PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadise Tarkan'la aynı sahneyi paylaşacak

gülcan
15-03-09, 21:43
Türkiye'yi Eurovision'da temsil edecek Hadise'ye Megastar'dan destek geldi.

Gelecek ay Romanya'da konser verecek olan Tarkan, seksi şarkıcıyı da yanında götürecek.

Belçika devlet televizyonu VRT1'in geleneksel 'Kanseri Yenmek' gecesine onur konuğu olarak katılan Hadise 'Düm Tek Tek'i canlı söyledi.
2 milyon kişinin izlediği yayının ardından açıklama yapan seksi popçu, 'Tarkan Romanya'da 60 bin kişinin karşısına çıkacak. Oraya birlikte gideceğiz. Konserde beni de sahneye davet ederek, seyircilerden Eurovision için SMS desteği isteyecek' dedi.

Öte yandan Eurovision'da annesini de yanında görmeyi istediğini söyleyen Hadise, 'Annem bugüne kadar yalnızca 5 konserime geldi. Ödül törenlerine gelmeyi hiç sevmiyor. 'Kızım ablanları, kardeşlerini al siz gidin, ben evdeki koltuğumdan izlerim' diyor. Onunla anlaştık, eğer finale kalırsam beni izlemek için Moskova'ya gelecek' diye konuştu.

ŞARKIYLA BİRBİRİMİZİ TAMAMLIYORUZ
HADİSE, 'Eurovision öncesinde tanıtım faaliyetleri dışında en çok ne yapmak istersiniz?' sorusu üzerine, 'Annemi ve kardeşlerimi görüp 2 gün aralıksız uyumak istiyorum. Çünkü yeterince uyuyamayınca sesim değişmeye başlıyor' dedi. Şarkısını çok enerjik bulduğunu da söyleyen popçu, 'Şarkıyla birbirimizi tamamlıyoruz' diye konuştu.

Akşam

angelboyy23
15-03-09, 23:22
ıyımiş........

özge
16-03-09, 00:24
sevindim bu haberee hadiseyi severimm:)

tarkaseksüel
16-03-09, 10:50
berasber solıceklermışş ohhh neguzelll

ezel1710
16-03-09, 11:06
hayalleri gercek oldu darisi bizim hayallerimizin basina

siboss1992
16-03-09, 15:35
evet hadise bir cok kisi cok istiyordu tarkan
bir sahnede yer almak.. cok güzel bir konser olucak buna eminim

sarıpapatya
16-03-09, 16:25
bide beraber söyleseler nekadar güzel olur:))

eLiF
16-03-09, 19:15
ne güzel... beraber şarkı da slesinler muhteşem olur

günışığım
16-03-09, 20:09
Guzelmis =)

denizmavisi
16-03-09, 22:54
hiç zannetmiyorum ama ikisi aynı sahnede olursa süper olur özellikle görsel açıdan

MassConfusion
16-03-09, 23:11
Tarkan'la Hadise birbirine çok yakışıyor aslında :D

İZMİRLİ
17-03-09, 18:42
ahh tarkanım ayarlasan kendine şu hadiseyi bizde desek en sonunda kendine yakışan birini buldu diye :))) valla ne yalan söyliyeyim ben tarkanla hadiseyi çok yakıştırıyorum sevgili olsalar super olurdu :)