PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni albüm bomba gibi geliyor

szr67
18-04-09, 10:46
Bomba albüm geliyor
Hasankeyf’e sahip çıkılması konusunda destek istemek amacıyla Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı makamında ziyaret eden Tarkan, İstanbul’a döndü.

Havaalanında soruları yanıtlayan şarkıcı, yeni albüm müjdesini de verdi: “Bomba gibi bir albümle geliyorum. Yaza yetişecek.”

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/11455988.asp?gid=222

MassConfusion
18-04-09, 10:53
Yuppi...!!! Bu yaz bizim olacak...

**MegaStarkan**
18-04-09, 11:45
Kisa sürede hazirlanan albüm bomba etkisi yaraticak mi görücegiz.
Umarim gercekten patlar... (: Tesekkürler haber icin.

ece**
18-04-09, 12:00
oleeeeeyyy beeee:17::17:.... bu yazz süper olucakkk:17::17::29:

meryem_17
18-04-09, 13:35
Oleyyyy yaşasinnn çok özlemişitik zaten ama bi hatirlatamada bulunmak istiyorum tarkan sewerler eğer tarkani gerçekten sewiyorsak yeni albümünü orjinalini alalim böylece megastarimiza daha çok destek oluruz lüften sözlerimi dikkate alin arkadaşlar tarkan için korsana hayirrr!..

qüccin
18-04-09, 13:41
ooo süper bu yaz Megastarımız yıne coşturuck bızı:17::17:

cansu06
18-04-09, 13:47
:17::17::17::17::17:oleyyy

tugbas27
18-04-09, 13:50
bu yazz bizim desenee:):)

ozangüney
18-04-09, 14:03
kenan abi kısa pek de kısa sürede hazırlanan bi albüm değil tarkan ntv ye çıkıtğında yeni şarkıları hazırladım şarkıların çoğu hazır demişti zaten o yayının üzerinden nerdeyse bi 8 9ay geçti yani 1 seneye yakın bi zaman da hazırlncak bi albüm olcak bence bomba etkisi yaratcak inş satışları da güzel olur çünkü korsan artık durdurulamayan bir şey haline geldi

kenan abi kısa pek de kısa sürede hazırlanan bi albüm değil tarkan ntv ye çıkıtğında yeni şarkıları hazırladım şarkıların çoğu hazır demişti zaten o yayının üzerinden nerdeyse bi 8 9ay geçti yani 1 seneye yakın bi zaman da hazırlncak bi albüm olcak bence bomba etkisi yaratcak inş satışları da güzel olur çünkü korsan artık durdurulamayan bir şey haline geldi

Tarkan o sarkilardan coktan vazgecmistir, albume sarki koyup cikarmakta üstüne yoktur bildiginiz gibi. Okumalari begenmemistir, bi kusur bulmustur mutlaka biseylere :4:
Ben yaz'a yetismeyecegini dusunuyorum kesinlikle, yetisse bile sonucu tatmin edici olurmu bilmem, kafamda soru isaretleri var.

denizmavisi
18-04-09, 14:42
çooook sevindim:17: inş bi sorun çıkmadan albümü yazın dinleyebiliriz dudu da kısa sürede çıkmıştı ve bomba gibi patlamıştı bu albüm de patlayacaktır:4: çok sabırsızlanıyorum

Ferya
18-04-09, 15:39
Artik beklicez yaza yetisecek mi?Yetisirse bomba etkisi olacak mi?

askmeleyi
18-04-09, 16:07
Bomba gibi gelcek eminim!!! İnşallah. :17: ay çok sevindim:4::4:

mordum
18-04-09, 16:08
tarkan gibi adam bir daha dünyaya gelmez!kişiliğiyle,sesiyle besteleriyle pozitifliğiyle muhteşem bir insan!onu gerçekten çok seviyorum... şu an bizler için süper şarkılar besteler üretiyor, son albümü iyi yada kötü nasıl olursa olsun hem cd hem kasetini kesinlikle alacam...koray...

trknmania
18-04-09, 16:23
inşallah çabucak çıkar şu albüm de bu yaz coşarız tarkanımla:36::10::17::17:bide şöyle güzel bi imza günü düzenlerse muhteşem olur yaaa:29:

didar
18-04-09, 16:37
bomba gibi gelecekğinden hiç şüphem yok.

asd1234
18-04-09, 19:09
Tarkan "Bu yaza yetişir" dediyse önümüzdeki yaza,hatta ondan sonraki kışa filan beklemek lazım :4:

Şaka bir yana,eğer gerçekten yaza yetişebilirse ve beklediğimiz gibi muhteşem bir albüm olursa bizden mutlusu yok bu yaz. Ah bi de yine buralara konsere gelse. Teşekkürler haber için :)

tarkantutkunu
18-04-09, 19:16
akılda kalıcı yakalayıcı sözler olursa
seviniriz Tarkan:)

HakanÇelik
18-04-09, 19:37
Albümün her zamanki gibi "bomba" olacağından şüphe yok zaten. İyi bir albüm yapmak, illa üzerinde yıllarca çalışmayla olmuyor. Bir şarkı 5 dakikada yazılabilir; fakat aynı zamanda milyonları peşinde sürükleyecek kadar iyi de olabilir. Yani bunun zamanı yok. Sütüdyoda pinekleyerek albüm yapma zamanı çoktan geçti. Şimdi her şey çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Tarkan zaten ince eleyip sık dokuyan birisi. Albüm hazır olmasa niye çıkarsın ki...

hilfa
18-04-09, 19:52
:29:Tarkanımın her albümü mükemmel bu albümüde muhakkak öyle olucak bu yaz yine Tarkanımın ve bizim:29::17:

gülcan
18-04-09, 20:20
Tarkan'dan Karma albümü gibi bomba bir albüm bekliyorum.müzik piyasasında olan bu durgunluk sona ersin hadi Tarkanım hadi gel...

Hüli 82
18-04-09, 20:39
:24: :17: :17: :17: oley oley bu yaz süper olcak :17: bravo :20: :24:

sally
18-04-09, 22:24
Bomba gibi olur albüm bi de yazin cikarsa

bounce
18-04-09, 23:19
ben çok ümitli değilim iyi bi albüm olacağından.neden böyle düşünüyorum onu da bilmiyorum ama sanki metamorfoz gibi hevesimi kursağımda bırakacakmış gibi geliyor..
umarım çok ama çok yanılırım

siboss1992
19-04-09, 00:10
off süper desenizee.. insallah gurbetcilerde türkiyeye giderde hem tatil hemde tarkanin konserlerii .. offf ...

tarkaseksüel
19-04-09, 09:20
Albümün her zamanki gibi "bomba" olacağından şüphe yok zaten. İyi bir albüm yapmak, illa üzerinde yıllarca çalışmayla olmuyor. Bir şarkı 5 dakikada yazılabilir; fakat aynı zamanda milyonları peşinde sürükleyecek kadar iyi de olabilir. Yani bunun zamanı yok. Sütüdyoda pinekleyerek albüm yapma zamanı çoktan geçti. Şimdi her şey çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Tarkan zaten ince eleyip sık dokuyan birisi. Albüm hazır olmasa niye çıkarsın ki...
heh ne guzel demisinn:20:

İZMİRLİ
19-04-09, 11:41
Çok uzun süreli bir çalışmayla çok iyi bir albümün ortaya çıkma olasılığı bence çokta orantılı değil, hatırlarsanız; dudu albümü 5/6 ay içinde hazırlanıp piyasaya çıktı ama gerçektende az şarkılı öz bir albüm olmuştu...Bence albüm öncesi bir şarkıyla single yapsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum ama gelecek albümün Karmanın devamı niteliğinde olacağınıda Tarkanın albüm için verdiği ipuçlarından anlıyorum...

dedikodu_tugberk
19-04-09, 13:52
Çok uzun süreli bir çalışmayla çok iyi bir albümün ortaya çıkma olasılığı bence çokta orantılı değil, hatırlarsanız; dudu albümü 5/6 ay içinde hazırlanıp piyasaya çıktı ama gerçektende az şarkılı öz bir albüm olmuştu...Bence albüm öncesi bir şarkıyla single yapsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum ama gelecek albümün Karmanın devamı niteliğinde olacağınıda Tarkanın albüm için verdiği ipuçlarından anlıyorum...

sana tamamiyle katılıyorum hatta ben karma 2 olarakta dönüş yapabileceğini bile düşünüyorum...ama inş öle bişe yapmaz onu ilerleyen yaşlarda yapabilir..şimdi bize gerçekten metamorfoza uğradığını ve içindeki değişimleri bu yaz patlatabilir bence çok çok farklı bir albüm olcak..şıkıdım şımarık tadında şarkılar olacağından eminim.......:1::17:

gokhantevetoglu
19-04-09, 16:56
zaten tarkan abinin her çıkaracağı albüm öncesi yetişirmi yetişmezmi tartışmaları olur bir zaman sonra albüm içersindeki şarkılar sızar piyasaya:)sonra onlar değişir bir zaman sonra tekrar devam eder bu böyle ama şundan şüphemiz yok ki gerçekten her yaptığı bir emek ve karşılığınıda alması gerekiyor.Üzülerek söylüyorumkı korsan olayı çok büyük bir darbe sanatçılara bilen biliyor ben olsam bazı fiyatlarda çok ciddi indirimler yapar ve korsanın önüne geçerdim.albümün süprizlerle dolacağı şüphesiz bekleyip görmek lazım....

*HiLaL*
19-04-09, 17:22
ooo süper bu yaz Megastarımız yıne coşturuck bızı:17::17:

EveT canIm katILyOrum bu yaz Süper oLucaK yine :) :20::8:

Bounce21
19-04-09, 17:25
Ayy gelsin album yaa, ilk albumu alinca nasil da heyacanli olacaz yaa tahmin ediyorum :)

eLiF
19-04-09, 18:10
diğer albümlerinden daha iyisini yapacak bitanem bomba gibi olacak bütün şarkıları :)

ayrilik_zor
19-04-09, 22:34
bu yaz sahane olacak,haber icin tsk

Yakisikli89
20-04-09, 18:11

Icimden gecenleri cok güzel bi sekilde yazmissin bravo

Sayka
20-04-09, 22:55
ay cok sevindim insallah bu yaza yetisir,haber icin tesekkur ederim

HURRICANE
21-04-09, 00:37
umarım ki bu yaz yeni albümü dinleyebilelim.Ve bencede karma tarzı bir albüm gelicek;)Ve içimden bir his bu albümün bambaşka olacağını söylüyor.

tarkaseksüel
21-04-09, 18:15
sana tamamiyle katılıyorum hatta ben karma 2 olarakta dönüş yapabileceğini bile düşünüyorum...ama inş öle bişe yapmaz onu ilerleyen yaşlarda yapabilir..şimdi bize gerçekten metamorfoza uğradığını ve içindeki değişimleri bu yaz patlatabilir bence çok çok farklı bir albüm olcak..şıkıdım şımarık tadında şarkılar olacağından eminim.......:1::17:bencede olması gereken buydu hiç dudu çıkmamalı karma 2 şeklinde devam eddip hayran kıtlesını çoğaltmalı daha onra ingilizce album çıkmalıydı yada bu album come closer ın peşine gelmelıydı ama herşeyde bı hayır vardır bekleyip goreceğizz..

erdem
21-04-09, 18:37
inş. bomba gibi olacakk coşturcak bizi