PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sponsorluk

tarkan_aski
16-03-09, 23:28
merhaba tarkan!
seni o kadar cok seviyoruz ki, avrupada gitmedigim konser kalmadi ve sunu bilmeni isterim ki dayim yalcin olmak üzere, almanya demir yollarinda güvenlik sirketi sahibi olmamiz ve senin gibi bir türkiyeye maal olmus gururumuz serefimiz ve namusumuz olmak üzere seninle cok gurur duyuyoruz ve hic bir maddi beklentimiz olmamamiz süreciyle senden bir cevap bekliyoruz. Lütfen eger tarkana ve türkiyenin megastarina yapacagimiz veya yapabilecegimiz her destege gurur ve seref duymaktayiz..
Amacimiz tarkani sevmek, tarkani sevdirmek ve gururla ayyildizli bayragi dalgalandiracak tek bir kisilik sizde oldugu icin bu yola bas koyduk. Bu sade ve sadece tarkanimiza aittir. Lütfen bu email üzerine sizden bir cevap bekliyorum ve tekrarliyorum bir maddi beklentim yok, sadece tarkan sevgisi ugruna.

Amacimiz, tansu ve yalcin olmak üzere, tarkana yakin ve sevgimizi ispat etmek üzere yola ciktik ve bu uzun ince bir yolda seni seveni sevgisiz birakma..
Lütfen bize bir imkan tani, sponsor olmak yada her konuda maddi ve manevi sana yakin olmak sartiyla lütfen bu imkani tani.

Seni o kadar cok seviyoruz ki belki senin ve kimsenin bilmedigi kadar...
Kalbimize, gönlümüze, yüregimize tek bir isim var TARKAN !!

Lütfen her güvenlik olmak üzere hic bir ücret taleb etmeden, sunu bilmenizi isterim ki hersey tarkanimiz ugruna..lütfen bu emailimi ciddi alin ve megastarimiza ulastirin.

tarkaseksüel
16-03-09, 23:49
bunu hitt e yollasaydın keşke