PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Come closer albümü yeniden

szr67
27-01-09, 21:39
yeniden 1 aydır come closer albümünü dinlemeye başladım.şarkılar da bugüne uyarlanacak bağzı parçalar var;

Don't Leave Me Alone
Come closer
In Your Eyes
Touch

gibi parçalar bugüne uyarlanabilir.yeni albüm de yer alması çok doğru olur.:20:

bounce
27-01-09, 21:57
bence gerek yok artık ingilizce albüme....tarkan avrupayı türkçe şarkılarla sallamalı tıpkı şıkıdım şımarık kır zincirlerinde olduğu gibi.....

badboyserkan
27-01-09, 23:02
Bu konuyla ilgili gerekli bilgi ve arastirmayi ben Tarkancoll'da haberler bolumunde cok onceden sunmustum..

tarkaseksüel
27-01-09, 23:48
ohhh ohhh ne guzellll yenı sarkılar nasıl olcakkı

HakanÇelik
28-01-09, 00:35
yeniden 1 aydır come closer albümünü dinlemeye başladım.şarkılar da bugüne uyarlanacak bağzı parçalar var;

Don't Leave Me Alone
Come closer
In Your Eyes
Touch

gibi parçalar bugüne uyarlanabilir.yeni albüm de yer alması çok doğru olur.:20:

Bugüne uyarlanmasına gerek yok ki... Zaten bugünün saunduna çok yakın şarkılar. Yeniden düzenlenmesi her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Nice
klasik şarkı var ki, yeniden düzenlenince hiç bir şeye benzemiyor. Bence
şarkılar ilk duyduğumuz haliyle çok daha güzel...

love_speak
28-01-09, 02:29
bencede gerek yok

Ferya
28-01-09, 15:24
Bencede gerek yok.Ama Almanyada mesela Simarik ile tanindi Tarkan ve halla taniniyor.Ama baska türkce sarkilarla bilmiyom yine o zamanki ilgiyi yakalr mi yabancilarda.Kiss kiss cünkü akilda kalici biseydi.

siboss1992
28-01-09, 20:02
yakinda album cikarticak zaten.. o albümde bu sarkilarinin
olmasini istemem.. ama ayridan yaparsa olur..

Ozz
29-01-09, 09:59
Tarkan artık ingilizce albüm yapmaktan vazgeçmişe benziyor. Çok üzüldüm. Bu albümü dinledikçe, bu albümün promosyonunda da, bir daha ingilizce albüm yapmama kararında da acele ettiğini düşünüyorum ve içim acıyor.

sally
29-01-09, 19:25
Tarkan kendisi karar vermeli

alitandogan
29-01-09, 20:52
bence tarkanin come closer isimli albümü cook harikaydi ben o albüme bayiliyorum ve hala cok seviyorum eger yine ingilizce bi albüm cikarirsa sevinirim!!

hilfa
29-01-09, 21:53
:20:albüm güzeldi ama tekrarına bence gerek yok gerçi Tarkanım daha iyisini bilir :10:

tarkaseksüel
30-01-09, 08:20
bence tekrar çıkardıklarına goreebi bildikleri vardır kesınn

babeface
31-01-09, 03:24
Arkadaşlar tarkanı ezelden bu yana çok seviyorum ama ne yazık ki yanlış yol izleyerek hakettiği yeri bulamadı, avrupada ben ondan çok güzel başarılar bekliyordum hatta bir gün grammy sahnesinde onu izleyeceğimi düşünüyordum ama olmad,ı yaşı 37 bu saatten sonra çok zor yeni albümle inşallah o ihtişamlı tarkan a şarkılarını tekrar tekrar dinleyeceğimiz bir tarkan çıkar karşımıza...

asmin
28-08-10, 00:05
bnce tarkan bir ingilizce albüm daha çıkarmalı çok güzl sölüyor

Zaza
01-09-10, 03:32
Bana kalirsa Tarkan Come Closer albumunden bir kaç sarkiyi turkçe okusun gelecek albümlerde.. Mesela Come Closer, Over, Aman Aman gibi