PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fuatın ayıbı

ozangüney
12-02-09, 23:07
arkadaşlar ben tarkan hayranlığımın yanında rap müzikle ilgilenen ve bu müziği yapan insanlarıda seven bir insanım (örn:ceza sagopa ayben fuat . . .) ama aybenin yeni albümü olan sensin o albümünde fuatla yaptığı çıkmaz sokak adlı düet şarkıda bir iki dize aklıma takıldı
''metamorfoz parlaklıktan kaşarlığa geçiş,sahte sevgiliyle havaalanına iniş'':13:
ben bu sözlerden direkt tarkana yapılan bi sataşma olduğunu anladım fuatı sewerdim ama reklamını yapmak için heleki bir düet şarkıda ülkesinin megastarı hakkında böyle artık ilkokul çocuğunun yapmayacağı asılsız iddalarla sataşmak hakaret etmek çok ayıp bir şey:13: o yüzden arkadaşlar ben artık fuat şarkıları dinlememe kararı aldım
saygılarla

hilfa
12-02-09, 23:23
:7:basit inşanlar basit şeylerle uğraşır kalite meselesi:7:bu tür şeylere sadece gülünür arkadaşım canını sıkmaya bile değmez:21:

GMZ
12-02-09, 23:35
hani insanların aklına rap denince böyle küfür,saçma sapan şeyler geliyor bazı rapçiler bu ön yargıyı silmeye çalışıyor bnde rap sewerim ama birileri bu ön yargıları silmeye çalışırken birileri yine aynı hataları yapmaya devam ediyor we en önemliside TARKAN gibi bi insana türkiyenin megastarına bunları yapıyor bunu yapan insanın hem kendi kalitesini hem rap müziğin kalitesini düşürmekten başka bise yapmıyor.... ve böyle insanlar kalitelerini seviyelerini başarılarını yükseltmek için en tepedekine sataşmayı doğru bi adım olarak görüyürlar bn o insanlara sadece şunu diyorum kendi bulvarlarında tarkan kadar iyi konuma gelsinler ve ondan sonra konuşsunlar kendilerine malzeme etmeyide bıraksınlar...

bounce
12-02-09, 23:44
ayıp etmiş..rep müzik aykırı müzik tarzı..yani olaylara eleştirel yaklaşıyor...ama burda resmen bi terbiyesizlik var.....

ozangüney
12-02-09, 23:50
ya işte çekememezlikten gelen bir şey bu ve fuat ın her zaman yaptığı bir şey başka insanlara sataşarak ilgiyi üstüne çekmek ve reklam yapmak bir keresinde kendi arkadaşı cezayada böyle canlı yayında sataşmıştı ve cevabını almıştı tarkan zaten böylelirine cevabını yine işiyle veriri en güzel cevap yolu bence bu .

tarkantutkunu
12-02-09, 23:56
neyi değiştirir ülkenin en popüler kültür kahramını yine TARKAN yine Tarkan

emrepulcu
13-02-09, 11:54
Yine hazimsizlik örneğini sergileyen bir şarlatan çikmiş yazik ya bunlara tarkan olmasa nasil dikkat çekeceklerini şaşiracaklar..bu metamorfoz bence çok ii bir albüm neden kötü lanse edildi anlamadim yilin en iyi şarksi bu albümden çikti tarkan ağziyla kuş tutsa böle cahil adamlardan dolayi adi saçma sapan karalamalrin içinde geçip duracak buna aliştik artik biraz huzur verin ama yaaaa.......valla tarkanda peygamber sabri varmiş ben dayanamiyorum böle şeylere tarkanai zaten bu sağlam kişiliğinden dolayi çok seviyorum..

**MegaStarkan**
13-02-09, 12:03
Ben tanimiyorum Fuati. Yapdigi müzik tarzi zaten cogu zaman bu tür konular'la ilgilenir.
Sasirmadim gerci...

Ozz
13-02-09, 14:07
çok rap dinlemem ama rap de bunlar olağan şeyler. Protest müzik sonuçta. Birileri sevmedikleri birşeyi dile getirebilirler. Tarkan'ı sevmek zorunda değiller. Takmayın bence kafanıza. Şöyle düşünün, bu dizelerde, popta bir numara tarkan deseydi. Sevgisini dile getirseydi kimse birşey demeyecekti. :) Sevende olur, sevmeyende, biz işimize bakalım...:)

tarkaseksüel
13-02-09, 15:48
bence burda tarkana laf yokkı
adam metamorfoz kelimesini kullandı diye olamazmıyanibi tarkan mı kullanacak o kelimeyi demekki hoşuma gitti metamorfozun kelime anlamı arkısında kullandı bunu tarkanın üzerinden yorumlamaya gerrek yok

RaSKaS
13-02-09, 17:17
fuat kim ? ;)

tarkaseksüel
13-02-09, 17:50
rap ci biri

ozangüney
13-02-09, 21:54
olurmu arkadaşım hadi metamorfozu bilerek kullanmadı öylesine kullandı hemen ardından gelen dize 'sahte sevgiliyle havaalanına iniş' hepimiz biliyoruz ki tarkan la bilgenin aşkının hep yalan olduğu söylendi hep tarkan eşicinsel imajından kurtulmak için böyle yapıyor dendi fuat da aklı sıra böle bişe yaptı işte

serdar
13-02-09, 23:56
terbiyesizlikten baska bişey değil rapmis rockmıs dinleyemiyorum saten baksın kendi derdine ona yakısan bu olduğuna göre kendi derdine yansın eminim tarkan onu takmıyordur bile kim ki o fuat Papucumunn rapcisi işte

tarkaseksüel
14-02-09, 02:48
olurmu arkadaşım hadi metamorfozu bilerek kullanmadı öylesine kullandı hemen ardından gelen dize 'sahte sevgiliyle havaalanına iniş' hepimiz biliyoruz ki tarkan la bilgenin aşkının hep yalan olduğu söylendi hep tarkan eşicinsel imajından kurtulmak için böyle yapıyor dendi fuat da aklı sıra böle bişe yaptı işte
buaklıma gelmemişti işte:9:

ezel1710
14-02-09, 10:33
ben tanimiyorum pek yorum yapamiyacam ama o tür seyleri gaye almam

catlaq bebeq
14-02-09, 19:09
bence cok ayip etmis bende arada rap dinlerim ama fuatin yaptigi seyi hic hos bulmadim

ekrem
15-02-09, 02:11
Fuat şuan rapstar yarışmasında juri üyesi ve izleyenler varsa bilir ordada yarışmacılara satasıyoo insan değil bence cezanın yanında takılan biri rap müziğide hiç güzel söyleyemiyo bence

günışığım
15-02-09, 03:16
Ben rap musizk dinlerim ama bugune kadar fuat denilen rapciyi dinlemedim ayrica terbiyesizlik etmis sadece bir tarkan hayrani olarak kiniyorum

Kendisi canli yayinda adam dövmüs biri. Su an jüri üyesi oldugu yarismada herhangi bi yarismaciyi dövme potansiyelide yüksek bir vatandas.
Rapci olman dayilik yapmani gerektirmez, bir "gangster" olma sevdasi almis basini gidiyo onlarin camiasinda zaten anlamis degilim. Babalarinin parasiyla turntable alip mix yapmakla gangster olunuyo sanki.

kevser
15-02-09, 16:50
kimilerinin derdi müzik yapmak olmayınca ortaya böyle şeyler çıkıyo işte fuatın tek özelliği kendi gibi olan biriyle yani cezayla asalak gibi yaşamak başka yaptığı hiçbişey yok o yüzden pekde önemsememek lazım rap camiasında bi tane adam var o da sagopa zatenn

ozangüney
15-02-09, 17:27
karma fuat o programda adam dövmemişti dayak yemişti :):):):)

WILDBOYS
17-02-09, 11:57
Bu Rap' çilerin Hepsi Özenti Daha Önce Varmıydı Türkiye'de Rap Hep Yabancı Ülkelerdeki Rap' lerle Aynı Kefeye Koymak İstiyorlar Raplerini Ama Nafile Ben Açıkçası Türkçe Rap Dinleyenlere Uyuz Olurum ve Açıkçası Dinleyeceksen Yabancı Rap HipHop Şarkıları Dinleyeceksin Hiç Değilse Adamlarda Müzik Ruhu Var ve Fuat'a Gelince O Adam Dengesizin Biri Ona Buna Sataşmaya Çalışıyor ki Tarkan Bu zamana kadar kimi takmışki fuat'ı takacak Tarkan kendi bildiğini okur daima !!!!

trkntrkn89
17-02-09, 15:07
ceza falan çok basit insanlar rapi severim ama bizim ülkemizde bi tek sagponun düzgün yaptıqını düşünüorum,hiç takmaya gerek yok

tunalı
17-02-09, 23:50
ayıb etmiş çok ayıp