PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan çıkış şarkısını Yıldız Tilbe'den aldı

szr67
22-04-09, 11:52
Yeni albüm hazırlığında olan Megastar'a en büyk destek Tilbe'den geldi.

Megastar Tarkan, yeni albümünü yaz mevsimine yetiştirmeye çalışıyor. Şarkılarını titizlikle seçen Tarkan, en büyük desteği bu kez Yıldız Tilbe’den gördü.

Daha önceki albümlerinde Sezen Aksu ve Nazan Öncel’den parça alan Tarkan, Tilbe’nin kendisi için yazdığı sözleri dinleyince çok duygulandı ve
albümünün çıkış parçasını besteledi. Sanatçı, albümün yüzde 70’inin hazır olduğunu ve okumalara başlayacağını belirtti.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=142135&cat=150&dt=2009/04/22

MEGASTARİX
22-04-09, 12:40
yıldız tilbe iyi bi besteci bnce isabetli olmuş bu arada albüm 7 haziranda çıkıyo haberiniz olsun

mordum
22-04-09, 12:42
albümün 7 haziranda çıkacağını bilen albümün çıkış parçasınıda bilmesi gerekir dimi.bence bu bilgin hiçte gerçekçi görünmüyor megastarix...bize kesin bi kaynak belirtmelisin...

fincan
22-04-09, 13:16
yıldız tilbeden şarkı almasına sevindim inşallah eski şarkıları tadında bir şarkıdır çünkü yıldızın son albümünü beğenmemiştim ayrıca 7 hazirana yetişeceğini sanmam daha okumalara yeni girecekmiş
temmuz ağustosu bulur bence

sweet
22-04-09, 13:20
bence de 7 haziranı geçer

szr67
22-04-09, 13:38
yıldız tilbe iyi bi besteci bnce isabetli olmuş bu arada albüm 7 haziranda çıkıyo haberiniz olsun

megamix gerçek kimliğini açıklarmısın ekipdenmisin sen?

tarkantutkunu
22-04-09, 14:39
Yıldız Tilbe Kış Güneşi gibi bir şarkı'yı bestelemiş bu şarkı 100 yılın hitleri değerlendirmesi yapılsa ilk 10'a girerdi

umarım Tarkan değişimi tamamlamış haliyle gelir.

tarkaseksüel
22-04-09, 16:03
aaa bunlar benı duyuyormu yaa bı kaz kez yazmıştım yıldıztılbeden şarkı alsın dıe ama bakalım gerçekmi nasıl olacak gerçekse

ayrilik_zor
22-04-09, 16:12
sevindirici bir haber tesekkürler.

ozangüney
22-04-09, 16:41
ben hiç sevinmedim açıkcası gerçek olduğunada inanmıyorum çünkü tarkan yeni albüm için sorulan sorulara hep sezen aksu şarkılarıda var demişti yani sezen aksunun olduğu bi albümde yıldız tilbenin şarkısının çıkış parçası olmasına inanamam ben belki şarkı almıştır ama bunu çıkış parçası yapmaz ayrıca tarkan albüm okumalarını 1-2 ayda tamamlayabilir yani albüm 7 haziranda çıkabilir çünkü dudunun okumalarınıda 1-2 ayda yapmştı yanılmıyorsam

gülcan
22-04-09, 16:42
ne güzel dasenize harşey yolunda gidiyor hadi Tarkan şöyle bomba gibi bir albümle gel de şu senin hakkında konuşan dilli düdükler köşe yazrları çelerini kapatsın...

siboss1992
22-04-09, 19:10
evet ya ne güzel olurdu..
kis günesi gibi mükemmel bir sarki olur umarim..

**MegaStarkan**
22-04-09, 19:12
Duygulandi Tarkan diyor... slow sarki olabilir. Cikis degildir ama...
Ben sahsen cok sevindim, kis günesi etkisi yaraticak bir sarki olur insallah. Bu arada biri hep 7 haziran diye tüm konulara yazip duruyor... kaynak lütfen ;) Bende disariya cikip su kurudur derim, dogru olmadigini herkes bilir... on kere de desem kimse de inanmaz, kanit yok... Ayrica 7 haziran pazar günü oluyor. Haber icin tesekkürler.

MEGASTARİX
22-04-09, 19:14
arkdaşım sen rahat ol 7 haziranda al müzikmarketten tarkanın albümünü dinle ayrıca arkadaşlar albüm 100 de 100 7 haziranda çıkıyor istihbarat sağlam

samurai_55
22-04-09, 20:02
yaza nasıl yetişecek daha okumaya başlamamış......biraz zor görünüyo yazz.Sonbahar gibi çıkarır bence

qüccin
22-04-09, 20:08
albümle ılgılı çok söylentı var...sezen aksu , yıldız tılbe... bakalım beklıyıp görürcez;)

Alexa_20
22-04-09, 20:25
Any Tarkan album is THE BOMB!!!!!

szr67
22-04-09, 20:37
eğer haziran da çıkacaksa yetişir okumalar çok zor bişey değil 100 parça koyacak değil albüme 12 olur en fazla canlılar çalındığına göre üstüne okumaları yapıcak 1ayda biter haziranın ilk haftası hazır olur albüm

centrino
22-04-09, 21:02
Tarkanın çıkış şarkısını sezen aksudan alıçak diye hep duyuyordum şimdi yıldız tilbe çıktı arkadaşlar ne zaman çıkacak kimden çıkış şarkısını alacagını tarkanın agzından duymadan hiç birşeye inanmam.7 haziran zorda tarkanın dedigine göre yaza yetişir temmuz olabilir.Ne zaman olursa olsun yeterki çıkış şarkısı yazın ortalıgı yaksın.

hilfa
22-04-09, 21:03
Yıldız Tilbe'nin şarkıları her zaman güzelllll :41:Tarkanımın her albümüde mükemmelll:10: olduğuna göre sabırla beklemekten başka çare yok:22: haber için teşekkürler:41:

bounce
22-04-09, 21:24
arkdaşım sen rahat ol 7 haziranda al müzikmarketten tarkanın albümünü dinle ayrıca arkadaşlar albüm 100 de 100 7 haziranda çıkıyor istihbarat sağlam

arkadaşım senin dediğini tarkanın ekibinden birine sordum..ÇIKIŞ TARİHİ HİÇ BELLİ DEĞİL SAÇMALAMIŞ.dedi...
anladın sanırım

denizmavisi
22-04-09, 21:40
Yıldız Tilbeden şarkı alması güzel ama çıkış parçası değildir bana göre 7 hazirana sürpriz yapıp çıkarabilir de dudu gibi ama içimden bi his temmuzda çıkaracağını söylüyor çıkış parçası muhakkak Sezen'den olmalı inş bomba etkisi yaratır da şu çok konuşanların çenesi bi kapanır albümü sabırsızlıkla bekleyeceğiz artık

Rumeli59
22-04-09, 23:15
Umarim yeni albümü 9. hazrian da cikar:-))

bendekalmadım
23-04-09, 00:06
yıldız'dan şarkı almasına herkes sevinmişte neden çıkış parçasının yıldızın şarkısı olmasını istemiyorsunuz ? şarkıyı daha duymadınız !!!

eLiF
23-04-09, 00:22
daha okumalar başlamamış 7 haziranı geçer bence de ..

günışığım
23-04-09, 02:42
bende sevinmedim ne isi var tarkanin yildizla uff

günışığım
23-04-09, 02:43
arkadaşım senin dediğini tarkanın ekibinden birine sordum..ÇIKIŞ TARİHİ HİÇ BELLİ DEĞİL SAÇMALAMIŞ.dedi...
anladın sanırım

bende saglam birinden haziran sonu diye duydum bencede sacmalamis

Mega_Star
23-04-09, 10:34
yıl sonunda çıkmasında haziranın 7 sinde sonunda çıksın fark yaratmaz.

çıkış şarkısnın sezan aksudan almasını tercih ederdim. Tilbenin de iyi şarkıları var ama ..:D

HURRICANE
23-04-09, 11:11
sezen aksudan beste almak zorunda yoksa basının saçmalıklarını durdurması imkansız.he bana sorarsanız sezenden bir allahın kulu toplu iğne almasın.ben olsam nazan öncelden alırdım bestelerimi;)en azından sadece işini yapıyor Nazan Öncele saygım sonsuz.Evet Yıldız Tilbe de olur

TheLastAirBender
23-04-09, 11:38
Nie sezenden bi allahın kulu toplu igne almasın tarkan onun sarkıları ile dünyada ödül aldı ayrıca aşmış birisi o ama herkesin kendi görüşü saygı duymak gerek neyse Albüm cok güzel olacaga benziyo yıldız tilbe çok anlamlı şarkılar yazıyor bayılıyorum tarkan bu yaz patlatacak yine bombayıı :4::17:

erdem
23-04-09, 12:03
yıldız dan alsın sezenden alsın nazandan alsın alsın hepsinden yanii

ozangüney
23-04-09, 12:17
bi arkadaşımız doğru sölemiş şarkıyı duymadan yıldız dan almasın diye yorumlar yapmayalım tarkan işini bilir eğer onun parçasını çıkış parçası yapcaksa vardır bi bildiği ama kenan abi iyi bir ayrıntı yakalamış tarkan duygulandı diyor o zaman tarkan bunu çıkış parçası yapmaz çünkü ben hiç bi albümde tarkanın slow bir şarkıyla çıkış yaptığını görmedim ama benim gönlüm sezen den aldığı bi parçayla çıkış yapması çünkü son 3 yaza sezen parçaları da damgasını vurdu 2006 kenan doğulu çakkıdı 2007 burak kut komple 2008 kendi sölediği yol arkadaşım

MEGASTARİX
23-04-09, 13:03
arkadaşım bnce senin ekpten dedğin kişi saçmalamış çünkü tarkanın ekibinden kimse çıkıp böyle bişey söyleyemez yasak çünkü oke ayrıca bnm bu 7 haziran tarihini kimden öğrendiğimi bilseydin eminimki böle konuşamazdın

StaR
23-04-09, 14:34
Türkiye'nin en iyi bestecisinin verdiği parçayı çıkış şarkısı yapması çok doğru bravo Tarkan.. =)

Ferya
23-04-09, 15:48
Yildiz Tilbenin de bi bestesi olmasi cok güzel.Umarim kis günesi gibi süper bi sarki olur hep akilda kalan.

HakanÇelik
23-04-09, 16:37
Arkadaşlar Tarkan 7 Haziran'da Elazığ'da çok büyük bir konser verecek.
Bu yüzden albümün 7 Haziran'da çıkması çok küçük bir ihtimal. Ayrıca
Tarkan kendi yazdığı bir şarkı ile çıkış yapsa bence mükemmel olur.
Millet Tarkan'dan bir parça almak için büyük çaba gösterirken, ele
muhtaç olmayalım bence. Tarkan kendisi yapsın, kendisi söylesin...

StaR
23-04-09, 16:45
Arkadaşlar Tarkan 7 Haziran'da Elazığ'da çok büyük bir konser verecek.
Bu yüzden albümün 7 Haziran'da çıkması çok küçük bir ihtimal. Ayrıca
Tarkan kendi yazdığı bir şarkı ile çıkış yapsa bence mükemmel olur.
Millet Tarkan'dan bir parça almak için büyük çaba gösterirken, ele
muhtaç olmayalım bence. Tarkan kendisi yapsın, kendisi söylesin...

Çok doğru söylüyorsun Hakan abicim..
Bence de kendisi yapsa, kendisi söylese daha yaratıcı bir albüm olur.
Saygılar..

sarıpapatya
23-04-09, 18:07
valla bu yaz çıksında temmuzda çıksın fark etmez eylüle kalmayalım yani şarkıları çok merak ediyorum nası bi albüm, geliyo gelsin artık yaa...

dumbledoor
23-04-09, 18:26
Ya kendi yapıyor iyi de yapıyor ama nedense o iyi yaptıklarını kendi albümünde okumuyor:SSSS çakmak çakmak gibi neden bu olay hep böle anlamıyorum iyi bakın Sibel Can'a verdiği yeni parçada çok büük etki yapacak kendine saklasa bu parçaları ahh Tarkan ahhh ...

Bu arada bence bu yeni albüm Tarkan'ın yol haritasını belirler diye dusunurum çunku yurttan sesler korosu gibi sesler yukselıo Tarkan artık bitti diye ya bunun tersini kanıtlar yada artık sadece Türkiyede etki bırakır dünya'yı unuturus gibi gelıo böle olursa bana biras:SSS.Ama ya yeni album şımarık gibi etki yaparsa oda sevindirici bi ihtimal:DDD

ümitcoll
24-04-09, 00:45
duygulanmış falan slow şarkılar tilbe'den hadi bakalım yıldız ablanın slowları güzeldir güveniyorum..merakla bekliyoruzz

denizmavisi
24-04-09, 01:47
Haziranda çıkması bile çok güzel 7'si 10'u hiç farketmez çıkış parçası da şımarık gibi patlama yapacak bi şarkı olur umarım

Bounce21
24-04-09, 05:43
arkadaşım bnce senin ekpten dedğin kişi saçmalamış çünkü tarkanın ekibinden kimse çıkıp böyle bişey söyleyemez yasak çünkü oke ayrıca bnm bu 7 haziran tarihini kimden öğrendiğimi bilseydin eminimki böle konuşamazdın

Insallah senin dedigin gibi olur, ne diyelim. Bize de beklemek duser :)

Yildiz ama guzel besteler yapiyor, neden sevinmeyim. Tarkan begenmisse demekk biz de begenecez :)

Alexa_20
24-04-09, 13:49
Thank you very much!:21:

bendekalmadım
25-04-09, 13:09
Yıldız'ın Tarkan'a verdiği kış güneşi şarkısı türk pop müziğinde efsane bir şarkı olarak tarihe geçti ve bu şarkı kraltvde tam 8 hafta boyuınca zirvede kaldı ve yıldız tilbe sezen gibi cavcavlı sözlerle şarkı yazmaya çalışmıyor içindeki derin duygularla şarkı yazmaya çalışıyor...Tarkan'da bunu biliyorki yıldızla tekrar çalışmaya karar verdi baktıki sezenden nazandan iş yok...

bendekalmadım
25-04-09, 13:12
Türkiye'nin en iyi bestecisinin verdiği parçayı çıkış şarkısı yapması çok doğru bravo Tarkan.. =)

işte yani katılıyorum :20:

tarkantutkunu
25-04-09, 13:23
Yıldız'ın Tarkan'a verdiği kış güneşi şarkısı türk pop müziğinde efsane bir şarkı olarak tarihe geçti ve bu şarkı kraltvde tam 8 hafta boyuınca zirvede kaldı ve yıldız tilbe sezen gibi cavcavlı sözlerle şarkı yazmaya çalışmıyor içindeki derin duygularla şarkı yazmaya çalışıyor...Tarkan'da bunu biliyorki yıldızla tekrar çalışmaya karar verdi baktıki sezenden nazandan iş yok...

bence çok yanlış düşünüyorsun Sezen ve Nazan yaptıkları en iyi hareketli parçaları Tarkan'a verdiler zamanında

Sezen Aksu=Şımarık-Şıkıdım
Nazan Öncel-Dudu-Hüp

onlarca beste yapıyorlar ama hiç birisi bunlar kadar hitt bunlar kadar insanların kalbinde yer etmiş şarkılar değil Tarkan'a birileri destek verdiyse en büyük desteği bu ikili yaptıkları en ii hitleri Tarkan'a vererek verdi

HURRICANE
25-04-09, 15:09
Bu arada bu haber bazı arkadaşlık sitelerinde oldukça olumlu tepkiler aldı;)Yıldız tilbe bestesi ses getireceğe benziyor

bendekalmadım
25-04-09, 20:38
bence çok yanlış düşünüyorsun Sezen ve Nazan yaptıkları en iyi hareketli parçaları Tarkan'a verdiler zamanında

Sezen Aksu=Şımarık-Şıkıdım
Nazan Öncel-Dudu-Hüp

onlarca beste yapıyorlar ama hiç birisi bunlar kadar hitt bunlar kadar insanların kalbinde yer etmiş şarkılar değil Tarkan'a birileri destek verdiyse en büyük desteği bu ikili yaptıkları en ii hitleri Tarkan'a vererek verdi

tabiki bu şarkılar çok önemli nazan öncelide severim sezen aksuyuda ama 2 sininde yaptığı çoğu beste insanları ilgisini çekecek sözlerden ibaret yanlış anlaşılmasın tabiki iyi söz yazarları ama malesef öyle aysel vardı derin söz yazan vefat etti şimdi yıldız kaldı diye düşünüyorum neyse inşalah şarkı iyi olurda yıldızında tarkanınında yüzü güler :)

didar
25-04-09, 20:43
yıldız tilbeyi sevmem şarkılarınıda sevmem.ama Tarkan beğenmişki almış.inşallah ikisininde yüzü güler.bu albümüde çok satar.

badboyserkan
27-04-09, 22:57
Su an Yildiz Tilbeden alinan sarki degerlendirmede boyle bir durum var, ama kesin albume konulacagini zaman gostercek :)

bendekalmadım
29-04-09, 01:32
Su an Yildiz Tilbeden alinan sarki degerlendirmede boyle bir durum var, ama kesin albume konulacagini zaman gostercek :)

canım yıldız tilbe gibi sıra dışı birinden beste alıyorsun abudik gubidik kişilerden değil...yıldız tarkan'a değer vermiş bir şarkı yapmışsa o şarkı o albümde yer alır sen rahat ol ben buna eminim ;)

kartales26
29-04-09, 11:57

arkadaşlar unutmayalım kış güneşinin sadece sözleri yıldız tilbe'ye aittir.Çoğu kişi hep bunu yanlış bilir kış güneşi'nin söz ve müziği yıldız tilbe gibi düşünülür hep tıpkı şımarık şarkısının söz ve müziğinin sezen aksu'ya aitmiş gibi zannedilmesi gibi bence bunlara dikkat edilmesi gerekir bu arada o eşsiz şarkının (kış güneşi'nin) bestesi nurhan şenses'e aittir.

tarkaseksüel
29-04-09, 18:44
bence bu yalan çünkü yuıldız slow sarkılar yazar genelde tarkanında çıkı arkısını bole bişeyapacağını sanmıyorum

bendekalmadım
03-05-09, 16:25
arkadaşlar unutmayalım kış güneşinin sadece sözleri yıldız tilbe'ye aittir.Çoğu kişi hep bunu yanlış bilir kış güneşi'nin söz ve müziği yıldız tilbe gibi düşünülür hep tıpkı şımarık şarkısının söz ve müziğinin sezen aksu'ya aitmiş gibi zannedilmesi gibi bence bunlara dikkat edilmesi gerekir bu arada o eşsiz şarkının (kış güneşi'nin) bestesi nurhan şenses'e aittir.
ben bunu zaten biliyorum o birçok insanda öyle zannetse bile söz olmadan beste olmaz bir bestenin efsane olması için sözlerinde öyle olması gerekir.

yiğit
03-05-09, 17:00
tarkan 'şarkılarımı dinlemeye ep kış güneşinden başlıyorum demişti:)))

kanky
16-05-09, 04:31
Yıldız tilbeye dönüşü geç oldu ama güç olmadı..umarım şarkılar muhteşem kış güneşi tadında olurda her iki tarafta alnının akıyla çıkar..

denizmavisi
16-05-09, 15:35

şunu belirtmek isterim ki şımarık şarkısının söz müziği sezen'e aittir Tarkan kendi ağzıyla söyledi ozan ile ismimizi ekledik diye

MassConfusion
16-05-09, 15:46
İnş bu albüm çok güzel olucak...

TEVETOGLU
16-05-09, 15:53
Çıkış sarkısı olduğuna göre güzeldir şarkı herhalde.

cerkain
18-05-09, 14:59
Aldığı bir şarkının adı "Ya" Diğerinin daha adı konmamış ve Tarkan ın sesine çok yakıştığını söyledi.

Yıldız Tilbe

Ozz
18-05-09, 20:38
Valla yıldız tilbeye hiç belli olmaz, kişi olarak itici bulsam da çok güzel şarkıları var ki "KIŞ GÜNEŞİ" türk pop müziğinin en iyi şarkılarından, yani açıkçası sevindim yıldızdan şarkı olduğuna...

bendekalmadım
18-05-09, 21:54
evet bu sabah herşey dahildeydik yıldızımla beraber :D

"ya" şarkısının bestesi tarkana ait sözleir yıldıza :)

slov şarkı Tarkan'a çok yakışmış yıldız'a atıp tutanlar ne yapcak bakalım :D

M-Yildiz
20-05-09, 11:57
Albüm bir kac hafta icinde piyasaya cikmazsa, bu üni. konserlerin anlami hic yok..
Ama bir kac hafta icinde albümün cikis parcasi bütün radyolarda cikarsa hem genclerde hemde Tarkanin genel kitlesinde süper yanki verir..

flores
20-05-09, 18:19
tarkan bu albumde kendisi yazmasin.hep bestekarlardan alsin.metamorfozda hamsi kendine aiddi.yaxsi yaxsi mahnilar gozduyuruk tarkandannnnnnn sebirsizlike

ece**
20-05-09, 18:58
yıldızın yazdığı şarkılar çok çok güzel bence hakkını yemeyelim bence. ama şarkı için slow denio eğer ki gerçekten öyleyse şarkı mükemmel olsa bile bence hareketli kıpır kıpır bi şarkıyla çıkış yapmalı..:20:ama tarkanımn bileceği iş bakalım we görelim..öss'den önce çıkarsa da bi doping olsa yaww:28::20:

Barish
27-05-09, 02:54
Yildiz eskisi kadar güzel besteler yazamasa bile arada bir yine süper sarkilar yaziyo, sarkilari genelikle kötü aranjelerle ve albüme yeterince verilmeyen önemden yazik ediliyor....Tarkan albümünde okuyacaksa sarki kesinsüpperdiir zaten, tartisilmaz bilee:17::17:

kanky
10-06-09, 18:06
Yıldız Tilbe eskisi kadar beste iyi beste yazamıyor değil yazmıyor.. :)

meryem_17
11-06-09, 11:45
:36::36:oleyyyy inş haber doğrudur yaa yeter artikkk ya özledikk tarkanimin şarkilarinii allahim ne olurr haziranin 7'si olmasa bile en geç haziranin sonunda çiksa bile raziyimmm :10::10::22:

inci tanesi
11-06-09, 12:31
Offffffff bende artik sabirsizim arkadaslar :19: bi an evvel ciksada cossak bu yaz :17: ya ins bomba gibi gelir bu album ve herkez Tarkan farki neymis gorur :29: :22: