PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Nazım Hikmet'i ziyaret etti

mordum
21-04-09, 16:36
Tarkan Nazım Hikmet'i ziyaret etti

Tarkan, daha önce defalarca gittiği Moskova’da Nâzım Hikmet’in mezarını ziyaret etti.
21 Nisan 2009 / 10:27

Şıkıdım’dan Nazım’a! Tarkan, daha önce defalarca gittiği Moskova’yı son ziyaretinde bir ilki gerçekleştirip büyük şair Nâzım Hikmet’in mezarını ziyaret etti.

Megastar, geçtiğimiz pazar günü bir bayi toplantısında konser vermek için gittiği Moskova’da sahneye çıkmadan Nâzım’ın mezarına çiçek bıraktı. Tarkan, Türkçe’nin en büyük şairi Nâzım Hikmet’in kendisi için rehber olduğunu söylüyor.

ESKİ TARKAN DEĞİL

Yıllarca Amerika’da kalan, aradığını bulamayınca Türkiye’ye dönen Tarkan,
yaşadığı dönüşümü belirtmek için son albümüne ‘Metamorfoz’ adını vermişti.
Şarkılarında atasözelerini kullanan, tarihi Hasankeyf kurtarılsın diye Kültür Bakanı’yla görüşen, çevre için şarkı yapan Tarkan’ın dönüşümünün son halkası, Nâzım’ın mezarını ziyareti oldu.

HT Magazin

Yakisikli89
21-04-09, 17:44
habere resim ekliyiim

Tikla:

http://img162.imageshack.us/img162/8616/tarkannazimhikmet.jpg

özge
21-04-09, 20:32
eski tarkan değil derken nedemek istemiş acaba aklı sıra taşmı atıyor eleştiriyormu anlamadım hasankeyf projesine destek vermesini ve nazım hikmetin mezarını ziyaret etmesinin altında bile birşey arıyorlar..Herkez herşeyi yapmacık yaptığı için Tarkanın kalpten yaptığına kafası basmıyor..Tarkanın yaptığı o kadar şey varki ama kimse bilmiyor.daha doğrusu öğrenmeye çalışmıyo.Reklam olsaydı Tarkan bunları her röportajında söylerdi ama söylemedi.çünkü reklama ihtiyacı yok herkez onun kapten ve candan bir insan olduğunu biliyor..birde bilmek istemeyenler var onlarıda allaha havale ediyorum

ece**
21-04-09, 20:41
eski tarkan değil derken nedemek istemiş acaba aklı sıra taşmı atıyor eleştiriyormu anlamadım hasankeyf projesine destek vermesini ve nazım hikmetin mezarını ziyaret etmesinin altında bile birşey arıyorlar..Herkez herşeyi yapmacık yaptığı için Tarkanın kalpten yaptığına kafası basmıyor..Tarkanın yaptığı o kadar şey varki ama kimse bilmiyor.daha doğrusu öğrenmeye çalışmıyo.Reklam olsaydı Tarkan bunları her röportajında söylerdi ama söylemedi.çünkü reklama ihtiyacı yok herkez onun kapten ve candan bir insan olduğunu biliyor..birde bilmek istemeyenler var onlarıda allaha havale ediyorum

katılıorum sana...laf atmadan olur mu hiç aaa..illa bi bişey arıycaklar zaten tarkanımın her yaptıı hareketin altında..ne güzel yapmış demez hiç kimse :13::13:

qüccin
21-04-09, 20:58
bunu kötü maksatlı söledklerını sanmıorm tarkan son zmnlarda bırçok yardm ve cevre projelerınde yer aldı ...eskıye göre dha fazla bu tur projelerde yer aldğını kastetmştr dıe duşunuorm...umarım öledr...

TheLastAirBender
21-04-09, 21:58
Bende ösgeye katılıyorum ya laf vurmuslar resmen bikeresinde Amerikada aradıgını bulamayan ne demek ya bu millet ona destek çıkdıda omu bişeler yapamadı tarkan şımarık la ödül aldıgında bile eleştirenler vardı tarkanı geldigi yere kendi basarısı ile geldi kimse desteklemeden (Medyadan bahsediyorum kimse derken hyranlarından degil :D ).New yorka gittiginde vatan haini diyenler bile vardı millet sataşacak yer arıo işte peh peh bravobravo

hilfa
21-04-09, 22:05
:13:diplomayla gazeteci olunmadığının kanıtı:13:Tarkanın yaptığı ziyareti bile anlamayacak kapasitede ve karalama yapmış:13: