PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadise'ye yeni bir görev daha...

belfü
22-03-09, 13:02
[Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Türkiye'nin Tanıtımı İçin Sanatçıları Destekleyeceklerini Söyledi. Günay 'Hadise İyi Eğitim Görmüş. Olgun ve Mütevazı. Yeni Yüzümüz Olabilir' Dedi...

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI Ertuğrul Günay TÜRKİYE'NİN TANITIMI İÇİN SANATÇILARI DESTEKLEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ. GÜNAY 'HADİSE İYİ EĞİTİM GÖRMÜŞ. OLGUN VE MÜTEVAZI. YENİ YÜZÜMÜZ OLABİLİR' DEDİ...
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Türkiye'nin tanıtımı için sanatçıları destekleyeceklerini söyledi. Günay 'Hadise iyi eğitim görmüş. Olgun ve mütevazı. Yeni yüzümüz olabilir' dedi...

Moskova'daki MITT fuarına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'nin tanıtımı için ellerinden geldiği kadar sanatçıları destekleyeceğini söyledi.

ÇOK GENÇ BİR YÜZ

Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek şarkıcı Hadise'ye başlarda sorgulayıcı bir gözle baktığını itiraf eden Günay, şimdi fikrinin değiştiğini ve Hadise'nin Türkiye'nin tanıtımında önemli bir rol alabiliceğini belirtti. Günay "Hadise iyi eğitim görmüş, çok mütevazı, olgun. Düzgün bir davranış tarzı var. Bu açılardan yeni tanıtım yüzü olabilir" dedi. Kültür ve Turizm Bakanı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Tarkan inanılmaz biçimde Rusya'da tanınıyor. Ben, en üst düzey, yani bakan düzeyindeki Rus yöneticilerin 'Tarkan konseri ne zaman, biz ailece gideceğiz' dediklerine tanık oldum ve çok keyif aldım. Hadise de çok genç bir yüz ve Tarkan'daki o dinamizmin, cıvıltının benzeri onun müziğinde ve fiziğinde de var. Ben onunla da iyi çıkış yapacağımızı umuyorum." Günay Hadise'nin Eurovision'da çok başarılı olacağını da söyledi. HADİSE İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER

(Gecce.com) 2 saat önce.. [1629931]

eLiF
22-03-09, 13:39
tarkan kadar olmasa da iyi hadise =)

siboss1992
22-03-09, 16:58
hadise daha yeni..
tarkan rusyada daha tanilmis..
tarkani tercih ediceklerine eminim..

tarkaseksüel
22-03-09, 19:55
sevındım valla bunaa

Bounce21
22-03-09, 20:28
Hadise de olabilir ama ben Tarkanin olmasini cok istiyorumm.

bounce
22-03-09, 20:58
hadise eurovision sonrası yok olacak..göreceksiniz

MEGASTAR
22-03-09, 21:13
YaTarkan Rusya da en cok taninan turk sarkici deil Dunya sarkicilarindan birisi, tamam Hadise de iyi ama Tarkan her zaman ki gibi bir numara!!!!

didar
22-03-09, 21:29
bence Tarkan olsun daha iyi.Hadisede iyi tabi ama Tarkan daha daha iyi olurdu

hilfa
22-03-09, 21:55

:20:sana tamamen katılıyorum:20:

TarkanColl
22-03-09, 21:59
Tarkan Dünyada hadise yarattı. Biraz zor bir başkasının bu seviyeye gelmesi... Acı ama gerçek... :1:

Bounce21
22-03-09, 22:04
Tarkan Dünyada hadise yarattı. Biraz zor bir başkasının bu seviyeye gelmesi... Acı ama gerçek... :1:

aynen, sana katiliyorum.. Hadiseni begenirim ama nedense bana o kadar da sicak gelmiyor.. soguk birisi gibi..

sally
22-03-09, 22:30
Tabiki Tarkan olmali.

zeytin
23-03-09, 18:05
hadise bayanlar grubunda iyi tarkanı erkek sanatçı olarak kimse geçemez geçemedide bubun canlı örneğini trt bize her fırsatta gösteriyor neden başka sanatçılara degilde hemen tarkan a gidilyor çünkü o tek neden kimse kabul atmiyor adam tek işte yav eeeee tabi al elmaya taş atan çok olurrrrrrrr!!!

tarkan herzaman iyi

Hüli 82
23-03-09, 20:48

katiliyorum sana