PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çapkın Megastar

gülcan
23-04-09, 12:24
Tarkan, gittiği bir gece kulübünde Günsu Baceoğlu ile hayli samimi görüntüler sergiledi.

http://img220.imageshack.us/img220/8339/10c63edf0cc1496297dccb0.jpg (http://img220.imageshack.us/my.php?image=10c63edf0cc1496297dccb0.jpg)

Ünlülerin aşk bayramı

Çocukların gününde ünlü isimlerin yüzü de aşktan yana güldü Tarkan'dan Teoman'a kadar birçok isim sevgilileriyle yakalandı

İstanbul geceleri magazinsel aşklara şahit oldu. Yeni sevgilileriyle boy gösterenler arasında en büyük ilgiyi Tarkan çekti. Bilge Öztürk'le olan 7 yıllık aşkına nokta koyan Megastar, ilk kez yeni sevgilisiyle görüntülendi. Bu isim Aysu Baceoğlu'nun kardeşi Günsu Baceoğlu'ydu.

kaynak:http://http://www.takvim.com.tr/Magazin/2009/4/23/unlulerin_ask_bayrami

Yakışır...:)

Haber doğruysa tabii..hayırlısı olsun..:)

**MegaStarkan**
23-04-09, 12:32
Sevgilisi degildir... Gerci dogruda olabilir, Tarkan'in zevkine güvenmiyorum ;)
Haber icin tesekkürler.

TheLastAirBender
23-04-09, 12:38
Ay yok sevgilisi degildir ya Hergün baska biri ile yakalanıo bizde anlamadık buda arada kaynamıştır :18::17::15::5::17:

szr67
23-04-09, 13:08
Ben bu konuda biraz tarkan'ı reklam yaparmış gibi görüyorum.Neden? diyeceksiniz.

Tarkan şuan doğa derneği gibi bir kuruluşu temsil ediyor ve tüm dünya'ya örnek bir yüz olarak tanıtılıyor,efendiliği ile herkeze örnek bir davranış sergiliyor yanlız bu tür barlara gittiğinde nedense bu örnek davranışlı beyefendi gidiyor yerine değişik bir insan çıkıyor %60 alkollü ardından çapkınlık yapıyor e şimdi sorarım size tarkan'nın bu görüntüler doğrultusunda çok dikkatli olması gerekmez mi? Bir dernek seni doğa için seçilmiş temsilci gösteriyor,Bunun dışında geçenlerde kültür bakanın önünü bile efendi gibi çıkıyorsun ama şimdi bu ne? hangisi gerçek tarkan geceleri barlardan çıkıp %60sarhoş olan mı? yoksa Efendi mütevazi Tarkan mı? Hangisi?

eskalen
23-04-09, 13:24
Tarkan bilgeden sonra iyice yasiyor gibi hayatini sanki...Ama sevgilisi oldugunu zannetmiyorum...Cunku o mekanda hangi kiz Tarkan'i gorupte boyununa sarilmaz ki? fakat Tarkan o gece dagitmis yani ozeti bu, kendi tercihidir yani kimse karisamaz ya!

hilfa
23-04-09, 13:29
:4:klasik bir haber Tarkanın yanında kimi görseler sevgili yakıştırması yapılıyor:4:eeee Tarkanıma sarılmadan da poz verilmezki canııımmmm Tarkan yani buuu:4::10:

badboyserkan
23-04-09, 13:35
http://img158.imageshack.us/img158/1566/fft17mf226118.jpg (http://img158.imageshack.us/my.php?image=fft17mf226118.jpg)

tarkantutkunu
23-04-09, 14:13
bu poz'dan dolayı bir uydurma varsa ki var
facebokta Tarkan'la resim çekilen hayranların foto'ları daha sevgili yakışmasına yakışır..

D_Emir
23-04-09, 14:17
Hürriyetdeki haberi okudunuzmu??http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/11489670.asp?gid=222?

Longtable Burjuva Bar’da önceki akşam düzenlenen Revolution partisine manken Ahu Yağtu ev sahipliği yaptı.
Partinin en çok dikkat çeken ismi ise Tarkan’dı. Mekân çıkışı gazetecilerin soru yağmuruna tuttuğu şarkıcı, konuşmak istemedi: “Birazcık alkollüyüm, fazla konuşmamak lazım. Yanlış bir şeyler söyleyebilirim.”

Buarada bana neolur biri yardim etsin daha yeni üyeyim ama bi türlü siteyi cözemedim tarkanin resimleri videolari falan var mannheimdaki konserinde arti Stuttgartdaki 2005 Konserinden ama yayinlayamiyorum sizinle nasi paylasabilirim bunlari??

Simdiden tesekürler DAMLA:29:

flores
23-04-09, 14:30
tarkana sarhosluq yarasmir.mence o her seyde numune olmalidi!

özge
23-04-09, 14:30
inanmıyorum yaa inşallah sevgilisi değildirr..Bilge bundan kat kat güzel ve yanına yakışıyordu..ama sevgilisiysede diycek bişey yok huyu güzel olsun tarkanımızı mutlu etsin o yeter..bizim elimizden saygı duymaktan başka birşey gelmez..

siboss1992
23-04-09, 16:56
inanmıyorum yaa inşallah sevgilisi değildirr..Bilge bundan kat kat güzel ve yanına yakışıyordu..ama sevgilisiysede diycek bişey yok huyu güzel olsun tarkanımızı mutlu etsin o yeter..bizim elimizden saygı duymaktan başka birşey gelmez..

benim demek istedigim herseyi demissin..
aynen katiliyorum yani..:20:

trkntrkn89
23-04-09, 17:10
ya tarkan ali ağaoğluyla ne yapıyor anlamadım tamam adam türkiyenin en zenginlerinden ama sürekli gecelerde birlikte görüntüleniyorlar acaba yaz için sponsorluk anlaşmasımı yaptılar anlamadım....

ayrıca tarkanın o kızla birlikte olacağını hiç sanmıyorum,gecede kzı resim çektirmiştir reklam oluyum diede medyaya dağıtmıştır yani ablasının yolundan gidiyo..

tarkan biraz dikkat bak bu son albümde olamazsa gitti megastarlık....:(

sarıpapatya
23-04-09, 18:01
bu haberi bende okudum evet iyi dağıtmış lazım arasıra :))o kızın da sevgilisi olduğunu sanmıyorum ama yaza az kaldı yakındır işte sevgilim demesi bence:)))

Yakisikli89
23-04-09, 19:16
gene tipik ask haberlerinden

$OK $OK $OK: TARKANIN YENI SEVGILISI.

asli masli yoktur bu haberin!:13:

centrino
23-04-09, 19:56
Tarkan keşke bilgeden ayrılmasaydı çok güzel dogal ilişkileri vardı.bilge gibisini zor bulur;güzellik bakımından degil utanması olan yerine göre davranan megastarın yanına yakışan zor.güzel kız çokk var ama sahte güzellik.ben bilge ablayla barışmalarını diliyorum...

eLiF
23-04-09, 20:30
yalan haberdir yani inşallah öledir =)

didar
23-04-09, 20:37
ne sevgilisi ya,öyle birşey olsa gazetecilere açıklama yapardı.bunlarda işi aparttılar her sanatçının yanında durana sevgilisi diyorlar.ne var yani poz veremezler mi birlikte.illa sevgili mi olmak gerekiyor.

qüccin
23-04-09, 21:16
MEGASTAR TARKAN eçtiğimiz günlerde ünlü şair Nazım Hikmet'in mezarına yaptığı ziyaretle gündeme gelmişti.İstanbul'a döner dönmez soluğu bir gece kulübünde alan Tarkan geç saatlere kadar eğlendi.Yeni albümünün hazırlıklarının sürdüğünü belirten Tarkan'a herzaman oldğu gibi korumaları eşlik etti.Tarkan eğlence gecesinde yine ilgi odağı oldu .

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=142382&cat=150&dt=2009/04/23

buda habertürk te ki yazı arkdşlar

Tugcee
23-04-09, 22:31
aman hemen sevgili die yaziolar yok ya bnde inanmiorum sevgilisi olduuna arkadasidir kesin

askmeleyi
23-04-09, 22:34
:4:klasik bir haber Tarkanın yanında kimi görseler sevgili yakıştırması yapılıyor:4:eeee Tarkanıma sarılmadan da poz verilmezki canııımmmm Tarkan yani buuu:4::10:

aynen katiliyorum....:):21: Aliştik bu tip haberlere artık...

trknmania
23-04-09, 23:27
Ben bu konuda biraz tarkan'ı reklam yaparmış gibi görüyorum.Neden? diyeceksiniz.

Tarkan şuan doğa derneği gibi bir kuruluşu temsil ediyor ve tüm dünya'ya örnek bir yüz olarak tanıtılıyor,efendiliği ile herkeze örnek bir davranış sergiliyor yanlız bu tür barlara gittiğinde nedense bu örnek davranışlı beyefendi gidiyor yerine değişik bir insan çıkıyor %60 alkollü ardından çapkınlık yapıyor e şimdi sorarım size tarkan'nın bu görüntüler doğrultusunda çok dikkatli olması gerekmez mi? Bir dernek seni doğa için seçilmiş temsilci gösteriyor,Bunun dışında geçenlerde kültür bakanın önünü bile efendi gibi çıkıyorsun ama şimdi bu ne? hangisi gerçek tarkan geceleri barlardan çıkıp %60sarhoş olan mı? yoksa Efendi mütevazi Tarkan mı? Hangisi?

sonuçta tarkan da bir insan ve onunda bir özel hayatı olmalı ve herkes de buna saygı göstermeli bu konuda sana katılmıyorum arkadaşım tarkan da arkadaşlarıyla bara gidip içki içebilir sarhoş da olabilir kimse de tarkanı örnek alarak o sarhoş oluyorsa ben de olucam diyerek kendini barlara atmaz herhalde:)yeni sevgili meselesine gelince ;bence sadece tarkanla fotoğraf çektirip reklam yapmak isteyen biridir:)

tarkaseksüel
23-04-09, 23:49
yok sevgilisi değildir aylşe hayranolarak sevıyor olabılır

90_model
24-04-09, 02:45
ya tarkan hayranı olmayan ne bi ünlü var ne bi, başkası kız bulmuş tarkanı resim çekilmeden bırakır mı magazinciler de aşk yaşıyor diye yazıyor işte her çıkan habere inanmamak lazım bence ;)

günışığım
24-04-09, 05:18
kacamaktami yapamicak yapsin oh yasasin hayatini =)

Bounce21
24-04-09, 05:34
ay hayir yaa sevgilisi olduguna ben de inanmiyorum hic.. kiza baksana nasil sarilmis boynuna. :(((

levent_taka61
24-04-09, 09:44
ya ne alakasız laflar çapkın megestarmış çapkınlığı aşmış tarkan artık türkiyede ona hayır diyebilecek kadın tanımıyorum hemde çok iddalıyım çapkın demek birilerini ayarlamaya çalışmak filan gibi bişiy tarkan kimseyi ayarlama peşinde değil aksine kadınlar onu ayarlamak için sıraya girmişler !!!

prenses_elaa
24-04-09, 12:05
ben sanmıyorum sevgilisi old nu ayrıca kız hiç güzel değil
tarkanım yakışıklı yani hiç yakışmıyolar

Alexa_20
24-04-09, 13:48
Thank you very much!!!!;))))

erdem
24-04-09, 16:46
yakışır tarkannaaa:)

ezel1710
24-04-09, 16:58
Sevgilisi degildir... Gerci dogruda olabilir, Tarkan'in zevkine güvenmiyorum ;)
Haber icin tesekkürler.

bende tipkisinin aynisini düsündüm .
sana katiliyorum

gülcan
25-04-09, 00:12
Haber yalan habermiş haberiniz olsun basın uydurması,yakıştırması..nerden öğrendin diye sorarsanız Tarkan'ın görüştğü bir fandan öğrendim kendi söylemiş yalan haber olduğunu...

starzu
25-04-09, 01:02
:7:Gecelere çikiyor çapkin diyorlar çikmiyor ...... Diyorlar tarkan işin çok zor oğlum:18:

Tarkan seni öyle seviyorum ki adini yüksek sesle söyleyemiyorum kalbim deli gibi çarpiyor:9::13:

seco39
25-04-09, 01:41
galiba bi insan bara gidince çevreciliğide gidiyo artık.Ya arkadaşalar hiçbirşey reklam amaçlı değil Tarkan bu ya M lerden S lerden K lerden ayşeden fatmadan ayırın bu adamı artık

ozangüney
25-04-09, 12:27
tarkanın sevgilisi değildir tarkanla fotoğraf çektirmek istemiştir ee arkadaşlar bırakın da dağıtsın tarkan bu aralar kendini yeni albüm yaklaşıyo yoğun bi konser programına gircek şimdi biraz eğlenmesi normal bence

zeytin
25-04-09, 12:48
bu haber yalan çünkü günsu baceoğlu sarkıcı tan la birlikte aşk yasıyor.

didar
25-04-09, 20:46
bu haber yalan çünkü günsu baceoğlu sarkıcı tan la birlikte aşk yasıyor.

bu karışıklığa açıklık getirdiğin için teşekkür ederim.