PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ‘Kızım sürekli öpüşmek istiyor’

Lorenser
14-02-09, 14:40
Tarkan’ın ‘Hüp’ klibindeki öpüşme sahnesiyle başlayan çapraz ateş "www.tarkanonline.net" adresli internet sitesinde sürüyor

http://www.milliyet.com.tr/2001/11/19/magazin/resim/mag01.jpg

‘Sen başkasın’
• Robbie Williams klibinde iç çamaşırlarını çıkarıyor, Jennifer Lopez çıplak denize giriyor. Tarkan yapınca neden olay oluyor?
Tarkan, sen çok başkasın, seni çekemiyorlar. Klibin de çok güzel.
Kendilerine reklam arayanlar RTÜK’ü kullanıyor.
Türkiye’yi bu kadar iyi temsil eden tek sanatçıya desteğimizi böyle mi veriyoruz?
Bu kafa yapısı değişmedikçe AB’ye giremeyiz. İyi günde de kötü günde de Tarkan’ın yanındayız.

‘Sadece dans etseydi’

http://www.milliyet.com.tr/2001/11/19/magazin/resim/mag011.jpg

Klip beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı. Daha farklı olmalıydı.
Bence çok rahatsız edici bir klip. Öpüşme sahnesi de çok kötü.
’Hüp’ beklediğim gibi çıkmadı. Bence bu klipte sadece Tarkan olmalıydı ve dans etmeliydi. Başka şeylere gerek yoktu. Hiç sevilmedi bence.
30 yaşında, evli ve bir kız babasıyım. Geçen akşam televizyon seyrediyorduk. Klibi bir dakika seyrettik ve kızım hemen bizi dudağımızdan öpmeye çalıştı. Arkadaşlar, aranızda baba olan varsa beni daha iyi anlayacaktır. Bundan sonra Tarkan’ın hiç bir kaseti evime giremez.

Kaynak:Milliyet

ezel1710
14-02-09, 15:29
örneyin bir filim vizyona giriyor ve öpüsme sahnesi var ve o öpüsme sahnesi
tüm magazin haberlerinde hatta anahaber bültenlerinde defalarca veriyorlar.
sonra örneyin 3 gün sonra vereceyi film yadfa dizi kanal onun reklamini yapar
ve öpüsme sahnesi, korku sahnesi,v.s bunlari gösterir bu o filimin sati gelenekadar en az 60 defa gösterir .
bu tür seyleri önleyemeyiz herkez isini yapsin.
dün aksam repstarda dinledim icimdeki ölü cocuklari kürtajla aldirin diye sözler gecti.cocum duyup bu nedemek diye sorsaydi ben ne cevap vericektim.

siboss1992
14-02-09, 19:17
yanii haklisin..
cok yanlislar var televizyonda..
klipe gelince cok abartiyorlar .. gereginden fazla
konusuluyor..

serdar
14-02-09, 19:30
Nedemek tarkanın hic bir kasedi evime giremez böyle bisey mi olur , tarkan istediği gibi klip yapar kimseyede hesap veremez oke, bu tarkan hesap vericek halde değil hele su anda hic değil farkındaysanız tarkanı sucluyorsunuz hic doğru bişey değil ben tarkanımın sonsuza dek arkasındayım yanlış da yapsa yanlısı telafi edeceğiz ama bence hic bir yanlıs hareketde bulunmadı !! cok yanlıs cokk sizin bu yorumunuz

hilfa
14-02-09, 22:32
:13:yokkk artıkkk amma abartmışlar amaa:13:Tarkan değil başka birisi bunu yapsa ayakta alkışlarlar Tarkanım olunca iş değişti tabii:16:bizim insanlarımız Tarkana gelince ahlak bekciliği yapana kadar TV lerde yayınlanan programlara ve filmlere raiting yaptırmasınlar asıl ahlak bekciliği onlara gerekli:13:
Zaman Tarkanımın:10: klibindeki öpüşme sahnesinin abartılı olmadığını gösteriyor :10:ama insanların işine anlamak gelmiyor:7:

tarkaseksüel
15-02-09, 00:48
bu konu çok tartışılmıştı hatırlıyorum ben atv haberdeydi

bence çok abartmışlar madem hoşuna gitmedi nie ikinci kez izledinnnn bide buna cevap versinler bakalımm
bence cok guzel bir album tarkanın bun dna önceki kliplerindede açık olan klipler vardı onlarda hiç sorun çıkmamıştıı
metin arolatta öpüştü klıbinde ondadas bişe olmadı hatta kız sakız çiğniodu orada keşke orada bi sakız markasının reklamı olsaydı eminim çok da satardı o marka işte size çeliki nie seslerini sadece tarkanda çıkarıyorlar anlamıyorum
hala kendi vatandasımızı bile koruyamazken tarkanı nasıl biz yurtdışına açalım bu ülkede çok bile duruyor

günışığım
15-02-09, 03:20
Simdi bakiyorum tarkan haric herkes kliblerinde filmlerinde opusuyor sevisiyor ama haber olamiyor!! Aradaki fark sizce............

inci tanesi
15-02-09, 14:31
ya arkadaslar Tarkan bu daha otesi var mi... O ne yaptigini cok iyi biliyo.

Yillarca Yesilçam'da tecavüz sahneleri, öpüsme sahneleri görmedik mi...
Bence öpüsmeninde bu tür tabu haline getirilmesi saçma. Iyi bir babaysa kiz'i ni karsisina alip güzellikle anlatabilir bu hareketinin yanlis oldugunu. Oturup birde haber yazmislar yahu.

kevser
15-02-09, 20:30
görüyorum böyle haberleri sinirim tepeme çıkıyo tarkan yapmış sanane rahatsız oluyosan izlemede izlettirmede hayır yani o klip çıktığında bende küçüktüm ama kimseye karşı öyle bi ilgim fln olmadı:)sorunun kimde olduğu ortada hemde 1 dakika izlemekle öpüşmek isteyen kızın ne kendisinden ne de ailesinden hayır gelir kasetlerinide almıcak ya tarkanın eminim üzüntüden depresyona girmiştir tarkan hey Allahım yaa :)

Ferya
16-02-09, 01:39
Konu Tarkan oldumu zaten cok abartilir.O zaman o baba da evinden tv sini kaldirsin atsin,tv de okadar cok sey gösteriliyor ki cocuklara kötü örnek olacak!Yok onlar olmuyorda Tarkanin klibi mi kötü örnek oluyor???

Bounce21
16-02-09, 04:46
Yaaa!! Tarkanin klibini izleyememis.. Allah Allah! baska filmleri ama guzelce izliyorsun ama Tarkanin klibine gelince hemen bir yalnis buluyorsun.. Cekemiyorlarsa bu Tarkanin sucu degil ki.. kiskananlar catlasin iste! hehe.

İZMİRLİ
16-02-09, 10:13
İlla örnek alıcaksa gitsin o küçük kız şarkı söylesin yada dans etsin Bizim miiletin en büyük özelligidir zaten bir işin içinı dışını araştırır kötü yönü neyse onu örnek alır...Millet film yapıyor filmde küfür var diye çoçukları filme götürmüyorlar çok merak ediyorum evlerinde fanus ta mı besliyorlar bu cocukları...Niye herkes her gün yaptıgı şeyleri başkası yapınca ayıplama teleşına düşüyor anlamıyorum...

WILDBOYS
17-02-09, 12:03
Olamaz Böyle Şey ! Ezel1710 Arkadaşımızın dediği gibi Bu Adam Televizyonda öpüşme sahnesi görse ki bunuda kızı görse yine aynı tepkiyi verirdi ne yani öpüşme sahnesi görmek bir bahane değil ki !!
Bu adamın yaptığını kınıyorum demek ki öpüşme sahnesini görmeden önce tarkan kasetleri giriyormuş evine çok vahim durum !!!

ecemaşkısı
02-05-09, 21:05
Bu kadar saçmaLık görmedim öpüşme sahnesini görnce bizi öpmeye çaLıştı feLan.. GüzeL uydursaydın yani ne şmdi bu ?

pare pare
15-07-09, 12:48
Opusmemi simdi millet neler yapiyor bunlar hayla bu konudalar :((((

haluk seki
15-07-09, 13:56
unutmayın türkiyede çıkan her flimde bir kusur ararlar.Flim başarılı olunca çalıntılı denir ama hiç bir zaman türklerin başarıları taktir edilmez
dünya flimleri vizyona girince bizim insanlarımız akın eder bizim türk flimleri fizyona girince o oyuncu kötü aaaa buda oyuncumu diye sözler edilir
ben şarkıcı olduğumda öyle bir klip çekeceğim ki ama türkiyede yayınlatmayacağım
türkler iyi müziğide iyi sanatçıyıda hakketmiyorlar onlar tuğba ekinci,Ajdar vb... ucuz sanatçıları hakkediyorlar.Benim düşüncem bu sizin düşünceniz ne bilemeyeceğim.Tarkan dilli düdük klibinde bayanları dans ettirdi rtük durdurdu.Gülşen sarışınım dedi ten rengi kıyafet olmasına rağmen klib durduruldu.Demet akalın iç çamaşırlarıyla klip çekti açık denildi yaa kadın tahta gibi zaten bir yeri gözükmez merak etmeyin

MassConfusion
15-07-09, 15:29
Yuh diyorum artık ya...

*HiLaL*
15-07-09, 16:53
Ya neLer neLer görüyoruz artIK TV de öpü$me ne ki.. diziLer biLe artIk a$m$ kendini yani.. bunLar ne diyOr ?? TARKAN YaPInca batio tabii.. ozaman dizide izLemeyin karde$im..

trknmania
27-07-09, 20:14
allahım komedi yaa...bu adam bence tv falan izlemesin çünkü artık öpüşme sahnesi görmediğimiz 1 dk. bile yok ekranlarda....tarkana gelene kadar ohhooooo!!!!

starzu
28-07-09, 02:37
bide bu kafayla baba olmuşsun ya acırım o çocuğa:13::12:

ece**
28-07-09, 12:53
bizim milletimizde bu at gözlükleri olduğu sürece hey yawrum heeyy...filmlerde öpüşme sahnesi olduğu zman nedense hiç sorun olmuo ...madem okadar sorun kapatıwersin kızının gözünü ey allahım yaa :) şaka gibler ha :)