PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni albüm

bounce
01-02-09, 18:44
tarkan seni hergün dinleyen ben senden şunu istiyorum...evet metamorfoz beklediğim gibi değildi...belki de aceleye geldi albüm come closer dan sonra hemen albüm türkçe albüm yapmak zorunda olduğunu hissetmiş olabilirsin...
benim senden istediğim bu yeni albümün için aynı karma da ölürüm sanada olduğu gibi 2 sene 2.5 sene çalışmalısın....ve öyle bi albüm yapmalısın ki evet TARKAN DÖNDÜ demeliyim ...
yeni albümünü 4 gözle bekliyorum

TRANSLATION TO ENGLISH FOR FOREIGN TARKANCOLL S MEMBERS

TARKAN ı have listened your songs everyday.ı think metamorfoz album didnt good such as yours other albums.maybe you felt that you must release metamorfoz album in a hurry after released come closer
ı want from you that you should work on new album 2 or 2.5 years such as ölürüm sana and karma.. and you release such a new album(it should be best) ı should say YES TARKAN İS İT..TARKAN COME BACK ..
i look forward your new album

yasinenessahin
01-02-09, 20:14
Bence yanlış düşünüyosun arkadaşım.1.si Metamorfoz aceleye gelmiş bir albüm değil.Sitesindeki metamorfoz bölümünde içindeki zamanla süregelen değişim diye bahsediyo.Sence zamanla değişim yaşamış bi insan bunu çabuk bi şekilde mi aktarır? 2.si evet bi konuda haklısın 2 sene 2.5 sene çalıştığı albümleri de var Ölürüm Sana ve Karma.Metamorfoz'dan sonra ancak o tatta bir albüm bizi keser.Ancak o tatta olacak diye de 2- 3 sene beklenmez.Hem yaşı itibariyle de artık eskisi gibi ara vermeden albüm yapması doğrudur diye düşünüyorum.Eski genç Tarkan olsa haklısın ama artık ara açma olmaz.Hem zaten bunu kendisi de dile getirmişti hatırlarsan.''Eskisi gibi arayı açmayı düşünmüyorum...'' dedi Bundan sonra 1 sene ara ile albüm yapıcam tarzında bişey söyledi.Hem çıkan haberler de yeni albümün ilkbahar yada yazın piyasaya sürüleceği yönünde..

siboss1992
01-02-09, 22:39
bence bunun yasla hic alakasi yok..
tarkan yasini kesinlikle hic göstermiyo...
genc sanatcilara tas cikartir.. ses oldukdan sonra
yas felan önemli degil.. albüm konusuna gelince..
bende artik 4 sene gibi aralar vermesini istemiyorum..
hasret kaliyorum sonraa ona :4:

serdar
01-02-09, 22:41
Evet siboş bende tarkanınımın öyle 4 sene sarkı yapmamasına dayanamıyorum hasret kalıyorum... off

tarkaseksüel
01-02-09, 22:44
bence karma gibi bi albumtekrar olmicak çünkü tarkan eski haline donmiyecek ben ole düşünüyorum

ozangüney
02-02-09, 01:02
ewet keşke eskiye dönse keşke eskisi gibi albümler yapsa ama metamorfoz da güzeldi ama tabi kabul edelimki beklediğimiz gibi bi albümde değildi hani

kis_gunesi71
22-03-09, 01:29
özlüyoruz seni hemde çok karma ve ölürüm sana beni hayatımda gördüğüm en güzel albümlerdi..onlar tadında albümler inşallah bu yaz çıkar ve her yıl çıkar..seni çok seviyoruz

Dark_blue
04-10-09, 17:32
Metamorfoz cok iyi bi albüm , kaliteli sarkliar var , dünyaca ünlü dj ler ile calisilmis Remixler var , Emek var , yapmayin ;)

denizmavisi
05-10-09, 00:41
şimdiye kadar Tarkan'dan süper ve ötesi albümler dinlediğimiz için metamorfoz epey geride kalan sıradan bir albüm oldu yani Tarkan'dan beklentilerimiz yüksek eğer şimdiye kadar sıradan albümler yapmış olsaydı ondan hiç de muhteşem albümler beklemezdik ama kendisi bizi alıştırdı geri de dönüşü yok:15: yeni albümüne çok dikkat etmesi gerekiyor

ece**
06-10-09, 01:03
bence metamorfoz albümü çoookkk kaliteli ve çoookk başarılı bi albümdü.bi kusur yoktu bence ama alışılageldik tarkan şarkıları olmadıı için yadırgadık...ama bende o "karma" gibi albümünü özleyenler sınıfındayım !

SESA
06-10-09, 18:05
Karma gibi bi albümün geleceğini pek düşünmüyorum yeni şarkılar Tarkanın yeni imajıyla beraber değişecek.Metamorfozun devamını yaşicaz bu albümle.Tabi Metamorfoz kötü değildi ama çok eleştirildi gerçi her albümde oluyor aynı şey.Ben Metamorfozda ki soundların dahada geliştiği bi albüm bekliyorum.