PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : metamorfoz

ozangüney
07-01-09, 17:03
arkadaşlar metamorfoz albümü tutmadı diyenlere tarkan coll ailesi olarak cevap verelim diyorum ben o yüzden herkes bu albümün tam satışını bulalım tek bir cevap olarak diğerlerine cevabıımızı verelim
ben araştırdım

tarkan-metamorfoz:tarkan bi röportajında söylemişti ''albüm çıkalı 2 ay oldu ama metamorfoz 400 bini geçti'' 400.000
hürriyet gazetesinin haberine göre 500.000 i geçti ve 2008 yılının en çok satan albümü
metamorfoz albümü ilk 2 ay en çok satanlarda birinciydi bu da demek oluyoki tarkanın söylediği gibi metamorfoz 400 bini geçti albüm ilk 3 ayın sonunda ilk üçün içindeydi albüm çıkalı 6 ay olunca en çok satan listelerde ilk on içindeydi ilk sekiz ay sonunda ilk 20 içinde bulunuyordu
(bu konuyu niye açtınki diye soranlara geçen bi arkadaş kenan abiye laf atarcasına niye en çok satan albümleri açıklamıyosunuz demiş )
o arkadaşa şunu söylüyorum serdar ortaçın nefes albümü en son 370 bin civarındaydı tarkanımızın metamorfoz albümü ise şöyle bi ince yoruumla
en az 450 bin en fazlada 520-530 bin
tarkan hayranı olmak ayrıcalıktır yine ve her zaman olacağı gibi tarkan 1 numara
(bu söylediklerimin kanıtı ise nisan 2009 da müyap tarafından da açıklancak)

ozangüney
07-01-09, 17:05
sizinde araştırmaarınızı bekliyorum arkadaşlar

Dogancan_Bay
17-04-10, 15:26
bence de serdar ortaç en beğenmediğim şarkıcılardandır.