PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozan çolakoğlu

bounce
09-01-09, 01:04
arkadaşlar bu aralar ozinin yaptığı müzikten hoşlanmayan nil kara ibrahimgil ozan çolakoğluyla yeni albümünde çalışmıyor....
kişisel fikrim:ozi son yıllarda genellikle bilgisayar alt yapılı (çok fazla enstümanların kullanılmadığı) aranjeler yaptığı için ayrılmış...gercektan ozi zeynep dizdarın betül demirin ve tarkanın son albümlerinde bu tarz aranjeler yaptı...çok başarılı olduğunu düşünmüyorum... ozi enstrümantal aranjeler bekliyorum senden...

günışığım
09-01-09, 04:19
Katılıyorum

tarkaseksüel
09-01-09, 10:17
remixlerde darbuka sesine bayılıyorum
hüp ve ayrılık zorörnekk

siboss1992
09-01-09, 15:51
remixlerde darbuka sesine bayılıyorum
hüp ve ayrılık zorörnekk

katiliyorum sana:20:

ozangüney
09-01-09, 16:23
ya nil karaibrahimgil istediği kadar ççalışması ozan çolakoğu harika bir isim tarkanın ilk albümünden itibaren büüütüüün çalışmalrında beraberlerdi yine onun aranjelediği vay anam vay 2008 in en iyi parçası seçilmedimi

hilfa
09-01-09, 22:21
arkadaşlar bu aralar ozinin yaptığı müzikten hoşlanmayan nil kara ibrahimgil ozan çolakoğluyla yeni albümünde çalışmıyor....
kişisel fikrim:ozi son yıllarda genellikle bilgisayar alt yapılı (çok fazla enstümanların kullanılmadığı) aranjeler yaptığı için ayrılmış...gercektan ozi zeynep dizdarın betül demirin ve tarkanın son albümlerinde bu tarz aranjeler yaptı...çok başarılı olduğunu düşünmüyorum... ozi enstrümantal aranjeler bekliyorum senden...
senin kadar müzik bilgim yok ama Tarkanımın parçaları mükemmel olduğuna göre Ozan da mükemmel:20:

love_speak
11-01-09, 03:04
bence gayet başarılı ozan çolakoğlu size katılamcm bu konuda

MassConfusion
11-01-09, 04:30
bounce katılıyorum kardeşim sana

HakanÇelik
11-01-09, 13:14
Ozan Çolakoğlu bence çok iyi bir aranjör. Türkiye'de ondan daha iyisi
olduğuna inanmıyorum. Ayrıca Tarkan'la çok iyi işler çıkardığına inanıyorum.
Nil'lede çok iyi işlere imza attılar. Eğer Nil'in yeni albümünde Ozan Çolakoğlu
yoksa, Nil Karaibrahimgil kendisi kaybeder.

tarkaseksüel
11-01-09, 14:18
nil i dde seviyorum ben kendine has tarzı var anlatmak istediklerini değişik yollarlakendinehas anlatıooo değişik şeyleri seviyorum hande yener gibi
değişikliğe her zaman açığımm...