PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : imzalı resim...

bounce
26-01-09, 15:40
arkadaşlar tarih 26 ocak 2009 saat te 1.30 ile 2.00 arası kapı çalındı ama nasıl çalıyorsa kapıdaki herhalde hayatında ilk defa kapı çalıyor güm güm güm diye bende sinirle kalktım ne oluyor be şeklinde neyse kapıyı bi açtım TARKAN karşımda dermişim....nerde bizde o şans..karşımda postacı CİHAN KORKMAZ sen misin dedi...bende kim olacak tabii ki benim dedim..bi zarfınız var dedi..baktım HİTT MÜZİK yazıyor ...anladım ne olduğunu sonra postacıya ABİ BU KİMDEN GELİYOR BİLİYOR MUSUN DEDİM... o da bana YOO BİLMİYORUM dedi...TARKANDAN dedim ama ağzım kulaklarımda tabiii...hemen imza felan attım postacının defterine bir an önce açmak istedim zarfı ...CİHAN A SEVGİLERİMLE TARKAN YAZIYORDU resimde ve resim hiç görmediğim bi resimdi metamorfoz remix albümü için çekilen bi resimdi...tarkan çömelmiş sola doğru bakıyor......gercekten çok mutluyum bunu yazarken bi yandan tarkanın CİHAN ı nasıl yazdığına bakıyorum tarkan da GÜLÜMSE KADERİNE söylüyor şu anda yak bütün fotoğrafları diye...ve ben GÜLÜMSÜYORUM .....
BU RESMİN BANA ULAŞMASINDA BAŞTA ÖZLEN TURASIYA TARKAN A HİTT MÜZİĞE POSTACI ABİMİZE PTT YE FACEBOOK A ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER....HİÇBİRİNİN KALBİ DERT GÖRMESİN....
SIRA SANIRIM TARKANLA RESİM ÇEKTİRMEKTE ... O DA BİR GÜN OLUR...ŞAİRİN DEDİĞİ GİBİ HERŞEY MÜMKÜN EĞER İNANIRSAN....
BOUNCE...

ezel1710
26-01-09, 15:46
:20: inan cok sevindim bizimle paylasttin icinde tesekürler.
birgün resmide paylasirsin insallah.
darisi bizim basimiza :10:

**MegaStarkan**
26-01-09, 16:39
Tebrik ederim ;) Resimi merak ettim, eklersin umarim foruma.

bounce
26-01-09, 18:09
bu arada şunu da söylemek istiyorum özlen turası benim kadar sevinmişti olaya...
ekleyeceğim .....

gülcan
26-01-09, 19:06
Senin adına çok sevindim inşallah bir gün kendisini görürsün..:)

hilfa
26-01-09, 22:52
:20:senin adına çookkk sevindim darısı Tarkanımla beraber resim çektirmene inşallahhh:20:Umarım Resmi bizimle paylaşırsın:41:

bounce
27-01-09, 00:14
teşekkürler sevincime ortak olduğunuz için....çok mutlu ettiniz benii ezel1710,kenan.gülcan ve hilfa...

pare pare
27-01-09, 02:38
Cok sevindim .....

diLosh
29-03-09, 19:05
senin adına çok sewndM inş dileğinde qerçek olur tabi hepiMizn =)

tarkaseksüel
30-03-09, 12:09
gune bole başlamakda süüperolur heralde

didar
30-03-09, 12:53
senin adına çok ama çok sevindim.ah ah belki bizede birgün böyle bir posta gelir.ama nerde bizde o şans...bizimle paylaştığın içinde teşekkürler

ece**
30-03-09, 14:31
güne bölee başlamak nasıl bi his? die sormucamm eminimm tarifi bile yoktur o hissin :10: senin adınaa çook sewindimm darısı hepimizin başına:27:bravo

ece buzkaya
30-03-09, 14:45
Mewsimin o buz gibi aylarında içimi ısıtan KIŞ GÜNEŞİ'mdin sen.
UNUTMAMALI güzel geçen o günleri.HEPSİ SENİN Mİ? sanıyordun ki mutluluğun sonsuz olduğu değerleri.
Şimdiden özlüyorum AŞK denen başıma gelen mucizeyi.Anlayamadım birden nasıl geçtiğini KIL OLDUM ABİ.
Hayatımdan gittiğinden beri ezberlediğim şarkı GİTTİ GİDELi.AYRILIK ZOR ayrılık dedim de anlatamadım kaderime.
UZAK'tı bana sanki herşey senin kadar.TAŞ oldular yollarıma yinede yıktım tüm engelleri,yanındayım artık.
Yokluğundan,yalnızlığımdan İSTANBUL AĞLIYOR dediler,inanmadım o ŞIMARIK,DİLLİ DÜDÜK'lere.
Ben sadece sana yalwardım,birtek sana dedim;DÖN BEBEĞİM diye,anlatamadım derdimi,sıkıntımı kimselere.
KIR ZİNCİRLERİNİ'de artık gel hep senin olan kalbime.Her çile benim,azaplar mutluluğum olsun,beklerim senin aşkını yıllarca
ama akıl WERME,wereceksen de huzur wer.Canımı weririm düşünmem bile bu hayatta birtek senin için ÖLÜRÜM SANA.
Yaşatırım istersen bu kalbi İKİMİZİN YERİNE.Yeterki iste gelirim yine KUZU KUZU kapına,koşarım peşinden ömrüm boyunca.
ARADA BİR gelen hewes değilsin ki sen,gülüp geçeyim.Olmuyor işte,sensiz olmuyor inanmıyorsan Yağmura sor,O'NA SOR onlar da bilir
benim kadar sensizliğin acısını.Hiç bir weda mecbur değil ki çaresizlikten gidilsin uzaklara,sabret İNCİ TANEM sen yeterki
GÜLÜMSE KADERİNE.Aslında bizim için BU ŞARKILAR DA OLMASA ne olur halimiz,kim destek olur bize,ne de kimin yararı
dokunur gönlümüze.SORMA KALBİM acımızı,bunu da atlatır mıyız acaba DEDİKODU'lara kulak asmadan.
DUYDUM Kİ UNUTMUŞSUN GÖZLERİMİN RENGİNİ bu kaçıncı gidişin gözlerimden,onları kaçıncı unutuşun.Neyime
yanayım artık WAY ANAM WAY benim halime.Şimdi yalwarıyorum seni diliyorum,sadece seni istiyorum we inan ASLA WAZGEÇEMEM
SENDEN ASLA artık.Dön belkiyorum,gel yalwarıyorum,dayanamıyorum bu ayrılığa,nerdeysen ama HER NERDEYSEN gel artık.
Anlamıyorsun,bilmiyorsun bu kalpte,bu aşkta SEN BAŞKASIN..
TARKAN

didar
30-03-09, 20:26
süpermiş gerçekten.sözlerde o kadar uyumluki şarkı sözleriyle bi bütün olmuşlar.(bence)

cansu06
30-03-09, 20:38
UNUTMAMALI güzel geçen o günleri.HEPSİ SENİN Mİ? sanıyordun ki mutluluğun sonsuz olduğu değerleri.
Şimdiden özlüyorum AŞK denen başıma gelen mucizeyi.Anlayamadım birden nasıl geçtiğini KIL OLDUM ABİ.
Hayatımdan gittiğinden beri ezberlediğim şarkı GİTTİ GİDELi.AYRILIK ZOR ayrılık dedim de anlatamadım kaderime.
UZAK'tı bana sanki herşey senin kadar.TAŞ oldular yollarıma yinede yıktım tüm engelleri,yanındayım artık.
Yokluğundan,yalnızlığımdan İSTANBUL AĞLIYOR dediler,inanmadım o ŞIMARIK,DİLLİ DÜDÜK'lere.
Ben sadece sana yalwardım,birtek sana dedim;DÖN BEBEĞİM diye,anlatamadım derdimi,sıkıntımı kimselere.
KIR ZİNCİRLERİNİ'de artık gel hep senin olan kalbime.Her çile benim,azaplar mutluluğum olsun,beklerim senin aşkını yıllarca
ama akıl WERME,wereceksen de huzur wer.Canımı weririm düşünmem bile bu hayatta birtek senin için ÖLÜRÜM SANA.
Yaşatırım istersen bu kalbi İKİMİZİN YERİNE.Yeterki iste gelirim yine KUZU KUZU kapına,koşarım peşinden ömrüm boyunca.
ARADA BİR gelen hewes değilsin ki sen,gülüp geçeyim.Olmuyor işte,sensiz olmuyor inanmıyorsan Yağmura sor,O'NA SOR onlar da bilir
benim kadar sensizliğin acısını.Hiç bir weda mecbur değil ki çaresizlikten gidilsin uzaklara,sabret İNCİ TANEM sen yeterki
GÜLÜMSE KADERİNE.Aslında bizim için BU ŞARKILAR DA OLMASA ne olur halimiz,kim destek olur bize,ne de kimin yararı
dokunur gönlümüze.SORMA KALBİM acımızı,bunu da atlatır mıyız acaba DEDİKODU'lara kulak asmadan.
DUYDUM Kİ UNUTMUŞSUN GÖZLERİMİN RENGİNİ bu kaçıncı gidişin gözlerimden,onları kaçıncı unutuşun.Neyime
yanayım artık WAY ANAM WAY benim halime.Şimdi yalwarıyorum seni diliyorum,sadece seni istiyorum we inan ASLA WAZGEÇEMEM
SENDEN ASLA artık.Dön belkiyorum,gel yalwarıyorum,dayanamıyorum bu ayrılığa,nerdeysen ama HER NERDEYSEN gel artık.
TARKAN

çok değişik olmuş ya çok güzelbravo

ece buzkaya
31-03-09, 00:59
beğendiğinize çok sewndm arkadslar =) bu arada bounceeeeee süper bi anı bu untmazsın sonsuza kadar =) paylasım için çk tesekkrler

trknmania
31-03-09, 01:21
ayyy çok sevindim senin adına :)aynı şey benim başıma gelse sevinçten çıldırırdım herhalde !inşallah bizde birgün aynı mutluluğu tadarız:)

Bounce21
31-03-09, 04:19
Darisi bana.. nasil bir mutluluktur o insan anlat anlat bitmez ki... Tarkan bana cok ulasilmaz geliyor yaaa :((( olmeden once onu gormek istiyorummmm :(((

siboss1992
31-03-09, 11:12
fotoraf cektirmek bir baska duygu.. insallah
bu forumda herkez yasar bu ani..

Ferya
31-03-09, 16:29
fotoraf cektirmek bir baska duygu.. insallah
bu forumda herkez yasar bu ani..

Sibel sana katiliyorum.

prenses_elaa
31-03-09, 16:51
ne kadar şanslısın nasıl yaptın bilmiyorum keşke senin yerinde ben olsaydım offffffff

catlaq bebeq
31-03-09, 18:38
senin adina cok sevindim bizimle paylastigin icin tsk ederim

gülcan
31-03-09, 19:12
TARKAN

Tek kelimeyle harika olmuş yüreğine sağlık..:)

ece buzkaya
01-04-09, 14:42
beğendiğine çk sewndm :)

Hüli 82
01-04-09, 19:37
senin adina sevindim

kevser
04-04-09, 18:17
aynı duyguyu doğum günümde bende tattığım için seni çok iyi anlıyorum hala daha ne o albümü dinlerim ne de içinden çıkarıp bakarım tarkanın parmak izi var diye kimseye dokundurtmam hatta kargonun paketini bile saklarım çok güzel bi duygu çok şu an benimde planım onunla resim çektirmek inşallah gerçekleştirebiliriz:)

starzu
11-05-09, 01:40
:17:bounce resmi resmi resmi görelim hadi meraklandırdın beni:17:

MassConfusion
27-08-09, 02:38
Vay kardeşime bak :D...