PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni albüm var mı yok mu????

dumbledoor
05-03-09, 21:37
Arkadaşlar son 2-3 aydır Tarkan adeta duman oldu ortalarda yok . Yeni bir albüm kesin var mı bu yaza yoksa yok mu kesin bir bilgisi olan var mı????

TarkanColl
05-03-09, 21:54
Albüm kesin var ve Haziran'da.

bounce
05-03-09, 23:41
albüm kesin var ...kayıtları devam ediyor da...
bende niyeyse çok heyecan yok...

hilfa
05-03-09, 23:54
:17:sabırsızlıkla bekliyorum albümü:17::29:albüm demek Tarkanımı tekrar görmek demek:29:

Bounce21
06-03-09, 00:09
Ben de cok sabirsizlaniyorum :) Insallah tam bekledigimiz bir album olur ;)

eLiF
06-03-09, 00:18
sabırsızlıkla bekliyoruz:17:

serdar
06-03-09, 14:18
evet ablacım albüm demek tarkanı görmek demek yani evet arkadasım yeni albüm var , ama cok net bir bilgimiz yok yani, insallah mayıs haziran ayı icersinde cıkıcak die duydum , doğru ama bu duyuru

Ozz
06-03-09, 17:40
Ya bende de heyecan yok... Alışkın değiliz bu kadar erken çıkarmasına...

İZMİRLİ
06-03-09, 18:37
Ben bu sefer kendimi haziran ve super bir albüm diye şartlamıyorum, Metamorfozada MAYIS sonrada Temmuz denmişti aralıkta çıktı ve ayrıca dogruyu söylemek gerekirse pekte düşündügüm gibi bir albüm olmamıştı...Umarım bu sefer haziranda ve KARMA albümü gibi bir albüm gelir...TARKAN keşke şu foruma girsende BİZ fanlarının İSTEKLERİ neler az cok buna göre hareket etsenn ama nerdeee...

Rumeli59
06-03-09, 18:52
Insallah Harzian´da cikar cünkü en güzel dogum günümde hediye olsun:-))

Ferya
06-03-09, 19:10
Insallah Harzian´da cikar cünkü en güzel dogum günümde hediye olsun:-))

Evet ja keske benim de Haziranda dogum günüm var.:4:

ozangüney
06-03-09, 20:01
haziran en geç temmuzda çıkarır die düşünüyorum ben

Rumeli59
06-03-09, 23:03
Evet ja keske benim de Haziranda dogum günüm var.:4:

o zaman beraber kutlariz:27::17::4:

askmeleyi
07-03-09, 16:51
Albüm kesin var ve Haziran'da.

super super!!!!! :17::17::17:

veli
07-03-09, 17:57
ewet albüm var tabii kide ve haziran da olduğu söyleniyor...

HakanÇelik
07-03-09, 19:29
Ben bu sefer kendimi haziran ve super bir albüm diye şartlamıyorum, Metamorfozada MAYIS sonrada Temmuz denmişti aralıkta çıktı ve ayrıca dogruyu söylemek gerekirse pekte düşündügüm gibi bir albüm olmamıştı...Umarım bu sefer haziranda ve KARMA albümü gibi bir albüm gelir...TARKAN keşke şu foruma girsende BİZ fanlarının İSTEKLERİ neler az cok buna göre hareket etsenn ama nerdeee...

Tarkan içinden geçenleri hep söyledi. Bütün hayranlarını tek tek dinleyerek
albüm yapsa, sanırım içinden çıkılmaz bir durum ortaya çıkar.

Hüli 82
07-03-09, 20:51
biran önce ciksada dinlesek :24:

~LüTFü_
08-03-09, 00:08
bence tarkan metamorfozda her albümünde oldugu gibi biraz tarzini degistirdi basarili oldu olmadi tartisilir ben sahsen begendim ama bu devirde basari neyle ölcülür albüm satislarimi bence hayir konserleri hep full cekiyor bu albümü herkezin istedigi gibi olsa bile milyonlar satmayacak tarkanin öyle bir kaygisida yok zaten kendi icine sinmesini istiyor uzamalarda bundan kaynaklaniyor ellinde kesin onlarca hit parcasi vardir hic bir albümüne koymadigi ve koymayacagi mesela come closerin us remix albümünde oldugu gibi hazir bekliyor ama halen kararsiz, ve ben sahsen cok istiyorum bu türkce albümün akabine onuda cikarmasini
come closer 2ye dahil yeni bilgileri olan varmi ?

tarkaseksüel
08-03-09, 15:36
hazıranı beklıorum bide peşine konserler ooohhhhh daha ne olsun

szr67
08-03-09, 17:29
albüm ilkbaharın sonunda çıkıyor.Herkeze duyrulur.:27:

RaSKaS
08-03-09, 17:37
2-3 aydır Tarkan'ın pek gözükmemesinin nedeni yeni albüm hazırlıklarının sürmesindendir.
umarım bu sefer elektronik olmayan ve daha çok slow parça olan bir albüm gelir :)

İZMİRLİ
08-03-09, 20:43
Tarkan içinden geçenleri hep söyledi. Bütün hayranlarını tek tek dinleyerek
albüm yapsa, sanırım içinden çıkılmaz bir durum ortaya çıkar.

Benim vurgulamak istedigim KARMA gibi bir albüm yapmasıydı, tabiki de herkesin her dedigini yapamaz ama tarkan fanlarının KARMA tarzı bir albüm ortak istekleri diye düşünüyorum ben...:20:

Zerbi
06-05-09, 05:28
Karma tarzi bir album tabiki istegimiz; ama Megastarimizin Dunyaca tanindigini dusunursek elektronik parcalar koymasi da gerekir bence..

yigit
06-05-09, 20:58
uzun zamandır foruma gıremıyodum ve bakıyorum kı maalesef herkesde bı endıse ve bı umutsuzluk hakim..umarım tarkanın yenı albumuyle bu kara bulutlar dagılır..ben tarkanın basarısız oldugunu dusunmuyorum karma donemı dıyo herkes ama dudu zamanını unutmamak lazım arkadasından gelen come closer albumu de bence sahane bı albumdu sanssızlıktır mı yoksa yanlıs bı yol mu ızledı tarkan bılemıyorum ama come closer basarılı olmadı..metamorfoza gelınce de ben albumu begendım ama tarkanın genel yapısına baktıgımızda dıger albumlerle kıyaslarsak standartın altında kaldıgı kesın..her ınsanın karıyerınde dusus olmustur bence tarkanın kı dusus te degıl bı tokezleme dıyebılırız ama yenı albumle kara bulutların dagılıcagını umuyorum..tek elestırım tarkanı her yerde gormek ıstemıyorum eskıden oldugu gıbı olmalı...

trknmania
07-05-09, 21:46
ama niye kimse metamorfozu beğenmiyor ki:(bence son derece kaliteli parçalar var metamorfoz da pare pare olsun istanbul ağlıyor olsun gün gibi olsun...bunlar bence yıllar sonra da zevkle dinlenebilecek ender şarkılar..:)

TEVETOGLU
07-05-09, 21:54
Albüm yetişirse Haziran ayında inşallah çıkar.Yetişemezse Temmuz,Ağustos...Ama mutlaka çıksın.Heyecanla bekliyoruz.

denizmavisi
07-05-09, 22:36
Tarkan'ı dünyaya tanıtan ölürüm sana albümüydü ve yeni albümde ölürüm sana gibi olur inş bu arada albüm temmuza kalır gibime geliyor hazirana yetişmez bence ama yanılırım umarım

prenses_elaa
08-05-09, 15:07
çok heyecanlıyım çünkü biliyorum tarkan dünyayı nsallıycak bu albümle buna inanıyorum ve albümünü sabırsızlıkla bekliyorum

pare_pare
15-05-09, 15:38
album kesin olacak ya 1 ay geç erken bilinmez ama kesin olacak