PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Mayis Kral Tv Odulleri-Tarkan

badboyserkan
17-04-09, 19:53
MÜZİĞİN “EN”LERİNİ SEÇİYORUZ

TÜRK MÜZİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK MEDYA KURULUŞU İLE SEKTÖRÜN EN BÜYÜK MESLEK BİRLİĞİ, YILIN EN BAŞARILI İSİMLERİNİ SEÇMEK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.

http://img228.imageshack.us/img228/2140/makethumbwfp.jpg (http://img228.imageshack.us/my.php?image=makethumbwfp.jpg)

KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ ve MÜ-YAP TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ bu yıl ortak törenle sahiplerini buluyor. Behzat Uygur ve Asuman Krause’nin sunacağı, Megastar Tarkan’ın şarkılarıyla renk katacağı ödül geccesi 5 Mayıs Salı akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

1992 yılında yayına başlayan müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ, MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ’yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
5 Mayıs 2009, Salı

15. Kral Müzik Ödülleri’nin sahiplerini; gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ’lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine alanlarında seçkin 50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS’leri ile belirlenecek. Ödül geccesi jüri üyeleri elektronik oylama yöntemini kullanacak. Jüri ve halk oyları birleşerek 5 sanatçının içinden ödül alacak isim canlı yayında açıklanacak.

15. Kral Müzik Ödülleri

Kanal : Kral TV (Canlı)
Sunucu : Behzat Uygur ve Asuman Krause
Şov : TARKAN
Tarih : 5 Mayıs ‘09 Salı
Saat : Ödül Töreni 21:00
Yer : Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / Harbiye

gecce.com

eskalen
17-04-09, 19:59
yILLardir odul torenine gitmeyen tarkan torene gidiyor, ya odulu alamazsa? galiba muyap isbirligiyle alakali oldugu icin ole...Ama ben sahsen katilmasini beklemiyordum..Dedigim gibi Tarkan'in sagi solu artik belli olmuyor...hic olmazsa tv'den izleyebilicez...hic yoktan o iyi bari...tesekkurler serkan;)

ece**
17-04-09, 20:01
tarkanım beni çok şaşırtmaya başladı..nese yinede ekrandan görcez en azından da albüm ne ara çıkacak bende onu merak ediorum:29::19:

szr67
17-04-09, 20:03
şarkılarıyla renk mi katıcak mı yoksa yanlış mı okudum allah allah tarkan türkiyenin 1 numaralı popstarı mı yoksa yeni yetme promosyon şarkıcısımı anlamadım..ne oluyor tarkan promosyon şarkıcısı gibi oldu İlk önce miss turkey'de 4 şarkı sonra 23 nisan çocuk bayramı kutlamaları playback 7 şarkı ondan önce yılbaşı gecesi ardından trt avaz açılışı şimdide bu ne oluyoruz tarkan adında kopyamı çıktı bizim mi haberimiz yok.Onu mu izliyoruz uzun zamandır anlıyamadım.:16:

mordum
17-04-09, 20:07
albümden haberi olan yokmu?

HakanÇelik
17-04-09, 21:45
Haber doğruysa belki o gece yeni şarkılarını seslendirir...

:4::4::4:

İZMİRLİ
17-04-09, 23:17
Türk müziginin kim ne derse desin en geneleksel ödülüdür kral tv video müzik ödülleri, Tarkanın orada sahne almasıda o kadar basit görülebilecek bir şey değil, sonuçta ülkenin en degerli isimleri orada olacak, Bence TRT AVAZ da sahne almasıda çok dogruydu bu kararıda çok dogru...

hilfa
17-04-09, 23:36
:10:Tarkanımın bi bildiği vardır:10:tv den de olsa özlem gidericez bu çok güzel:10:Bu arada Hakan bildiğin birşey mi var??:9:haber için teşekkürler:20:

günışığım
18-04-09, 02:51
eskiden kral tv'nin odul torenine odulunu almaya gitmeyen adama ne oldu bole sasirdim

Yakisikli89
18-04-09, 04:23
son senelerde artik kral tv nin ödülleri popularitelerini kaybettiler. pek insan izlemiyor artik. bu durumda parayi basip tarkani cagirmis olabilirler. tarkanin da ödülü alicagindan eminim. :) hele bu performanstan sonra. ödül simdiden tarkanindir.

prenses_elaa
18-04-09, 09:04
hangi kanal da çıkacakbiri söyleyebilirmi lütfen

**MegaStarkan**
18-04-09, 11:49
Sasirdim gercekten... cikmamali. Aday degil dogru düzgün bile...

hangi kanal da çıkacakbiri söyleyebilirmi lütfen

Haberi yeniden okursan alta yaziyor ;)
5 Mayis, saat 9 da Kral TV'de

bounce
18-04-09, 16:09
arkadaşlar haberin doğruluğu nedir bilmiyorum ama ekipten biri bana şunu söyledi daha bize gelen bişey yok dedii.
eğer haber doğruysa YAZIKLAR OLSUN diyorum.kral tv tarkanı yılın popçusuna dahi aday göstermezken,kral tv tarkanın şarkılarına ambargo koyarken tarkan gidiyor kral tv müzik ödüllerinde sahne alıyor...burda kral a çıkıp çıkmaması değil aslında mesele.asıl önemli olan tarkanın bu yaptığı hareketler.ne işi var tv de tarkanın..bence artık starlığını değilde parayı düşünmeye başlamış tarkan. kendisi bilir yani ulaşılamayan star havaları kalmaz.konserlerin de de öyle çığlık felan duyamaz çünkü çok sık kanallarda görünmeye başladı tarkan..yakında barlar da da sahne almaya başlar

trkntrkn89
18-04-09, 17:30
ödülünü almaya kimse gitmiyorki hepsi grubu bile gitmedi geçen seneki törenlere ve tarkan bi tek klipte aday ne işi var böyle küçük organizasyonlarda....

günışığım
18-04-09, 18:00
arkadaslar bir arkadasim dediki tarkan kral tv uzan grubundayken gitmezdi artik kral tv ntv nin oldu o grupla arasi cok iyi belki kiramamistir onlari bakin bu olabilir diye dusundum mantikli geldi banada ayrica odul vericeklermis tarkan'a muyap tarafindan

Bamboo
18-04-09, 18:01
belki bu sene bişeyler değişmiş olabilir yaa bu kadar kötümser olmayın bence,duymadınız mı kral tv doğan yayın gurubuna katılmış onlan ilgisi olabilir...

cansu06
18-04-09, 18:45
bahar şenliklerine bile katıldıktan snra kral tvye katılması o kadarda ilginç değil yani

ferhat1995
18-04-09, 21:14
vallaha süper haberr

denizmavisi
18-04-09, 21:17
ilginç çok şaşırdım Tarkan genelde ödül törenlerine gitmez ama iyiki bu törene gidecek bu sebeple onu tvde görebilecez ne güzel:4:

siboss1992
19-04-09, 00:23
büyük konusmayalim ama insallah ödül onun olur..
o dünyada bütün güzel seyleri hak ediyor..
albümde yazin cikicak diye söylendi.. yani bu kral tv programinda
söyliceni zanetmiyorum.. ama belki bir süpris yaparda bir sarkisini söyler ..
umarim playback olmaz..

siboss1992
19-04-09, 00:26
bu acaba kral tv avrupada da yayinlanirmi?

tarkaseksüel
19-04-09, 09:23
bu tarkana ne oluyor yaa hadi hayırlısı bakalım pek houma gitmiyor boyle olması yüzü eskıyor adamın yaa

eLiF
19-04-09, 18:21
aday olmadığı ödül törenine neden gittiğini anlayamadım ^?

centrino
19-04-09, 20:13
Tarkan 2006 mıss turkey de sahne almıştı ve muhteşemdi.dansları mütiş ötesiydi.kral tv de sahne alması beni çokk mutlu etti.Sabırsızlıkla 5 mayısı bekliyicem.

love_speak
19-04-09, 21:07
haberi okuyunca çok şaşırdım.gerçekten tarkana bişeyler oluyor. 2000-2001 yılında bile katılmayan tarkan ne oluyorda şimdi katılıyor.böyle yaparsa gittikçe değerini düşürür.ve üzülerek söylüyorum ki eski ulaşılamyan tarkanı göremiyrz:16:

arau
19-04-09, 21:35
ödül törenine katılan bir sanatçının niye değeri düşüyor pek anlamadım doğrusu.sanatçıların değerleri katıldıkları programlara göre mi belirleniyor. beyonce geçen haftalarda sabah yayınlana bir kadın programına katılmıştı. ne yani beyonce artık star değerini yitirmişmi oldu..( ayrıca tarkan daha önce kral tv ödüllerinin 1995,1998 , 2000(sertap erener'e ödül vermişti) yıllarında yapılan törenlere bizzat katılmıştı.2002 deki törenede amerikadan canlı bağlantı ile katılmıştı.)

ayrilik_zor
19-04-09, 22:38
büyük konusmayalim ama insallah ödül onun olur..
o dünyada bütün güzel seyleri hak ediyor..
albümde yazin cikicak diye söylendi.. yani bu kral tv programinda
söyliceni zanetmiyorum.. ama belki bir süpris yaparda bir sarkisini söyler ..
umarim playback olmaz..

insallah albüm yaza yetisir,ve yeni sarkilarini dinleriz

MEGASTAR
20-04-09, 16:42
Kral TV video musik odulleri genellikle, Star TV ve Kral Tv de ortak olarak yayinlaniyor. Tarkan in bu programa katilmasini cok normal buluyorum ve seviniyorum. Bugun Dunyaca unlu sarkicilar (Usher, Justin Timberlake) Amerikada moda gecelerinde sahneye cikiyolar, Tarkan odul gecesinde cikmis cokmu?

özlemmis
20-04-09, 17:02
Arkadaşlar niye bu kadar kötü düşünüyorsunuz.Ne var çıkıp konser verecek.Hemen değeri düşer falan diyorsunuz.Bence ordaki şarkıcılar star kimmiş göreceksiniz.Ve kral tv nin şuanki sahipleriyle Tarkan'ın arası bencede iyi kıramamış olabilir.Oraya başka kimi çıkarmak isteyebilirlerki tabiki star olan biri oda TARKAN

tarkan_karma
20-04-09, 17:47
herkezin kafasında farklı sorular var anlaşılan bu konu ile ilgili bence cıkması cok dogal ve güzel bi olay
her ne olursa olsun onu daha fazla göre bilmesikadar güzel bişey yoktur sevenlerinin sanırım.
5 mayıs günü bende tv nin karşısına geçip büyük bi zevkle izliyecem

özlemmis
20-04-09, 18:00
çıkıyor diye hemen tarkan bitmiş mi oluyor arkadaşlar.Bu kadarda haksızlık yapmayın lütfen.Zaten hiçbir yere çıkmıyor.Tarkan müzik yaptığına göre müzik kanalınada çıkıp konser vermesi gayet doğal Aday olmamasınınsebebi acaba 2007 nin sonunda çıkması olabilirmi diye düşünüyorum.

asd1234
20-04-09, 19:44
Ya o gün Tarkan'ın İTÜ'de konseri yok mu,ben mi yanlış hatırlıyorum? Tarkan yavaş yavaş değişiyor sanırım,ödül törenine katılması filan şaşırttı beni..Neyse haber için teşekkürler.

badboyserkan
20-04-09, 20:39
Ya o gün Tarkan'ın İTÜ'de konseri yok mu,ben mi yanlış hatırlıyorum? Tarkan yavaş yavaş değişiyor sanırım,ödül törenine katılması filan şaşırttı beni..Neyse haber için teşekkürler.

ITU Konseri 8 Mayis Cuma

Bounce21
20-04-09, 20:50
Guzel haber iste ama Insallah Tarkanimin hakettigi odulu verirler yoksa cok uzulurumm bennn :(

bns pnr
20-04-09, 21:22
yaaa bu gercekten dogrumuuu acaba ins. dgrudur:D

MEGASTARİX
20-04-09, 21:57
arkadaşlar albümün çıkacağı tarih belli saten 7 haziran istihbarat sağlam yani birer tarkan fanı olarak bunları bilmeniz gerek nese ayrıca tarkanın kral tv de çıkıp şarkı söliceği haberide tamamen yalan ödül almaya gitmeyen adam şarkı sölemeye hiç gitmes

scorpioness
21-04-09, 23:04
Tarkan Kral Tv'ye gidecek ve sahne alacak. Şimdilik bu kesin bir olay.

tarkantutkunu
21-04-09, 23:56
Kral tv'den nefret ettiğimi belirtmek isterim

Tarkan'a yaptıkları çifte standart'ı hala umutmuş değilim
ama Tarkan profesyonel biri ve müzik kanal'ında büyük bir organizasyon olması sebebiyle çıkması doğal

zekersin
22-04-09, 00:32
belki bu sene bişeyler değişmiş olabilir yaa bu kadar kötümser olmayın bence,duymadınız mı kral tv doğan yayın gurubuna katılmış onlan ilgisi olabilir...

Doğan Grubu değil. Doğuş Grubuna katıldı kral tv. yani Ntv, Cnbc-e, ve E2 nin olduğu bünyeye. ancak bu hiçbir şeyi değiştirmez. çünkü doğuş grubu tam olarak kral tv nin yayın politikasına müdahele etmedi. aynı tas aynı hamam anlayacağınız. kral tv yi alırlarken bu kanalı atv, kanal d ya da star düzeyinde bi kanala dönüştüreceklerini söylemişlerdi. ancak ekonomik kriz başgösterince bunu ertelediklerini belirttiler ve yayın politikasına şimdilik dokunmayacaklarını da söylediler. şahsen hala aynı zihniyetin devam ettiği ucuz numaralarla istenilenin birinci yapıldığı, saçma sapan bir değerlendirme sistemi olan sms'le halk oylamasının olduğu basit bir "ödül törenine katılmasına gönlüm razı değil. artı internet sitelerinde bile hala tarkan hakkında en ufak bir haberin olmayışı da ilginçtir.