PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll

hilfa
28-02-09, 13:39
Yöneticilerimizden sadece bir istek:4: Tarkancoll olarak konserlerde giymek üzere ortak tişörtlerimiz olsa ve bundan Tarkan'a da göndersek nasıl olur acaba??böylelikle her şehirdeki üyeler konserde bir arada olur:36: ne dersiniz??

Sayka
28-02-09, 18:20
evet ya bu fikri ben de cok beyendim,harika olur.bu konuda bi gelisme olursa bana da haber verin olurmu?

veli
28-02-09, 18:22
çok güzel bir fikir TARKANCOLL farkını ortaya koynuş oluruz...

tarkaseksüel
28-02-09, 20:36
ben samsunda tekımmmmmmm

ümitcoll
01-03-09, 19:24
evet yha çok güzel olur, bencede böyle birşey yapılmalı keşke uygulamaya geçirilebilse bu, bu öneri tarkana da iletilebilse ondanda fikir alabilsek keşke:20:

serdar
01-03-09, 19:33
Bu fikri cıkaran Hılfa ben öz ablam olur kendisi biz bu fikri cıkardık gerisi tarkancolldeki üyelerimize kalmıs, bu ise el koyalım hep beraber böyle bi uygulama yapalım tarkanımızında haberi olmalı öncelikle ama

cafer
01-03-09, 20:32
çok iii olur böle bişi

yasinenessahin
01-03-09, 20:56
bence de çok iyi olur

tarkaseksüel
01-03-09, 22:11
evet ohototshop bilen arkadaşlar güzelbişe yapsın internetten sipariş alır resımleri bastırırız

evet ohototshop bilen arkadaşlar güzelbişe yapsın internetten sipariş alır resımleri bastırırız

Sen dünyada teksin! Demek ki yüzlerce aktif üyenin t-shirt maliyetini karsilayacaksin. :22::22::29::29::24::24::1::1:

bounce
02-03-09, 01:05
bence gerek yok...

catlaq bebeq
02-03-09, 08:11
bence cok güzel olur bu zaten bikere 2004 de ki köln konserinde yapilmisti yanlis hatirlamiyorsam hem en azindan güzel bi hatira kalir bize

didar
02-03-09, 15:44
bence herkez kendisine bastırsın resmi burada hep birlikte şeçeriz sonra herkez kendisine bastırır.öyle daha iyi olmazmı?yoksa tarkancoll yönetimi karşılarsa baya bi pahalı olur.:D

hilfa
02-03-09, 16:35
:20:bu konuda haklısın Didarcım en azından ortak bir resim olursa herkes kendisi yaptırır:27:

serdar
02-03-09, 18:13
Arkadaslar öyle bir resim bastırmalıyız ki , cok değişik bisi olmalı ve herkezde olmalı
bounce sana katılmıyorum konserlerde cok güzel olacak ve adımız her yerde duyulacak bence
Senin görüsüne katılmıyorum arkadasım

askmeleyi
02-03-09, 19:56
Gercektende Harika bir Fikir :4:

Mega Fanat
05-03-09, 17:48
Boyle bi fikir daha once de TarkanColl'da ireli surulmusdu.Bence de iyi bi fikir,hatta super olur.Hem farkli ulkelerde de TARKAN TarkanColl'un ozelliyini iyice farketmis olur:)

siboss1992
05-03-09, 18:00
bu seneki köln konserinde tarkana zaten bir t-shirt hediye edildi.. siyah bir t-shirt ön tarafta tarkancoll.com yaziyordu..
ve arasinda bazi üyelerin isimleri..

Bounce21
05-03-09, 19:55
Ben de katilmak cok isterim, harika bir fikir cunku :)

tarkaseksüel
08-03-09, 15:52
Sen dünyada teksin! Demek ki yüzlerce aktif üyenin t-shirt maliyetini karsilayacaksin. :22::22::29::29::24::24::1::1:oooooooo kaç bin kişiyiz az değil yaaa nasıl karşılim ben onu en iyisi siz resımleri yollayın bize internettede tişört baskı yapan yerler var oradan idteyen herkes kendi sipariş verecek bedenine gore bi tişört 24 ytl ye geliyor kargoyla(4tl) beraaberr
hatta ben bunu sipariş verecerm hazırlamıştım yaz gelmesını bekliorumm
http://img518.imageshack.us/img518/4978/adszafc.png (http://img518.imageshack.us/my.php?image=adszafc.png)

http://www.tish-o.com.tr

didar
08-03-09, 16:00
valla sen kargoyla 30 tl diyorsun.manavgatta tek baskı 30 tl.üstelik t-shirtide kendin alıyorsun.40 tl yi buluyor nereden baksan.bi aralar bende düşünmüştüm.ama bakalım belki yaptırırım yaza:4:

tarkaseksüel
08-03-09, 17:10
valla sen kargoyla 30 tl diyorsun.manavgatta tek baskı 30 tl.üstelik t-shirtide kendin alıyorsun.40 tl yi buluyor nereden baksan.bi aralar bende düşünmüştüm.ama bakalım belki yaptırırım yaza:4:benım dediğim daha mantıklı ozaman hemde ekonomikk üstelikte benımkı arkalı önlü çift baskı tek baskı olunca 24 tl oluyor:21:
hatta birbirimizi davet edersekde 5 ytl indirim geliyorr kişi başına artık siz düşünün tüm kolaylıkları yaptım tek gereken ortak resim

hilfa
08-03-09, 18:40
:20:arkadaşlar ben yaptırdım kargo masrafı arkalı önlü baskı hepsi 20,00tl ye geldi indirimli fiyatı bu önemli olan hangi resim olucağı ve organize etmek:20:

gülcan
08-03-09, 20:03
Bence de süper olur:)

ecemaşkısı
27-04-09, 16:42
Süper fikir bnce herkes kendisi yaptırmaLı yoksa Tarkancoll yönetimi batar :21:

starzu
07-05-09, 12:36
:17::17:evet evet güzel olur

tarkaseksüel
07-05-09, 15:12
hayır tarakancoll sadece tişörtün üstedeki modeli belirlersin derisini herlkes kendıyzptırsın

pare pare
15-07-09, 01:09
Bencede Harika bi fikir !!!!

ezel1710
17-07-09, 14:49
daha önce arkadasin biri yapmisti zateen bir tisörte üyelerin ismini yazmisti ama sirasiz ve isimlerin arasinda aktif olmayanlar hatta form disi edilenlerde vardi .
ama yiede güzeldi ben eleyemiyorum ama biri eklerse sevinirim .
bir fikir almis oluruz.

trknmania
27-07-09, 20:54
fikir süper de uygulamaya gelince biraz karışıyor işler ne yazık ki:)

ece**
28-07-09, 12:59
ooww süper fikir yaaa..hem fanlar birbirini böle tanır yani t.colldan olduğu anlaşılır hemde tarkanım t.coll üyelerini t-shirt den anlar :))) keşke olsa ya böle bişey...bi baskı fotosu belirlenip herkes kendine yaptırsa.tabi herkes yaptırmaya sadık kalırsa olur bi bütünlük ancak..

ZEHRA
29-07-09, 13:29
bencede olmalı tarkan farkını bu şekilde ortaya koymul olurduk walla;):22::24:

*HiLaL*
30-07-09, 17:25
Bu fikirin ciktigi tarihe baktimda, baya olmu$... Ne oLdu yaptrILdmI?? yaptrLmadysa niye yaptrLmadI? YaPTRsak ya süper bir fikir degerLendirmek gerekiyor..

trknmania
30-07-09, 18:01
Bu fikirin ciktigi tarihe baktimda, baya olmu$... Ne oLdu yaptrILdmI?? yaptrLmadysa niye yaptrLmadI? YaPTRsak ya süper bir fikir degerLendirmek gerekiyor..

hayır hilalcim o tarihten beri kimse bir girişimde bulunmadı henüz...

*HiLaL*
30-07-09, 18:20
Hayret okadar begeniLmi$ bir fikir kimsemi bi$ey yapmaz ya.. benCe degerLendireLim ya ..

trknmania
31-07-09, 02:08
bence de değerlendirelim bu fikri yaa süper olur o zaman :)

kayhaN
31-07-09, 12:09
Bence imkanımız olsa tasarımını Tarkana yaptırabilsek daha güzel olur (: oda olmadı ben birşeyler hazırlayım (:

*HiLaL*
31-07-09, 16:16
Bence imkanımız olsa tasarımını Tarkana yaptırabilsek daha güzel olur (: oda olmadı ben birşeyler hazırlayım (:

CanIm TARKANIn i$i gücü var bunLarLamI ugr$ck =):19::19:

kayhaN
04-08-09, 17:59
Bizim için bir kıyak geçsin ne olacak sanki yabancımıyız hayranıyız =)

*HiLaL*
05-08-09, 00:42
Bizim için bir kıyak geçsin ne olacak sanki yabancımıyız hayranıyız =)

Bizim dü$üncemiz o.. Ama onun ba$nda bir sürü i$ var, bize zamanI oLmaz ki..:6::6:

benisev
05-08-09, 00:54
Evet çok büyük bir başarıdır Rusya'da 1 Milyon satmak, ama sana hatırlatırım Tarkan bu albümü apar topar çıkarmıştır, iyi düşün! Lütfen elini vicdanına koy ve söyle, Dudu albümü senin içine sindi mi? Sencede Dudu albümü ile birlikte Tarkan'da bir düşüş olmadı mı sence? Dudu son yıllardaki aşağı inişin başlangıcı olmadı mı, önce Dudu sonra Come Closer ve şimdi Metamorfoz, ben şahsen çok üzülüyorum ve bence Tarkan artık eskisi gibi kendini yormak istemiyor ve biz hayranlarına büyük haksızlık ediyor, çıtayı en tepeye çıkaranda kendisi değil mi? ya bilmiyorum Tarkan'da bir form düşüklüğü olduğu kesin, artık sezen Aksu veya Nazan Öncel'den şarkı almaması, Hitt Müzik'i kurup yeni starlar bulmaya ve bu nedenle kendini arka plana atarak yeni bulduğu starlar üzerinden para kazanmaya başlamasından ötürü ve bunun gibi sebeplerden ötürü bence Tarkan eski Tarkan değil, ama biz hayranlarına yaptığı büyük bir haksızlık bu, dikkat et Dudu 2003'de çıktı üzerinden 6 yıl geçti ve Tarkan eskisi gibi muhteşem anılmıyor basında, bide 6 yıldır nedense yaz başında albüm çıkarmıyor, ben çok büyük bir sanatçıyım ne zaman çıkarsam dinlenir diyor benim albümüm ama yanlış yapıyor, tamamı 1990 ların soundlarından oluşan ve sezen aksu, nazan öncel şarkılarıyla dolu bomba gibi bir albümü 2010 haziran başında çıkarmalı bence! Sen ne dersin?

Efsane_1
05-08-09, 17:50
Merhaba! Evet aslinda,soylediklerine tamamen hak vermesem de bile bazi gercekleri gozardina koyamam.Doqru soyluyorsun,Tarkan bir ara ABD ye gitti ve ortaliklarda fazla olmamaya karar verdi ama ishin asli bu diyil.Sen bi de o biri tarafdan bakmayi dene.Eyer iyi baksak,goruceyiz ki,Tarkan Turkiyede olmadiqi surelerde,Ulkemizin adini daha da,buyuk ulkelerde tanita bimek icin,yeni albumunu ingilizce yapa bilmek icin kendisini gelishtirmeyi ve ingilisceyi oyrenip bu dilde yeni album cikarmak kararini aldiqi icin boyle yapdi.Bence hakli!Bi dushunsene o donemlerde Amerika gibi buyuk bir ulkede kendi ulken adina bunca buyuk ishleri,diyil yapa bilmek aqizda soylenmesi bile inanilmaz derecede zor ve akilalmaz bir shey.Ama TARKAN bu zorun ustesinden gelmeyi bashardi.Vallahi de Bravo!E olay diyil,ADAM butun hayatini bu mesleye ve bizlere adadi.Belki de,shimdi de,"Neden Bizlere?"diyiceksin.Tarkanin yashini bi dushunsene?Evet zamaninda bir yerlere gelmek icin cok zor gunler gecirip yeteri kadar mucadeleler verdi.Ama,shimdi her kesin sahip olmak istediyi bir cok sheye sahip.Onun yerine bashkalari olsaydi,''Ooooh,gel keyfim gel..."diyip elini ayaqini uzatarak hayatina cok rahat bi shekilde devam ederdi.Ama TARKAN ne yapti?Bizler icin yeniden guzel sharkilar yazip album yapmaya karar verdi.Bununla yani sira bu mesleye gelmek isteyen insanlara bile elinden geldiyi kadar destek olmaya calishdi.Hatta kendi ulkesi icin HASAN KEYFINI kurtarmak adina hala mucadele etmekde devam ediyor ve kim bilir belki de,bizim bilmediyimiz daha ne guzel ishlere imzalar atiyordur.O da bizler gibi bi insandir,sence onun shahsi hayatinda kendi problemleri yokmu,tabii ki de var.Ama o kendi problemleriyle yanashi bizleri de dushunuyor.Ne kadar iyi,icden ve mutevazi biri.Ama coxumuz onun hayatda yashadiqi acilari diyil,hemen hemen "Tarkan Neden Boyle Yapdi" diye suclariz.Suclamak biz insanlarin yapa bileceyi en kolay shey.Ama onun yerinde olupda bunca acilara dayana bilirmiyiz?Hayir!Tabii ki,TARKAN bu yere kolay kolay gelmedi elbette ki,bu shohretin bedelini fazlasiyla odedi.Onun cekdiyi eziyyetler uzakdan bakildiqinda pek gozukmuyor ama hani,"Davulun Sesi Uzakdan Kulaqa Hosh Gelir" derler ya,onun gibi bir shey.Yani bence CANIMIZ TARKANIMIZI bu konuda fazla suclamamaliyiz.Onemli olan onun var olmasi,kalbimizin en guzel,kuytu yerinde buyuk bir ashkla,sevgiyle yashata bilmemiz ve bence de,her ne olursa olsun her sheye raqmen hep onun arkasinda guclu bi shekilde dura bilmemiz ve bundan sonra da onun hakkinda senin bu sayfada yapdiqin gibi olumsuz sheyler diyil,hep guzel sozler yazalim.Hic diyilse elimizden gelen buysa bunu yapalim.Ne biliyim belki de bashkalari TARKAN icin daha guzel sheyler yapa bilir.Hadi ALLAH her kesin gonlune gore versin,AMIN!

kayhaN
06-08-09, 11:14
Bizim dü$üncemiz o.. Ama onun ba$nda bir sürü i$ var, bize zamanI oLmaz ki..:6::6:

desene iş başa düştü yapmaya çalışırız bişiler bakalım

qiZémtévétoqLu*
06-08-09, 11:40
Cok guzel bir fikir uygulanırsa daha da süper olur ! =) TarkanColl adına

*HiLaL*
07-08-09, 00:17
desene iş başa düştü yapmaya çalışırız bişiler bakalım

Bir Kac ki$inin istegiyLe oLmaz ki Kayhan'cIm..:29:

kayhaN
07-08-09, 10:57
Bir Kac ki$inin istegiyLe oLmaz ki Kayhan'cIm..:29:

Tabi oda doğru

*HiLaL*
07-08-09, 18:07
Tabi oda doğru

Yanii.. Ve bakILIrsa iLgiLenen pek kimSede yOk..:12::12: O yüzden YatmI$ görünüyOr bu i$..:19:

benisev
08-08-09, 01:03
Merhaba! Evet aslinda,soylediklerine tamamen hak vermesem de bile bazi gercekleri gozardina koyamam.Doqru soyluyorsun,Tarkan bir ara ABD ye gitti ve ortaliklarda fazla olmamaya karar verdi ama ishin asli bu diyil.Sen bi de o biri tarafdan bakmayi dene.Eyer iyi baksak,goruceyiz ki,Tarkan Turkiyede olmadiqi surelerde,Ulkemizin adini daha da,buyuk ulkelerde tanita bimek icin,yeni albumunu ingilizce yapa bilmek icin kendisini gelishtirmeyi ve ingilisceyi oyrenip bu dilde yeni album cikarmak kararini aldiqi icin boyle yapdi.Bence hakli!Bi dushunsene o donemlerde Amerika gibi buyuk bir ulkede kendi ulken adina bunca buyuk ishleri,diyil yapa bilmek aqizda soylenmesi bile inanilmaz derecede zor ve akilalmaz bir shey.Ama TARKAN bu zorun ustesinden gelmeyi bashardi.Vallahi de Bravo!E olay diyil,ADAM butun hayatini bu mesleye ve bizlere adadi.Belki de,shimdi de,"Neden Bizlere?"diyiceksin.Tarkanin yashini bi dushunsene?Evet zamaninda bir yerlere gelmek icin cok zor gunler gecirip yeteri kadar mucadeleler verdi.Ama,shimdi her kesin sahip olmak istediyi bir cok sheye sahip.Onun yerine bashkalari olsaydi,''Ooooh,gel keyfim gel..."diyip elini ayaqini uzatarak hayatina cok rahat bi shekilde devam ederdi.Ama TARKAN ne yapti?Bizler icin yeniden guzel sharkilar yazip album yapmaya karar verdi.Bununla yani sira bu mesleye gelmek isteyen insanlara bile elinden geldiyi kadar destek olmaya calishdi.Hatta kendi ulkesi icin HASAN KEYFINI kurtarmak adina hala mucadele etmekde devam ediyor ve kim bilir belki de,bizim bilmediyimiz daha ne guzel ishlere imzalar atiyordur.O da bizler gibi bi insandir,sence onun shahsi hayatinda kendi problemleri yokmu,tabii ki de var.Ama o kendi problemleriyle yanashi bizleri de dushunuyor.Ne kadar iyi,icden ve mutevazi biri.Ama coxumuz onun hayatda yashadiqi acilari diyil,hemen hemen "Tarkan Neden Boyle Yapdi" diye suclariz.Suclamak biz insanlarin yapa bileceyi en kolay shey.Ama onun yerinde olupda bunca acilara dayana bilirmiyiz?Hayir!Tabii ki,TARKAN bu yere kolay kolay gelmedi elbette ki,bu shohretin bedelini fazlasiyla odedi.Onun cekdiyi eziyyetler uzakdan bakildiqinda pek gozukmuyor ama hani,"Davulun Sesi Uzakdan Kulaqa Hosh Gelir" derler ya,onun gibi bir shey.Yani bence CANIMIZ TARKANIMIZI bu konuda fazla suclamamaliyiz.Onemli olan onun var olmasi,kalbimizin en guzel,kuytu yerinde buyuk bir ashkla,sevgiyle yashata bilmemiz ve bence de,her ne olursa olsun her sheye raqmen hep onun arkasinda guclu bi shekilde dura bilmemiz ve bundan sonra da onun hakkinda senin bu sayfada yapdiqin gibi olumsuz sheyler diyil,hep guzel sozler yazalim.Hic diyilse elimizden gelen buysa bunu yapalim.Ne biliyim belki de bashkalari TARKAN icin daha guzel sheyler yapa bilir.Hadi ALLAH her kesin gonlune gore versin,AMIN!
Bu eleştirileri neden yaptığımı sende biliyorun değil mi? Ben Tarkan'ın "DÜNYANIN YENİ MİCHAEL JACKSON'ı olmasını istiyorum olayın en kısa özeti budur, bundandır tüm bu sitemler, yoksa Tarkan'a her zaman minnettarım, o olmasa inan benim için hayat hiiiç çekilmezdi, iyiki var ve ben (Allah korusun, Allah gecinden versin) Tarkan ölmeden onun değerini çok çok iyi biliyorum, bilmem anlatabildim mi?

Efsane_1
08-08-09, 09:01
Evet "Benisev" seni cok iyi anladim.Inan bana bende en az senin kadar cooook seviyorum CANIM TARKAN'imizi.Zaten ben hep M.J yerine tek aday ola bilecek sanatcinin TARKAN olduqunu her zaman soyluyorum.TARKAN siradan bir sanatci diyil.O,TANRI tarafindan sirf sahne icin yaratilmish bir insandir.O, bir fenomen'dir!... Ve ne mutlu bana ki, onu bu dunyada en az benim kadar seven bunca insan var....O,BUNA DEYER!!!!!!

kayhaN
11-08-09, 22:57
Yanii.. Ve bakILIrsa iLgiLenen pek kimSede yOk..:12::12: O yüzden YatmI$ görünüyOr bu i$..:19:

Ne yazık ki öyle görünüyor