PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trt -21 mart konseri

bounce
21-03-09, 23:58
arkadaşlar konser 8 de başladı sanırım ama 6.30dan 8 e kadar nasıl sıkıldık anlatamam.yemin ediyorum dayanamayacak terkedecektim salonu.ne iğrenç müziklerdi onlar yaa....
neyse biraz konser öncesinden bahsedelim.trt tarkan ın fanlarını gitmiş en arkaya koymuş oturması için. gittim konuştum OLUR MU ÖYLE ŞEY TARKAN KONSERİNDE TARKAN FANLARI ARKADAN SEYREDEMEZ..acemi oldukları belliydi bişey yapamayız dedi.SONRA UYGAR ATAŞIN ASİSTANI DEMET ABLA(KALBİ DERT GÖRMESİN) AYARLADI böylece öne oturduk.VE ben demet ablayı yakaladım.ABLACIM Bİ ŞARKIM VAR İÇİNDE DE 4 FARKLI VERSİYON.NE OLUR BUNU TARKAN A VERİR MİSİN DEDİM.SEVE SEVE DEDİ...ÇOK MUTLU OLDUM.ayrıca UYGAR ATAŞ ile de konuştum.. ona da söylediim demet ablaya cd yi verdim.cd ye telefonumu da yazdım beğenip beğenmedini ne olur arayıp TARKAN söylesin dedim.
BU ARADA LEVENT AĞAOĞLU YAKINDAN ÇOK ÜRKÜTÜCÜ duruyor.CEM DERMANLI da öyle..o nasıl bi yaradılış.yanına gittim CEM BABA ya soru soramadım korktum:)))
dediğim 6.30 dan 8 e kadar yemin ediyorum işkence gibiydi...biraz da acıkmıştım inanın yani çin işkencesi gibiydi.
tarkanın orkestrasında yeni bir (...) var VOKALİST ama (...) acayip seksi....ve tarkanın basscısı ALP ERSÖNMEZ yoktu onun yerinede başka biri vardı.AYHAN GÜNYIL da çok kısaymış...demekki adam sahnede devleşiyor.ADEM KUVVETLİ (tarkanın masörü) ile konuştum acayip stresliyiz dedi..
konsere gelince dikkat ederseniz TARKAN hep sola geldi..tüm fanları oradaydı.çok eğlendik...dikkat ettim de METAMORFOZ dan sadece VAY ANAM VAY ı söyledi.DUDU da herkes çoştu.
yeni albüm için tarkan a SEZEN AKSU dan bi şarkı şart.belki benim şarkımı da okur.neden olmasın ki.ayrıca metamorfoz tarzı yapmamalı.yoksa TARKAN fena halde toslar.TARKAN da biliyor ki sadece VAY ANAM VAY ı söyledi...
Bİ DAHA Bİ DAHA dedik.ama gelmedi bu sefer TARKAN....canlı yayın ya ondan.
mesela eleştirim de var TARKAN a.madem play back yapacaksın ne gerek niye geldi ki orkestra.ya da geldiyse niye canlı değil...canlı olsa KOPARDIM CİDDEN.(KOPTUM DA DAHA DA KOPARDIM)
ÇOK EĞLENDİK.ÇOK GÜZELDİ...AMA GELEN ARKADAŞLARDAN YİĞİT DIŞINDAKİLER GELİP TEŞEKKÜR ETMEDİ...İNSAN BEKLİYOR YANİ Bİ TEŞEKKÜRÜ...
VE SON OLARAK TARKAN İYİCE DÜŞÜNMELİ SON ALBÜM HAKKINDA..HERKES DUDU DA ŞIMARK TA ÇOŞTU..DEMEK Kİ ENSTRÜMANTAL Bİ ALBÜM YAPMAK GEREK.UD OLMALI KEMAN OLMALI DARBUKA OLMALI.BUNLAR BİLGİSAYAR EFEKTLİ OLMAMALI..
TARKAN VELİAHDIN OLAYIM dedim duymadı yaaaa.çok bozuldum:)))
acab tv den duyulmuş mudur?
saçlarıda o kadar iyi değildi....yani yeni imajını beğenmedim

yasinenessahin
22-03-09, 00:09
yeni imajı metamorfoz kağağını ilk gördüğümde yaşadığım şokun bir benzeri ama biraz daha düşük olanıydı. Ben yazın konserlerdeki gibi bir saç stili bekliyordum açıkçası bence en çok yakışan o. Saçları orta uzunlukta,dikilmilş ve jöleli hali en beğendiğim hali

siboss1992
22-03-09, 01:15
inanilmaz anlar yasadiniz eminim..
ama imaj konusunda katilmiyorum..
cok yakismis saclari.. kuzu kuzu daki halini
andiriyor biraz..

ösgee
22-03-09, 02:10
iLk başta eeth tarKanı bekLediimiz iÇin dierLeri sıkıcı qeLdi fkt onLarda üLkeLerinn en ünLü sanatÇLarıydı..
bu kdr farkLı küLtrü birdha isteseKte qöremeyiz .. :22:
ben ve forumdan bikaÇ arKadaŞ arKada oturuoduK ama tarKan çıKtıında arKa trf çoK ruhsuzdu ayaa kaLkınca oturn dioLardı dayanamp en ön tarafa qittiK w herkes muhteşemdi o kaLabaLıqın iÇine qirdiK w çoK eyLendiK .. çoK dans etmedi ama yinede performansı herzmnKi gbi etKiLyciydi.. :36:
saçLarına bayıLdımm çoK tatLı oLmş yaKındn qörmK çk farkLı ..<3.. :10:

scorpioness
22-03-09, 02:27
Bounce kardeş anını hemen paylaştın teşekkürler ne mutlu bişeydir böyle güzel şeyleri yaşayabilmek dimi.Orda olmanın verdiği heyecandan mı yoksa vokalist bayanın güzelliğinden mi bilmem ama konseri pek iyi takip edememişsin çünkü Tarkan Metamorfozdan sadece vay anam vayı okumadı arada bir şarkısı da vardı bundan ötürüdür sana takılmam ;) Umarım herkes senin gibi memnun kalmıştır görünüşte herşey iyidi zaten ama şu playback konusu benimde canımı sıktı çünkü Tarkan'ın mikrofonu açıktı iki ses üst üste biniyordu duyanlar duymuştur benim gibi eminim neyse Trt bu alışığız buna da şükür :4:

hilfa
22-03-09, 02:33
:22:Cihan sen çok çok haklısın arkadaşım sana orada teşekkür etmemiz gerekirdi kendi adıma özür diliyorum senden:22:aslında fanları olarak köşede değil de ortada olmalıydık çünkü önde oturan bürokratlar biraz da olsa hareketlenirlerdi belki orta taraf taş devrinden gelmiş gibiydi:5:fanlarla beraber olmak ve Tarkanımı görmek çok güzeldi Teşekkürler Cihan:29:

tarkaseksüel
22-03-09, 11:44
cihan sana tesekkur ederlerdıde herkes bı heyecen içindedirlerr herkesın elı ayağına dolaşmıştırrr

özge
22-03-09, 12:14
herşey mükemmelldi sahnesi, kıyafeti, danları,saçları yakılıyodu.süper olmuşş. saçını kestirmiycekmişş dahada uzatırmı bilemem artık:)) amaa böle çok iyi olmuş

**MegaStarkan**
22-03-09, 13:07
Organizasyon'a üstelendigin icin tesekkürler Cihan. Kolay degil bu tür isler.
Anini paylasdigin icin de tesekkürler fakat biraz daha secici cümleler kurabilirdin.

Post scriptum:
Bu arada -25 Reputation puanin dan kurtaralim seni ;)

eskalen
22-03-09, 13:09
6 sarkilik mini konser kesmedi bence kimseyi sadece teselli etti, uzun zamandir gormuyorduk iyi oldu :) Mikrofon konusunda katiliyorum neslihan'a...Benim dikkatimi ceken bir durumda orkestrada darbukada olan adam(adini unuttum) batarideydi, o komigime gitti biraz :) orkestra cok sus gibi durdu ustte....Ve orta taraf kendi kasmis burokratlardan olusuyordu...Tarkan zaten durmadan sol tarafa, fanlara, dogru gitti..Tarkan bole seylere pek alisik degil...Enerjik kipirdiyan, yerinde duramayan bir seyirci lazim genel olarak ;)

szr67
22-03-09, 13:45
6 sarkilik mini konser kesmedi bence kimseyi sadece teselli etti, uzun zamandir gormuyorduk iyi oldu :) Mikrofon konusunda katiliyorum neslihan'a...Benim dikkatimi ceken bir durumda orkestrada darbukada olan adam(adini unuttum) batarideydi, o komigime gitti biraz :) orkestra cok sus gibi durdu ustte....Ve orta taraf kendi kasmis burokratlardan olusuyordu...Tarkan zaten durmadan sol tarafa, fanlara, dogru gitti..Tarkan bole seylere pek alisik degil...Enerjik kipirdiyan, yerinde duramayan bir seyirci lazim genel olarak ;)

percussion çalan mehmet akatay volkan öktemin yerine çaldı volkan öktem yeni melekde levent yüksel'e çalıyordu o sıra alp ersönmez ile birlikde bu arada cenk'İn yerine yeni bayan vokal dahil oldu.hayırlısı olsun

bounce arkadaşımın orkestra konusuna gelince;tüm dünya starlarının yaptığı hem playback hemde orkestra kullanımını tarkan 2007 yılından beri uyguluyor bu çok doğal bir durum.Bugün dünya yıldızlarının konserlerine baktığımızda hiç biri canlı çalmıyor müzik cd'Den geliyor ses kendinden tarkanın saçları çok iyi olmuş böyle devam edecektir.Yeni albümde iyi olursa imajı ile tamamlar

gülcan
22-03-09, 15:09
bence harikaydı bu rada 7 şarkı okudu;)
kuzu kuzu, yak bütün fotoğrafları, dudu dudu, vay anam vay ,uzun ince bir yoldayım, arada bir, uyan..
bencede Tarkan playback değil şarkılarını canlı okumalıydı neden böyle yapıyor anlmıyorum..yine gözlerinin içi gülüyordu etrafa yaydığı pozitif enerjisi ve bitmek durmak bilmeyen enerjisiyle herzamanki gibi harikaydı..açıkçası saçlarını pek bağenmedim eski kısa saçları daha güzeldi ama olsun buda yakışmış kıyafetlere gelince çok bol giyinmiş ayrıca bi an önce bol kıyafet giymeyi ve uzun ceket giymekten vazgeçmeli çok kısa boylu gösteriyor..

ben çok mutlu oldum Tarkan akşam evlerimize konuk oldu o 46 dakika boyunca dert tasa hepsini unuttuk Tarkan daha sık ekranlarda olmalı özlüyoruz sonra:)

paylaştığın anın için teşekkürler:)

bounce
22-03-09, 15:18
orkestra da sürekli bizim bulunduğumuz alana bakıyordu.TARKAN TARKAN diye bağırıyoruz..halbuki alışkın olmaları gerek:))))
mesela uyan da orhan babanın solo girdiği yerde sessizlik oldu .LEVENT AĞAOĞLU bize dönerek ALKIŞ ALKIŞ YAPIN dedi...süper bi gündü...çok eğlendik bu arada forumdan YİĞİT arkdaşımız MURAT MATTHEW ERDEM le konuşmuş....METAMORFOZ tarzı bişey beklemeyin demiş...çok farklı olacak....
evet yaa ARADA BİRİ de söylemişti...heyecandan unutmuşum

Ferya
22-03-09, 15:33
Ben dün Tv den izledim,ve sizlerin sag kösede oldugunuzu tahmin ettim,cünkü Tarkan hep o tarafa gitti ve o rda ki herkez ayaktaydi.Ben Playbak yapmasina sasirdim aslinda.

özge
22-03-09, 19:10
playbak yaptı. ama bazılarınıda karaoke yaptı

gence
22-03-09, 19:40
Müthişti ama doyamadık yine.Bu arada organizasyonu yapan arkadaşa teşekkürü unuttuk.Heycanımıza versin artık:)kusura bakma.Teşekkürler gerçekten iyi iş yaptın bizim için.İmaj konusuna gelince ben bayıldım.Dans konusuna gelince ona da bayıldım.Vokaliste de bayıldım:)

cansu06
22-03-09, 21:01
dün bnm için inanılmazdı tarkan sımarığı söylersen sahnn önüne gittim eğilip elimi tuttu sni seviyorum canm bnim dedi heycandan konusamadım bile:D süperdi

özge
22-03-09, 21:12
arkadaşlar zeynep ablada teşekkürü hakediyorr sağolsun organizasyonu o yaptı kapıda trtciler çok bekletti ama sağolsun demet abla ve zeynep abla sayesinde içeri alındık..hele ben bi kat fazla tşk ediyorum beni provayada götürdü ve en güzeli Tarkanla tanışma fırsatı sağladı..hem konser hem provaa 7 şarkılık konser benim için 2 gün boyu sürdüü süper 2 gündü rüya gibiydii..

diLosh
22-03-09, 21:27
dün bnm için inanılmazdı tarkan sımarığı söylersen sahnn önüne gittim eğilip elimi tuttu sni seviyorum canm bnim dedi heycandan konusamadım bile:D süperdi

bebeiM yanında bende vardM süperdi harikaydıı :D:17:

bns pnr
22-03-09, 21:47
yaa süper bi an yasamıssın yerinde olmayı cook isterdimm ama bi söze cook kırıldımm tarkanın yaptıgı sac modeli icin aksine bn cook begendimm bncee daha da uzatmalı cook süper dii o sarkılar tarkanın sampatık hareketleri ne dielim tarkansız kalmamak dilegiylee

hilfa
22-03-09, 21:51
çok şanslısınız arkadaşlar :1:Ahhh zeynepcim ne olur beni de birgün bu kadar mutlu ett sana yalvarıyoruummmmm:6::29:

özge
22-03-09, 23:18
yaa süper bi an yasamıssın yerinde olmayı cook isterdimm ama bi söze cook kırıldımm tarkanın yaptıgı sac modeli icin aksine bn cook begendimm bncee daha da uzatmalı cook süper dii o sarkılar tarkanın sampatık hareketleri ne dielim tarkansız kalmamak dilegiylee

bencede süper bir imajdı saçlar yakıyodu ortalığıı süper olmuşş

yiğit
22-03-09, 23:50
cihanım yeni gördüm yazdıklarını yaa..nasıl yazıldığını konunun nasıl açıldığını bilmediğim için yazamadım anılarımı..ama dün geceyle ilgili şunu söyleyim muhteşemdi..ayrıca
konyalardan geldik yalnız bırakmadın bizi sahip çıktın güler yüzlü davrandın..harbiden hem arkadaşım hem ben çok teşekkür ederiz tekrar tekrar..yeni albüm haberine gelince m.w.erdem abiye bu albümde de varmısın abi dedim..
oda albüm daha benlik bi aşamada değil(kayıt-mix aşamasından bahsediyor galiba)yaza yetişmez büyük ihtimal sonbahar olur ama yazın çıksın istiyoruz dedi bende evet yaz olsun dedim...hala ozanla(çolakğolu) çalışma aşamasındalar daha ama
metamorfoz gibi olmayacak daha farklı olcak yine dedi..
eski tarz mı dedim evet ud falan olcak dedi..sanırım sezenle konuşmuşlar sezenden şarkı olacak diyordu..dedi..bende alsın ya aklını çelin dedim:)
şimdilik benden bu kadar:)
bu arada saç konusunda sana katılmıyorum cihanım saç 10 numara olmuş be:)

günışığım
23-03-09, 13:27
Gidenler cok sansli her hareketini izlemisler yayin kesildiginde devam eden sahneler olmus tarkan seyirciyle konusmus hayranlari tezahuratlar etmis tarkan hayranlarina ben siz olmasaniz napardim demis trt surekli bunlari kesmis demekki orda canli izlemek gerekiyor =(

emrepulcu
24-03-09, 11:08
arkadaşlar tarkan 8 şarkı söyledi biri canlıydı siz tarkana bakmaktan şarkıların adedıne ve hangılerını playback yaptıgına dıkkat etmemişsizniz uzun ince bir yoldayımı canlı söyledi uyanı karaoke şeklinde orda ses bazen tam oturmadı sizin yerinizde olmak isterdim daha dogrusu aranızda olamayı isterdim..

prenses_elaa
24-03-09, 14:29
bence tarkanın yeni saçları çok güzel olmuş böyle kalsın çok yakışmış(ona herşey yakıır)

ece**
24-03-09, 14:51
gerçekten harika bi geceydiiii...TARKANımız çıkana kadar geçmeyen o dakikalar saatler TARKAN çıktıktan sonra sankii herşey bianda bittii...doyamadık ona gerçekten de çookk özlemişiz TARKANımızı...

mstf
24-03-09, 22:35
8 şarkılık konserdi.vede çok güzeldi.

ümitcoll
25-03-09, 13:27
konser cidden mükemmeldi biraz bekledik falan bi ara bizim fanlara baktım hepsi böyle uyumuşlar bayılmışlar beklemekten tabi bende öyle ama sonunda tarkan çıktı ve zincirlerimizi kırdık hepberaber saçlar ise süperdi uzun saç yakışıyo be tarkana:21: ayrıca salondaki tüm resmiyet insanlarını kınıyorumm ne öyle ya bacak bacak üstüne atmışlar falan oturuyolar öyle bakıyolar o yüzdende biizm tarafa geldi hep ve çokta güzel oldu :17::17:

diLosh
25-03-09, 17:26
salona kimseyi almadan önce sadece cansu06 ile ben qirmiştk biraz durdktan sonra tarkan qeldi sahneyi kontrol etmeye bizde kendimizi yırttk tarkan tarkan diye dönüp baktı ve öpücük attı bize süperdii yaa =) ama yanına qidemedk o kel adam saldırcak bize die :D

cansu06
25-03-09, 18:15
salona kimseyi almadan önce sadece cansu06 ile ben qirmiştk biraz durdktan sonra tarkan qeldi sahneyi kontrol etmeye bizde kendimizi yırttk tarkan tarkan diye dönüp baktı ve öpücük attı bize süperdii yaa =) ama yanına qidemedk o kel adam saldırcak bize die :D
sırf salondan atılma krkusu:D

diLosh
25-03-09, 21:15
sırf salondan atılma krkusu:D

offff offf diyoruM sadece o adam yüznden neler kaçırdııMızı dü$ünnce =(