PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan 2010 da Eurovisionda !!!!!

dumbledoor
09-01-09, 18:15
2010 Eurovision Şarkı Yarışması

Tarkan'ın basın açıklamasında 2010 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye'de olursa neden olmasın açıklamasını yaptı ve TARKAN hala çalışmalarını sürdürüyor.

kaynak:wikipedia Tarkanın Bıyografısı kısmı...

Desenize işimiz Hadiseye kaldı...:D:11:

szr67
09-01-09, 18:27
ben seziyorum arkadaş...bu işi tam zamanı bence gitmeli:20:

Bounce21
09-01-09, 18:28
Gitse cok seviniriz, Insallah bu sene Hadise yapacagindan da iyi yapar. Tarkanimiz olur Eurovisonda. Cok heyacan verici :)

kartales26
09-01-09, 18:40
yalan haber böyle uyduruk yarışmaya katılırsa gerçekten çok üzülürüm.Hangi ülkenin en meşhur şarkıcısı katılmış ki eurovisiona tarkan katılsın... celine dion dışında kimse yok tanınan.avrupa'da bir çok şarkıcı var hiç biri akıl edemedi de tarkan mı katılsın bırakın şu eurovision'u ne işi var tarkan'ın eğer katılırsa bu yarışmaya kenan doğulu sertap erener gibi kariyeri çok büyük yara alır.tarkan'ın amacı büyük düşünüyorsa grammy olmalı bilboard olmalı mtv olmalı

bounce
09-01-09, 19:10
eurovision dan sonrası önemli bence athena sertap erener bunlar yok oldular neredeyse...yani sonrasında başarılı olamadılar...athena ve sertap albüğm yaptı ama tutulmadı...kenan doğuluya ne olur acaba....albümü çok önemli...
gerek yok katılmasına ama AMAN AMAN la her ülkeden 12 puanı kesin alırdı...
BU HABERİ KESİNLİKLE OKU...
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/10745058.asp?gid=222

Bounce21
09-01-09, 19:49
eurovision dan sonrası önemli bence athena sertap erener bunlar yok oldular neredeyse...yani sonrasında başarılı olamadılar...athena ve sertap albüğm yaptı ama tutulmadı...kenan doğuluya ne olur acaba....albümü çok önemli...
gerek yok katılmasına ama AMAN AMAN la her ülkeden 12 puanı kesin alırdı...
BU HABERİ KESİNLİKLE OKU...
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/10745058.asp?gid=222

Hmm, Tarkan oyle olmaz ki. Tarkani heryerden her ulkeden seveni vardir, ve herkes onu destekler. Tanimayanlar da tanir onu ve onun isine bir zarari olacagini sanmiyorum.. Tarkan herzaman Tarkan.

Lorenser
09-01-09, 19:54
nasil böyle birseye inaniyorsunuz anlamiyorum,kac kere dedi gitmem diye

ben hic istemiyorum gitmesini

eLiF
09-01-09, 19:57
nasil böyle birseye inaniyorsunuz anlamiyorum,kac kere dedi gitmem diye

ben hic istemiyorum gitmesini
evet kaç kere söledi gitmeyeceğini... her sene bu konu açılıyo artık çok sıkıldım...
kesinlikle katılmaz böle bi yarışmaya ben de istemiyorum katılmasını

eskalen
09-01-09, 20:46
Wikipedia da yazilanlara inanmayin....Orasi hep karmakarisik seylerle yenileniyor...Daha oncede Metamorfoz albumu oncesi baska bir album ismi yayinlasmisti cikicacak diye sonra yalan oldugu anlasilmisti....Tarkan'in katilacagina imkan vermem....Hep zaten Eurovision oncesi ve sonrasi hep tarkan guncelleniyor katilip katilmamasi durumu icin....Turkiye biraz fazla buyutuyor Eurovision'u...Avrupaya acilan her kapiyi buyutuyoruz....

Ferya
09-01-09, 20:54
Tarkan eurovision a katilmasin.Katilanlari da gördük zaten.

Lorenser
09-01-09, 20:59
Eurovision'a katılan bitiyor

Müzik yazarı ve eleştirmen Naim Dilmener 'Orada Neler Oluyor'da, Eurovision Şarkı Yarışması'nın 'yok edici' olduğunu söyledi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/8197/7108197.jpg

SERTAB ERENER KARİZMAYI BİTİRDİ

"Sertab Erener birinci oldu, ama şimdi nerede? En baba star oydu. Ama Eurovision'da birinci oldum, Avrupa'ya açılıyorum deyip yanlış bir rota çizdi. Dışarıda kazanamadı, içeride de kaybetti. Yıllarca kazandığı herşeyi, karizmasını yarışmayla bir anda bitirdi. Sonrasında feci bir albüm yaptı ve battı" dedi.

MOR VE ÖTESİ DÜZENE UYDULAR VE BİTTİLER

"Mor ve Ötesi 'Dünya Yalan Söylüyor' diye şarkıyla yüreklerimize yer etti. Ama sonra ne yaptı? Yalan, dolan bir yarışmaya katıldılar. Düzen karşı gelen tavırlarıyla hayran kaldığımız bu grup düzene bir anda nasıl uydu! Onlara gitmeyin diye haberler gönderdik, ama 'ok yaydan çıktı' diye haber gönderdiler. Zirve onlardı, şimdi değiller. Bakın şimdi eski dinleyicileri yok. Eurovision en çok bu grubu bitirdi"

KENAN DOĞULU YARIŞMAYI PARAYA ÇEVİREMEDİ

"Bugüne kadar Eurovision'a gitmiş en iyi şarkı, en iyi performans Kenan'dır. Şarkısı, dansları, sahne hâkimiyeti müthişti. Tek hatası; 'Shake It Up Şekerim' şarkısını yarışmadan sonra Türkiye'de hemen çıkartmamış olması. Hemen çıkarsaydı servet yapardı. Geciktiği için o işten para kazanamadı".

SİBEL TÜZÜN STAR DEĞİLDİ BİR ŞEY KAYBETMEDİ

"Sibel Tüzün güzel kız, iyi ses. Ama Kenan Doğulu ya da Sertab Erener gibi star değil. Bu yüzden yarışma onu 'yok etti' diyemem. Hani 'karizması güçlüydü ve bitirdi' diyemem. Ne kaybetti ne de kazandı. Ortada işte!".

GÜLSEREN EN BÜYÜK KAZIKTI

"Eurovision Şarkı Yarışması'nın tarihine atılmış en büyük kazıktır. Türk milleti olarak Gülseren'i o yarışmaya göndermekle yarışma tarihine de kazık attık, zarar verdik, ortamı mahvettik. O yarışmaya Gülseren gibisi gelmemişti, bir daha da umarım gelmez".

Kaynak:hurriyet

Rumeli59
09-01-09, 21:18
Rüyamda görsemde hic inanmam

tarkantutkunu
09-01-09, 21:41
türkiye'de bu yarışmaya duygusal olarak bakılıyor
bu ülke topraklarında ki en büyük pop star olan Tarkan'ıda o sahnede görmek istiyorlar insanlar

fakat Tarkan bundan 10 sene önce avrupa ve amerika kıtasında sesini duyurmus ve belli kitlelere ulaşmış biri olarak ve ne kadar promosyon yapılasada bu ülkede yapılması en zor şeyi yapıp çok kaliteli ingilizce come closer albümünü çıkarmıştır
türkiye'nin dünya çapında ses getibilmiş tek starıdır

müzikal açıdan Tarkan en tepede dorukta Tarkan star olmuş bu ünvanı almış biri olarak siyasetin içinde %100 bulunduğu erovision'a katılmasını kimsenin ondan beklemeye hakkı yoktur.

**MegaStarkan**
09-01-09, 21:47
Naim Dilmener'e katiliyorum fakat Kenan'in perfonmansini cok sisirmis.
Ne sarki güzeldi nede sahne... basit sarkiydi abartilicak birsey degildi. Kenan'in yeni albümü dillerde dolandigi icin o siralar inglizce sarkisinida herkes kendine adeta zorla begendirdi. Ne oldu da inglizce sarkilari cogunlukla sevmeyen, anlamayan Türk halki birden begenir oldu. Medya'da bu yüzden önemli rol aldi bu asamada. Kötü sarki demiyorum, iyidi aslinda ama kazanamadigi icin hayal kirikligi yasiyan kisileri anlamiyorum. O kadar da iyi degildi yani... Birinci olamayacagini biliyordum cünkü alisik tarzdi yeni siradisi birsey degildi. Sertap Erener gercekten süper yapmisdi. Sarki ve sahne farkli birseydi. Inglizce sarkila katilicagi icin de tepkiler almisti... ama o basardi.

Asil konuya gelirsek... wikipediya güvenilir bir kaynak degil.

hilfa
09-01-09, 22:14
bence de haber yalan :16: Tarkanımın böyle bir yarışmaya katılması çok saçma olur :20: hem artık bu yarışmada müzik az ama politika çok:16: Tarkanımın kimseye bişey kanıtlamak gibi bi çabası yok çünkü o zaten megastar:10: haber için teşekkürler:41:

TOLGA
09-01-09, 23:20
eurovision olayi turkiyede bir milli davadir yani bizim milletimiz bu olaya duygusal bakiyor... bu yuzden turkıye yıllardır populer sanatcılarını oraya gonderıp 1. lıgı almak ıcın caba sarfedıyor... oysa muzık dunyasının kalbı ve merkezı olan ıngıltere fransa gıbı ulkelerde bu yarısma amator bır yarısma olarak bılınmekte ... ısteseler bu yarısmayı kımseye bırakmazlar ama sızde bılırsınızkı ıngıltere yıllardan berı sonunculuklarda dolasmakta... olaya mantıklı bakarsak tarkan ın oraya gıtmesı sacma bır durum .. ha gonullerın bı kosesınde yokmu hepımızın tarkan oraya cıksın yıksın gecsın turkıyeyı bırıncılıge tasısın var elbette... ama ben ınanmıyorum bu habere tarkan bu yarısmaya hayatta gıtmez bence.

pare pare
09-01-09, 23:47
Insallah Tarkan Turkiyeyi temsil eder !

Yakisikli89
10-01-09, 02:58
gitmesin. tehlikeli. hayatinin hatasini yapar diye düsünüyorum.
ama bu güne kadar eurovision hakkinda görüslerini söyledi ve dile getirdi. yalan haber olduguna inaniyorum ki wikipedia sayfasinda her önüne gelen birseyler yazabiliyor..

günışığım
10-01-09, 04:04
Ben ınanmıyorum

Mega_Star
10-01-09, 11:28
mtv ye katılmayan adam eurovisiona mı katılacak..pehh..

bns pnr
10-01-09, 11:36
yaaa yalan kim sorduysa katılmam demisti tarkann

90_model
10-01-09, 13:50
bence katılması için hiç bi sebep yok zaten tarkanı avrupada tanımayan mı var tarkan şuanda çıkacağı en yüksek yere çıkmış tek türk sanatçımız bence otursun oturduğu yerde :13: :13: :13:

Bamboo
10-01-09, 14:21
daha önce tarkana sorulduğunda katılırmısınız die de oda dediki dünya nelerle uğraşıyor biz hala eurovision düşününüyoruz gibi bi laf ettmişti bunun üzerine katılacvağına imkan vermiyorum ben kesin yalan haberdir......

veli
10-01-09, 14:57
hadise bu yıl kazanır tarkan abimiz de 2010 da yarışır
ohh ne de güzel olur

Tugcee
10-01-09, 19:10
bncede artik zamani geldi catti bile Tarkan mutlaka eurovisiona katilmali :20:

Hüli 82
10-01-09, 20:06
arkadaslar ben inanmiyorum Tarkanin eurovisiona katilcani ,Tarkanin ihtiyaci yok öyle seylere

tarkaseksüel
10-01-09, 20:15
ben istemiyorum ya gitmesini
kadr kısmet belkıde yurt dısına acılması bu sayede de oalbılırr

siboss1992
10-01-09, 21:00
hayirlisi olsun derim..
artik yalanmi degilmi yakinda cikar..

sally
10-01-09, 21:24
Haber dogru deyildir Tarkan katilmam dedi ve katilacagini sanmiyorum

denizmavisi
10-01-09, 21:28
Tarkan kendisi kaç kere söyledi katılmaz

sarıpapatya
12-01-09, 16:15
neee yalandır kesinlikle inanmam kendi söylese bile inanmam umarım böyle bi hata yapmaz

ezel1710
13-01-09, 12:05
neee yalandır kesinlikle inanmam kendi söylese bile inanmam umarım böyle bi hata yapmaz

evet insallah böyle bir hata yapmaz