PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Album cifligi !

badboyserkan
10-02-09, 16:13
http://img21.imageshack.us/img21/8491/11285178mq4.jpg (http://imageshack.us)

Daha önce binlerce dolar ödeyip Los Angeles'taki stüdyolara kapanan Megastar Tarkan son albümünü Polonezköy'deki çiftliğinde kuzularıyla birlikte hazırlıyor..

İlham kaynağı: Kuzular

Doğaya dikkat çekmek için yaptığı çalışmalarla herkese örnek olan Megastar Tarkan, yeni albümünü de tabiatla iç içe hazırlıyor. Tarkan, albüm çalışmalarına başlamadan önce Polonezköy'deki çiftliğine kuzu, kaz, ördek ve at almış. Megastar, yeni dostlarının kendisine ilham verdiğini söylüyor.

Mayıs'ta çıkacak

Daha önce binlerce dolar ödeyip ABD'deki stüdyolara kapanan Tarkan, son albümünde de başarılı olamayınca Polonezköy'deki çiftliğinde inzivaya çekilmişti. Mayıs ayında piyasa çıkartacağı yeni albümünü çiftliğinde hayvanlarla ve doğayla iç içe hazırlayan Tarkan, Sezen Aksu'dan da şarkılar alacak.

Takvim
(Sacitaslan)

ekrem
10-02-09, 16:20
inşallah sezenden şarkı alacağı kısmı yalan değildir tarkanın şarkılarını cok seviyoruz tabi ama sezenle tarkan birleşince ortaya muhteşem şeyler çıkıyo gercekten...

ozgee
10-02-09, 17:11
dogayla icicie huzurlu bir ortam ne güzel...sezen aksudan sarkı alcak olmasına sevindim fazla gecikme olmadan cıkar insallah...

serdar
10-02-09, 18:36
Evet bende cok sevindim tarkanımada bu yakısır bende merakla beklıyorum ya haziranda die biliyordum ne güzel bir ay erken süpermis insallah sezen aksudan sarkıda alıcakmıs daha mutlu oldum

tarkaseksüel
10-02-09, 19:33
süper bi album lsun yaaaaaaa
hareketlii olsunnn konserler olsunn

siboss1992
10-02-09, 20:40
tarih günden güne degisiyor..
artik bizede 4 gözle beklemek yakisir..
Mükemmel birsey olucak o kesin !!

seco39
10-02-09, 21:27
arkadaşlar albümde eğer Sezen Aksu dan da bi şarkı varsa bomba olur zaten Sezen hanımın beste gücünü sorgulamaya gerek yok ama ben albümün yazın çıkacağından şüpheliyim çünkü Tarkan albüm yaptığı zaman üzerinde çok çalışıyor ve uğraşıyor bu yüzden gecikiyor

szr67
10-02-09, 22:09
:28::28::28::28:albüm'e tarkan nameleri yerine kuzuların namelerini koysun değişik bir albüm olur :28::28::28::28:meeeeee

**MegaStarkan**
10-02-09, 22:47
Gizli bir mesaj mi var? Kuzu kuzu gibi gelsin (:

ozangüney
10-02-09, 23:21
abi yanlız haberde ilginç bir ayrıntı gözüme çarptı 'son albümünde de başarılı olamayınca ' gibi bir cümle var ne biçim bir cümle bu ya tarkanın başarısız diye lanse edilen albümlerini biliyoruz bounce come closer ve metamorfoz peki bu albümlerin satışları ne kadar
bounce:280 bin
come closer:140 bin
metamorfoz:500 bin
metamorfoz albümünden vay anam vay 2008 yılının en iyi şarkısı seçildi bounce almanya rusya ve macartistanda listelerde önemli konumlara yerleşti come closer de aman aman just like that bouncee ve start the fire avrupa listelerinde önemli derecelere yükseldi ve tarkan yurtdşında çok önemli konserlerde yer aldı çok önemli programlara çıktı bumu başarısızlık bumu hayal kırıklığı
maalsef gazetelerimizde konu tarkan olunca hep bi taraflılık var hep bi ön yargı ama eminimki tarkan onlara en güzel cevabı verecektir eminim (:

pardon yyhaa vay anam vay en çok satan albüm demişim en iyi şarkı seçildi diyecektim özür dilerim

emrepulcu
10-02-09, 23:47
abi yanlız haberde ilginç bir ayrıntı gözüme çarptı 'son albümünde de başarılı olamayınca ' gibi bir cümle var ne biçim bir cümle bu ya tarkanın başarısız diye lanse edilen albümlerini biliyoruz bounce come closer ve metamorfoz peki bu albümlerin satışları ne kadar
metamorfoz albümünden vay anam vay 2008 yılının en iyi şarkısı seçildi bounce almanya rusya ve macartistanda listelerde önemli konumlara yerleşti come closer de aman aman just like that bouncee ve start the fire avrupa listelerinde önemli derecelere yükseldi ve tarkan yurtdşında çok önemli konserlerde yer aldı çok önemli programlara çıktı bumu başarısızlık bumu hayal kırıklığı
maalsef gazetelerimizde konu tarkan olunca hep bi taraflılık var hep bi ön yargı ama eminimki tarkan onlara en güzel cevabı verecektir eminim (:

pardon yyhaa vay anam vay en çok satan albüm demişim en iyi şarkı seçildi diyecektim özür dilerim
arkadaşım sana aynen katılıyorum ne başarısızı ya ben bayıla bayıla dinliyorum çok kaliteli valla tarkan iyi dayanıyor böle haksız eleştirilere insaın zoruna gider ya emek ver daha kafadan ilk dinleyişten albüm çıkar çıkmaz yere vur ala yılın en iyi şarkısı seçildi kapak olsun millete....:13::13:

hilfa
11-02-09, 00:41
:24:haber için teşekkürler sabırsızlıkla bekliyorumm :17:Tarkanım yine mükemmel bir albüm çıkaracak:29::24:

erdem
11-02-09, 01:46
tarkan ya işini bilir o isterse ayılarla takılsın ama albümü yapsın...

SEA
11-02-09, 14:11
Sabırsızlıkla bekliyoruz bu albümü ve tabi ki o Muhteşem Açık hava konserlerini ....:24::24:

tarkaseksüel
11-02-09, 14:28

pardon yyhaa vay anam vay en çok satan albüm demişim en iyi şarkı seçildi diyecektim özür dilerimzaten bu ülkede tarkanı seven yokkii şaşmamak lazım hala gecmişi sorguluyorlarr

kevser
11-02-09, 15:31
kuzuların ilham kaynağı olmasına sevindim kuzular bilgeden güzel:):)bu albüm tarihi de sürekli değişiyio bence seneye ancak çıkarr

ümitcoll
11-02-09, 16:55
kuzu kuzu v.2.0.1 çıksa keşke:18: biliyorum kötüydü:5:
şaka bi yana da bence bu albümden ümitliyim doğa ile başbaşa kalmış sonra hayvan lar falan güzel bence, nası anlatim bilmiyorum ama elektronik dünyadan vazgeçmiş hisler dünyasına geri dönmüş ve karma'dan daha ii bi albüm geliyo bence :20:

Hüli 82
11-02-09, 18:57
:54::35::52::30::35::48: Yine süper bi Albümle karsimiza ciksak oley :28:

Samet
12-02-09, 16:22
hadi insallah mayista cikar

gülcan
12-02-09, 17:12
Eminim harika bir albüm olacak..:)

denizmavisi
13-02-09, 00:02
sabırsızlıkla albümü bekliyoruz sezenden muhakkak şarkı almalı zaten ama albüm yaza kadar yetişmez diye düşünüyorum umarım yanılırım

Yakisikli89
13-02-09, 01:51
Mayista cikacagini cikmayacaginida hepimiz cok iyi bliiyoruz. Sarkilar Hazir diye albüm cikacak degil. Bir kac sarki cöpe gidecek, yenileri yazilacak, yeni soundlar bulunacak. öyle böyle bi sene gecer.

ezel1710
14-02-09, 10:44
e hadi hayirlisi

kujo
14-02-09, 11:22
Mayista cikacagini cikmayacaginida hepimiz cok iyi bliiyoruz. Sarkilar Hazir diye albüm cikacak degil. Bir kac sarki cöpe gidecek, yenileri yazilacak, yeni soundlar bulunacak. öyle böyle bi sene gecer.

ve en sonunda albumun en guzel olacak sarkisini sibel can'a verecek :(
cakmak cakmak sarkisi tek basina 500 bin sattirirdi tarkan'a. kimler ise tarkan'in akil hocalari inanin cok merak ediyorum

tarkaseksüel
14-02-09, 12:06
ve en sonunda albumun en guzel olacak sarkisini sibel can'a verecek :(
cakmak cakmak sarkisi tek basina 500 bin sattirirdi tarkan'a. kimler ise tarkan'in akil hocalari inanin cok merak ediyorum
o şarkı metamorfoz tarzı bi şzarkı değildi zaten albümde olması iyi olmazdı kulak gıdıklardı püf de üfle de aynen oyle onu da aynı sebeple murat a verdi

fero_
14-02-09, 13:51
tarkan'ın sezen aksu'dan beste alacağı sevindirici bir haber..sezen aksu'nın parçaları tarkan'a acayip yakışıyor..hayırlısı olsun diyelim..

tufanzenger
24-02-09, 19:06
"walk hard" filminde de dewey cox bi albümünü çiftlikte kuzularla falan kayıt ediyordu..

tarkan'ın şarkısı da dewey cox'ın ki gibi olmaz inşallah :D :D

şarkıyı bulursunuz sanırım youtube da falan: dewey cox - black sheep :D

sarıpapatya
24-02-09, 19:55
valla ben ortalığı dağıtıcak bir albüm bekliyorum Tarkan'dan çok konuşanların azını kapatmak vede bu yazı süper geçirmek için nolur bu artık yaz albümü olsun çıkıcak deyip yazın sonunda çıkarmasın nisan mayız haziran iyidir bunların birinde çıksın nooluurrrr:))

devilscream
24-02-09, 21:19
çok sık çıkmaya başladı bu tarz haberler...merakla yeni albümü bekliyorum...haber için teşekkürler;)

szr67
24-02-09, 21:29
dün gece facebook da can şengün ile sohbet ettik.Albüm ile ilgili şunları söyledi

albümde yer alıyorum,çok iyi bir albüm geliyor süprizlere hazırlıklı olun :20: