PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan ErçetinGözle Akşam Keyfi!!!!

belfü
29-01-09, 18:04
Dj Berna Öztürk, Türkiye'de insanların eğlenmesini diğer ülkelerden daha iyi bildiğini söyledi.

Funky C, ve Berna Öztürk ilk kez birlikte Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde müzik yaptı.

Kayra Şenocak, oynadığı Çarpraz Aşklar oyunuyla ilgili kısaca bilgi verdi. Şenocak, oyunculuğuyla gündeme gelmek istediğini, gündem için madar olmaktan kaçındığını bu yüzden de magazine hiç malzeme vermediğini açıkladı…

Kayra Şenocak'ın dayısı ünlü yönetmen, Kandemir Konduk telefonla canlı yayına katıldı ve Kayra'nın oyunculuğunu değerlendirdi.

Kayra Şenocak, yengeç burcu olduğunu, bu yüzden de çok sulu göz biri olduğunu söyledi..

Berna Öztürk, Tarkan'la ilgili hakkında çıkan tüm haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Berna Öztürk'ün ablası, Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk, canlı yayına telefonla bağlandı.

Funky C, Türkiye'de dünya çapında yapılan müzikten daha kaliteli müzik yapıldığını fakat reklamının iyi yapılamadığını söyledi.

Üstsüz Dj Nikki Belucci'nin görüntüleri ekrana getirildi. Bunun üstüne Berna Öztürk, 'Bende de meme var ben de açarım!' açıklamasını yaptı.

Berna Öztürk, 3 yıldır güzel bir birlikteliği olduğunu ve evlenmeyi düşündüğünü açıkladı.

Dj Funky C, Berna Öztürk'le birlikte bir albüm yapacağını açıkladı.

Funky C, fan club'ının olmadığını sadece bir şeyler paylaştığı insanların olduğunu açıkladı.

Programın sonunda tüm konuklar ve Kenan Erçetingöz, 'Islak Islak' şarkısına remix yaptı…

(Gecce.com) 28.01.2009 21:00 [1591579]

MEGAFUN
29-01-09, 20:30
bende izledim

hilfa
29-01-09, 22:04
hayret Berna hanım Tarkanımın aleyhinde konuşmamış:9:haber için teşekkürler:20:

özge
29-01-09, 22:21
evt bende izledimm ama bazı konuşmaları garip geldi bana.Tarkanın şarkılarına iyi remix yapılmadığı için çalmadığını birde türkçe müzik dinlemediği için çalmadığını söyledii..ilk önce fazla muhabbetim yok tarkanla dedi sadece ablamın erkek arkadaşıydı dedi.sonradan Tarkanı seviyorum gibisinden açıklamalar yaptı..bana garip geldi tutarsız davranışlar sergiliyor.Bilgenin kardeşi olamaz bence bu kızz:))çünkü birbirlerine hiç benzemiyorlar..bilge oturup kalkmasını konuşmasını iyi biliyor ama bu kız tam tersi:)

sarıpapatya
30-01-09, 15:43
ben izlemedim bilge bağlanıp ne dedi acaba berna ya ilgili konuşmuştur gerçi ama...

erdem
31-01-09, 18:06
bende izledim...