PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelecek nesillere acıyorum !!!

serdar
02-02-09, 23:14
:16:Arkadaslar gelecek nesillere acıyorum cünkü 1990 2009 yılına kadar türkiyeye Tarkan sezen aksu yıldız tilbe gibi büyük sanatcılar haricinde adını altın harfler ile yazan sanatcı olmadı bizden sonraki kuşaklar ne yapacak ne edecek inan hic bilmiyorum . Türkiyeye bir daha Tarkan gelmiyecek adım gibi biliyorum ve gerçekten cok üzülüyorum yada bir Sezen aksu gelmiyecek cünkü hicbirşey eski sarkıların eski insanların yerini tutamaz , Söze gerek yok acıyorum vallahi

ozangüney
02-02-09, 23:56
yha tarkan bence türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük sanatçısı çünkü onun başardıklarını kimse başaramadı başaramaz diyede düşünüyorum yha türkiyeye gelen diğer dünya starlarına hep aynı soru sorulur türkiyeden hangi ünlüleri tanıyosunuz diye yemin ederimki ben tarkanı tanımıyorum diyen bi kişi duymadı hepside ilk sırada tarkan dediler megstar yhaaa :):)

yasinenessahin
03-02-09, 00:34
Malesef onlar adına üzücü ama onlar Tarkan'ı,Sezen Aksu'yu bilmiycekleri için de şanslılar bi yana.Biz Erol Evgin'i biliyoruz peki biz onun zamanını yakalayamadık diye bu bir kayıp mı? Eskilere sorsan evet.Bi de böyle düşünün.Ama kendi adımıza şanslıyız hem de çok.Böylesi gelmedi,gelmeyecek..Bu yüzden en şanslı nesil biziz...

bounce
03-02-09, 00:34
ben 86 yılından beri hayattayım mesela bizde barış manço ,michael jackson ve erkin koray dönemlerini göremedik....o zamanların starları da onlardı...şuna inanmak lazım ki herkesin yeri doldurulur...

hilfa
03-02-09, 01:00
:16:Arkadaslar gelecek nesillere acıyorum cünkü 1990 2009 yılına kadar türkiyeye Tarkan sezen aksu yıldız tilbe gibi büyük sanatcılar haricinde adını altın harfler ile yazan sanatcı olmadı bizden sonraki kuşaklar ne yapacak ne edecek inan hic bilmiyorum . Türkiyeye bir daha Tarkan gelmiyecek adım gibi biliyorum ve gerçekten cok üzülüyorum yada bir Sezen aksu gelmiyecek cünkü hicbirşey eski sarkıların eski insanların yerini tutamaz , Söze gerek yok acıyorum vallahi

aslında haklısın canım ama şu da bir gerçek ki gelecek nesil bence müzik kirliliği yaşıyacaklar bizlere göre belki duygusuz ve bol gürültülü ama onların da o müziklere göre idolleri olucak ama kimse bizler gibi şanslı olmayacak çünkü Tarkanları:10: olmayacak:20:

szr67
03-02-09, 01:36
ben barış manço ile büyüdüm sonra nasıl olduysa bi ara burak kut delisiymişim hatırlamıyorum.:18: ama genelinde barış manço ile büyüdüm.tarkan'I 1999 da tanıdım.:20: ileride ki gençlere şunu söyleyebilirim.tarkan amcalarını ve sezen ninelerinin best ofları ile büyüsünler :18::20:

günışığım
03-02-09, 04:01
Hıcbısey kaybetmezler herkesın yerı doldurulur tarkanında

Sirf yorum yapmis olmak için yorum yapan arkadaslar var! Lutfen dikkatli olalim, konu enteresan, tartisilabilir. Fakat geyige vurmadan!

sally
03-02-09, 13:16
Tarkanin yerini kimse dolduramaz.Tarkan gibi kimse o kadar basarili olamaz.

serdar
03-02-09, 14:59
hayır hayır gunısığım sana katılmıyorum Tarkanın yeri asla doldurulamaz bence !!

MassConfusion
03-02-09, 15:10
Arkadaşlar,Tarkan star olabilir oda bizim gibi bir insan... Sonuçta her zamanın farklı starları vardır. Gelecek nesilinde modası olur ve ona göre star bilinir... Mesela ya rapçı bi star olur yada rock çı pop artık son dönemlerini yaşıyor...

Ferya
03-02-09, 15:14
Bunu bizden öncekiler de düsünüyordu saniyorum Baris Manco,Erkin Koray,Orhan Gencebay zamanin daki genclik.Ve bu bizden Tarkan dan sonra da yine öyle olur saniyorum.Bizim cocuklarimiz da bizim simdiki Tarkan koleksionunu dinler.:20:

devilscream
03-02-09, 16:23
Nasilki biz geçmişten gelen türküleri,Tarkan'in,Barış Manço'nun,Sezen Aksu'nun vs. eski sarkilarini hala dinliyorsak,gelecek nesilde onlari dinlemeye devam edecektir
Dünya müziği sürekli değişim içinde ve elektronik,rock soundlu müzikler daha cok ilgi cekmeye basladi
Tarkan ülkemiz için cok ayri bi star,onun gibisi daha gelmez
Ama bi rock,bi elektro pop tarzlarinda onun yerini alamasalarda insanlarin kulağına iyi ölçüde hitap edebilecek kişiler illa ki gelecektir
Gelecek nesilde bizlerde dinledikçe yine "Şıkıdım,Şımarık,Kuzu Kuzu,Kış Güneşi" gibi Türk müziğine damga vurmuş hitleri dinlemeye devam edecektir...

WILDBOYS
04-02-09, 16:51
Nasilki biz geçmişten gelen türküleri,Tarkan'in,Barış Manço'nun,Sezen Aksu'nun vs. eski sarkilarini hala dinliyorsak,gelecek nesilde onlari dinlemeye devam edecektir
Dünya müziği sürekli değişim içinde ve elektronik,rock soundlu müzikler daha cok ilgi cekmeye basladi
Tarkan ülkemiz için cok ayri bi star,onun gibisi daha gelmez
Ama bi rock,bi elektro pop tarzlarinda onun yerini alamasalarda insanlarin kulağına iyi ölçüde hitap edebilecek kişiler illa ki gelecektir
Gelecek nesilde bizlerde dinledikçe yine "Şıkıdım,Şımarık,Kuzu Kuzu,Kış Güneşi" gibi Türk müziğine damga vurmuş hitleri dinlemeye devam edecektir...

Bu Görüşünüze Katılmıyorum Ancak Dediğiniz Gibi Olabilir Tarkan Şarkıları Kesinlikle Dinlenecektir İlerde Ama Bu Yıllardaki Gibi Sıklıkla Kesinlikle Dinlenmeyecektir Müzik Sektörü İleride Dahada Gelişecek ve Bilmediğimiz Şu Anda Aklımızın Alamayacağı Müzikler Çıkacaktır Ama TARKAN unutulmuyacaktır Arada Sırada Dinlense Bile...

siboss1992
04-02-09, 18:53
hic bir BÜYÜk sanatci unutulmuyor..
baris manco kac senedir ölmesine ragmen hala
büyük hayranlari var eminim.. gercekten iyi sanatcilar unutulmicak.. ama her nesilin kendine göre bir megastari olucaktir diye düsünüyorum..

serdar
04-02-09, 20:16
Yorumlarınız icin Tesekkur ediyorum arkadaslar Mause tutan elleriniz dert görmesin insallah :18:

tarkaseksüel
05-02-09, 09:14
70 imdede olsam tarkan dinlerimm tıpkı şimdiki gibi

alitandogan
06-02-09, 19:14
70 imdede olsam tarkan dinlerimm tıpkı şimdiki gibi

arkadasim valla ben tek 70 imde degil ölene kadar tarkan dinleyecegim!!!:10::41:

Efsane_1
20-08-09, 23:56
Nasil ki,yuzerinden bunca yillarin gecmesine raqmen,Elvis Presley,Barish Manco,Merilin Manro gibi sanatcilar hala unutulmadi oylece TARKAN'miz da hic bir zaman unutulmayacaq...Bir dakika durun arkadashlar...TARKAN'imiz hala yashiyor ya...

patriot_214
21-08-09, 13:06
Barish Mancoyu neden soylemiyorsun arkadash ?? :(((

ece**
21-08-09, 13:40
nasıl ki bi zezen aksunun,ibonun,nilüferin,barış mançonun eski şarkıları hala ezbere bilinip sewiliosa,tarkanın da yıllar sonra bu şekilde olacak we şarkıları bilinecek bence...büyük sanatçılar unutulmaz we yerleri doldurulmaz..!hepsi ayrı birer renktir bence...şahsen ben ilerde çocuklarım olunca onlara dinletecem tarkanı :))

trknmania
21-08-09, 18:01
off ya bizim torunlarımız bile dinleyecek tarkanı bundan hiç şüphem yok benim:))))

dudu_dilli
21-08-09, 20:01
benim oğlum olursa satennn ninilerini tarkanın duygusal sarkılarını dinleticem adını tarkan koyucam hehehe oda benim gibi tarkancı olucak insallah ayhh :)

ece**
21-08-09, 22:49
benim oğlum olursa satennn ninilerini tarkanın duygusal sarkılarını dinleticem adını tarkan koyucam hehehe oda benim gibi tarkancı olucak insallah ayhh :)

aynen cnm bende öle :5: oğlum olursa eğer bi adını tarkan koyucam kesinlikle inş tabi. desene oalbilecek oğlumun şimdiden adaşı çıktı :D:5:

trknmania
21-08-09, 22:55
oğlum olursa adını tarkan koyucam..kızım olursa da tarkaniye koyucam:))))