PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan: Talk Show’a çıkıp ne konuşacağım

gülcan
30-03-09, 14:30
Megastar Tarkan, Beyaz ve Okan Bayülgen’le aralarında çıkan ‘Talk-Show’ tartışmalarına açıklık getirdi.
Reklam
Bilindiği gibi iki ünlü televizyoncu yıllardır Tarkan'ı programlarına çıkartmak için çaba sarfediyor, ekrandan mesaj gönderiyor ancak Tarkan bu çağrılara hiç yanıt vermiyordu. Tarkan, önceki gün yaptığı açıklamada talk-show tartışmalarına son noktayı koydu. Tarkan, talk-show ile ilgili şunları söyledi: 'Ben şarkı söylemeyi çok seviyorum, benim işim konuşmak değil, şarkı söylemek. Bu yüzden talk-show programlarına çıkmıyorum ama kimseyi de kırmak istemiyorum. Hem çıkıp da ne konuşacağım.'

http://http://www.haberaktuel.com/tarkan-talk-showa-cikip-ne-konusacagim-haberi-186587.html

Ve Mustafa Sandal'ın Bu günkü sabah gazetesindeki röpörtajından Tarkan'la ilgili açıklamaları

* Geçmiş dönemde Tarkancılar, Mustafacılar ve Kenancılar vardı. Ne oldu da bu üçleme artık karşılaştırılmıyor?
Büyüdük. Ben de, dinleyicim de olgunlaştı. Eskiden gaza gelerek açıklamalar yapmışızdır ama artık öyle değil!

PROJEYE BEN 'VARIM'
* Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Nilüfer birlikte sahneye çıkabiliyor. Neden üçünüz bir araya gelmiyorsunuz?
Bizi de 20 yıl sonra böyle görebilirsiniz. Bana böyle bir teklif gelse kabul ederim.

* Peki neden böyle bir proje gelmiyor sizce?
Çünkü yeterince birbirimizi sevmiyoruz. Birbirimizidaha fazla sevmemiz gerekiyor. Yeteri kadar saygı duymuyoruz. Orada bir eksikliğimiz var ya da böyle bir şeye ihtiyaç yok belki de...

http://http://www.sabah.com.tr/gny/haber,C9DC0B6A67FB407E90A40EE4CEBB538C.html

**MegaStarkan**
30-03-09, 15:13
Mustafa Sandal cesaretliymis... canli ses olarak Tarkan ve Kenan Doglu sahne'de bastirir onu.

erdem
30-03-09, 15:33
çarpıtarak çevirmişler...

eLiF
30-03-09, 18:46
m.sandaldaki de iyi cesaret =)

didar
30-03-09, 20:22
Tarkanda doğru söylemiş bi yandanda yani...mustafa sandal onların yanında ezilir.

denizmavisi
30-03-09, 21:32
keşke Musti Tarkan ve Burak yan yana gelse çünkü 90'lı yılların starlarıydı bu 3'lü Tarkan halen öyle de ama çok zor hepsini bir araya getirmek Musti'nin dediği gibi birbirlerini sevemediler maalesef Sezen-Zerrin-Nilüfer üçlüsü gibi aynı klipde olabilseler ne olay olurdu

HURRICANE
30-03-09, 21:50
Çok şey söyleyebilir aslında;)Niye kendini bu moda sokuyor onuda anlamış değilim!nasıl yani çıkıpta ne söyleyeceğim?Beyaza çık biraz gül eğlen şarkılarını söyle seyircinle butunleş.almanyada ki programlara çıkıp ne söyluyorsan aynısını söyle;)

Rumeli59
30-03-09, 22:02
Cikipta ne söylecegim!!!!! Ayy allahim laf´a bak. Cem Özeri´in Show nasil ciktmisti hemde almanyada ki Stefan Raab´da aynesi gibisi söylesin iste.

tarkantutkunu
30-03-09, 22:13
Çok şey söyleyebilir aslında;)Niye kendini bu moda sokuyor onuda anlamış değilim!nasıl yani çıkıpta ne söyleyeceğim?Beyaza çık biraz gül eğlen şarkılarını söyle seyircinle butunleş.almanyada ki programlara çıkıp ne söyluyorsan aynısını söyle;)

çook güzel demişsin ama avrupa'da çıktıgı show'larda amaç farklı o show'la Tarkan kariyerine katkı yapar düşüncesi ile çıktı Türkiye'de buna ihtiyac yok
ama bende çıkmasını isterim Tarkan'ı 2 saat canlı görebilmiş değiliiz tv'de

bounce
30-03-09, 22:13
yalnız bişey söyleyeceğim mustafa sandal olumlu bişey dese de neden art niyet aranıyor....
bence musti adımı attı sıra diğerlerinde

HURRICANE
30-03-09, 22:22
çook güzel demişsin ama avrupa'da çıktıgı show'larda amaç farklı o show'la Tarkan kariyerine katkı yapar düşüncesi ile çıktı Türkiye'de buna ihtiyac yok
ama bende çıkmasını isterim Tarkan'ı 2 saat canlı görebilmiş değiliiz tv'de

Elbette ki katkı yapma düşüncesi var hemfikirim ama çıkıpta ne konuşayım demesi tuhafıma gitti;)Tarkan programa çıkmayı kendini ispat etme durumu gıbı görmemeli zaten.Nedendir bilmiyorum ama TARKAN Beyaz Show a çıksa sanki arasında buzlar olan bazı izleyici kitlesiyle sorun kalmayacakmış gibi hissettim hep.Tabi bu benim şahsi fikrim o kitleyi kazanmak bence TARKAN ada büyük katkı yapar.

eskalen
30-03-09, 23:10
Bence su bir gercek, Tarkan ben Turkiye'de isimi tamamladim diyor...Oyle olmasa Turkiye'de cikmadigi program kalmaz, tum kitleleri, dinleyicileri kazanmak icin..cunku yabanci tv programlarina konuk oluyor,saatlerce kaliyor...Bu bir gercek..Bu durumda tezatlik var..Bi muhabir gidip "efendim yabanci tv programlarina cikiyorsunuz goruyoruz, neden bir turk eglence,show kanalina cikmiyorsunuz?" derse bence Tarkan orda tikanir...Cunku gercek yani simdi bu savunamazsinizda...zatende belirli kitleler Tarkan'i oyle goruyor, burnu kalkik, Turkiye'deki programlari sevmez vs. falan... bence ole dusunuyorlar ki cikmasin da diyenlerde oluyor artik, ihtiyacimiz yok gibisinden....Bence Tarkan cikmasin neden? cunku bu saaten sonra cikmasi cok ama cok gec...Senelerdir cikmiyor hicbir tv programina...simdi beyaz'in yaptigi jestleri kiramayip cikarsa cok ödün verir kendinden ve gec kalmanin verdigi naz da ona dert olur...Zaten cikmayi dusunmuyorum da diyor...Beyaz show, guzel eglenceli bir program ama Tarkanin "amalari" var... boyle bir surecte ve durumda Tarkan'in hicbir talk-show'a katilmasini ve cikacagini zannetmiyorum...Turkiyedeki magazinden korkuyor ve sevmiyor bunu, o yuzden konusamam ben diyip utangicim diyor aslinda bu yillarin verdigi Turkiye'de programama cikamamanin bir urpertisi de olabilir..Bi de gecmisin verdigi kotu magazin karalamalarida var,ve katilsa simdi bir suru soru yagmuru atiflar falan cok olur dusuncesi de var...Yurtdisindan korkusu yok rahat bi de o yonden ordaki kanallara cikiyordur, saatlerce kalip sarkilar soluyordur....Gercek bu bence...Dusuncesi bu olabilir diye dusunuyorum Tarkan'in....

siboss1992
31-03-09, 00:03
ben ücünü bir sahnede düsünemiyorum..
tarkan sahnede nasil kivirir .. positiv power dagitir herkeze ..
digerleride cok sakin onun yaninda..
ozaman tarkan serdar ortacla ciksin bir sahneye daha iyi..

hilfa
31-03-09, 00:23
Madem Tarkanım :10:konuşacak bişey bulamıyor o zaman anlaşma yaparak çıksın, çıksın da artık bu konu bitsin.Tevcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önüne sürüyorlar bu konuyu.

gokhantevetoglu
31-03-09, 00:38
dogru ilerde gelırler bır araya:))

ece**
31-03-09, 00:53
ben çok isterdim TARKANımı beyaz showda görmeii keşke düşünse öle bişeyi...:29:

ezel1710
31-03-09, 16:41
doru söylemis galiba

ece buzkaya
31-03-09, 18:49
kesinlikle doğru bnce

gülcan
31-03-09, 19:18
Aslında Tarkan bi bakıma haklı yani çıkıp ne konuşcak ne biliyim ben oldum olalı Tarkan'ı hiç böyle programlarda görmedim belikide korkuyor yanlış bişeyler söylemekten yahut sunucunun soracağı sorulardan yıllar önce bir programda canlı yayında çişim geldi diye bir söz söylemişti belkide tekrar böyle bişey söylemekten korkuyor..Hem Tarkan çok çobuk heyecanlanan biri onunda etkisi var bence..bide tabii yıllardır sanat dünyasında oturmuş bir kariyeri çizgisi var bunuda bozmak istemiyor oabilir.. bir sürü olasılık var bi bakıma iyide yapıyor Tarkan konsrlerinde şarkılarıyla, arada da Trt ye çıkıp evlerimize konuk olsun tamam işte ne işi var Okan Bayülgen gibi belden aşağı espiriler yapan birinin yanında hem Tarkan onunla yan yana gelse bile konuşamaz be adamın ikinci lafıdan biri saçmalık..

tarkaseksüel
31-03-09, 21:21
bravobravoabimyaaaaa
bence çıkmalıyıd ozaman ferhatgoçerin programına katılsınnn şrkı soler bol bol

Ganador
31-03-09, 23:49
Bounce,Mustinin ici curumus ondan art niyet araniyordur.Seneler once basin aciklamasi fln yapmisti Tarkan hic bir zaman muhatap olmadi bu adamla.Zaten olmasin cunku onun kat kat ustunde bir besteci ve yorumcu Tarkan.Hic sevmedim mustiyi cunku kompleksli ve takintili birisi oldugunu dusunmemle beraber ses olarak cok kotu.

Tarkan cikmiyor ama bence konusamamasindan degil ters bir soru gelebilir canli yayinda cok tehlikeli isler bunlar.Kendisini cok taktir ettim cikmiycam dedi o kadar israra ragmen yine cikmadi.Turkiyeyi coktan asti kendisi...

onur89k
03-04-09, 03:46
he şu meseleee :D

günışığım
03-04-09, 04:02
Seneler once hulya avsar showa cikti memnun kaldiginida sanmiyorum bundan sonra televizyon showlarina asla cikmaz tarkan onu sosyal projeler disinda gormeyiz diyorum trtr avaz sosyal bir proje diye kabul etmistir ustelik beyazin ekmegine kanal d nin ekmegine neden yag sursunki kanal d metamorfoz cikinca kac defa reklam verdi destekledimi tarkani ya beyaz??