PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat onbul murat boz'a klip çekti

szr67
23-01-09, 01:11
murat bozun yeni albümündeki para yok isimli parçaya murat onbul klip çekti acaba bu klip nerden esinlenme ?:11: bekleyim görelim.

ozangüney
23-01-09, 18:12
gerçekten çok haklısın yha adam hep özemti klip çekiyo :S

kezban12
23-01-09, 18:46
çok komik gerçekten

bns pnr
23-01-09, 19:26
bu murat ın sucu degil yönetmenin unutmayın dilli düdük kilibinin de aynnısı var dı bu tarkanın sucumuydu tabi ki hayırr yönetmenin hatası bncee böle seylerr....

Turnthepage
02-06-09, 19:52
klip buram buram justin kokuyor =/

*HiLaL*
03-06-09, 01:01
Ya arkada$Lar bns pnr arkada$Imzn dediqi qibii suC birazda yönetmende.. Yani TARKANIMIZINDa var... hayIRLSI oLsun murat bOz icin..

firelord
03-08-09, 05:22
murat bozu çekemeyen neden bu kadar kişi war anlamadım.murat bozun klipleri hiçte özenti değil

qiZémtévétoqLu*
03-08-09, 14:14
bu murat ın sucu degil yönetmenin unutmayın dilli düdük kilibinin de aynnısı var dı bu tarkanın sucumuydu tabi ki hayırr yönetmenin hatası bncee böle seylerr....

Aynen katılıyorum

trknmania
03-08-09, 16:57
ama sarkıcının hiç mi söz hakkı yok klip çekilirken acaba? şarkıcılar dünya starlarını hiç mi takip etmiyorlar ülkemizde....mtv çekmiyo mu onlarda:)))biz bile bu işlerle alakamız olmamasına rağmen çakma klipleri anında anlıyoruz da bu işin içinde olanlar anlamıyorlarmı yaa...çok komik bir durum gerçekten..:))

eLiF ..
08-08-09, 00:01
benceDe muRat boz'un suçu değiL...

dudu_dilli
08-08-09, 02:55
Arkadaslar Murat Boz Bence tarkandan sonra gelen en iyi Popstar Çünkü gerçekten Murat bozun yeteği oldukça var ben cok beğeniyorum Murat bozu ve klipleri cok güzel ayrıntılarını pek bilmiyorum evet bende Tarkancığımın Dilli düdük Klbini beğenmedim ama şarkısı süperdi söze gerek yok yani , Murat boz 5 sene içinde büyük bir sanatcı olacağından hiç şüpem yok Tarkanımın Şu hayatta en büyük hatası Sesi ve kabileyeti olmayan Emir gibi bir şarkıcı çıkarması kötü bence çok hemde

Arkadaslarım Emirin Canlı Sesini dinlediniz mi bilmiyorum gerçekten çok kötü inanın bana tarkan olmasa idi o adam Popstar Yarışmasında sonuncu olurdu çok büyük konuşuyorum altını çizerek

Eğer dikkat edersiniz '' Ben Sen Olamam şarkısında Tarkan Emire VokalistLik yaptı birde onu emirin Canlı söylerken duymak istiyorum arasındaki farka bakın ikincisine gelince Emir tarkana hiç benzemiyor ve seside benzemiyor