PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en fazla fanı olan sanatçı

gkn__aşkı
06-01-09, 16:02
ben bi gkn fanı olarak bunu sizlerle paylaşmak istedim.tarkana destek zamanın tam sırası.oy birliğiyle tarkana oy verin.gerçi gkn açık aryla önde:)

http://www.muzikram.com/anket.asp

ozangüney
06-01-09, 18:29
saol gerçekten

cansu06
06-01-09, 18:48
tşkler sadece 11 oy verilmiş tarkana nerde fanlar yaa

szr67
06-01-09, 19:26
ben bi gkn fanı olarak bunu sizlerle paylaşmak istedim.tarkana destek zamanın tam sırası.oy birliğiyle tarkana oy verin.gerçi gkn açık aryla önde:)

http://www.muzikram.com/anket.asp

abim siz zaten işi bitirmişsiniz sonra bize haber veriyorsunuz..oldumu şimdi bu:16:

bns pnr
06-01-09, 19:36
valla bu anketler bos bence hersey orda daa kimin konseri tıklım
tıklım kimin albumu milyonlar satıyo kim dünya capında sarkıları
bilinip ezbere söleniyo tabi tarkann bu anket bos arkadaslar
görünen köy kılavuz istemez

hilfa
06-01-09, 20:08
valla bu anketler bos bence hersey orda daa kimin konseri tıklım
tıklım kimin albumu milyonlar satıyo kim dünya capında sarkıları
bilinip ezbere söleniyo tabi tarkann bu anket bos arkadaslar
görünen köy kılavuz istemez:20:
Sana katılıyorum ama biz tarkancoll üyeleri biraz tembelmiyiz nedir bu tür etkinliklerde hiç kendimizi gösteremiyoruz bence artık hepbirlikte birşeyler yapmanın zamanı gelmedi mi????

dudu
06-01-09, 20:10
bu ne ya böyle şeylerle fan sayısı mı ölçülür.kusura bakmasınlar ama kendileri haberdar bu siteden kimsenin haberi yok gökhan özene oy yağdırıyolar.hiçte gerçekçi değil

TarkanColl
06-01-09, 22:09
Hiçkimseye kendimizi ıspatlamamıza gerek yok. Bu tip anketlerin güvenilirliği de tartışılır. Bizi bilen biliyor, gören gözler görüyor. Lafa değil icraata bakmak lazım...

Tarkan bir numara nokta...:1:

eskalen
06-01-09, 22:14
Ebruya katiliyorum....Tarkan kendini hicbir sanatci ile kiyaslamaz, kimse de kiyaslamaz...Sadece diger sanatcilar Tarkan ile kendilerini kiyaslar. Fark burada Nokta:) :1:

Bounce21
06-01-09, 22:15
Hiçkimseye kendimizi ıspatlamamıza gerek yok. Bu tip anketlerin güvenilirliği de tartışılır. Bizi bilen biliyor, gören gözler görüyor. Lafa değil icraata bakmak lazım...

Tarkan bir numara nokta...:1:

Aynen oyle ya, boyle anlamsiz anketlerden sIkIldim artik. Sanki kimin 1 numara oldugunu kimse bilmiyor mu? o bizim kalbimizde canimizda kanimizda. Numaralarla %-lerle hersey olculemez.. birtanem o benimmm:41:

Ferya
06-01-09, 22:26
Bencede de gereksiz bu tür anketler.Tarkan bir numara bu kadar yok ötesi

gkn__aşkı
06-01-09, 22:36
arkadaşlar,
bu anket eğlence olsun diye yapılmış.
kanıtlanabilir bir tarafı yok.maksat eğlence olsun.
bu anketten belki sanatçıların bile haberi yoktur.

eLiF
07-01-09, 02:28
eğlence olduğu belli oluyo zaten:12:

sally
08-01-09, 16:43
Tarkan her zaman bir numara

catlaq bebeq
08-01-09, 18:22
tarkan gönüllerde 1numaraa

trkntrkn89
08-01-09, 21:43
ya ne boş işler bunlar toplanıp vermişler gökhan özene...

aman gökhan özen şimdi megastar oldu dimi....

tarkaseksüel
09-01-09, 10:28
ya ne boş işler bunlar toplanıp vermişler gökhan özene...

aman gökhan özen şimdi megastar oldu dimi....:18: :18: :18:

emrepulcu
09-01-09, 12:17
Onlar Anketlerle Avunsunlar Sonuç Ortada....ayrıca Ankete Katılmamıza Da Gerek Yok Tarkan Tek Başına Yetiyor Onlara.....

gkn__aşkı
09-01-09, 15:26
Gökhan Özen e gene demediğinizi bırakmadınız.
sizlere bi şe sormak istiyorum.acaba tarkan o ankette 1.olsaydı gene anket hakkında boş işler diye konuşabilecek miydiniz?hiç sanmıyorum.

siboss1992
09-01-09, 16:05
sadece biz fanlari olarak demiyoruzki tarkanin
bir numara oldugnu..
Magazinlerde bile megastar olarak hitap ediliyor..
diyorlarki bir nedenleri var.. NOKTA

gkn__aşkı
09-01-09, 16:13
tarkan türkiye nin megastarı.bunda tartışılacak bir konu yok.
ben değil diye bir şe demedim.
demek ki anket ten sizin haberiniz yokmuş ki tarkan bu kadar geri kalmış.haberiniz olsaydı gerçekten tarkan ciidi yükselş yapardı galiba.

dudu
09-01-09, 20:13
tarkan türkiye nin megastarı.bunda tartışılacak bir konu yok.
ben değil diye bir şe demedim.
demek ki anket ten sizin haberiniz yokmuş ki tarkan bu kadar geri kalmış.haberiniz olsaydı gerçekten tarkan ciidi yükselş yapardı galiba. arkadaşım doğru sölüyosunda tarkanın burda yükselmesi veya düşmesi bizim için hiç bi anlam ifade etmiyo zaten böyle bir sürü anket var hangi birine yetişcez ki önemi yok ama haber verdiğin için saol:20:

eLiF
09-01-09, 20:20
Gökhan Özen e gene demediğinizi bırakmadınız.
sizlere bi şe sormak istiyorum.acaba tarkan o ankette 1.olsaydı gene anket hakkında boş işler diye konuşabilecek miydiniz?hiç sanmıyorum.
istediği kadar 1. olsun g. özen biz Tarkan'ı biliyoruz...
O bizim için hep 1 numara ankette 1. olmaya ihtiyacı yok.

emrepulcu
10-01-09, 17:43
türkiyede ve avrupada gökhanın yerıne konumuna bak anlarsın gerçekten anketlerin boş iş oldugunu...tüm medya tarkancımı ama ona hitap edlirken MEGASTARKAN DİYOLAR niyeki.....kendinize bunu sorun.....tarkana yapılan haksız eleştiriler gökhana yapılsa evinden dısarı çıkamazdı bence ama TARKAN kendinden okadar eminki yoluna devam ediyor....Zirvede olmak kolay deil..

Bounce21
10-01-09, 18:00
türkiyede ve avrupada gökhanın yerıne konumuna bak anlarsın gerçekten anketlerin boş iş oldugunu...tüm medya tarkancımı ama ona hitap edlirken MEGASTARKAN DİYOLAR niyeki.....kendinize bunu sorun.....tarkana yapılan haksız eleştiriler gökhana yapılsa evinden dısarı çıkamazdı bence ama TARKAN kendinden okadar eminki yoluna devam ediyor....Zirvede olmak kolay deil..

Cok dogru soyledin, sana katiliyorum. Anketlerle isini yapsaydi Tarkan, ooohh o zaman isimiz zor olurdu :28: O da boyle seyleri bosh goruyor..

tarkaseksüel
10-01-09, 20:18
sadece biz fanlari olarak demiyoruzki tarkanin
bir numara oldugnu..
Magazinlerde bile megastar olarak hitap ediliyor..
diyorlarki bir nedenleri var.. NOKTAbu söyleyiş tarzı ebru ablanınki gibi olduu:28:

sarıpapatya
12-01-09, 16:26
bizi bilen iyi biliyor:)) acabamı diyenlerin anketi bunlar neyi ispatlıyalım hala anlamadılarsa kimin daha çok olduğunu naypıcak bişey yok demektir...

kevser
12-01-09, 21:57
gökhan özen hani şu çorapla denizde kaybolan adam değil mi ya:):)
böyle her önümüze gelen ankete oy verip aldanırsak işimiz zor.Gerçek verileri kıyaslamak lazım uydurma şeyleri değil

gkn__aşkı
13-01-09, 16:14
gökhan özen hani şu çorapla denizde kaybolan adam değil mi ya:):)
böyle her önümüze gelen ankete oy verip aldanırsak işimiz zor.Gerçek verileri kıyaslamak lazım uydurma şeyleri değil

gökhan özen hakkında bilip bilmeden konuşmayalım.ne demek çorapla kaybolan adam ...
resmi sitesinde gerekli açıklamalar yapılmış zaten . gerekli belgelerin de resimleri var.

Sayın gkn__aşkı,

Forumumuzda bulunmaniza ve konulara katilmaniza hicbir itirazimiz yok.
Ama sizi uyarmak isterim, lütfen üyelerle polemige girecek cümleler kurmayalim.
Bu sadece sizin için degil, diger üyeler içinde geçerlidir.
Forumumuzda baska sanatcilarin hayranlarinada yer vardir!

Sizin burda Gökhan Özen icin herhangi bir savunma görevini üstlenen kisiye bürünmenize gerek yoktur. Zaten o belgelerinde bu forumda bulunan birini ilgilendirdigini dusunmuyorum.

Daha önce benzer bir nickle üye olup, süresiz atilmistiniz. Buda sizi yakin takibe almamizi gerektiren bir argümandir.

TarkanColl, Tarkan - Gökhan Özen fanlarinin yaris alan'i degildir.
Forumun huzurunu bozacak her türlü hareketi kiniyor ve cezalandiriyoruz.

Lütfen yazdiklarimi dikkat'e aliniz, sonra görmedim, bilmiyordum demeyelim!

Duygu,
TCFC Yönetimi.