PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüya!!

siboss1992
01-02-09, 23:53
Bir kac gün önce cok güzel bir rüya gördüm ve bunu sizinle
paylasmak istedim..
ben ve kuzenim cok büyük bir salondayiz..ama sadece biz vardik.. birden garaj kapisi gibi birsey acildi.. bi baktim tarkan.. cok sasirdim .. "ona sor" adli sarkisini söylüyordu..
ben öyle sasirmistimki, anlatamam cok mutluydum.. sonra kollarimi acarak
ona dogru yürüdüm.. bir elinde mikrofon diger kolunuda uzatiyordu bana dogru.. ben gittim yanina sarildim ona ve öptüm askimi.. sonra sarki bitti.. o bir sandalyede oturdu.. bende oturdum sonra sandalyeyle beraber yavas yavas onun etrafinda dönmeye basladim ve o sarki söylemeye devam ediyordu..
sarki bittikden sonra veda zamani gelmisti.. ona simsiki sarilmistim.. kolunu omuzuma atmisti ve biz o garaj gibi yerden cikiyorduk.. sonra bidakka sana birsey demem lazim dedim ona.. oda tamam deyip tekrar garaja girdik.
noldu diye sordu.. bende sunlari dedim.. tarkancoll ´da seni bekleyen yolunu gözetleyen cok hayranin var.. nolur sun gelsene .. sen hatta kamarayla katilicagni söylemissin gel artik lütfen dedim Tarkana. oda tarkancoll? deyip saskin saskin bakti bana.. o ne dedi.. ben cok sasirdim :9: bilmiyormusun dedim.. senin en büyük fan sitelerinden biri .. nasil bilmessin dedim ve kendi kendime düsündümki köln konserinde ona bir tisört hediye etmistik tarkancoll.com ve bazi üyelerin ismi yaziyordu üstünde, bunu hediye ettigmiz halde nasil bilmez diye saskin kalmistim
tarkan sonra bana dediki ben kamarayla katilcagmi demedim kimseye.. yalan söylüyorlar kimseye inanmayin .. ve son cümlesi olarak da o delikanliya dikkat et dedi.. delikanliyida diyerek kuzenimi kahsetmisti.. ve ordada bitti bü mükemmel rüyam ve ben kalktim.. gercek olmasini cok isterdim :4:

bunu sizinle paylasmak istedim.. :19:

bounce
02-02-09, 00:14
gercekten okurken gülümsedim...acaba tarkanı karma imajıyla mı gördün?

serdar
02-02-09, 00:34
ilginc bir rüya ama ben her yattığım yatağımda tarkanımı hayal ederek yatıyorum pek sasırmadım sibel hanım ama ne gzl ins hayallerin gerçek olur ins benim hayallerimde gerçek olur.

tarkaseksüel
02-02-09, 11:41
kalkınca bi bakıyosun herşey eskıye donmuş çok kötü yaaa o anı tekrar gormek için uyumayaçaslışıosun ama malesef uyandın bi kereee :(

hilfa
02-02-09, 13:01
Allahım hayırlara çevirsin Sibossum :41:dilerim Tarkanımla rüyan gerçek olur:20:

catlaq bebeq
02-02-09, 13:18
hani derler ya rüyalar tersine cikar diye umarim sende olmaz canim insallah gercek olur güzel bi rüya

siboss1992
04-02-09, 19:20
gercekten okurken gülümsedim...acaba tarkanı karma imajıyla mı gördün?

hayir suanki haliyle gördüm..

kalkınca bi bakıyosun herşey eskıye donmuş çok kötü yaaa o anı tekrar gormek için uyumayaçaslışıosun ama malesef uyandın bi kereee :(

gercektende öyle oldu.. uykudan kalktim ve tekrar uyumaya calistim cünkü cooooook güzeldi.. ve ben genellikle rüyalarimi hemen unuturum.. kücük bir detayini bile unutmamak icin.. kalktiktan sonra rüyami kendi kendime anlattim defalarca, burda sizinle paylasmak icin..

diLosh
29-03-09, 19:22
rüyada olsA çok qüseL bnce =)