PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özlem Türkiye

ozlemsenol
19-02-09, 00:25
In the world i have never been countries except from turkey. i saw many cities of turkey. reasons of some of them because of holiday some business. I have been working as petrolem engineer in a firm and living in ankara

hilfa
19-02-09, 00:43
ülkemizin heryeri çok güzeldir dilerim amacına ulaşırsın:20:

serdar
19-02-09, 00:45
Hoş geldiniz özlem hanım umarım dilediğin yerleri gezersin die ümit ediyorum hanfendi, buraya gelme amacın aslında herkezinde düsündüğü gibi tarkanı daha cok tanımak görüsmek diyelim kısaca hayırlı olur insallah tarkancoll senin adına güzel günler gecirirsin insallah öyle ümit ediyorum tekrardan hos geldin aramıza özlem senol

tarkaseksüel
19-02-09, 01:16
birçok yerini gezdim güney doğu batı kuzey tarihi yerlerini ama aslında görmediğim o kadar çok yer var ki kuzeyi pek bilmiyorum mesela bitek samsun tokat güneyde antalya (goranın çekildiği yerler nereleri bilmiyorum) güneydoğuda (iş eğitimi gezisine katıldım) adıyaman (müzesi) urfa (balıklı göl) batman (hasankeyf) diyarbakır antep (okudum 2 yıl fen lisesinde) maraş (arkadaşım oralıydı antepte okurken) hatay erzin batıda da denizli kuşadası selçuk (hayatımda önemli yeri var) izmir felan.
ben samsunluyum gelebilirsinnn:20:

ozlemsenol
19-02-09, 18:19
[düşünmüyorum

Hosgeldiniz,
kendinizi öyle bir tanitmissiniz ki sanki Tarkan Fanclub'ina degil seyahat acentasina üye olmussunuz.
Forum Kurallari (http://www.tarkancoll.com/forum/forumdisplay.php?f=3)mizi okumanizi tavsiye ediyorum.
Paylasimlarinizi görmek dilegiyle.:20:

Duygu,

TCFC Yönetimi