PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, Acilen çocuk Sahibi Olabilmek Için Spermlerini Dondurttu

Tarkan2006
11-01-09, 14:04
TARKAN, ACİLEN ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN SPERMLERİNİ DONDURTTU!.. HABERİN AYRINTILARI BİR TIK ÖTEDE!..

11/1/2009 12:08

'Genetik kolesterol' hastalığı olduğunu öğrenince, "Artık hiçbir şeyi ertelemeyeceğim. En yakın zamanda baba olmak istiyorum" diyen 37 yaşındaki Tarkan, vakit kaybetmeden harekete geçti! Megastar, soluğu Amerika'da aldı ve özel bir merkezde spermlerini dondurttu. Böylece, gelecekte bir sağlık sorunu yaşasa bile baba olma şansını korumuş oldu.

kaynak: ucankus.com

DONDURMA BEBEK YAPACAK!
'GENETİK KOLESTEROL' HASTALIĞI OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE, 'ARTIK HİÇBİR ŞEYİ ERTELEMEYECEĞİM. EN YAKIN ZAMANDA BABA OLMAK İSTİYORUM' DİYEN 37 YAŞINDAKİ TARKAN, VAKİT KAYBETMEDEN HAREKETE GEÇTİ!

Megastar, soluğu Amerika'da aldı ve özel bir merkezde spermlerini dondurttu. Böylece, gelecekte bir sağlık sorunu yaşasa bile baba olma şansını korumuş oldu.

CELINE DION'UN EŞİ GİBİ
Daha önce de, çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Tarkan, 'Baba olana kadar bir hastalık geçirirsem diye korkuyorum. En sağlıklı olduğum şu dönemde spermlerimi dondurtup saklatacağım' demişti. Bu yöntemi uygulayanlar arasında, Siren Ertan'ın eşi Gökhan Çarmıklı ve ünlü şarkıcı Celine Dion'un kanser hastası olan eşi de var.
günaydın

kaynak: gecce.com

tarkaseksüel
11-01-09, 14:05
anaaaaammmm
hadı hayırlısı bakalım neolacak gelecektee

iş tasıyıcı anne bulmakta şimdiii
sevgilisi yokk nasılsaa

tasıyıcı anne olmak isteyen varmıı millettt :D :D

**MegaStarkan**
11-01-09, 14:09
Eger dogruysa cok sacma... 7 yillik bir iliskiyi bitirmissin, kimle artik cocuk yapicak ki?
Her iliski bu kadar uzun sürüp, sonra biterse cok bekler.
Yoksa diger star'lar gibi yasli olunca genc birile mi beraber olmak istiyor?
Kadinlarin da yas sinir'lari var... simdi Tarkan! Back to Bilge derim ;)
Hastaligila ilgili pek bilgim yok ama genetikse zaten sperm'da kalma ihtimali var yine...
...yoksa sperm'lari mi kontröl edicekler? Sirf bu yüzden dondurtmasi inandirici degil.
Sonucta ayni kapiya cikiyor. Baya karisik bir haber...

szr67
11-01-09, 14:14
tarkan acaba kansermi!!! cildinde bir solukluk görüyorum yakın zamanlarda çıkan haberler falan birşeymi var acaba

tarkaseksüel
11-01-09, 14:16
tarkan acaba kansermi!!! cildinde bir solukluk görüyorum yakın zamanlarda çıkan haberler falan birşeymi var acabaööfff öleşey demeyaaa nerden çıktı oo aman alah korusunnn

**MegaStarkan**
11-01-09, 14:18
Dram yapmayi cok seviyorsunuz...

hilfa
11-01-09, 14:25
tarkan acaba kansermi!!! cildinde bir solukluk görüyorum yakın zamanlarda çıkan haberler falan birşeymi var acaba
:13: felaket habercisimisin sen Allah korusun:8: ben bu haberi Tarkanımın hastalığı çıkmadan birkez daha okumuştum bu yeni değil ki gazeteciler gündem yaratıcaklar ya artık artık hayali üretir üretir sunarlar :13: bence Tarkanım çok kısa bi zamanda sağlığına kavuşup aradığı mutluluğu bulup baba da olucak:10:

Bounce21
11-01-09, 17:41
Baba olmak istiyor da ama kimle yapacak ki bebek onu anlamiyorum? Bilgeye geri donsun ya, ben donucegini dusunuyorum. Hele boyle birseyden sonra.. Hem Tarkan BIlgeden sonra oyle kolay kolay sevmeyecegini soylemisdi.. yani Bilge ile bebek yapmalari daha mantika uygun degil mi? Spermini dondurmasi da akilli bir fikir aslinda.. Hayirlisi onun icin..

Ferya
11-01-09, 19:00
Tarkanin da bi bildigi bi düsündügü vardir herhalde,simdiden tekbirini almis iste.

scorpioness
11-01-09, 19:29
Ben bu haberi önceden de hatırlıyorum hastalık gündeme gelince süsleyip yeniden sunmuşlar inanmayın öyle bişeyi yaptıysa çok önceden yaptı zaten yeni değil.Kurgunun saçmalığına da diyecek bişey yok yazıktır adamın spermlerini rahat bıraksınlar bari :)

eskalen
11-01-09, 19:35
Boyle bir haber onceden de cikmisti, nerden guncellendi ki?....Ama sanatcilarin evlenmesi ozellikle erkek sanatcilarin daha zor oluyor....7 yillik iliskisinide bilgeyle bitirince Tarkan daha birini bulup uzun sureli beraber olmasi zor dusunulur....nasil carcabuk bitirme olustu o da bir soru isareti? (gorundugu gibi ne kadar beraber olunsada bir uzun sureli iliski bile bi anda bitebiliyor) 7 yilligin bir anisi, bir canlanmasi vardir gozunde ki daha birini istemem der Tarkan, genelde hep oyle olur ise vericem kendimi diye artik :)...Bence ilerisi icin dusuneceksede bilge olsun derim:)

siboss1992
11-01-09, 20:01
anaaaaammmm
hadı hayırlısı bakalım neolacak gelecektee

iş tasıyıcı anne bulmakta şimdiii
sevgilisi yokk nasılsaa

tasıyıcı anne olmak isteyen varmıı millettt :D :D

tasiyici anne niye lazim olsun.. tarkana sevgilimi yok..
ben seve seve olurum sevgilisi.. hic sormaya bile gerek yok :4: :28:

gülcan
11-01-09, 20:04
Buna benzer bir haber daha önce de çıkmıştı hayırlısı olsun Baba olduğunu inşallah görürüz.. Tarkan'a benzer küçük Tarkanlar istiyoruzzz:):):)...

Rica ediyorum biraz daha seviyeli.aklı başında. yorumlar yapalım.yahu böylesini de ilk dafa görüyorum yönetim neden bu tür saçma sapan yorum yapanlara forumdan uzaklaştırma vermiyorsunuz yani böyle yorum olurmu.

MassConfusion
11-01-09, 20:51
Kanser mi? :S yok daha neler...

**MegaStarkan**
11-01-09, 21:23
Rica ediyorum biraz daha seviyeli.aklı başında. yorumlar yapalım.yahu böylesini de ilk dafa görüyorum yönetim neden bu tür saçma sapan yorum yapanlara forumdan uzaklaştırma vermiyorsunuz yani böyle yorum olurmu.
Yönetimin ne gibi durumlarda ne yapacigi forum kurallarinda belli.
Diktatör olmadigimizdan ve sadece fikirdaslarimizi koruma altina aliyormusuz gibi bir izlem yaratmamak icin.
Arti yorumun seviyele alakasi yok. Yönetim tercübeli ve isini iyi biliyor.

Bu gibi durumlarda sikayetlerinizi özel mesaj'la bildiriniz.
Foruma yazarak üye'le polemige girme ve konunun amacini asma ihtimaliniz yüksek.
Bu kimsenin istemedigi bir durum sanirim...

Saygilar,
TarkanColl FanClub | Kenan I.

inci tanesi
11-01-09, 21:28
Hayatimin hastaligina cok cok uzuldum allahim tez vakitte sifasini verir elbet.spermlerine gelince iyi yapmis tetbir her zaman iyidir.:P

arau
11-01-09, 22:46
Eger dogruysa cok sacma... 7 yillik bir iliskiyi bitirmissin, kimle artik cocuk yapicak ki?
Her iliski bu kadar uzun sürüp, sonra biterse cok bekler.
Yoksa diger star'lar gibi yasli olunca genc birile mi beraber olmak istiyor?
Kadinlarin da yas sinir'lari var... simdi Tarkan! Back to Bilge derim ;)
Hastaligila ilgili pek bilgim yok ama genetikse zaten sperm'da kalma ihtimali var yine...
...yoksa sperm'lari mi kontröl edicekler? Sirf bu yüzden dondurtmasi inandirici degil.
Sonucta ayni kapiya cikiyor. Baya karisik bir haber...

hastalığında korkacak birşey yok arkadaşım . diyetine dikkat etmesi yeterli. dikkat etmezse yüksek kolesterol damar yapısını bozabilir(buda cinselliği etkiler tabiki)sperm sayısını azaltabilir yada tamamen sıfıra indidir.( çok nadir vakalarda böyle olur.) oda tedbir almış ne var bunda .çocuk yapana kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşarım diye.
dram yapmayın bir şeyi yok.

**MegaStarkan**
11-01-09, 22:59
Hastaligila ilgili dram yapdigimi düsünmüyorum... ;)
Bu saaten sonra bu yolda cocuk istemesini garipsedim, sperm konusu zaten basinin isidir.

arau
11-01-09, 23:03
Hastaligila ilgili dram yapdigimi düsünmüyorum... ;)
Bu saaten sonra bu yolda cocuk istemesini garipsedim, sperm konusu zaten basinin isidir.

lafım sana değil zaten kanser falan yazanlar var ya onlara...

dedikodu_tugberk
11-01-09, 23:13
arkadaşlar bende kimseyi üzmek istemem ama son dönemde tarkanın yüzü çok düşük ve çökük nedendir bilmiyorum.allah onu korusun.....inş önemli bir şeyi yoktur...

eLiF
11-01-09, 23:14
daha önce böle bi haber çıkmıştı.
aslı yoktur yine...

pare pare
11-01-09, 23:40
Allah korusun !!!! Amin ...

askmeleyi
12-01-09, 01:30
inanmiyorumm:9: Inshallah hastalik haberi dogru deill...peki dogruysa dondurulmus sperm uzun zaman kalabiliyormu yoksa hemen birini bulmak lazimm??:6:

SEA
12-01-09, 13:10
Hastanenin adresini bilen varmı?
Soymak için hazırlıklara başlamalıyım hemen:28: :28: :28:

tarkaseksüel
12-01-09, 13:15
Hastanenin adresini bilen varmı?
Soymak için hazırlıklara başlamalıyım hemen:28: :28: :28:amerikadaaa
ben gelemem kheraldeee

bide sen tarkanın klibinde oynamışsın "dudu" da:10: süpersınn
şanslısın

sarıpapatya
12-01-09, 16:04
hastalık haberlerini hemen felaket tellalcısı gibi başka yerlere çekmeyin arkadaşlar sonuçta oda insan hastalanıcak tabi hemen niye kötü yakıştırmalar yapılıyo yorgunluktan halsiz düşmüştür yüzü ondan solgundur ufacık grip te bile insan yatağa düşebiliyo sonuçta kolestollü yüksek çıkmış galba yemasine dikkat edicek artık yok öle herşeyi yemek sperm olayanına gelince dondurmak yerine bencede biran önce baba olsa ii olur sonuçta yaşı ilerliyo çocuğuyla arasında çook büyük yaş farkı olmasa ii olur bence tabi buda onun seçimi bizim lafımızla baba olcak değil onun hayatı ama şahsen ben tarkanın çocuğu olmasını çok isterim güzel olur yaaa severiz:))

belfü
12-01-09, 16:24
bence güzel bir düşünce illede bir hastalık yada başka bir şey var diye düşünülmemeli... ama geleceği kimse bilemez bu yüzden tarkanı destekliyorum. bu konuda ama bilgeden olmasını çok isterdim.

Yakisikli89
12-01-09, 18:11

bu kez iyice sacmaladin

szr67
12-01-09, 19:17
sizin topunuzun sorunu ne acaba ben bunu yazdım sanki ailenizden birine söylenmişcesine köpürüyorsunuz...sanki adama küfür ettim bence siz saçmalıyorsunuz bırakın bu sanatçı koruma mekanizmasını.düşünce yazmak tamamiyle suç bu forumda üyeler tarkanın bir varlıyım gibi davranıyor.

erdem
12-01-09, 20:02
en iyisini yapmış ya adamın teki 18 yıl önceki spermlerden çoğuğu olmuştu tarkanımızında öyle olur inş her insan gibi o da evlat sahibi olmak ister yanii

badboyserkan
12-01-09, 21:33
http://img228.imageshack.us/img228/4023/110120092303000wp3wq07vln4.jpg (http://imageshack.us)

Tarkan, spermini dondurtmuş!

İyi bir fikir aslında.. Çünkü “genetic kolesterol” hastalığı çıktı Tarkan’ın.

O da, ne olur, ne olmaz, yarın öbür gün spermlerinde bir sorun olur düşüncesiyle, Amerika’ya gidip spermlerini dondurtmuş.

Tıpkı Celine Dion’un kanser hastası olan eşi gibi..

Tarkan 37 yaşında.. Artık baba olmak istediğini de her seferinde söylüyor. Gerçi evleneceği düşünülen sevgilisi Bilge Öztürk’ten aniden ayrıldı ama yine de babalık ağır basıyor.

Tarkan’ın çocuğunun anası kim olur, ne zaman olur şimdilik bilemiyoruz ama Tarkan’ın bebeğinin çok güzel bir çocuk olacağı kesin..

Bakalım “dondurma bebek”in anası kim olacak?

Yani o dondurulmuş spermler kime nasip olacak acaba?

gecce.com
Kenan Ercetingoz Kose Yazisi

kevser
12-01-09, 21:35
sperm dondurmak yerine gerçek bi anne bulsa ona yakışan ne güzel olurdu ama ben yine yalan olduğunu düşünüyorum bu haberin

ezel1710
13-01-09, 11:52
aslinda bilmiyorum kafam cok karisti
bir iliskiye basliyorsin cok uzun sürüyor taniyorsun olmadi deyip bitiriyorsun
ve bunu okadar zaman sonra olamiyacaini farkediyorsun .
sonra baba olmak istiyorsun eee bir iliskiye basliyacaksin, taniyacaksin,
e yine bir okadar zamanini alir.
haa olurda yeni iliskinde kisa zaman sonra cocunun annesi olabileceini karar verirsen. daha önceki uzun süren iliskine haksizlik olmazmi?

Tugcee
13-01-09, 19:48
ameriada ancak bn gidebiliriim ama hastanenin adini soleyin :)

HURRICANE
14-01-09, 22:26
Yok bu haber doğru bır haber TARKAN ın kendi ağzındanda duymustum.Kronik kolesterol hastalığı kötu uzucu:(İleriki yıllarda buyuk ıhtımalle çocugun olmuyor.İsabetli bir karar TARKAN tedbiri elden bırakmıyor..Süper ve sürekli diet yapması gerekiyor demekki bundan sonra TARKAN ı sureklı zayıf görücez.Tanrı onu hep korusun

OmerFaruk
18-01-09, 07:14
tarkan'ın sperm dondurduğu da yalan arkadaşlar dün akşam fox anahaberde kendi söyledi.

ellow
18-01-09, 18:33
Diyet diyet!!!!!!! gecen yaz uygulayan ve yararını goren biri olarak herkes belirli kurallar icinde saglıklı beslenmeli!!!!
Zaten zayıftı,pek problem olmayacaktır kolestorulunu, vucuttaki yag oranını sınırda tuttukca...
Gecmis olsun!!!!!!!

P.S.Neden ozelini acıklamayı bu kadar sever bu adam bunu hic anlamıyorum?!?

FİLİZ
18-01-09, 18:57
Aman allah korusun durun daha çok genç arkadaşlar:8::13:

Samet
21-01-09, 18:49

aman
allah korusun

SELİN ARSLAN
22-01-09, 16:13
Onun hastalığına üzüldüm açıkcası .. Kılına zarar gelse bnm canım yanar .. Ahh ahhh on dan bi bebeğimin olmasını herşeyden çok isterdm . Ondan bir parçaaa.... Warmnı ötesi :)

Ganador
22-01-09, 16:44
Genetik yuksek kolestrol hastasiyim bende.Bu sadece yedigine ictigine dikkat ederek korunacak bir hastalik degil cunku karaciger surekli bunu uretiyor.Vucudtaki yaglari eriten bezler tembel oldugu icin yag vucudtan cikmiyor ve kana karisiyor.

Bu 35li yaslarda sperm problemi degil kalp krizini tetikliyor.Cunku kan pihtilasma yapiyor vucud icerisinde.Diet yapmak,spor yapmak zorunda ama hayati boyunca ilac kullanmakta zorunda.Diet ize tam bir eziyet cunku nerdeyse sebzeden baska bir sey yememesi gerekiyor.Genc yasta yakalaninc gercekten bunu uygulamak cok zor oluyor

bns pnr
22-01-09, 20:03
bu haber yalanmıs tarkan fanlarıı cnkü tarkan acıklama yaparken izledim ama cook ii fikir dedii heheee:D

kevser
23-01-09, 15:39
Genetik yuksek kolestrol hastasiyim bende.Bu sadece yedigine ictigine dikkat ederek korunacak bir hastalik degil cunku karaciger surekli bunu uretiyor.Vucudtaki yaglari eriten bezler tembel oldugu icin yag vucudtan cikmiyor ve kana karisiyor.

Bu 35li yaslarda sperm problemi degil kalp krizini tetikliyor.Cunku kan pihtilasma yapiyor vucud icerisinde.Diet yapmak,spor yapmak zorunda ama hayati boyunca ilac kullanmakta zorunda.Diet ize tam bir eziyet cunku nerdeyse sebzeden baska bir sey yememesi gerekiyor.Genc yasta yakalaninc gercekten bunu uygulamak cok zor oluyor

çok çok geçmiş olsun sana da Allah şifalar versin
Tarkanım acaba bu yüzden mi bu kadar çok zayıfladı ya

Bahar662
23-01-09, 21:43
yaaa olamaz yaa tarkan için büyük geçmiş olsun diyorum ama evlenmesin çocuğu olmasın vallah duyunca bile kıskanıyorum nede olsa bende seviyorum tarkan'ı :( Lütfen yani Tarkan evlenmesin çocukda olmasın ben vallah istemiyorum kimse kusura bakmasın ben seviyorum ve acayip çokda kıskanıyorummmmmmmmm tarkan sadece bir şarkıcı bir megastar değil tam tersi çok mütevazi romantik bayanlardan anlayan mutluluğu da fazlası ile hak eden bir insan tabii hak veriyorum çocuk istemesine falan ama tek sorun duyunca bile kıskanıyor olmam nede olsa bende aşığım tarkan'ıma bilge' ye döneceğini sanmam ama yeni sevgilisi her kim olacaksa şimdiden bile kıskanıyorum bu devirde ünlü olmak ve tarkan'ın yaşında olmak varmış gerçekten keşke tarkan bana kalsa yani ciddi diyorum deliler gibi seviyorum kendisini o birtane yaa başka erkekler yalannnnnnnnnnn tarkan hayatdaki tek gerçek erkek adammmmmm herşeyim o benim ölünceye kadar ondan başkasını kolay kolay sevemem bu kesin zaten teklif edenlerin çoğunu red ettim veya kendileri pes ettiler onlar bile tarkan delisi olduğumu bilen insanlar

Tarkan kadar yakışıklı anlayışlı bir erkek tanımadık daha Allahda zaten özene özene yaratmış onu kız güzeli resmen o gözler o dudaklar o vücut o herşey o sevimlilik o yakışıklılık sexy bir fizik ben bitiyorum eriyorum resmennnnnnnn onu tvde görünce bile heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum kalbim daha fena atmaya başlıyor ki konserde bayılacak gibiydim helede o bana bakarken dedim ki içimden allahım neden hem bu kadar harika dört dörtlük yaratıyorsun hemde üstüne megastar olmuş kimse istediği zaman ulaşamıyorrr öyle esra erol gülben ergen gibi istediğin zaman iletişim kuramıyorsun bu yönden çok üzülüyorum vede kendimi şansız buluyorum ama allahın her işinde bir hayır vardır önemli olan sevmekdir ve sabır etmesini bilmekdir tekrar bi gelsin hollanda amsterdam veya rotterdam konserine samimi söylüyorum vip olacak elimde ;) o benim birtanem herşeyim kendisi bana kalmaz biliyorum ama bende peşini bırakmam ;)

Bounce21
24-01-09, 03:44
yaaa olamaz yaa tarkan için büyük geçmiş olsun diyorum ama evlenmesin çocuğu olmasın vallah duyunca bile kıskanıyorum nede olsa bende seviyorum tarkan'ı :( Lütfen yani Tarkan evlenmesin çocukda olmasın ben vallah istemiyorum kimse kusura bakmasın ben seviyorum ve acayip çokda kıskanıyorummmmmmmmm tarkan sadece bir şarkıcı bir megastar değil tam tersi çok mütevazi romantik bayanlardan anlayan mutluluğu da fazlası ile hak eden bir insan tabii hak veriyorum çocuk istemesine falan ama tek sorun duyunca bile kıskanıyor olmam nede olsa bende aşığım tarkan'ıma bilge' ye döneceğini sanmam ama yeni sevgilisi her kim olacaksa şimdiden bile kıskanıyorum bu devirde ünlü olmak ve tarkan'ın yaşında olmak varmış gerçekten keşke tarkan bana kalsa yani ciddi diyorum deliler gibi seviyorum kendisini o birtane yaa başka erkekler yalannnnnnnnnnn tarkan hayatdaki tek gerçek erkek adammmmmm herşeyim o benim ölünceye kadar ondan başkasını kolay kolay sevemem bu kesin zaten teklif edenlerin çoğunu red ettim veya kendileri pes ettiler onlar bile tarkan delisi olduğumu bilen insanlar

Tarkan kadar yakışıklı anlayışlı bir erkek tanımadık daha Allahda zaten özene özene yaratmış onu kız güzeli resmen o gözler o dudaklar o vücut o herşey o sevimlilik o yakışıklılık sexy bir fizik ben bitiyorum eriyorum resmennnnnnnn onu tvde görünce bile heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum kalbim daha fena atmaya başlıyor ki konserde bayılacak gibiydim helede o bana bakarken dedim ki içimden allahım neden hem bu kadar harika dört dörtlük yaratıyorsun hemde üstüne megastar olmuş kimse istediği zaman ulaşamıyorrr öyle esra erol gülben ergen gibi istediğin zaman iletişim kuramıyorsun bu yönden çok üzülüyorum vede kendimi şansız buluyorum ama allahın her işinde bir hayır vardır önemli olan sevmekdir ve sabır etmesini bilmekdir tekrar bi gelsin hollanda amsterdam veya rotterdam konserine samimi söylüyorum vip olacak elimde ;) o benim birtanem herşeyim kendisi bana kalmaz biliyorum ama bende peşini bırakmam ;)

Sana katiliyorum ben de.. ona olan sevgimiz bitmez tukenmez... ama onun da kendi hayati var.. Ben Bilgeyle birlesmelerini istiyorum, onlar bir birilerini deli gibi seviyorlardi.. bebek de olsun tam olur valla :)

MassConfusion
24-01-09, 10:38
Bir taşıyıcı anne lazım artık :D

ozgee
24-01-09, 19:12
bu hastalık hakkında fazla bi bilgim yok ama yapılan yorumlardan anladıgım kadarıyla iyi yapmıs tarkan önlem almakla heleki sürekli cocuk sahibi olmak istiyorum diyen biri icin yapılacak en uygun hareket kendisi daha iyi bilir tabiii ama bilge olsun derim ben:19: