PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni albüm tüyoları

ozangüney
02-02-09, 01:25
arkadaşlar tarkanın yeni albümüyle ilgili bazı tüyolar war elimde yani kendi tahminleriimm
1-tarkan bence kesinlikle eski tarzına dönmücek yine metamorfoz tarzından bi albüm olcak
2-ozan çolakoğlu bu albümde yine olcak (o zaten allahın emri xD)
3-eğer albümde sezen şarkıları olursa muhtemelen çıkış parçası bi sezen parçası olcak
4-tarkan sezenden parça alcaksa en fazla 2 şarkı alır muhtemelen 12 şarkılı bi albüm olur 2 si sezenden 8 i tarkandan 2 tanede mix koyar diye düşünüyorum
5-tarkanın imajı konusunda tarkan ntv de kısa saç ve takım elbise benden uzak kalsın demişti yani yine öle hayal kırıklığı yaratcak bi imaj görmücez
6-hıı ayrıca bu albümde bize süpriz yapıp yine türkü ve türk sanat müziği söyleemez diye düşnüyorum çünkü hareketli şarkılardan oluşacak bi albüm olacak
7-tarkan bu albümde sezenle düet yapmak istiyorum demişti eğer öyle bişe gerçekleşirse bu muhtemelen bi sezen şarkısında olur ama tarkan bu şarkıyı çıkış parçası olarak kullanmaz diye düşünüyorum
8-albüm büyük ihtimalle yaz aylarında piyasaya sürülcek gibi geliyo çünkü adım gibi eminim tarkanın hedefi bu yazı şöyle bi sallayıp geçmek
9-ve tarkan söz werdiği gib yaparsa albüm ü çıkardıktan sonra beyaz showada çıkabilir çünkü tarkan 8 senedir yurt dışı programları we ntv hariç hiç bi programa çıkmadı yurtdışındaki programlar come closer albümünü tanıtmak için ntv ye de uyanı tanıtmak için çıkmıştı ee beyazada turneler bitince bi aksilik olmazsa çıkcam demişti bence yeni albümü çıkarır beyaz showada çıkar
10-metamorfozda yaptığı gibi albümü çıkarıp 6 ay sonra türkiyedeki gibi konserlere başlamaz diye düşünüyorum albümü çıkardıktan sonra hemen bi sponsorla anlaşır turneye çıkar
11-bu albümdeki slow şarkıların bilgeyle ayrılıklarını anlatcğnada eminim çünkü bunu kendisi bilgeyle ayrılıdığı gece çıktıkları yemekte sölemişti

benden bu kadar arkadaşlar sizde de bişeyler warsa lütfen ekleyin teşekkürler

serdar
02-02-09, 03:55
Tarkanın yine klasiklesmis bir sözü ''Kalbine sor beni ' ' Kalpten kalbe gibi ' sözleri yine Tarkandan bekliyeceğim bu albümde :)

tarkaseksüel
02-02-09, 11:36
şöyle bi düşündüm dediklerin mantıklı

hilfa
02-02-09, 12:18
:20:bilgiler için teşekkürler:20:demekki Tarkanımla:10: yazın konserlerde tekrar buluşacağız harikaaaaaaaa:20::10:

fincan
02-02-09, 13:30
imajı ve beyazla ilgili olan tahminlerinden pek emin değilim ama diğer düşüncelerine katılıyorum

Ozz
02-02-09, 13:48
Bence tamamen de Metamorfoz tadında olmayacak. Ama eskisi gibi de olmayacak. Yani, belki come closer alt yapısında olabilir. Sezen'den ben de 2 şarkı alacağını düşünüyorum. Bunlardan birisinin damar birisininde hareketli, şu albümlerin "lokomotif şarkı" larından olacağını düşünüyorum. Sezen'le bir düet bekliyorum. Ben süpriz olarak farklı bir çalışma da bekliyorum. Bu bir cover, bir türkü vs. olabilir. Ozan çolakoğlu dediğin gibi olmazsa olmaz. Ama keşke Matthew Erdem'e de ağırlık verse aranjelerde. İmajı konusunda da sana katılıyorum. Takım elbise, kısa saç olmaz. Ama ne olur bilemem. Öyle çok spor bir tarz olacağını da düşünmüyorum.

ozangüney
02-02-09, 18:58
aslında berlin konserimiydi neydi orda kırmızı montlu bi imajı wardı yha o harikaydı inş yeni albümdede böyle bir imaj görürüz

yasinenessahin
02-02-09, 20:58
Ozan hakikaten süper bir konu açmışsın seni tebrik ediyorum.Düşüncelerine katılmamak elde değil ama bazılarına da katılmak.Ö/ Beyaz Show olayı ne zaman dile getirdi ilk senden duyuyorum.Ayrıca geçen seneki imza gününde bir hayranının Beyaz'a katılıcakmısın sorusuna,onlar müzikten anlamazlar ama.. bilemiyorum .. diye cevap vermişti
Onun haricinde kırmızı monta da katılamıycam.Bence çok saçmaydı.Saçları jöleli,gözliklü,gömlek ve yelekli kostümü benim çok hoşuma gidiyo.Santralistanbul konserine giden bilir.

TarkanColl
02-02-09, 21:05
Bende Come Closer albümündeki bazı şarkılara Türkçe söz yazabilir diye düşünüyorum... Tamamen tahmin...:24:

Rock alt yapisina sahip bi parça bekliyorum.

ozangüney
02-02-09, 23:45
yasin söylediklerin için gerçekten teşekkür ederim beyaz konusunda beyazın bir röportajını izledim beyazın kendi ağzından çıkan laf aynen şöyle ''tarkanla görüştük kendisinin kafası şu anda biraz karışık ama şu anda bir turnede olduğu için şimdi değilde bahara doğru konserlerini bitirince programa çıkmayı istiyor '' demişti ona nazaran söyledim hani demekki yeni albümü bekliyo diye ayrıca o kırmızı montlu imajı iyiyde yha en azından kısa saçlı takım elbiseli halinden iyiydi :):):)

hıı bu arada come closer albümündeki parçalara türkçe söz yazcağını hiç sanmıyorum çünkü tarkan kendini tekrar eden bir kişilik değil yani öyle bişe olmaz ama o albümden bi şarkıya türkçe sözler yazcaksa bunun shhht adlı şarkı olmasını isterdim yha harika bir şarkı aynı şımarık gibi efsane olcak bir şarkı rock altyapılı bir şarkıda söyleyebilir katılıyorum

sally
03-02-09, 13:01
Metamorfoz tarzinda albüm yapar.Sezan Aksu dan Sarki alacagina sanmiyorum Beyaz Show a da katilmaz.Beyaz Tarkani cok bekler

love_speak
03-02-09, 15:38
mantıklı açıklamalar eet tahminen böyle olur gibi duruyo.bana kalırsa tarkan saçları uzatck ve dediğin gibi albümü beyaz show tanıtacak gibi geliyo bana. . .

ozangüney
03-02-09, 16:01
sallly arkadaşım sezen aksudan jesin olarak şarkı alcak bu albümde çünkü tarkan bunu kendisi söyledi röportajında sezenden de şarkılar war diye

günışığım
03-02-09, 17:03
Deyimleri sık sık kullanmasın baska bısey ıstemıyorum =)

siboss1992
03-02-09, 19:36
sezen aksu mükemel sarkilar yazdigi icin eminim cok güzel sarkilar olucak.. ve iki bir düet yaparsa bunun slow bir sarki olucagni düsünüyorum..
beyaz showa tanitirmi albümü bilemem.. ama zanetmiyorum dogrusu.. ama tarkanima hic belli olmaz..
kesinlikle olmaz dedigmi düsündügmüz seyleri yapti..
metamorfoz turundaki imaji mükemmeldi.. onu yakindan gördüm ve bayildim resmen.. ama tekrar ayni imaj olucagni zanetmiyorum.. kisa sac da birakmasin o sac modeli onu olgunlastiriyor..

serdar
03-02-09, 20:14
Tarkanın her albümde olduğu gibi '' Kalbine sor beni ve ''Kalpten kalbe gibi kelimeleri kullanıcak görürsünüz bak

denizmavisi
04-02-09, 23:15
bundan sonra metamorfoz tarzında giderse eski sükseli günlerini çok arar umarım eski alaturka-pop karışımı şarkılarına geri döner ve ölürüm sana gibi onu eski günlerine geri döndürecek bir albüm çıkarır bir de mutlaka sezenden çıkış parçası olarak 1 tane şarkı almalı albümünde de en az 12 parça olmalı gerçekten Tarkan'ın eski şarkılarını çok özlüyorum yeni albümünü de sabırsızlıkla bekliyorum

duru
09-02-09, 16:49
tarkanın eski şarkıları çok güzeldi:20:eski tarkan şarkılarını çok özlüyorum:6:

bounce
09-02-09, 18:19
metamorfoz tarzı olmaz..sanmıyorum çünkü başarısız oldu o albüm...o nedenle canlı çalınan enstürmantal bi albüm olacak...6 kendisi 2 sezen 2 de başkasından alacak 1 hafta içinde bende 2 şarkı göndereceğim belki benim şarkılarımı da okur...

ozangüney
09-02-09, 18:53
bence başarılı bi albümdü metamorfoz altyapıısı çok sağlamdı ayrıca satış rakamlarında 500 bini gördü yani bu zamana göre harika bir rakam zaten sadece tarkan yapabilirsi bu albüm satışını tamam beklediğimiz güzellikte bi albüm değildi ama başarısız bi albümde değildi

pare pare
10-02-09, 03:01
Katiliyorum super bir album olucak !

90_model
10-02-09, 03:15
bende biraz alaturca ya benzer bi şarkı istiyorum tarkanın sesi ön planda olsun yani ;) bidde içinde biraz rap olan şarkı istiyorum hoş olur bence ne dersiniz ;)

ozangüney
10-02-09, 23:13
katılıyorum yha ama öle bir şarkısı var zaten ingilizce albümde aman aman isimli bi şarkı vardı onda w.jean gibi bi rapçiyle düet yapmıştı ama cezayla yapcağı bi düete de hayır demem :):):):)

ellow
13-02-09, 03:13
Rock alt yapisina sahip bi parça bekliyorum.
evettt bende!!!!

alitandogan
15-02-09, 19:03
valla inglizce olsunda nasil olursa olsun !! ;)

Istanbul_Agliyor
26-05-09, 13:08
Vallahi ben bi sey diyemem dusunuyorum da haklida ola bilirsiniz? haksizda cika bilirsiniz.
TARKAN bu ne dersiniz yapar ama kesinlikle super yapar.
Yeni albumude her albumleri gibi cok guzel ve bir numara olucak. Buna eminim cunki bu bir TARKAN albumu olucak.

ece**
26-05-09, 13:18
katılıyorum biçok düşüncene ama,metamorfoz tarzında olacağı düşünecene katılmıorum.bence o tatta bi albüm olmayacak we çok güzel bi albüm gelecek..wede beyaza katılmasını çok istesemde pek emin değilim katılacağı konusunda bence katılmaz gibi gelio bana...:20:teşeküürler:21:

TEVETOGLU
26-05-09, 19:28
Süper bir albüm olsun ve mümkünse artık çıksın. :)

denizmavisi
26-05-09, 21:51
Kendisi röportajında belirtti eski tarzına döneceğini yani metamorfoz ya da ingilizce albüm gibi olmayacak yeni albümü:20:Zaten eski günlerine dönebilmesi için yine alaturka-pop şarkıları seslendirmeli bana göre:36:

ojay73
28-05-09, 22:59
Slm Arkadaslar bence Come Closer album Iyi'di tamam tutmadi ama Turkiyedeki haberciler sans vermediki albume yoksa iyidi bence, gelelim Metamorfoz albumune oda gayet iyi bir albumdu sozleri alt yapisi gayet iyi bir calismaydi. Hayal kirginli sundan geliyor bence, Tarkan hayranlari olarak tarkan'i anlamak zor cunki biz o'kadar fazla beklentideyizki ah diyoz Tarkan yeni album cikarcak acaba eski tarzmi olur veya rockmu, hip hop olurmu dusunuyoz ama tarkan kendi tarzinda bisey cikarip hayal kirginlia uruyoz. ya bu album olmamis diyoz yoksa olduda biz hazmetemiyoz. Bu yeni albumde de tarkan farki olucak ve hayl kirikli gine urucaz ama dinledikce vay be super album yapmis diyeceiz, sizce metomorfozdaki parcalar 2 haric kotumuydu bence deildi. Istanbul agliyor, pare pare, bam teli, dilli duduk gibi parcalar kotumuydu.
Duyduma gore bi sezen den ve Yıldız Tilbe'den parca almis.
Insallah 10 parcadan daha fazla sarki olur cougu zaman hayal kirikligi bunu yuzunden yasiyoz, keske arkadaslarin dedi gibi bi rock tarzdan bi eser olur ve bi turkce rap li bi tarzda sagopa kajmer gibi rapci ikisi de kendi dalarinda super star ceza da olur ama sago'la iyi olur bence slow bir efkarlii bi parca super olur.
kusurabakmayin turkcem pek iyi deildir ama yeterince anlatabilmismdir. Tarkan for life take it easy!

pare pare
29-05-09, 21:59
Bende Come Closer albümündeki bazı şarkılara Türkçe söz yazabilir diye düşünüyorum... Tamamen tahmin...:24:

Olursa cok sevinirim COME CLOSER & IF ONLY YOU KNEW & TOUCH bu sarkilar super olur !:17: