PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'in Sunnet ettirdigi Cocuk!

eskalen
09-04-09, 12:54
FLAŞ!.. TARKAN’IN “SÜNNET ETTİRDİĞİ” ÇOCUK ARIM BALIM PETEĞİM’E KONUK OLDU!.. TARKAN’IN 15 YIL ÖNCE KİRVELİĞİNİ YAPTIĞI ÖZGÜR KESKİN, YILLAR SONRA TARKAN’I ARIYOR!.. PEKİ ÖZGÜR TARKAN’DAN NE İSTİYOR? 15 YIL SONRA TARKAN’A NEDEN ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR?

Bugün Arım Balım Peteğim’in çok ilginç bir konuğu vardı…

23 yaşındaki Özgür Keskin, Tarkan’ın kirvesi olduğunu iddia ederek canlı yayına katıldı. Elinde Tarkan’la 15 sene çekilmiş görüntüleri bulunan Özgür Keskin, “Tarkan benim kirvemdi. Sünnetimde bana her türlü maddi, manevi yardımı yapacağına dair söz vermişti” dedi…

Özgür Keskin, Tarkan’a ulaşmak için 1 yıldır uğraştığını söylerken, “Tarkan’a özel bir hayranlık besliyorum. Ona ulaşmak ve verdiği sözü hatırlatmak istiyorum” dedi…

http://img179.imageshack.us/img179/8375/tarkankirve1.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=tarkankirve1.jpg) http://img179.imageshack.us/img179/7863/tarkankirve2.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=tarkankirve2.jpg)

Tarkan’ın 15 yıl önceki kirvelik görüntüleri az sonra…

Kaynak:ucankus.com

tarkantutkunu
09-04-09, 13:19
bugün tesadüfen star tv'de petek dinçöz'ün programında gördüm bu ççocugu 23 yaşındaymış işte
Tarkan'la görüşmek istiyomuş resim çekilirim 415 sene önce verdiği sözleride söylerim maddi taleplerimde olabilir gibilerinden konuş

rezillik başka bieşy değil cidden

tarkaseksüel
09-04-09, 14:58
bunu bilmiodumişte teskkurlerr

gülcan
09-04-09, 15:07
Bu ne ya insanlar artık çıkarları için ne yapçaklarını şaşırdı..zamanında yapmış Tarkan yapıcağını ne demeye arıyosun şimdi:s hayırlısı..haber için teşekkürler..

ece**
09-04-09, 15:14
bu nedir yaa bukadarda rezillik olmaz ya:13:.saçma sapan programlara çıkan saçma sapan bi insan işte:16:..tarkanım kirwesi oldu diye bu adamın hayatını garantilicek hali yok ya.bu kadarda basitleşilmez ama...:7::13:

szr67
09-04-09, 16:17
azcık araştırsan tarkanın yerini bulursun programlara çıkarak kendini reklam ediyorsun hemde tarkanı magazinel biri ediyorsun :16:

gence
09-04-09, 16:25
Her yolda selam verdiği adam da böyle yaparsa ooooo.Jest yapmış sünnetine gelmiş.Daha biz buncaa yıllık hayranıyız bi resmimiz yok

gülcan
09-04-09, 16:47
Her yolda selam verdiği adam da böyle yaparsa ooooo.Jest yapmış sünnetine gelmiş.Daha biz buncaa yıllık hayranıyız bi resmimiz yok

haklısın.. böyle çıkarcı insanları neden programlara çıkarırlar anlamam zaten..e tabii çok amaçlı reklam bişey değil Tarkan böyle saçma şeylere alet ediliyor..

didar
09-04-09, 18:11

valla katılıyorum sana çok doğru söylemişsin.fotoyu bırak söyle onun gibi kucağına bile oturamadık.çünkü o kadar yaklaşamadık Tarkana.sen dua et Tarkana oo kadar yaklaştığına.yakından görmüşsün konuşmuşsun daha ne istiyorsun allah allah.:13::13:

Ferya
09-04-09, 18:14
Artik ne diyecegimi bilmiyorum Arkadaslar.Ünsüzler de baslarsa birilerinin sayesinde biryerlere gelmeye.Ben de atlayim ucaga gideyim Türkiyeye cikayim bi programa belki ben de bi yolunu bulurum Tarkan sayesinde.Aman Aman düsüncesi bille rezilik:13: 15 sene gecmis aradan
Böyleleri neden cikarirlar Programlara bilmiyorum!Bu kadar kolay mi??

nofear1158
09-04-09, 19:39
tarkan'ı çok sevmek bu mu verdigi sözü hatırlatmak mıdır?

qüccin
09-04-09, 20:01
yazıklar olsun yaa başka hiç bişi demıyorum 'verdiği sözleri hatırlatıcakmışşş....' insanlar bu kdr mı basit şeyler yapıolar...bari tarkana özel bi hayranlığım var deme yaa (belli nası bi hayranlığı var ):13::13::13:

özge
09-04-09, 20:23
Tarkandan ne koparırsam kardır diyen bi arkadaş galiba..madem hayranlık besliyorsun böyle saçma sapan bişey için tvye çıkmazdın..yaptıklarıyla söyledikleri çelişiyor.

hilfa
09-04-09, 21:42
Bu medya kaliteyi giderek düşürmeye başladı sokaktan her geçeni tutup programa çıkarıyorlar. Arkadaşın Tarkanıma hayranlığı tamaaammeennn duyguuusaaalll:21:medya şimdi bu arkadaşı tüm kanallara çıkarır Tarkanımın adı var ya illaki laf söyleyecekler kaçırılmaz bi fırsat geldi ayaklarına:16:

MassConfusion
09-04-09, 21:48
Resimle güzel ama ya...

*HiLaL*
09-04-09, 22:15
yazıklar olsun yaa başka hiç bişi demıyorum 'verdiği sözleri hatırlatıcakmışşş....' insanlar bu kdr mı basit şeyler yapıolar...bari tarkana özel bi hayranlığım var deme yaa (belli nası bi hayranlığı var ):13::13::13:

KatILIyOrum CanIm ya rezIL ya insanLIKdan nasibini aLmaMI$ :@

siboss1992
09-04-09, 23:22
Tarkandan ne koparırsam kardır diyen bi arkadaş galiba..madem hayranlık besliyorsun böyle saçma sapan bişey için tvye çıkmazdın..yaptıklarıyla söyledikleri çelişiyor.

katiliyorum sana..
yazik..:15:

günışığım
10-04-09, 02:46
azcık araştırsan tarkanın yerini bulursun programlara çıkarak kendini reklam ediyorsun hemde tarkanı magazinel biri ediyorsun :16:

aynen katiliyorum

trkntrkn89
10-04-09, 10:12
iyide kimse dikkat etmedi heralde tarkan o çocuğun kirvesi falan değil resimde çok fazla çocuk var tarkan sadece onunmu kirvesi oluyor saçmalık işte elindeki resimleri kullanmaya çalışır petek dinçözde iyice ayağa düştü....

erdem
10-04-09, 14:32
çıkar için neler yapıyor bu insanlar :):))):):):):):9:)

TheLastAirBender
10-04-09, 14:59
Bırakın çıksınlar programlara zaten tarkan cevap vermiyor böyle sacma sapan seylere kendi kendilerini rezil eder her zaman bunlar...

ecemaşkısı
11-04-09, 15:53

Aynen ya nedir şimdi bu ? RekLam yapıo başka bişi deiL . ReziLLikten başka bişi değil :13::16:

Hüli 82
11-04-09, 17:06
:13:resilik sadece yaptiklari

tarkan_karma
11-04-09, 20:01
ben olsam utanırım derim bu millet benim iç.in ne düşünür, demezlermi tarkan bi iylik yapmş kirvesi olmuş adam cıkarının peşinde diye

ezel1710
12-04-09, 13:00
bende yayinladii gün gördüm ama ben daha cok petek dincöze kizdim ne cikariyon programa e görüyon cok gereksiz.
o bir fotoraf bile haketmiyor .
onun hayrani bile deil ssavcma sapan bir genc

eLiF
12-04-09, 18:16
yazık tarkanın yaptıklarına... keşke hake den birisinin yanında olsaydı... böle insanlardan nefret ediyorum ne güzel on beş yıl öce tarkan senin için bişiler yapmış daha ne istiyosun şimdi:19:

starzu
09-05-09, 00:11
:15:kabahat böyle insanları tvye çıkaranlarda ha işin içinde tarkanın adı geçince akan sular duruyor reyting hesabı:13:25yaşındaki adamın teki elinde sünnet resimleri kanal kanal dolaşıp taleplerde bulunuyor kara mizah:13: