PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen aksu'da sibel'e kiyak!

siboss1992
05-04-09, 02:24
SEZEN AKSU'DA SİBEL'E KIYAK!

Haber: Sezen Aksu'da Sibel'e Kıyak!
Resmi büyütmek için tıklayın

Sezen Aksu, Tarkan, Serdar Ortaç ve Şehrazat Gibi İsimler; Toplam 200 Bin Dolarlık Şarkılarını Ücret Talep Etmeden Yeni Albümü İçin Sibel Can'a Hediye Etti...

Sezen Aksu, Tarkan, Serdar Ortaç VE ŞEHRAZAT GİBİ İSİMLER; TOPLAM 200 BİN DOLARLIK ŞARKILARINI ÜCRET TALEP ETMEDEN YENİ ALBÜMÜ İÇİN SİBEL CAN'A HEDİYE ETTİ...

Sibel Can'ın mayıs ayında çıkacak yeni albümünde; Tarkan, Sezen Aksu, Serdar Ortaç, Rafet El Roman, Şehrazat, Bülent Özdemir ve Gülşen gibi birbirinden ünlü sanatçıların imzalarını taşıyan şarkılar yer alacak.

FARKI YORUMU

Normalde şarkılarını el yakan fiyatlara satan bu sanatçıların Can'a verdikleri sekiz parçanın toplam fiyatı 200 bin dolardı. Ancak Can'ın parçalarını çok iyi yorumladığını düşünen bu sanatçılar, ondan hiç para almadı.

Can, duygularını şöyle açıkladı: "Çok saygı duyduğumve sevdiğim sanatçı dostlarım, bana şarkılarını severek verdi. Onlar şarkılarını herkese vermez. Bunların maddi bir bedeli var ama benden bir şey istemediler." Bir mekandaki programına albümünün stüdyo kayıtları için ara veren güzel sanatçı, krize rağmen mekanda gördüğü yoğun ilgi için ise "İyi şarkıcı ve iyi mekan kriz dinlemez. Canlı müzik kültürü hiçbir zaman bitmez. Demek ki insanlar aradığı kaliteyi bulamıyordu." yorumunu yaptı.

http://www.haberler.com/sezen-aksu-da-sibel-e-kiyak-haberi/

benim yorumum: sibel Can gercekten iyi bir sarkici.. ona güvenmislerki
sarkilarini vermisler.. helal olsun onlara diyebilirim sadece.. ve sibel cana da ayri tebrikler ,bir nedenleri varki ona güveniyorlar..:22:

tarkantutkunu
05-04-09, 10:13
bencede iyi ama şu isimlerin arasında hiç bir bestesinden hiç bir ücret almıyacak tek kişi varsa oda Tarkan'dır sık sık beste vermediği gibi neredeyse yaptıgı tüm besteler üst düzey hitt'tir hiç birimizde onun bugüne kadar kötü bestesine raslamadık

ilerde bu işi ticari olarak kullanırmı bilinmez ama daha önce şimdi ki gibi bir çok bestesini bedavaya vermişitir Tarkan öteki sanatçıları 100 beste'den 1 tanesini bedava 'ya veriyorlar
burda yine Tarkan farkı ortaya çıkıyor.
Sibel Can'da biliyor ki ve ekip olarak biliyorlar'ki Tarkan bi kere yapar tam yapar o yüzden hiç bir bilgim olmasada bence Tarkan bestesi albümün çıkış parcası olacaktır..

ozangüney
05-04-09, 11:46
zaten ebru ablada dedi çakmak çakmak tan daha hareketli bi şarkı olcakmış o yüzden büyük ihtimalle çıkış parçası olur :d

tarkaseksüel
05-04-09, 12:08
başarı baarıyı getiriyorrr

Yakisikli89
05-04-09, 13:41
inanmiyorum böyle haberlere. her sene ayni haberler.
taabiki para vermistir sibel can, ama verse verse ki kiyak yapildiysa en azindan ücretin yarisini ödemistir. hangi devirde yasiyoruz. her yer kriz, albümler dogru dürüz tutmuyor, bunlar gelsinde sarkilarini 'full' hediye etsinler, bos laf bunlar.
genede sarkilarin güzel olduklarindan süphem yok. hakkini vererek okuyacagindanda süphem yok. güle güle okusun :4:

MerveGül
05-04-09, 15:35
Eger Sibel Can Şarkıları Başarı İle Seslendiriyorsa Zaten Başarının Üstünde Seslendiriyor Benim Bitanem Hediye Vermeleride Dogal Güzel Okuyana Paraylada Bedavada Verilir Sibel Canın Okuması Bile O şarkı İçin Ayrıcalıktır :)

gülcan
05-04-09, 18:08
Sibel Can'da maşallah ne şanslı herkes şarkı vermiş..Hayırlı olsun yeni albümü..Acaba çıkış tarihi belli mi ?

ece**
06-04-09, 00:42
e hadi bakalım hayırlı olsun.güzel bi albüm olacak belli:29:

hilfa
06-04-09, 00:44
:24:Sibel Can harika bir yorumcu :24:her zamanki gibi yeni albümü başarılı olucatır:24:

trkntrkn89
06-04-09, 10:58
bende mükemmel bi albüm bekliyorum...

denizmavisi
09-04-09, 23:57
arkadaşlar sibelin albümünün ne zaman çıkacağını biliyor musunuz çok merak ediyorum da

Hüli 82
10-04-09, 00:53
haber icin tsk

nergis_can
28-04-09, 14:33
album super olacak tarkana da sonsuz kez tesekkurler sibel ablama boyle guzel sarkllar verdigi icin :20::20::20:

nergis_can
28-04-09, 14:36
arkadaşlar sibelin albümünün ne zaman çıkacağını biliyor musunuz çok merak ediyorum da

haziran ayl gibi clkacak alalhln izniyle , sablrslzllkla beklyirum :20::20::20:

MerveGül
30-04-09, 21:16
Albüm Haziran'a ertelendi haziran ayında allahın izni ile piyasada :D

Barish
27-05-09, 02:59
Sezen Aksu türkiyenin tek kralicesi, sibelde bunu cook iyi biliyoor:29:

TEVETOGLU
27-05-09, 19:05
Umuyorum ki Tarkan'ın Sibel Can'a verdiği şarkı yine dillerden düşmeyecek.