PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cenk yüksel vura vura klip

tarkaseksüel
12-03-09, 20:39
http://www.izlesene.com/video/muzik-cenk-yuksel-vura-vura/813610

tarkaseksüel
12-03-09, 20:40
klip güzel olmuş gerçektennn

**MegaStarkan**
12-03-09, 20:46
Bence sarki güzel, sesi zaten güzel. Yarismadan beri favorimdi.
Hersey güzel sadece bazen biraz hareketleri kadinsi geldi bana (subjektif görüs) ama umarim basarili olur cünkü gercekten hak ediyor. Yanlis anlasilmasin ... ufak bir elisdiri sadece.

Hersey güzel sadece bazen biraz hareketleri kadinsi geldi bana (subjektif görüs) ama umarim basarili olur cünkü gercekten hak ediyor. Yanlis anlasilmasin ... ufak bir elisdiri sadece.

Katiliyorum, imaj fazlasiyla feminen olmus. Bereli sahneleride pek uyumlu bulmadim video klibin tamamiyla. Siyah, klas bir stil'e o pembe, mor hava kaçmamis.
Cok yakisikli bi çocuk, çok güzel gözleri var. Neden avantaj olarak kullanmamislar anlamiyorum. Insallah bir sonraki klibi daha güzel olur. Sarki hosuma gitti:1:

badboyserkan
12-03-09, 21:08
Klip sade ve guzel olmus.Sarkiyi oncedende dinlemistim cok guzel bir sarki ama sarkin arasinda kafiyeli hafif Rep tarzi sozcukler Tarkanin dudu sarkisindaki alimlara benzemis sanki.. :4:

tarkaseksüel
12-03-09, 21:12
ben brazda murat boza benzettimklipler bnzıo ekran bolunuyor sonra üst çıplak olarak gözüküyorr ,hareketler, telefon

**MegaStarkan**
12-03-09, 21:40
ben brazda murat boza benzettimklipler bnzıo ekran bolunuyor sonra üst çıplak olarak gözüküyorr ,hareketler, telefon
Bunlarin Murat'la pek alakasi yok. Ona öz olan birsey degil.
Ekran bölünüyor vb. bunlar önceden de baska kliplerde vardi.

Lorenser
12-03-09, 21:43
kim bu? ilk kez görüyorum

sarkiyida hic begenmedim

**MegaStarkan**
12-03-09, 21:47
kim bu? ilk kez görüyorum

sarkiyida hic begenmedim

Tarkan'in eski vokalisti. Hala bi' kac konserlerde yer aliyordu son zamanlarda.
Ilk kez Akademi Türkiye adli yarismada tanildi. Yarismada Baris Akarsu birinci olmustu.

Lorenser
12-03-09, 22:43
Tarkan'in eski vokalisti. Hala bi' kac konserlerde yer aliyordu son zamanlarda.
Ilk kez Akademi Türkiye adli yarismada tanildi. Yarismada Baris Akarsu birinci olmustu.

bilgi icin tesekkurler

eskalen
12-03-09, 23:25
Sarkiyi begendim, fena degil, ...Ama saclari yani onleri boyle kuru one salmis yani o gorunusu begenmedim.. Klipde fena degil... beyaz mekan secimleri guzel...Ayrica vucudunu da on plana cikarmis yani Tarkanla calisip on plana cikan herkes(murat boz da oyledi vucut gosterme durumu puf klibinde), seksilik kavramini vurguluyor kliplerinde...Etkisinde mi kalma diyelim ne diyelim bilmiyorum?umarim albumu beklentilerini karsilar...Yolu acik olsun...

mordum
13-03-09, 12:53
çok iyi şarkı... tarkanın yapması gereken şeyleri vokalleri yapıo.düzenleme nameler tamamiyle tarkanın tarzı...umarım tarkan yeni albümünde o tarzına geri döner...vokalleri aldı başını gidiyo... ama kral tarkan hala bizi bekletio...

tarkaseksüel
13-03-09, 16:00
bende sarp levendoğluna benzettimm
http://img24.imageshack.us/img24/170/image2kj1.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=image2kj1.jpg)http://img212.imageshack.us/img212/1710/ata.png (http://img212.imageshack.us/my.php?image=ata.png)

gülcan
13-03-09, 16:17
Bence güzel eğlenceli bir şarkı çok beğendim şarkının sözleride çok güzel..Hayırlısı olsun.inşallah kalıcı işler yapar:)link için teşekkürler:)

siboss1992
13-03-09, 17:16
tarkanin vokalistlerinde gercekten is var..
zaten iyi olmassalar tarkanin vokalisti olamazdilar :4:

kevser
13-03-09, 23:06
nağmeleri ve ooffları Tarkanı andırıyo bide bazı hareketleri ama bilerek yaptığını zannetmiyorum olur çünkü o kadar Tarkandan etkilenmemek mümkün mü:)

HakanÇelik
13-03-09, 23:31
Şarkının çok sağlam sözleri var. Melodi de sözler kadar güzel. Ben özellikle
sözleri çok beğendim. Şarkı albümü ve Cenk Yüksel'i alıp muhakkak ki bir
yerlere taşıyacak. Tek kusur şarkının aşırı derecede Tarkan kokması.

Başarılar diliyorum...

bounce
14-03-09, 01:32
Şarkının çok sağlam sözleri var. Melodi de sözler kadar güzel. Ben özellikle
sözleri çok beğendim. Şarkı albümü ve Cenk Yüksel'i alıp muhakkak ki bir
yerlere taşıyacak. Tek kusur şarkının aşırı derecede Tarkan kokması.

Başarılar diliyorum...

çok normal...çünkü 3 senedir tarkanla çalıştı...tıpkı murat boz gibi..onun içinde tarkanvari söylüyor dendi...ama zamanla kendi tarzlarını bulurlar...tabiii söyleyiş tarzını diyorsan...
sözler kısmında resmen tarkan ..resmen tarkan...öyle böyle değil..eğer sözlerin cenk yüksele ait olmadığı bilmesem bunu tarkan yazmış derim..

şarkı güzel ama .. umarım başarılı olur..murat boz tarkanın eski vokalisti olduğu için el üstünde tutuldu..hatta popun yeni starı denildi...ama sanmam cenk yüksel e murat boz a gösterilen ilgi(tarkan eski vokalisti olması nedeniyle)kadar ilgi gösterilmeyecek...

http://cenkyuksel.com/

NE YANİ ŞİMDİ SIRA ALTAY OKTAR da mı?neden türkiye de vokalistlik diye bir meslek grubu yok... 2 sene birisine vokal yaptıktan sonra hemen albüm yapmak istenir ki?

maroon
14-03-09, 12:42
Valla bencede çok güzel bir klip ve şarkı ..on üzerinden on veriyorum.. tarkana benzeten arkadaşlara istinaden pek bi alakasınıda görememedim tarkanla neticede cenk itü türk müziği konservatuarı mezunu biri ve alaturka formatta şarkı söylemesi gayet normal.. ve tarkanla çalışmadan önce de akademi türkiye dede böyle söylüyordu çok net hatırlıyorum yani vokalistliğine başladı da değiştirdi söyleyişini gibi bir durum yok bence..hep böleydi ve ailecek bayılıyorduk onun o güzel sesine.. bu arada klibe bir az kadınsı geldi demişsin yaa megastarkan ben bi kadınsılık görmedim bide tarkanı çok ama çok seviyor olmama rağmen eğer cenkin hareketleri kadınsı ise o zaman tarkana kadınmı demeliyiz sahnede oryantel yapıp hareketleri kliplerinde kırılgan ve hafifte olsa feminen olduğu için.. bence ağır olmuş bu eleştirin :)

hilfa
14-03-09, 13:49
:4:güzel olmuş:22:ama Cen'in bedenine Tarkanımın:8: ruhu girmiş sanki Tarkanımı izledim:22:

Valla bencede çok güzel bir klip ve şarkı ..on üzerinden on veriyorum.. tarkana benzeten arkadaşlara istinaden pek bi alakasınıda görememedim tarkanla neticede cenk itü türk müziği konservatuarı mezunu biri ve alaturka formatta şarkı söylemesi gayet normal.. ve tarkanla çalışmadan önce de akademi türkiye dede böyle söylüyordu çok net hatırlıyorum yani vokalistliğine başladı da değiştirdi söyleyişini gibi bir durum yok bence..hep böleydi ve ailecek bayılıyorduk onun o güzel sesine.. bu arada klibe bir az kadınsı geldi demişsin yaa megastarkan ben bi kadınsılık görmedim bide tarkanı çok ama çok seviyor olmama rağmen eğer cenkin hareketleri kadınsı ise o zaman tarkana kadınmı demeliyiz sahnede oryantel yapıp hareketleri kliplerinde kırılgan ve hafifte olsa feminen olduğu için.. bence ağır olmuş bu eleştirin :)

Cenk ve akademi Türkiye hakkinda söylediklerinize katiliyorum. Potansiyele sahip bir yarismaciydi. O zamanlarda alaturkaya yönelikti.
Ama size bu platformda polemik cikarma firsatini vermem, verdirmem. Ona göre cümlelerinizi lütfen daha titizce seciniz. Bu kisisel bir fikirse, saygi duymalisiniz. Konu klip paylasimi ve görüsleri ögrenmek icin acilmistir, Tarkan-Cenk hayranlarinin yarisi için degil.
Nice hayranlar var ailemizde, Murat Boz, Sibel Can,... toleransli olmayi ögrenelim lütfen. Bu yazimdan herkes bi pay cikarsin kendine, polemik ve saçma kavgalara karsiyiz!

Klibe gelecek olursakta Cenk'i feminen yapan faktör saçlari, kuaför o an ne düsünüyodu bilmiyorum ama ... gerçekten olmamis.

Sevgiler,
Duygu

TCFC Yönetimi

maroon
14-03-09, 15:02
Cenk ve akademi Türkiye hakkinda söylediklerinize katiliyorum. Potansiyele sahip bir yarismaciydi. O zamanlarda alaturkaya yönelikti.
Ama size bu platformda polemik cikarma firsatini vermem, verdirmem. Ona göre cümlelerinizi lütfen daha titizce seciniz. Bu kisisel bir fikirse, saygi duymalisiniz. Konu klip paylasimi ve görüsleri ögrenmek icin acilmistir, Tarkan-Cenk hayranlarinin yarisi için degil.
Nice hayranlar var ailemizde, Murat Boz, Sibel Can,... toleransli olmayi ögrenelim lütfen. Bu yazimdan herkes bi pay cikarsin kendine, polemik ve saçma kavgalara karsiyiz!

Klibe gelecek olursakta Cenk'i feminen yapan faktör saçlari, kuaför o an ne düsünüyodu bilmiyorum ama ... gerçekten olmamis.

Sevgiler,
Duygu

TCFC Yönetimi sevgili duygu bir tarkan fanı olarak söylemeliyimki benimki de en az savunduğun msj kadar kişisel bir fikirdi. bende kendi fikrimi özgürce savunma hakkına sahibim. başkalarının hakkında söylenen şeylerden irite olunmayıp çok sevdiğim tarkana istinaden yapılan bir yoruma yönelik böyle bir cvp alıyorsam o zaman burda fikirlerin özgürlüğüne bir saygısızlık var demektir. Konu tarkan olunca neden böyle bir açıklamaya gerek duydun bilmiyorum ama tarkanın en büyük hayranlarından biri olma durumumu kimseye kanıtlama durumunda olmadığım gibi onunla alakalı yapacağım herhangi işisel bir yorum içinde kimseden izin almayacağımı bilecek yaştayım..sağol

sevgili duygu bir tarkan fanı olarak söylemeliyimki benimki de en az savunduğun msj kadar kişisel bir fikirdi. bende kendi fikrimi özgürce savunma hakkına sahibim. başkalarının hakkında söylenen şeylerden irite olunmayıp çok sevdiğim tarkana istinaden yapılan bir yoruma yönelik böyle bir cvp alıyorsam o zaman burda fikirlerin özgürlüğüne bir saygısızlık var demektir. Konu tarkan olunca neden böyle bir açıklamaya gerek duydun bilmiyorum ama tarkanın en büyük hayranlarından biri olma durumumu kimseye kanıtlama durumunda olmadığım gibi onunla alakalı yapacağım herhangi işisel bir yorum içinde kimseden izin almayacağımı bilecek yaştayım..sağol

Yasiniz, hayranliginizin derecesi, veya herhangi birseyiniz beni ilgilendirmez.
Ben sizin kisisel fikirlerinizi paylasmanizada karsi degilim. Ironik bi durum olurdu heralde moderatör oldugum göz önünde bulundurulursa eger.

Yukarida yazmis oldugum seyi eger kelimesi kelimesine dikkatle okuduysaniz zaten fikirlerinizi söylerken cümlelerinizi daha özenle seçmenizden yana oldugumu acikladigimi görmüssünüzdür, birazda o yüzden bu mesajiniz beni sasirtti acikcasi.

POLEMIK cikmasina izin vermiyoruz, bu ister Tarkan hakkinda olsun, ister Murat Boz, ister Cenk Yüksel, isterse Ciguli !!!
Bir Moderatör olarakta sizi bu konuda uyarmak benim görevimdir. Mesajimla sadece sizi degil o mesaji okuyan HER üyeyi uyardim. Bu forumda kimseyi kimseyle yaristirma geregi duymuyoruz.

Tekrar sevgilerimle,

Duygu

TCFC Yönetimi

krmclk
15-03-09, 04:34
bu yazıyı bir dinleyici olarak üzerimdeki tarkan hayranı gömleğini çıkarıp tüm iyi niyetimle yazıyorum.. Kendisini Akademi Türkiye'den tanıyorum ve severim.
Şarkı ve klip gerçekten güzel olmuş! Fıkır Fıkır... :) Çıkış için doğru seçim yapılmış..

Cenk zaten sahnede çok hoş görünen bi adam, özgün de bir stili var ve tabii sesi bir harika! (güçlü, tizleri parlak ve klasik türk müz. eğitimi almış olduğunun bir göstergesi sanırım; yorumunu yaratıcı nağmelerle pekiştirmiş, çok da geliştirmiş..)

forumda eleştirilere dikkat ettim de genelde insanlar birileriyle (e tabi en yakınlarındaki kolay örnek, vokalisti olmuş olması dolayısıyla da tarkan'a veya ona en yakın örnek MuratBoz'a) olan benzerlikleriyle ilişkilendirilmiş yorumlar yapmışlar, var-olanla -ya da 'olmuş'larla diyelim-kıyaslamak evet eleştiride geçerli bi yöntemdir ama çok kolay olanıdır. bence her ne için ve kim için olursa olsun yazıp çizebilme, eleştirme cesaretini gösterebiliyorsak biraz daha yaratıcı ve objektif olmaya özen göstermemiz lazım. Mutlaka Tarkan etkileri vardır üzerinde ama bu insanın kendisini de rahatsız eder bi süre sonra ve kuvvetli potansiyel varsa törpüleme ihtiyacı hissedecek, kendini bir şekilde bulacaktır zaten.. kimse taklit olarak hatırlanmak istemez, iyisi bile olsa...

belinda
15-03-09, 11:00
Vokalistlik mesleği tabiki olsun ve bunun sendikası da kurulsun ama vokalist olanlara özgü bir durum olsun bu.Müzik yaşamına bunun eğitimi ile başlayan ve gerçek ses eğitimini alıp da yoluna star olmaya aday olarak devam edenler için geçerli değil bu.Cenk bir solisttir vokalist değil.Öncelikle bunu unutmamalıyız arkadaşlar.Hayatının bir döneminde Tarkan'a vokalistlik yapmış ise bunun sanırım tek sebebi Tarkan tarafından da beğenilmiş olmasıdır.Hepimiz gerçek işimiz olmayan şeyleri yapıyoruz hayatımızda belli dönemlerde.Kaldı ki ben eminim Tarkan'ın sahnesinde yer almak Cenki profesyonellik anlamında çok daha iyi yerlere taşıyıp tecrübe oldu.Bunu solistliğe başlamanın ara stajı olarak değerlendirmek lazım sanırım.Bu arada feminen eleştirisini çözemedim hala.Bir arkadaşın da dediği gibi feminenlik yarışına sokarsak eğer işi bunda gerek hareketleri gerekse dansları ile Tarkan'ı birinci seçmemiz lazım.Ama yanlış olan ve anlaşılamayan şudur ki;bir star ya da star adayı herkesin beğendiği ve tüm gözlere hitap edebilen konumda olmalıdır.Erkek,kadın,gençyaşlı çoluk çocuk fark etmez.Bir insanı star yapan özellikte bu olsa gerek .Yoksa sen ben herkes star olur bu işin de bir özelliği kalmaz.Cenk iyi şeyler yapacak bir profesyonel.Çünkü herşeyden önce sesini kullanmayı çok çok iyi biliyor.Bunun da iki sebebi var .Birincisi ALLAH vergisi bir yetenek,diğeri ise EĞİTİM.Dolayısı ile karşılaştırma yaptığınız kişilerin backgroundlarını öncelikle bir analiz edin.Türkiyenin gerçekten iyi ve eğitilmiş seslere ihtiyacı var.Zaten ne geliyorsa başımıza hep bu cahillikten değil mi?

**MegaStarkan**
15-03-09, 14:50
Cenk Yüksel hayranlarinin feminen konusuna ile ilgili olan tepkilerini kismen anliyorum. Ayni sekilde bende davranirdim. Dedigim gibi kisisel bir görüsdür ve disardan bakan ücüncü bir sahisa bu soruyu yönetirsek Tarkan ve Cenk icin cogu feminen diyecektir. Tarkan icin zaten cok seyler denildi... ve hala bazen devam ediyor. Cogu hayran bunu kaldirabildi ki Tarkan simdiki konumunda. Bu gibi elisdirileri kaldirmayi ögrenmelisiniz cünkü bunlar hep olucaktir.

Aslinda olayin bu kadar büyütülmesine de gerek yok. Sonucta bir görüs dile getirildi - bunu sonradan sirf Tarkan hayrani oldugum icin Tarkan'la baglamak argüman acizligidir. Ayni zamanda Tarkan ve Cenk'in sesini kiyaslamadiginiz gibi, davranislarini da kiyaslamak bi' acidan savunmada tutarsizliga yol aciyor. Klipteki sayilmis olan bi' kac faktör bu izlemi yaratiyor. Aksini Cenk'in gelicek kliplerinde kanitlamasini umuyorum...

Post scriptum
Sebebimsin adli sarki neden albüm'de yok? Sarkilara baktim resmi sitesinde göremedim sarkiyi...

maog
15-03-09, 20:04
i like it...klip mükemmel ve Cenk süper yakışıklı

denizcik
15-03-09, 23:10
arkadaşlar lütfen çok acımasız eleştirilerde bulunmayalım çünkü bu aşamalara çok emek verilerek geliniyor. . Cenk İTÜ Türk Müziği bölümü mezunu . Arkadaşımızın dediği çok doğru . Bu gırtlak nağmeleri Tarkan'la çalışmadan öncede yarışmadayken de vardı. hatta sevgili Sezen AKSU'nun yorumu ile çok sevilen İstanbul İstanbul olalı şarkısında ilk bu gırtlak nağmeleri ile şarkıyı bir anda yeniden popüler hale getirdi bence. Tarkanla hiç alaka kuramadım ben ve eğer Cenk'i feminen bulduysanız bu klipte Tarkan'ın klipleri ne oluyor. Bu kadar acımasız eleştirmeyin. Lütfen

sahnearkası
16-03-09, 03:09
Tanriya sonsuz teşekkürler insanliğa gönderilmiş ruh dinlendirici huzur veren bu değerli ses ve insan içinn!! Kim ne derse desin cenkteki ses cami çerçeveyi indirir allah muhafaza:)yolun okadar açikki seni kimse tutamaz!!

külkedisi74
16-03-09, 15:35
Arkadaşlar eliştiri yaparken biraz daha objektif olmakda yarar var.Cenkin,şu ana gelene kadar verdiği emekler o kadar küçümsenecek bir durum değil.Kiminiz Murat Boza benzetmişiniz,kiminiz Tarkanın aynısı demiişiniz.O ne ona,ne buna benzemekte.. Herzaman Kendine özgü hareket ve tavırlarıyla,sadece ama sadece CENK YÜKSEL.
Herşey baktığınız gözle ilgiliii

baboli
20-03-09, 13:11
bu ne be ulkede erkek kalmadı .. hemde herseyiyle tarkan çakması olmu .. kafasındaki perukta nasıl ö föne dayanmış hayret.. biliyorz ki yarısmada kel idi arkadsımız saclara bak bi anda gurlesmiş ahahah :D

gurcaan
26-03-09, 21:00
cenk'in albümü çıktı millet başarıyı görünce ne çamur atacağını şaşırdı.. çamur atacaksanda destekli at be koçum, hepimizin youtube dan akademi videolarını izleyip gerçekleri görmeye yetecek kadar zekası var... sen (...) böle bi çamur atacak kadar o ayrı pohahahahaha :)))

Moderatör notu

http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz
Forum kurallari icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=2364)

denizmavisi
09-04-09, 17:14
yarışmada benim de favorimdi sesi gerçekten güzel ama çirkinleşmiş gibi geldi bana çok zayıflamış ağız hareketleri hiç hoş değil daha iyi olabilirdi

özge
09-04-09, 20:28
Süper bir parça olmuş sesine yüreğine sağlık

HURRICANE
13-06-09, 21:03
Cenk okadar başarlılı ki inanılmaz beğendim onun albümünü...Yorum ses imaj(enrique iglesias tarzı şuanki hali)gayet başarılı.Belki bazılarınız alınabilir ama benim şahsi fikrim cenk ses ve yorumda emiri 1000 kere cebinden çıkarır;)TARKAN cenk e destek oldumu bilmiyorum ama sanırım olmadı keşke destek olsaydı .Tarkan Produktörlüğünü yapmış olsa iyi para kazandırırdı ;)Feminenliğe gelince dün beyaz show da izledim imajı hiç feminen gelmedi bana.Sağlam bestecilerden destek alırsa müzik piyasasının vazgeçilmezlerinden olur.

Cenk okadar başarlılı ki inanılmaz beğendim onun albümünü...Yorum ses imaj(enrique iglesias tarzı şuanki hali)gayet başarılı.Belki bazılarınız alınabilir ama benim şahsi fikrim cenk ses ve yorumda emiri 1000 kere cebinden çıkarır;)TARKAN cenk e destek oldumu bilmiyorum ama sanırım olmadı keşke destek olsaydı .Tarkan Produktörlüğünü yapmış olsa iyi para kazandırırdı ;)Feminenliğe gelince dün beyaz show da izledim imajı hiç feminen gelmedi bana.Sağlam bestecilerden destek alırsa müzik piyasasının vazgeçilmezlerinden olur.

Feminenligi zaten klipte var, saç, ve o bere vs.. biraz feminenlik katmis. Sadece siyah arka planli sahneler olsaydi enfes bir klip olcakti, ne yazikki o basit studyo kareleriyle klibi biraz katletmisler.

sEçİl
05-08-09, 02:58
yolun basında olan bırı ıcın gayet gzel bır klıp olmus tatlı sempatık mutewazı bırıne benzıo aynı zamanda yolu acık olsunnn=)

tarkaseksüel
05-08-09, 10:36
yenı klıp eyluldeymişş

külkedisi74
30-09-09, 17:59
8 ekim perşembe günü ,MELON 24 te CENK YÜKSEL'in albümünün ilk konseri var.Tüm CENK YÜKSEL hayranlarını bu özel güne bekliyoruz...

www.cenkyuksel.com
www.cenkyuksel.forump.info