PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Kıbrıs'ta Ecevit'i Hatırladı mı?(Aykut Işıklar)

dogan
28-05-06, 19:14
TARKAN KIBRIS'TA ECEVİT'İ HATIRLADI MI?

Türk halkına 'en çok hangi politikacıyı seviyorsun?' diye sorsalar...
Ama 'Dürüstlük, bilgililik, kültür, insanlık, cesaret, vatana- millete, işçiye-köylüye hizmet' gibi konularda örnekler vererek hatırlatma da yaparak. Yani karar vermeden önce önünüze doğru bilgiler koysalar... Ben diyorum ki 'Bülent Ecevit açık ara önde gider.' Ölünce bunu göreceksiniz. Cenaze töreni milyonları kavuşturacak. Kimsenin cenaze töreninde bu kadar vatan evladı bir araya gelmeyecek. Sağcısısolcusu, köylüsü, kentlisi... Peki şu sıralarda Ecevit'e hak ettiği ilgi ve sevgiyi gösteriyor muyuz? Sakın yanlış anlamayın. Gülhane Askeri Hastanesi'nin bahçesine doluşup 'Karaoğlan Karaoğlan' diye bağırın demiyorum. Ama bu kadar sessizlik de ayıp. TV haberlerinde sonlara düştü. İki cümlelik bülten sabah akşam tekrarlanıyor. Eminim hastane kapısında muhabir bile yok. Hele Kıbrıslı Türkler çok ayıp etti. Tarkan konserini bir iki hafta ertelemek akıllarına bile gelmedi. Ecevit hastanede son nefesini vermemek için direnirken, Kıbrıslı Türkler 'Şıkıdım Şıkıdım. Aaacayipsin' şarkısını söyledi. Tarkan acaba sahnede 'Bize bu özgür ortamda, bayrağımızın altında şarkı söyleten Bülent Ecevit'e dua edelim' dedi mi? Yoksa bir an önce program bitsin de rulet masalarına oturalım hesabı mı yapıldı? Başka ne diyeyim ben. Şayet o Karaoğlan, 'Şanlı ordumuz Kıbrıs'a insanlık ve barış için gitsin' emrini vermese idi... Kıbrıslı kardeşlerimiz dün Tarkan yerine Yunanlı şarkıcı dinleyecekti. Tepesinde Yunan bayrağı dalgalanırken 'Şinanay Yavrum Şinanay'ı söyleyecekti. Toplum olarak, o her fırsatta eleştirdiğimiz İbrahim Tatlıses kadar olamadık. Adam hiç olmazsa 'İbo Show'da hüzünlü türküler söylüyor.

http://www.bugun.com.tr/bugunhaber/yazardetay.asp?id=3918

Khaos
28-05-06, 19:33
Herkesin işi gücü var...
Hem daha herşey bitmiş değil...
Herşeye rağmen çalışmak lazım...Zaman önemli...

TarkanColl
28-05-06, 19:38
İlla eleştirecek ya. Bulmuş yine bişey. Konsere çamur atamadı, organizasyonun zamanına atıyor. :36_1_10:

eratin
28-05-06, 19:46
organizasyonun iptali saçma olurdu.ama kıbrıslılar konserde ecevite destek için,onu unutmadıklarını göstermek için pankart açabilirlerdi.yavru vatanın yarısı bugün türk ise ve yarısı türkiyenin ise ecevit' in sayesindedir tabiki.....ama tarkan ile ilgisi yok bu durumun....

duygu
28-05-06, 20:10
tabikii tarkan la ilgisi yok ama bende konserin ertelenebileceği taraftarıyım...
hadi bu yapılmadı en azından ecevit i unutmadıklarını minnetkar olduklarını duyurmalılardı...ecevit in yaptıkları unutulamaz....

eratin
28-05-06, 20:28
duygu sus.birileri burası yeri değil der.:36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:

Khaos
28-05-06, 20:37
Siyasi içerikli konulu açılmasa daha iyi olur...

eratin
28-05-06, 21:10
sana demiştim duygu.bak gördün mü :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:
:36_1_20: :36_1_20:

duygu
28-05-06, 22:18
Siyasi içerikli konulu açılmasa daha iyi olur...
haklısın canm ama yeri açılmışken söliyim dedm malum bu gün doğum günü hem...

eratin
28-05-06, 23:40
aha aha aha :))

Khaos
29-05-06, 00:02
haklısın canm ama yeri açılmışken söliyim dedm malum bu gün doğum günü hem...

Hımm tamm sende haklısın bilmiyordum ama senin için yada ergün için yazmadım.Forumun düzeni için dedim.Herkes düşüncesini söylese güzel bu durumlarda, ama alıntı yapıp sen haksızsın bence böyle olması gerekiyor olayı başlayınca atışmalar başlıyor.Halbuki hepimiz düşüncemizi söyleyip geri çekilsek tamamdır.Ben de yapmıyor değilim.Kimse başkasının düşüncesini kabul edecek değil değilmi...

duygu
29-05-06, 00:07
Hımm tamm sende haklısın bilmiyordum ama senin için yada ergün için yazmadım.Forumun düzeni için dedim.Herkes düşüncesini söylese güzel bu durumlarda, ama alıntı yapıp sen haksızsın bence böyle olması gerekiyor olayı başlayınca atışmalar başlıyor.Halbuki hepimiz düşüncemizi söyleyip geri çekilsek tamamdır.Ben de yapmıyor değilim.Kimse başkasının düşüncesini kabul edecek değil değilmi...
haklısın canm...:36_3_15: :36_3_15:

ercn
29-05-06, 00:14
TAbiki eceviti bizler çok seviyoruz.onun düştügü duruma hepimiz çok üzülüyruz ama hayat devam ediyor...ecevit o durumda diye bizimde kendimizi kahredicek halimiz yok...biz kendi hayatımıza eglencemize bakmak zorundayız.

ecevitede acil sifalar diliyorum...

Nzl
29-05-06, 01:07
Bülenç Ecevit çok değerli bir politikacı evet onun bir an önce sağlığına kavuşmasını herkes gibi bende çok istiyorum. Ama bunun tarkanla ve verdiği konserle ne ilgisi var anlayamadım. Kıbrısta gece hayatı tüm hızıyla devam ederken Tarkan'ın bir bakıma verdiği dosluk mesajınımı eleştiriyoruz şimdide.
Bu gün Ecevit'in 82. doğum günü Rahşan Ecevit ve sevenleri coşkulu bir şekilde bunu kutlarken, olaylara olumlu bir şekilde yaklaşırken tarkan işini askıyamı almalıydı.
Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur....onun gibi değerlere ihtiyacımız var

Blg
29-05-06, 02:44
ne diyo bu kuvay-i dengesiz anten yine ya:)

ne yani Tarkan barış mesajları vermek istiyorum dediği bir konserde, kendisini dinlemeye gelmiş 2000 rum vatandaşına dönüp "İyiki ecevit vardı da rumların vahşetinden türkleri korudu" mu diyecekti? İbo bile hüzünlü şarkılar söylemiş :) Pkk yandaşlarını bile korur bu adamlar, Tarkan'a sataşmak için:)

Ayrıca Aykut Işıklar demiyor muydu "Tarkan Kıbrıs Gazinolarına Düştü" diyeeeeee:) Ne oldu, şimdi mi değerli oldu yavru vatan, ona ibonun lafıyla cevap veriyim: Allah cezanı verecek!!!!!!

b_a_S_k
29-05-06, 02:50
bu hbr ne garip ya tarkan mı eleştirilmiş ecevit mi hatırlatılmış yoksa ibomu öwülmüşş ?? yorumsuz

eratin
29-05-06, 09:33
ne diyo bu kuvay-i dengesiz anten yine ya:)

ne yani Tarkan barış mesajları vermek istiyorum dediği bir konserde, kendisini dinlemeye gelmiş 2000 rum vatandaşına dönüp "İyiki ecevit vardı da rumların vahşetinden türkleri korudu" mu diyecekti? İbo bile hüzünlü şarkılar söylemiş :) Pkk yandaşlarını bile korur bu adamlar, Tarkan'a sataşmak için:)

Ayrıca Aykut Işıklar demiyor muydu "Tarkan Kıbrıs Gazinolarına Düştü" diyeeeeee:) Ne oldu, şimdi mi değerli oldu yavru vatan, ona ibonun lafıyla cevap veriyim: Allah cezanı verecek!!!!!!
:36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

eratin
29-05-06, 09:34
arkadaşım insanlara sataşıp durma.kafamı da bozma.git finallerine çalış bakim sen :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

yiğit
29-05-06, 17:59
yok artık daha neler....
o zaman ecevit hastaneen çıkana kadar kimse albüm çıkarmasın,klip çekmesin,konser vermesin........
ne yazacağını şaşırdı artık........

EmiLy
29-05-06, 18:03
bencede, Tarkanla ne alakası var ki?ecevit hastanede diye hayat dursun mu yani?tamam biz de iyileşmesini istiyoruz tabi ama Tarkanla da hiçbir alakası yok, konserin ertelenmesi çok saçma olurdu...