PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKANDAN canlı yayında gaf

trkntrkn89
20-03-09, 10:23
Tarkan'dan Canlı Yayında Gaf
Ünlü şarkıcı Tarkan ilginç bir gaf yaptı. İşte Tarkan'ın o gafı...

Can Dündar'ın sunduğu 'Canlı Gaste' programına telefon bağlantısı ile katılan Tarkan, Nevruz'da vereceği konser ile ilgili soruları yanıtladı.

Nevruz'un sözlük anlamının 'Yeni Gün' olduğunun altını çizen Tarkan, "Nevruz, baharın müjdecisi sayılan güne verilen isim. Aslında bir doğa bayramı da diyebiliriz. Biraz yanlış kutlanıyor. Daha barışcıl duygularla, daha sevgi dolu ve coşkuyla kutlanmalı diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

SÜRPRİZ KONUKLAR

"Türkiye Cumhuriyeti ülkelerinden galiba bir kaç konuk sanatçı olacak" diyen Tarkan, Türki Cumhuriyetler ifadesini karıştırarak 'Türkiye Cumhuriyeti ülkeleri' olarak kullanınca gaf yaptı ama çoğu izleyici bu gaftan hiç de rahatsız olmadı

Bence abartılacak bişey değil hatta ben izlerken anlamamıştım bile iş tarkan olunca herkes 2 kere daha bakıyor acaba bize malzeme çıkarmı die,,hatta sevimli bi gaf olmuş...:29:

hilfa
20-03-09, 11:26
:20:sana katılıyorum abartılıcak birşey değil ki:20:Tarkan söyledi ya şimdi bunu uzattıkca uzatırlar:16:ne diyelim gazeteciler ama seviye meselesi işte:7:haber için teşekkürler:27:

Alexa_20
20-03-09, 13:46
possible in a few words translated? Thank you!)))

günışığım
20-03-09, 14:25
Turki cumhuruyetler kelimeside yanlis oda sscb zamaninda kullanilirdi turk cumhuriyet ulkeleri denmeli

ezel1710
20-03-09, 14:27
ben gafi anlamadim ,biri aciklar mi?

SuN_RoSe
20-03-09, 19:26
eee eğer doğru anlamışsam ciddi bir gaf degil :5:

MassConfusion
20-03-09, 19:45
Bencede abartılcak birşey yok

eLiF
20-03-09, 19:54
gaf denmez ki buna abartmışlar dili sürçmüştür =)

ozangüney
20-03-09, 20:05
hangi kanalda bu program

badboyserkan
20-03-09, 20:14
Tarkan'dan canlı yayında gaf!

http://img24.imageshack.us/img24/4763/candundartarkanntv.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=candundartarkanntv.jpg)

Tarkan, NTV'de katıldığı programda bir gaf yaptı, ancak izleyenler bu gafa pek de kızmadı.

Can Dündar'ın sunduğu 'Canlı Gaste' programına telefon bağlantısı ile konuk olan Tarkan, Nevruz'da vereceği konser ile ilgili soruları yanıtladı.

Nevruz'un sözlük anlamının 'Yeni Gün' olduğunun altını çizen Tarkan, "Nevruz, baharın müjdecisi sayılan güne verilen isim. Yani kıştan bahara geçerken baharın ilk günü sayılan bir gün. Aslında bir doğa bayramı da diyebiliriz. Biraz yanlış kutlanıyor diye düşünüyorum bazı toplumlar tarafından, daha barışcıl duygularla, daha sevgi dolu ve coşkuyla kutlanmalı diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

O gün bütün albümlerinden şarkılar söyleyeceğini ve bazı sürprizlerinin de olabileceğini ifade eden Tarkan'a Can Dündar konuk sanatçıların kimler olacağını sordu.

"Türkiye Cumhuriyeti ülkelerinden galiba bir kaç konuk sanatçı olacak" diyen Tarkan, Türki Cumhuriyetler ifadesini karıştırarak 'Türkiye Cumhuriyeti ülkeleri' olarak kullanınca gaf yaptı ama çoğu izleyici bu gaftan hiç de rahatsız olmadı.

Nevruz'un doğa bayramı olması sebebiyle kendisine de çok uygun bir bayram olduğunu ifade eden Tarkan, insanların bu günün gerçek anlamını unutmadan, saptırmadan olması gerektiği gibi kutlamalarını temenni etti.

Tarkan'ın canlı yayından Türkiye'ye yansıyan son mesajı ise şöyleydi:

"Ben gerçekten hepimizin bir olduğunu düşünüyorum. Hepimiz insanız ve sonuçta insan insana muhtaç. Bu ayrımlar, ırçılıklar beni üzüyor aslında böyle şeylerin yaşanıyor olması dünyada. Daha çok birbirimize sahip çıkmamız lazım. El ele vermemiz lazım diye düşünüyorum. Hele şöyle bir zamanda yani."

Televizyon Gazetesi

Janny269
20-03-09, 20:35
Now tell me what you said :)

Bounce21
20-03-09, 20:57
Cok dogru soylemis.. Tarkanim neyi yalnis soyler ki? Keske konser verse burda ya Nevruzu da beraber kutlardik... nerdeeee :((((

tarkaseksüel
20-03-09, 21:32
ben gafi anlamadim ,biri aciklar mi?
türk cumhuriyetı ülkeleri deyeceğine,türkiye cumhurıyetı ulkelerı demişş(sankı diğer ulkelerde turkıye ymiş gibi bi anlama gelıo)
abartılacak hiç bişey yok saçma bi haber olmuşş gundem yaratmayacalışmışlar guyaa

siboss1992
20-03-09, 23:19
türk cumhuriyetı ülkeleri deyeceğine,türkiye cumhurıyetı ulkelerı demişş(sankı diğer ulkelerde turkıye ymiş gibi bi anlama gelıo)
abartılacak hiç bişey yok saçma bi haber olmuşş gundem yaratmayacalışmışlar guyaa

sana katiliyorum.. söz konusu tarkan ya.. magzeme gerekli..

TheLastAirBender
23-03-09, 16:34
ya arkdaslar benim anladıgım kadarıylada dogruları söylemiş azcık dili sürçmüş nolcak ondan bişi olmas yaa :)

zeytin
23-03-09, 17:57
biz neden bu programları bilmiyoruz televizyon neden bilgi vermiyor

tarkaseksüel
24-03-09, 18:38
ya arkdaslar benim anladıgım kadarıylada dogruları söylemiş azcık dili sürçmüş nolcak ondan bişi olmas yaa :)aynen aynen tarkanın reklamını kendılerı yapıyor zaten bıde album mevsımıde yaklaşıyor baksen haberlere şimdi

ece**
24-03-09, 19:27
insanlara malzeme lazım yaa...hiçte abartılacak bi gaf diil..hatta gaftan bile sayılmaz bence.. !!

RaSKaS
25-03-09, 19:44
haber başlığını okuyunca merak etmiştim ne söyledi de haber oldu diye.haber olacak değerde bile olmayan ufak bir dil sürçmesi :)

HURRICANE
30-03-09, 22:02
demekki bu programa konuk olsa konuşabileceği şeyler varmış;)ki cümlelerini özenle seçen ve oldukca akıcı konuşabilen ender sanatçılardan.

gokhantevetoglu
31-03-09, 00:41
ya ne kadar cok takılıyorlar bazen bole konulara olabılır dıl surcmesıdır...

onur89k
03-04-09, 03:45
ama tarkan tv programlarında çok gaf yapıyor o yüzden show programlarına çıkmıyor sanırsam

kevser
04-04-09, 17:15
yani diğer söyledikleri hiç önemli değil de sadece bunu mu önemsemişler bence hiçte önemsencek bişey değil sadece hatayı almışlar ama ne kadar güzel şeyler söylemiş onlar kimsenin umrunda değil

trknmania
07-04-09, 12:28
http://www.youtube.com/watch?v=-_NxWQ_QpVE burdan programı izleyebilirsiniz arkadaşlar

ece**
07-04-09, 13:26
you tube açılmıo bende hiç bişei izleyemiorum:6: