitti suratını :4: Tarkan'ın yerine albümü alan yetkili de gerçekten çok doğru söyledi.

badboyserkan
05-05-09, 23:26
Tarkan,bugun butun gun yeni album icin ozanla studyoda olduklari icin maalesef katilamadi.(Aslinda iyi oldu) Ama Kral Tv'yi de canli izliyorlar su an :4:

Rumeli59
05-05-09, 23:26
Tarkan en iyi grammy ödülleri alsin gerisi kalan bos.

**MegaStarkan**
05-05-09, 23:27
(...) ama sıra ferhata geldıgınde asuman onu aynen soyle anons ettı tr nın en çok satan albumu ve ferhat göçer.aynen bu sekılde anons ettı!bu bır skandaldır! (...)

Eger gercekten Tarkan en cok satmissa (ki kanit tam olarak yok) ve Asuman bunu demisse, denilicek birsey yok. Kral Tv sunucu olarak sarkiciliga soyunan bir mankeni laik görmüsse onlarin sucu. Bizim mankenler all in one manken'ler olmus gitmis zati. Hani universal kumandalar var all-in-one... multifunksiyonlu xD

asd1234
05-05-09, 23:27
badboyserkan,bilgilendirme için teşekkürler. Bu bilgiyi nasıl bilebildiğini de merak ediyorum da,sormayacağım :)

nazoy
05-05-09, 23:29
ne olursa olsun ben üzüldüm onu herzaman göremiyoruzki,gerçi popsanatçısı adaylarına koymamışlar ona kızdım ama olsun

szr67
05-05-09, 23:37
böyle amatör organizasyon görmedim.Bangır bangır sen tarkan çıkacak diye son güne kadar yayınla ama sahneye acele ile çıkan kişiye bak müslüm gürses tarkanın ödülünü alan hitt yetkisi falan değil yine batırdı sunucular dmc yetkilisi (prodüktör) samsun demir.albüm biliyorsunuz ki dmc etiketi ile çıktı.böyle 15 yıldır bu işi yapan böyle berbat bir organizasyon yapması beni şaşırttı çünkü kanal doğuş grubuna katıldı çok düzeyli bir kuruluş doğuş grubu böyle hatayı yapmaları dünya tv tarihinde bir ilk olmalı

trknmania
05-05-09, 23:41
ooohh yaaa çok sevindim tarkanımın çıkmamasına:)))zaten izleyemiyorum tv den mideme kramplar giriyordu izliyemiycem diye...:4: vallaha çok sevindim ayrıca ödülü de sonuna kadar hak etti tarkan canı gönülden tebrikler canıma:))f.d yılın klibi nasıl seçildi ona da hayret ettim ya:9::9:

TheLastAirBender
05-05-09, 23:42
oh ya yorumları okudumda iyiki izlememişim yorumları okurken stres bastı valla milleti ne kadar germişler megersem ya neyse de ne ama iyiki çıkmamıs mümkünse hiç çıkmasın bundan sonra bir kez daha hayran oldum kendilerine :18::10::10:

qüccin
05-05-09, 23:50
kral tv muzık odüllerinin megastarı ağırlıyack düzeyde bı program olduğunu düşünmuyorum ıyıkı çıkmamş programa=)zaten izleyememştimde.... ama serdar ortaçın yüz ifadesini çok merak ettm onu kaçırdğıma üzüldm açıkcası:28:

arslankivanc
05-05-09, 23:59
burda şu an çok büyük bir saçmalık dönüyor durdurun bence bu saçmalığı artık...yok kramp girdi yok iğrenç yok şu yok bu...siz heralde oscar gibi bir tören bekliyodunuz oda olur inşallah birgün...ancak Tarkan'da bu zamana kadar iğrenç organizasyonlara katıldı mesela 3 sene önce Ankara hipodrom konseri...Siz orhan gencebay,,müslüm gürses,,garo mafyan,,,iskender paydaş,,,tarkanı tarkan yapan ahmet san gibi değerli insanların katıldığı bir programı kötülemekden vazgeçin...tarkan keşke gelseydi ama gelmedi...gelseydide hepiniz ölecektiniz müthiş organizasyon die böle ikiyüzlülük fazla ama yapmayın...herkes tarkan ın kankası gibi davranmakdan vazgeçsin...oda kötü işler yapıo ama çok az tabiki diğerlerine göre...bunları göz önünde bulundurup öle yazın fazla abartmayın...bi aksaklık oldu ve tarkan katılamadı bitti gitti,..TC nin tek ve en büyük müzik organizasyonudur...dahada büyütmeye çalıalım kamçılamaya değil....

babeface2
06-05-09, 00:00
tarkan grammy mi alcak yaşı 37 oldu hiç bir türk şarkıcısının grammy alıcağını sanmıyorum

tarkantutkunu
06-05-09, 00:06
Şaşırırken sevindim..

GMZ
06-05-09, 00:10
bişey söyliyim arslankıvanç sen kralı fazla övmüşsün diğerleride fazla kötülemiş
bn şahsen daha önceki yıllarda katılmadığını sanıyodum kral ödüllerini almaya ama hakan abi açıklık getirdi bu konuya bnde katılsın bu organizasyona o zaman dedim aama yinede çok çok gerekli bi organizasyonda deil yani amaan amanlık bişeyi yok he tabi tarkan kötü işler yapmıyomu hata yapmıyomu tabiki oda yapıyor oda bi insan çünkü bazen süper denecek yerlerde oluyor bazende hiç beklemediğin yerlerde...

eskalen
06-05-09, 00:10
Tarkan in zaten cikmasina bile anlam veremiyordum..Nasl cikiyor diye...genelde tepkide buydu? Tarkan'i taniyoruz biliyoruz cunku...Bence guzel oldu iyi cikmadi...Cikmasini istemiyordum...Tarkan yeni albumuyle ugrassin daha iyi bu zamanlar ;)

szr67
06-05-09, 00:11
burda şu an çok büyük bir saçmalık dönüyor durdurun bence bu saçmalığı artık...yok kramp girdi yok iğrenç yok şu yok bu...siz heralde oscar gibi bir tören bekliyodunuz oda olur inşallah birgün...ancak Tarkan'da bu zamana kadar iğrenç organizasyonlara katıldı mesela 3 sene önce Ankara hipodrom konseri...Siz orhan gencebay,,müslüm gürses,,garo mafyan,,,iskender paydaş,,,tarkanı tarkan yapan ahmet san gibi değerli insanların katıldığı bir programı kötülemekden vazgeçin...tarkan keşke gelseydi ama gelmedi...gelseydide hepiniz ölecektiniz müthiş organizasyon die böle ikiyüzlülük fazla ama yapmayın...herkes tarkan ın kankası gibi davranmakdan vazgeçsin...oda kötü işler yapıo ama çok az tabiki diğerlerine göre...bunları göz önünde bulundurup öle yazın fazla abartmayın...bi aksaklık oldu ve tarkan katılamadı bitti gitti,..TC nin tek ve en büyük müzik organizasyonudur...dahada büyütmeye çalıalım kamçılamaya değil....

Ben baştan beri bu organizasyona çıkmasına karışdım ve yıllardır kötü yapılan bir program ben nedersem onun arkasındaydım ve az önce sanat'a ve sanatçıya yapılan saygızlığı kaçırmışsın sanırım müslüm gürses sahneye çıkıyor.Herkez koltuklarından kalkıp salonu terk ediyor.Bu organizasyonu iyi dememi bekleme burda yaptığım eliştirlerin arkasındayım.Kral tv türkiyenin en iyi müzik organizasyonu falan da değil 15 yıldır kimse adam akıllı müzik kanalı kuramadığı için bu şekilde görünüyor.bu kanallın ödüllerinin ne kadar değersiz olduğu az önce ortaya çıktı.Müslüm gürses'e sanat'a ve emeğe saygı yok herkez menfaat peşinde.Demin herşey ap açık ortaya çıkmıştır.Bu konuda başka birşey konuşmam iyi geceler

denizmavisi
06-05-09, 00:24
organizasyon iyi veya kötü kişiden kişiye değişir ama Türkiye'nin müzik alanında böylesine büyük başka organizasyonu olmadığı için çok da kötülememek gerekir sevenleri için ödül almaya gelmeli idi zaten pek bi yere katılımıyor en azından böyle organizasyonda onu görmek beni çok mutlu ederdi

qüccin
06-05-09, 00:27

szr67 nin organizasyon hakkında söledklerıne sonuna kadar katılıorm tarkan katılmamakla en doğrusunu yaptı en başından beri bu programa katılmasını bnde istemıodum programın ne kdr kalıtelı oldğunu da gördk... burdakı hıçbi tarkan fanını ıkı yuzlulukle suçlamaya hakkın olduğunu da duşunmuyorum.herkez burda kendı fıkrını söyluyo ortalıkta herhangı bı saçmalık yok bnce...Ayrıca hiçbirimiz burda tarkanın kankası gibi davranmıyoruz hepimiz tarkanı seven ve onu herzmn destekleyen insanlarız gerektği yerde tarkanı objektif bi şekılde eleştırıyorz ama verdğimz bu desteği yanlış algılamayalım lutfen ıkı yuzlulukle alakası olduğunu duşunmuoyrum....hı bıde unutmadn arkdş kramp girdi kelımesini izleymediği için kullanmıştı yanlış anlaşılma olmasın....

halozi
06-05-09, 00:35
arslan kıvanc dogru söyler.bırakın artık bu kaliteli bu kalitesiz.Kendisini temsilen cıkıyor.Organizasyon sahibimidir Tarkan.Bugün cıkmasın yarın şuraya da cıkmasın.Böle bir yere cıkmadan yaşlansın gitsin Tarkan.Çıksın söylesin oynasın.millet istiyor.Tarkan da çıkacak arkadaş.

MEGASTARİX
06-05-09, 00:37
Noldu millet bn bu kral tv haberi çiktiğindan bu zamana kadar hep sölemiştim tarkan ne ödül almaya ne de konser vermeye gitmicek diye istihbarat sağlamdi çünkü bn bunlari sölerken bazi arkadaşlarda yok reklam dönüyo yok vj sölüyo kesin çikcak falan diyolardi ne oldu çikmadi tarkan bn bunu 1 ay öncesinden biliyordum zaten ayrica bn diyorumki yeni albüm 7 haziranda çikacak o nada inanmayan arkadaşlar var onlarlada 7 haziranda tekrar konuşurum yerinizde olsam sölediklerimi ciddiye alirdim arkadaşlar

denizmavisi
06-05-09, 00:42
Noldu millet bn bu kral tv haberi çiktiğindan bu zamana kadar hep sölemiştim tarkan ne ödül almaya ne de konser vermeye gitmicek diye istihbarat sağlamdi çünkü bn bunlari sölerken bazi arkadaşlarda yok reklam dönüyo yok vj sölüyo kesin çikcak falan diyolardi ne oldu çikmadi tarkan bn bunu 1 ay öncesinden biliyordum zaten ayrica bn diyorumki yeni albüm 7 haziranda çikacak o nada inanmayan arkadaşlar var onlarlada 7 haziranda tekrar konuşurum yerinizde olsam sölediklerimi ciddiye alirdim arkadaşlar

inş biz yanılırız da 7 haziranda çıkar

Turnthepage
06-05-09, 00:44
Son dakikaya kadar o kadar reklamı yapıldı Sonra yok... :/ Çok da kötü bi organizasyondu..İiki çıkmamış tarkan zaten garipsiyordum yani yıllar boyunca ödül almaya bile gitmedi ki gene gitmedi şarkı sölemeye niye cıkıosun ? Eskiden böle bişe olsa kraL tv nn kötü,beceriksiz bi kanal oldugunu sölerdim ama doğuş grubuna da geçti.. HaLa bu kadar kötü organizasyon olması düşündürücü..

TheLastAirBender
06-05-09, 00:49

cnm kardesim albümün ne zaman cıkacagını tarkan bile bilmiyor sen nasıl oluyorda biliyosun ha eger biliyosan vala simdiden tebrikler 7 haziranda cıkmasını bende isterim o ayrı tabi :9:

kartales26
06-05-09, 00:52

7 haziranda albüm falan çıkmayacak bunu biliyorsan kaynağını söyle bir kere 7 haziran pazar gününe geliyor tarkan şimdiye kadar hiç pazar günü albüm çıkardığını görmedim zaten albümün çıkmasına 1 ay varmış gibi hiç gözükmüyor öyle bir hava yok bir de sibel can'ın albümü çıkmadan tarkan albüm çıkarmaz daha ortada sibel can'ın albümünün çıkış tarihi belli değil ben sibel can çıktıktan 1-2 ay sonra çıkarır albümü tarkan inşallah yanılırız da 7 haziranda çıkar albüm ama imkansız

MEGASTARİX
06-05-09, 00:58
yani arkadaşlar dilli düdüklerden farkınız yok sanki albümün çıkmasını istemiyosunuz pazar günü albüm çıkarmaması kariyeri boyunca pazar günü albüm çıkarmıycağı anlamına mı geliyo yha komik olmayın lütfen kaynak yazamam kaynak bnm çünkü

szr67
06-05-09, 00:59
arkadaşım albüm basım fabrikasındamı çalışıyorsun?Anca ordaki çalışanlar bilir kimin nezman hangi tarihde albüm basılacak yayınlanacak

MEGASTARİX
06-05-09, 01:03
hyr arkadaşım albüm basım fabrikasındakiler yetkililer yani bizler şu tarihte şu kadar bandrollü albüm basılacak dediğimiz zmn haberleri olur ayrıca o fabrikalarda çalışan hiç kimse hangi albümün ne zmn çıkacağını dışarıya sızdıramaz oke

centrino
06-05-09, 01:04
Ben çok şaşırdım zaten asuman'ı oraya sunucu diye koyanda suç.Konuşmayı bilmiyor.en çok dikkatimi çeken sahneye ödül alacak sanatcıyı çagırıp zorla şarkı sölettiler tarkan ödül almaya gelseydi bedavaya şarkı söleteceklerdi.çok yanlış bir orgazinasyon olmuş.ben 2006 mıss turkey tarkan showunu büyük mutlulukla tekrarını izlemeye devam edicem.

szr67
06-05-09, 01:05
love speak şarkısını dışarı sızdıran stüdyo çalışanları varsa bunu niye sızdırmasın

MEGASTARİX
06-05-09, 01:08
dostum love speak şarkısı bilinçli olarak dışarıya sızdırılmadı ayrıca şu an da da dışarıya sızdırılan birşey yok bnm albüm tarihi verdiğimdende kendisinin haberi var saten siz hayranlarına küçük bi süpriz yapmak istedi o kadar istersen daha fazla sorgulama oke

szr67
06-05-09, 01:10
tarkanmısın nesin anlamadımki :18::18::18::28: 7 hazirana ne kaldı şurda

askmeleyi
06-05-09, 01:11
ya.... o kdr reklam yapildiktan sonra..katilmadi.Ama bir sebep vardir heralde.....Neyse . Insallah yeni albumuyle en iyi odulleri kazanir yine:) Bu arada Megastarix sana inaniyorumm. 7 haziranda ciksa super olur ....bakalim ;)

MEGASTARİX
06-05-09, 01:14
yok arkadaşım bn tarkan değilim yanlış tahmin tarkanın yardımcısıyım oke kendisinin haberi varmış tarkancoll dan resmi site olduğunu söledi ve gerektiği zmnlarda gereken şeyleri bnm aracılığımla sizlere ulaştıracak haa bu arada ister inanırsınız ister ianmazsınız size kalmış

szr67
06-05-09, 01:18
tamam ozman inandım ben:23: örgümü örene kadar albüm çıkar inşallah:17:

kartales26
06-05-09, 01:19
yok arkadaşım bn tarkan değilim yanlış tahmin tarkanın yardımcısıyım oke kendisinin haberi varmış tarkancoll dan resmi site olduğunu söledi ve gerektiği zmnlarda gereken şeyleri bnm aracılığımla sizlere ulaştıracak haa bu arada ister inanırsınız ister ianmazsınız size kalmış

o zaman söyle bakalım albümde kaç parça olacak tarkan albümde hangi bestecilerler çalıştı madem bu kadar bilgilisin bunları da bilirsin

kartales26
06-05-09, 01:22
tarkanı izlicez desenize süper olucak bnce arkadaşında dediği gibi tuba ekinci rezaletinden sonra kral tv ancak megastar tarkanla eski prestijini yakalayabilir inş yılın klibi ödülünü de alıcaktır tarkan

bu arada bu zaman bilimiyormuydun tarkan'ın kral tv ye çıkmayacağını o zaman bak pek bişeyden haberin yok gibi

MEGASTARİX
06-05-09, 01:22
arkadaşım albümde 12 parça olucak yıldız tilbeden bi parça alındı sezenden bi parça alındı tarkanın kendi besteleride var hatta şarkının bi kısmı şöyle aşkımız fuşya rengi kaderimiz olamaz oke yeterlimi bu kadar bilgi

MEGASTARİX
06-05-09, 01:23
ewet ozmn anlaşma noktasına gelinmişti kral tv ile ama sonra olmadı yha bak bu işleri bilmiyosun

szr67
06-05-09, 01:25
tarkan albüm çıkarma konusnda artık rahatlamışa benziyor ozaman bu kadar yardımcılarına bilgi verip fanlarına yayın dediğine göre metamorfoz gibi bu albümüdemi es geçicek.tarz nedir albümde alaturkamı elektronik mi?

kartales26
06-05-09, 01:26
arkadaşım albümde 12 parça olucak yıldız tilbeden bi parça alındı sezenden bi parça alındı tarkanın kendi besteleride var hatta şarkının bi kısmı şöyle aşkımız fuşya rengi kaderimiz olamaz oke yeterlimi bu kadar bilgi

zaman bunlar gazetelerin yazdığı bilgiler bunları biz de okuduk bilmediğimiz başka neler var albümde

kartales26
06-05-09, 01:31
tarkan şu an hangi stüdyoda çalışıyor hangi müzisyenler var albümde mixleri kim yapıyor bilgilendirirsen sevinirim

HURRICANE
06-05-09, 02:31

arkadasım odullerını ve top 10 lıstelerını parayla satan bır kanalın odul gecesıne M.Jackson gelsede benim için kraltv kalıtesız bır kanaldır;)kimseninde 2 yüzlülük yaptığını sanmam!Kimsede TARKAN onun kankasıymış modunda değil.Bu yazdıkların sadece seni bağlar ve huznu kuruntudan başka bırseyde değiller.

Mega Fanat
06-05-09, 05:55
TARKAN zaten kendisi buyuk bir odul bizler icin:)) Bu tip "odul"lere de hic gerek yok.

İZMİRLİ
06-05-09, 10:27
yok hayır TARKAN da odule layık goruldu dıamond odulunu aldı ama asuman krause en çok satan albumu ferhat göçer diye anons etti ama ençok satan album TARKAN ın albumu boyle saçmalık olurmu ya!!!

zaten hakkıda buydu bence, geçen senenin en iyi albümü ferhat göçerin albümüydü

İZMİRLİ
06-05-09, 10:35

Eğer gerçektende tarkan senin vesilenle biz fanlarını bilgilendiriyorsa çok çok teşekürler fakat verdiğin bilgiler zaten gazetelerde çıkan şeyler...Eğer söyleyebilcegin albümle alakalı başka bilgiler varsada bunları bizimle paylaşırsan sevinirim...

**MegaStarkan**
06-05-09, 12:36
Üye Tarkan'in adina burda bizi bilgilendiricegini iddia etmisti. Bunun üzerine üye ile dün gece iletisime girip, adini sordugumda yanit gelmemistir. Üye'ye gerekirse Tarkan ile (Telefon) veya HiTT sirketi ile iletisime girme imkanimizin oldugunu ve yazdiklarinin dogru olup olmadigini ortaya cikarma cabalarina hazir oldugumuzu belirtmistim. Sonra ise yazdiklarinin dogru olmadigini belirtmisti ve forumumuzda sanal hayatini aktif olmayip sonlandirmasini önermistim. Zaten verdigi bilgileri herkesin yazabilicegi birsey. Arti yazdiklarin'da büyük bir hata var; bende kalsin o. Calisani degil anlayacaginiz, adini gizli tutan biri. Herseye hemen inanmayin, ciddi bir durum olmus olsaydi yönetim zaten özel üye yapardi üye'yi. Hala normal üye olarak görülmekte. Bunlari buraya yazmaya düsünmüyordum fakat konu disi cikip hala üye'ye sorular soruldugunu görünce artik dur demek gerek diye düsündüm...

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

levent_taka61
06-05-09, 13:33
madem öyle kendisinin Tarkanın yardımcısı olduğunu idda eden vede yalancı çıkan birini neden banlamıyorsunuz tarkancoll da yalancılara yer yok !!!!

starzu
06-05-09, 13:43
BURADA HERKEZ bir şeyler iddia edebiyorsa bende tarkanın kız kardeşiyim deermişim(şaka şaka b unada inanmayın)

centrino
06-05-09, 13:44
Ben bi anlam veremedim yok tarkanın yardımcısıymış yok 7 haziranda çıkacakmış özel üyede ne demek hiççç anlamadım şaşkınlıkla takip ediyorum ne yani tarkanda benim gibi normal kullanıcı uydurma xxxx diye kullanıcı adı alıp bizim burdaki düşüncelerimizi takip edebilir bu çok normal olaylara sinsilikle bakmak yerine kim ne yazarsa yazsın özgür ama bizler bunlara tahammül vermeyelim albüm ne zaman çıkıyorsa çıkıyor sonuçta çıkacak bizlerede heyecanla beklemek kalıyor.zaten tarkan hakkında basın o kadar çok abartıyor ki bari burda yapılmasın.

HURRICANE
06-05-09, 14:12
zaten hakkıda buydu bence, geçen senenin en iyi albümü ferhat göçerin albümüydü

Arkadasım ben albumun ıyı olup olmadıgını tartısmıyorum zaten;)Tepkı verdıgım nokta şu:2008 yılında en çok TARKAN ın albumu sattı 1 numarada olan TARKAN.ferhat göçerin seveni fazladır dogrudur buna bırsey dedıgım yok zaten.He ben sevmem dinlememde ama bana sorarsan serdar ortac ın albumu ferhatınkınden çok daha fazla dınlendı;)objektıf dusunceyle yazıyorum bunu.ki serdar ortacıda sevmem ben.kısacası burdakı olay kımın albumunun daha fazla dınlendıgı yada begenıldıgı degıl o oduller satış rakamlarına gore verıldı ve kaynaklarda dıamond odullerınde TARKAN ın albumunun en fazla satılan album oldugunu gostermekte 2.sırada serdar ortac 3.sıradada ferhat göçerın ısmı var!asuman krause nasıl olurda en çok satan album ferhat göçerın dıyebılır?!!

Ben Kral Avrupa'dan izleyemedim ödül törenini, yayinlamadilar malesef.
Standart Türkiye yayini Kral TV'de de frekans degisikligi oldugu için decoder sinyal bulamiyordu. Ne tür gaflar, ne tür saptirmalar oldu bilemiyorum bu yüzden. Ama duyduguma göre klip için ödül alamamis. Buna cok sevindim, çünkü haketmiyordu kesinlikle. Ne Murat Onbul, nede Tarkan. Cok isabet olmus Feridun Duzagacin kazanmasi! Sms gönderenlerin elleri dert görmesin:29:

HURRICANE
06-05-09, 14:22
Ben Kral Avrupa'dan izleyemedim ödül törenini, yayinlamadilar malesef.
Standart Türkiye yayini Kral TV'de de frekans degisikligi oldugu için decoder sinyal bulamiyordu. Ne tür gaflar, ne tür saptirmalar oldu bilemiyorum bu yüzden. Ama duyduguma göre klip için ödül alamamis. Buna cok sevindim, çünkü haketmiyordu kesinlikle. Ne Murat Onbul, nede Tarkan. Cok isabet olmus Feridun Duzagacin kazanmasi! Sms gönderenlerin elleri dert görmesin:29:

Klip konusunda sana katılıyorum Karma;)TARKAN ın haberi olmadanda olsa o klibin hikayesini malesef biliyoruz;)

denizmavisi
06-05-09, 14:31
dilli düdük ne şarkı olarak ne de klibi olarak hiç güzel değildi bana göre ödül alamaması da normal ama Tarkan yeni albüm ile metamorfozun telafisini yapacaktır buna inanıyorum

HURRICANE
06-05-09, 14:36
kral tv nin organızasyonunu savunan ve burda bırcok uyeyı eleştıren arkadasa şu haberi vermek isterim:mansetten verılmıs bır haber

Serdar Ortaç'ı Kim Tokatladı???Dün gece Kral TV Müzik Ödülleri'nde skandal yaşandı!!!

http://magazin.superonline.com/haber/2009/05/06/81843.html

hesap edin yani sanatçıların can guvenlıgı bıle yok!!!

gülcan
06-05-09, 17:00
Sonuç itibarıyla Tarkan ödülü aldı ama gelmedi yani..oh iyi olmuş çok sevindim iyiki de katılmadı ödülü de almaya gelmedi...

özlemmis
06-05-09, 17:08
Sonuçta en çok satan ödülü aldı ya buda diğerlerine kapak olmuştur.Zaten ödülü alanda gayet güzel konuştu.Tarkan'nın gelmemesine bende sevindim.Ne işi var orda. Böyle şeylere hiç ihtiyacı yok.Sevenleri olduktan sonra ona hiçbir şey olmaz.

megastar_mert
06-05-09, 17:12
Bas bas bağırdılar tarkan ve müslüm gürses sahne alacak diye... yayın başlayınca tarkanın sahne alması hikaye oldu ? bu reklam amaçlı mıydı ? tarkan gelmeyecek miydi ? ya da haberi var mıydı ? haberi yoksa mahkemeye vermesi gerekmez mi ? bu kadar ciddiyetsiz bir durum mu bu..

siboss1992
06-05-09, 17:48
bende iki saat bekledim dün television basinda..
sinir seyler.. her kim dediyse gercekten cok kötü
bir saka yapmiss..
alay etmesinler bizimle ya..

tarkaseksüel
06-05-09, 17:49
bende iki saat bekledim dün television basinda..
sinir seyler.. her kim dediyse gercekten cok kötü
bir saka yapmiss..
alay etmesinler bizimle ya..
kral tv desene şunaaa

ojay73
06-05-09, 17:58
Slm Tarkan'cilar Su Ferhat gocerin adini duymak istemiyorum Ikinci Ibo oldu adam ya! adam her turlu ne yapsam diye ekranda gorunsemdiye milletin yuzunde ya, tamam guzel sesi olabilir ama goz onununde olmasi gerekmiyo her dakika popileretisi etkilenmezki goz onunde olmasa, bak tarkan'a her dakika milletin yuzunde mi yo ama hala bizim mega starimiz degilmi.
Bi baska bisey daha var ne oluyor bu kalitesis sarkicilara ya hepsi populer ya yazik ya helle su ismail yk, demet akkilin midir adi ucuz popcular doldu ve gencler de destekliyor biraz geliselim ya muzik den hic mi anlamiyoz arkadaslar.
Bir tarkan parcalarini iyice dinleyin soz alt yapi ya bi bakin simdi begnmesk bile 1o sene sora dinleyin vay diyo insan baya ustamis dersiniz, bide al ismail yk nin 2,3, seneki albumunu ve bakin bidaha dinliye bilyormusunuz.

Kusura bakmayin turkcem pek iyi deildir ama bukadarini da anlamissinizdir
saygilar Tarkan forever diyorum kaliteye sayip cikalim arkadaslar.

badboyserkan
06-05-09, 19:30
Kral TV Müzik Ödülleri sahiplerini buldu!
İşte Ödül Alan Sanatçılar...

MÜYAP Altın Albüm Ödülleri'ni alan sanatçılar:

Alişan
Gülben Ergen
Demet Akalın
Enbe Orkestrası
Sezen Aksu

MÜYAP Platin Albüm Ödülleri'ni alan sanatçılar:

Ebru Gündeş
İsmail Yk
İbrahim Tatlıses

MÜYAP Diamond Albüm Ödülleri'ni alan sanatçılar:

Tarkan
Serdar Ortaç
Ferhat Göçer

15. Kral Tv Ödülleri:

Yılın En İyi Klibi: Feridun Düzağaç / Şarkı: Beni Bırakma/Yön: Geoffroy Barbet Massin

Yılın Fantezi Arabesk Sanatçısı: İsmail YK / Albüm: Bas Gaza

Yılın Halk Müziği Sanatçısı: Şevval Sam / Şarkı: Karadeniz

Yılın En İyi Grubu : Mor ve Ötesi / Albüm: Deli

Yılın Yeni Yeteneği: Murat Dalkılıç / Şarkı: Kasaba

Yılın Dizi Film Müziği: Pinhani / Şarkı: Kavak Yelleri

Yılın Pop Sanatçısı :Serdar Ortaç / Albüm: Şeytan

Yılın En iyi Şarkısı: Rafet El Roman /Şarkı: Aşkı Virane / Söz ve Müzik: Yusuf Güney

Kral Tv Onur Ödülü: Orhan Gencebay

Jüri: Ahmet San, Ahmet Selçuk İlhan, Ahmet Hakan, Ali Eyüboğlu, Ali İşitmez, Ali Kocatepe, Ali Rıza Binboğa, Ali Tekintüre, Aşkın Tuna, Atilla Özdemiroğlu, Ayhan Güngör, Ayşe Ersayın, Bedirhan Gökçe, Burak Yeter, Cem Ceminay, Cengiz Semercioğlu, Deniz Akel, Ebru Köktürk, Ömer Faruk Sorak, Selim Çaldıran, Suat Ateşdağlı, Suat Aydoğan, Gönül Şen , Taşkın Sabah, Görgün Taner, Güneri Civaoğlu, Hüseyin Karadayı, Garo Mafyan, Füsun Alkan, Feyyaz Kuruş, Fehmi Koru, Mehmet Barlas, Mehmet Teoman, Koray Kasap, Mesut Yar, Michael Kuyumcu, Murat Meriç, Nihat Odabaşı, Zeynep Talu, Yüksel Aytuğ, İzzet Çapa, Lütfü Bayülgen, Umur Turagay, İskender Paydaş, Tolga Akyıldız, Orhan Kahyaoğlu, Nihat Sırdar, Naim Dilmener ve Mustafa Oğuz

HURRICANE
06-05-09, 19:57
Murat Dalkılıç'ın Ödül almasına çok sevindim.Hakikaten kaliteli bir sanatçı.Ayrıca yılın sanatçısı ödülününde Serdar Ortaça gitmesi doğruydu.Şarkıları her yerde çaldı gecen sene.Yine yılın bestesi Yusuf Güney ve Rafet ikilisine gitti buda çok sevindirici ve doğruydu.

asd1234
06-05-09, 20:00
Keşke Asuman Krause,en çok satanlar listesini doğru okusaydı.

flores
06-05-09, 23:29
noldu katildimi tarkan?

flores
06-05-09, 23:35
Sonuç itibarıyla Tarkan ödülü aldı ama gelmedi yani..oh iyi olmuş çok sevindim iyiki de katılmadı ödülü de almaya gelmedi...

tarkan severler her kes eyni dusunur.bende istemirem ele yerlere getmesini.yoksa diger sanatcilardan ne farki olur.yaxsiki getmedi.

Bounce21
07-05-09, 01:12
Ay ben de uzulerek nete giriyordum, bari resimleri goreyim diye ama cikmadigini duyunca cok sevindimmmmm :)

*HiLaL*
07-05-09, 18:47
BenCe TarKan yanLI$ yaPdI madem qitmeyeceKdi kabuL etmeseydii .. Madem KabuL etti qeLmeLiydi... Orhan qenCebay biLe ordayKen siz haLa kaLitesiz diyOrsunuz ki Orhan qenCebay en önemLii isimLerden en kaLiteLii sanaTCILardan.. TarKan KaLitesiz diye katILmasIn diyOrsunuz kaLitesiz oLsa Orhanda qeLmezdii.. TarKan Orhandanda kaLiteLi deqiL qerCeKLer bunLar arkada$Lar avutmayaLm kendimizi.. TarKan yanLI$ yaPTI.. Madem kabuL ediyOr tekLifi ozaman qeLeceKdi, YanL$ yaPtI benCe beN cOk KIzDIm ve üzüLdüm TaRKANIN böyLe bir$ey yapmasIna..

Yakisikli89
07-05-09, 19:30
cikmamasi dogruydu. son senelerde ödülünü bile almaya gitmeyen tarkan bu sene sahneye cikip sarki söyleseydi, parasi mi bitti diye söylenisler cikardi belkide...

cikmadigi iyi oldu. daha kaliteli programlar ve yapimlar varken..

Yakisikli89
07-05-09, 19:32
BenCe TarKan yanLI$ yaPdI madem qitmeyeceKdi kabuL etmeseydii .. Madem KabuL etti qeLmeLiydi... Orhan qenCebay biLe ordayKen siz haLa kaLitesiz diyOrsunuz ki Orhan qenCebay en önemLii isimLerden en kaLiteLii sanaTCILardan.. TarKan KaLitesiz diye katILmasIn diyOrsunuz kaLitesiz oLsa Orhanda qeLmezdii.. TarKan Orhandanda kaLiteLi deqiL qerCeKLer bunLar arkada$Lar avutmayaLm kendimizi.. TarKan yanLI$ yaPTI.. Madem kabuL ediyOr tekLifi ozaman qeLeceKdi, YanL$ yaPtI benCe beN cOk KIzDIm ve üzüLdüm TaRKANIN böyLe bir$ey yapmasIna..

uzaktan daiima davulun sesi hos gelirmis :15: bosver kizma. belki problemler, anlasmamazliklar falan oldu. cikmamasida iyi oldu. :41:

*HiLaL*
07-05-09, 20:01
uzaktan daiima davulun sesi hos gelirmis :15: bosver kizma. belki problemler, anlasmamazliklar falan oldu. cikmamasida iyi oldu. :41:
iyi oLmu$ oLa biLir evet benCede iyi oLduu ama hanii madem ki sözLe$iOrsunuz tutuLmasI qerekir.. TaRKAn burda yanL$ yaPDi BenCe.. :27:

özge
07-05-09, 21:00
ben üzüldüm çıkmamasına tvde görmek çok güzel ama diğer yandan sevindim tvye çıkmasını istiyordum ama bu kral tv müzik ödülleri olamazdı..çünkü program bana çok basit geldi...bu program kalitesiz anlamında demek değil tam tersine türkiyedeki tek kaliteli müzik ödülleri müyap ve kral tv birleştirildi. yinede program akışı bu kaliteye uygun değildi müslüm gürses sanırsam 2 şarkı söyledi eğer tarkan çıksaydı kaç şarkı söyleyecekti merak ediyorum.birde ilk 1 saatten sonra salon boşalmaya başladı bi ara çoluk çocuk koşuşturdu ortalarda..ve birde beni en çok üzen şey behsat uygurun murat dalkılıça söylediği söz canımı sıktı..sende ileride büyük başarılara imza attığında ödül almaya gelmemezlik yapmazsın demi diye sordu yanii taş attığı yer belliydi..kimse oraya katılmaya mecbur değil ister katılırlar ister katılmazlar ödül almaya gelmiyor diye her sene sunucular böyle bir taş atıyor.buda anca türkiyede olur..ama konu tarkansaa taş atmadan kimse duramıyor..tek o değil çoğu kimse bazı seneler gelmediği oluyor ama tek bu konu üzerinde duruluyor..Sonuç olarak program akışında bazı şeyler değişmedikçe Tarkan bu tür yerlere çıkmamakta haklı...

TEVETOGLU
07-05-09, 21:29
Tarkan'ın gelecek seneki Kral Tv video muzik odullerinde şarkılarıyla geceye renk katacağını umuyorum.Tabi yine iptal olmazsa!

aiedail
08-05-09, 11:25
show tarkan yazıyordu 1 ay öncesınden demekkı bı sorun oldu müslüm gürsese kaldı çıkmamasının büyük bir nedeni olmalı 1 kaç gün sonrada açıklarlar galiba.

zilli
08-05-09, 12:59
kraltv out powerturk in işte o kadar

nergis
08-05-09, 15:33
Aslında o kadar sinirliyim ki ancak birkaç gün sonra bu konuyla ilgili bişeyler yazmaya karar verdim. Sinirlenmemin nedeni TARKAN 'ın katılıp katılmaması değil, kapalı kapılar ardında bişeyler oldu ki TARKAN katılmadı ama gelin görün ki en çok satan albümlerden birine sahip olan ve ödül alan TARKAN'ı tarafsızlıktan dem vuran müzik kanalının en iyi pop sanatçısına aday dahi göstermemesidir beni bu kadar sinirlendiren. YAZIKLAR OLSUN diyorum başka da bişey demiyorum.