PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın dünya burcu

ozlemsenol
19-02-09, 14:50
Dünya burcu güneş burcunun tam karşısına düşer doğal olarak koçta oluyor.

tarkanın ay burcu 21 derece kova.

Tarkanın horoskobunda MC 25 derece kova ay ile kavuşum yapıyor

tarkanın horoskobunda dünya ay sekstil açı yapıyor bunun anlamı güzel, 60 derecelik açı düşündüğün konuda fırsat hazır anlamına geliyor. şöyle bir yorum yapabilirim. Ay duyguları temsil ettiği için kovanın verdiği bireylik duygusu dünya söz konusu olduğunda rahat etmesini sağlıyor.

tarkanın horoskobunda kovadaki ay, 21 derece yaydaki Ds (alçalan desedant) ile sekstil yapıyor. Bu da güzel bir konum

tarkanın güneşi uranüsü ile terazide kavuşum yapıyor. Ds ile sekstil.

tarkanın horoskobunda IC yani ayakucu 18 derece aslanda, güneş-uranüs kavuşumuna sekstil yapıyor.

tarkanın yükselen burcu 21 derece ikizler, satürn ile kavuşum yapıyor.

üç gezegen arasında bir üçgen var bunlar hava grubu burçlarda bulunuyor, saturn ay uranüs arasında, ikisi dev gezegen birisi uydumuz ay. üçgen şans getirir. hangi konularda şans: yükselen (kişilik, fiziksel görünüm) tepe (mc iş) ve 5.ev.

bir de güneş ay satürn üçgeni var gene hava gruplarında.aynı evlerde.

6 sekstil açısı , saturn- dünya -ay -Ds -uranüs- IC-saturn arasında altıgen görünümü veriyor yalnız bunlardan ikisi nokta. haritada sekstil ve trin yoğunluğu var.

draco (ruhsal ) haritasında burcu oğlak. natal haritada hava üçgenleri varken ruhsal haritasında hava üçgeni yok.

kovadaki ay ve hava burçlarına düşen iki dev gezegen amerika birleşik devletleri horoskobunu hatırlatıyor

tarkaseksüel
19-02-09, 15:43
tesekkurler astroloji ile ilgilenıyorsun galiba

dandona
11-08-09, 20:55
bravotttttttesekkurlerrrrrrrrrrbravo

dudu_dilli
11-08-09, 21:56
vayy teşekkürler paylasım icin harikasın benim dünya burcumu araştırcak bitane sevecen insan varmı acaba :p şaka şaka

au13
11-08-09, 22:10
cok teshekurler super bir konu bu bilgiler icin teshekkurleeeeeeeeeeeeeeeerbravo:29::29::29::22:

fincan
12-08-09, 10:20
bide bunların tam olarak ne anlama geldiğini yazarsan süper olacak :)

.

ece**
12-08-09, 14:46
okudum ama öyle boş boş baktım ekrana sonra..yani hiçbişey anlamadım yazandan :)

trknmania
12-08-09, 19:39
okudum ama öyle boş boş baktım ekrana sonra..yani hiçbişey anlamadım yazandan :)

aynen yaa..hiç ilgilenmediğim için astrolojiyle doğal olarak bişeycik anlamadım:5::5::5::19:

*HiLaL*
13-08-09, 16:45
aynen yaa..hiç ilgilenmediğim için astrolojiyle doğal olarak bişeycik anlamadım:5::5::5::19:

aynen ya bende iLgiLenmedigim icin anLamadIm hicbi$ii...:23::5::5:

Efsane_1
21-08-09, 00:33
Ben cok iyi anladim...Zaten orta okulda en cok sevdiyim astroloqiyayla baqli olan derslikdi(fen'do)...