PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yilin bahar şenligi-Tarkan

badboyserkan
18-04-09, 15:44
Mega Star Tarkan ve Efsane Grup MFÖ
İstanbul Kültür Üniversitesi 7.Bahar Şenliği’nde…

YILIN BAHAR ŞENLİĞİ…

http://img91.imageshack.us/img91/7198/kulturuniposssterr.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=kulturuniposssterr.jpg)

İstanbul Kültür Üniversitesi, geleneksel bahar şenliklerinin 7.sini yine birbirinden ünlü isimleri bir araya getirerek düzenliyor. İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü’nde; 11 – 15 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğe yaklaşık 35.000 gencin katılımı bekleniyor.

Utopia organizasyonuyla gerçekleşen İstanbul Kültür Üniversitesi 7. Bahar Şenliği programında; Mega Star Tarkan; Efsane grup MFÖ, ilk albümüyle ünlü Dj, Uğur Kirik, 70-80-90 lı yılların unutulmaz parçalarından oluşan “Şahane Yıllar” projesi ile Ataberk gibi sanatçı, grup ve DJ’lerin yer alıyor.

İlk üç gününde Üniversitelerin amatör müzik gruplarının ve yaptıkları müziğe inanan, kendini kitlelere duyurmak isteyen diğer grupların da sahne alma imkanı bulacakları bu aktivitede, akşam üstleri 17:00-20:00 arasında ise palmiye ağaçlarının yer aldığı çim alanda Bodrum ve Antalya’daki plajlardan aşina olduğumuz; ünlü Dj lerle Happy Hour Party’leri gerçekleşecek.

Gençler, gün boyu langırt, streetball, twister, jenga gibi oyunlarla tüm yılın ders stresini atarken, geceleri ise Türkiye’nin önde gelen sanatçı, grup ve DJ’lerinin sahne aldığı performanslarla eğlenceye doyacaklar.

Biletler Biletix'te :20:

GMZ
18-04-09, 16:06
senin yazını gördükten sonra bnde internet baktım bu şenliğe ve çıkacak sanatçılar şunlar diyodu:
Kenan Doğulu
MFÖ
Demet Akalın
Gripin
Üniversite Müzik Grupları
Hüseyin Karadayı İle Happy Hours Party
Uğur Kirik, Perküsyon’da Taı-Fun, Trompet’de Merih İle Happy Hours Party
yani tarkan yok emin misin tarkan'ın çıkacağına?

didar
18-04-09, 16:09
şimdi hangi haber doğru?çıkacak mı çıkmayacak mı?eğer gerçekten çıkacaksa hayırlı olsun:10::4:

badboyserkan
18-04-09, 17:30
Evet Duyuru dogrudur oncedende duyrulmustu. 15 Mayis Gecesi Atakoy Kultur universitesi Kampusunde Tarkan sahne alacaktir.

günışığım
18-04-09, 18:02
yine mi basladi festivallere =) hayirlisi

szr67
18-04-09, 18:07
tarkan albüm den önce remix albüm çıkarıcak herhalde mayıs ayına bu kadar konser vericeğine göre bi yenilik olmalı

mordum
18-04-09, 18:18
single gelebilir bence...

didar
18-04-09, 18:20
hiçbir fikrim yok bu konuda bekleyip görücez.hayırlısı ama ya

eskalen
18-04-09, 18:48
ben Tarkan'in bu mayis ayinda duzenlenen etkinliklere katilmasini yeni albumunun cikmasi, bir single calismasina baglandigini zannetmiyorum...ki ole bir sey olsa artik Tarkani kimse taniyamaz :) Sadece gecen sene mayis ayinda duzenledigi gibi bu sene de devam ediyor bole tur etkinliklere....

HakanÇelik
18-04-09, 19:43
Aslında sıngle fikri çok iyi olur bence. Albümden önce mayıs ayında albümden
bir şarkıya sıngle çıkarabilir. Temmuz veya ağustos gibi de albüm gelir. Tıpkı
Karma çıkmadan, Kuzu Kuzu'nun çıkması gibi...

mordum
18-04-09, 19:46

kesinlike sana katılıyorum hakan....

hilfa
18-04-09, 20:01
:29:Bahar ile birlikte Tarkanımın albümü de geliyor bundan daha güzel ne olabilrki:29::24:

yasinenessahin
18-04-09, 20:15
okulların bahar şenlikleri Mayıs ayında Tarkan n'apsın. O da katılmak istediği için var bu konserler. Remix albümle uzaktan yakından alakası yok

gülcan
18-04-09, 20:17
İnşallah bir aksilik olmazsa gidicem..Haber daha önce de duyurulmuştu.

eskalen
18-04-09, 20:46
Ayrica tarkan universite senliklerine begenmis bulunuyor ki,gecen sene kariyerimde hic universite konserlerinde yer almamistim demisti...ama bundan sonra devam dedi..belki bu gidisle her sene mayfestlerde her universiteye ugrar Tarkan....bi de bizimkine de ugrar insallah :)

seco39
18-04-09, 23:29
bi değişiklik var single diye geçiyor içimden ama hadi hayırlısı

siboss1992
19-04-09, 00:29
tarkan albüm den önce remix albüm çıkarıcak herhalde mayıs ayına bu kadar konser vericeğine göre bi yenilik olmalı

haklisin.. olurmu olur vallah..:4:

tarkaseksüel
19-04-09, 09:22
hemde çalışmalarında album ıle ılgılı olan
zaman kazanıırrr:20:

pare pare
19-04-09, 10:35
Super goruntuleri paylawirsiniz ...

gokhantevetoglu
19-04-09, 17:21
gencler ve tarkan güzel bir oluşum tekrardan...

eLiF
19-04-09, 18:26
inş. bizim üniversiteye de uğrar bi gün :)

ece**
19-04-09, 21:16
oh walla ne güzel istanbullu olmak wardı...da albüm çıksaydı da bi önce öyle başlasaydı keşke herşeye:19::29:

RaSKaS
19-04-09, 21:46
bahar şenliği dediğin böyle olur işte :)
kıskandım kültür üniversitesin, :))

yasinenessahin
25-04-09, 13:36
tam da doğumgünümde süper bi hediye olucak bana ;)